Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом возле Бучи (начало строительства май 2009)

Andrey-Bucha

Рекомендовані повідомлення

Только что, newbee2020 сказал:

а що таке підрізка плитки? ну типу вирізати шмат для укладання - це підрізка? як можна вкласти плитку без підрізки? і як воно оплачується? в мене восени дуже класний майстер плиточник робив здається по 450 + 100 за епоксид. підрізка кутів під 45 градусів хіба що окремо було

В мене підрізку рахували на крупнофооматному коли на умовно 10 квадратів площі йшло 25 квадратів плитки, тупо кожний слеб треба було з 1-2 країв різати, 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, newbee2020 сказал:

а що таке підрізка плитки? ну типу вирізати шмат для укладання - це підрізка? як можна вкласти плитку без підрізки? і як воно оплачується? в мене восени дуже класний майстер плиточник робив здається по 450 + 100 за епоксид. підрізка кутів під 45 градусів хіба що окремо було

Ну ось кімната, як приклад. Тут рахують 360 за кв як у кошторису (або як 450 як прораби хотять).

Потім підрізка по всім бокам... По 40 грн за мп.

У Бучі у мене такого не було. Навіть за грунтовку не брав. Укладка, ебокситку, кути окремо. А тут мені очі відкривають

Плінтус сам вже робив бо ще на 220/кВ.м. плюс підрізка не хотів влітати

IMG_20230531_174951073.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, standov сказал:

Як на мене то прораб це як сімейний лікар, його основна функція - контакт із пацієнтом та трансляція мови пацієнта на мову профільних спеціалістів, та як наслідок економія часу пацієнта в обмін на його гроші. Якщо контакту нема одразу то найбільш логічне рішення шукати одразу іншого лікаря (закреслено) прораба, бо функція вже провалена одразу. 

Тут питання у тому, що це фініш. Я відмовився від натяжних стелей та покраски. Так що більше не буду з ними працювати.

На основний будинок буду привозити майстрів. Безбожників, які і по суботам і на день Юрія будуть працювати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Вам этой подрезкой компенсировали цифру 360.

Скажу, как плиточник, именно укладка, без доп работ, которые забирают очень много времени, не имеет смысла при цене меньше 10 долларов.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Andrey-Bucha сказал:

Тут питання у тому, що це фініш. Я відмовився від натяжних стелей та покраски. Так що більше не буду з ними працювати.

На основний будинок буду привозити майстрів. Безбожників, які і по суботам і на день Юрія будуть працювати.

Це в них по приїзду сюди швидко минає, перевірено :)

Атмосфера мабуть тут така, цілюща ...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Це в них по приїзду сюди швидко минає, перевірено :)

Атмосфера мабуть тут така, цілюща ...

в мене працювали плиточники по 350 грн за квадрат.

заходить друга бригада (на інші роботи) і починає "моїх" вчити життю що за плитку треба брати по 600 грн.

"мої" почали бухтіти що, мол, працюємо задарма коли інші по 600 грн.

 

після простого питання "краще класти плитку по 350 чи НЕ класти плитку по 600?" заткнулися і далі працювали мовчки.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Потім почали казати що 360 це стандартний розмір 60*60. А в мене була велика 80*80.

А у этих православных работников таки нет ничего святого))) У них есть сайт с расценками, где все это указано, что есть стандартный размер, что нет? Если есть некое место, где это описано, то тогда вроде как нужно платить, если нет, то посылать, ибо все несогласованные траты  нужно решать в пользу стороны не составлявшей контракт(смету).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Andrey-Bucha сказав:

Питаю чому не 360? Відповідають бо то було пів року тому

А що змінилось за пів року? Долар наче навпаки впав з 40 на 37

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Там наприклад було укладання плитки 360 грн за кВ.м.

По такой цене и оплачивайте, т.к. в смете не было сказано "укладка плитки размерами от 20х20 до 79х79" , было просто написано "укладка плитки". Иначе тут возникают возможности для таких маневров ,типа глянцевая плитка одна цена, матовая другая; плитка толщиной 8-12 мм одна цена, 13-18мм - другая. Любой нормальный прораб, знает, что любое удорожание вызовет недопонимание у клиента, и о нем нужно сообщать заранее, т.к. клиект может захотеть выбрать другого подрядчика.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вас з самого початку мали намір взути,бо навмисно  не прописали в кошторису повний перелік робіт з усіма нюансами.Но,навіть якщо і банально забули,в чому я маю сумнів,то усе що не було  там прописано,мало бути узгодженно з Вами ДО початку робіт.Тому таких хитрожопих треба вчити,оплачувати виключно по кошторису.Але,так як Ви не сильно хочете сваритися,я би запропонував вирахувати різницю і поділити її навпіл,це буде плата за науку і їм і Вам.

Ось знайшов якійсь старий наш прайс,любій людині яка питала скільки коштуе укладка плитки,я відповідав що такої ціни в принципі не існуе,бо це завжди комплекс робіт.Странно що Ви,такий поважний забудовник,того не знали і з самого початку не розпитали за усі доп роботи.

Screenshot_20230606-134947_Viber.jpg

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Поки прораби усувають декілька косяків я плавно переходу до.... основного будинку. Сьогодні приїхала перша партія газоблоку. Вирішили по ряду причин будувати з газоблоку.

Стіни газоблок 250 мм + графітовий полістирол 200 мм. Буде тепленький 😉

IMG_20230610_115649031_HDR.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Andrey-Bucha сказал:

Доброго дня. Поки прораби усувають декілька косяків я плавно переходу до.... основного будинку. Сьогодні приїхала перша партія газоблоку. Вирішили по ряду причин будувати з газоблоку.

Стіни газоблок 250 мм + графітовий полістирол 200 мм. Буде тепленький 😉

IMG_20230610_115649031_HDR.jpg

А цей фундамент підходить для спорудження будинку з газобетону? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, @ndrey_Z сказал:

А цей фундамент підходить для спорудження будинку з газобетону? 

Так. Шведська плита по суті

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, murava сказал:

А де ж взірцево-показова будова з пінопластових панелей?

Ну вот...

Розумію твоє розчарування, Андрій :)

показова будівля стоїть та можно у будь який час подивитися.

А Ось стосовно основного будинку прийняли з дружиною таке рішення. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Вирішили по ряду причин будувати з газоблоку

Ну от, вся рекламна кампанія будинків із пінопласту накрилася. Хоч озвучте ці причини.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Вирішили по ряду причин будувати з газоблоку.

Булоб цiкаво почути цi причини.

Мiнi подобаються цi прислiвья по темi будiвниства. "Ви знову лiзете на тi ж граблi", або на росiйський;"мы сначала создаем себе проблемы,а потом ищем пути их решения".  Це на вашому будiвнитствi так.

Я за то,щоб ви собi збудували краще/якiсне з комфортом i за тi ж грошi,(навiдь економнiше) а не проблемний довгобуд. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, volkoff сказал:

Булоб цiкаво почути цi причини.

Мiнi подобаються цi прислiвья по темi будiвниства. "Ви знову лiзете на тi ж граблi", або на росiйський;"мы сначала создаем себе проблемы,а потом ищем пути их решения".  Це на вашому будiвнитствi так.

Я за то,щоб ви собi збудували краще/якiсне з комфортом i за тi ж грошi,(навiдь економнiше) а не проблемний довгобуд. 

 

 

 

Мені газоблок повністю влаштовував доки будинок не зруйнували

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, andry07 сказал:

Ну от, вся рекламна кампанія будинків із пінопласту накрилася. Хоч озвучте ці причини.

На справді як я писав багато раз - з полістирольних блоків будівництво не сильно дешеве. Швидке. Це + та одразу і - .

- в тому, що треба швидко бабульки заплатити. А це на хвилинку окрім полістиролу біля 50000 уе. В мене немає такої суми.

Підрядник запропонував мені не гнати, а збирати гроші, щоб потом швиденько побудуватися 😉

Газоблоком можно будуватися поетапно. Що ми і вибрали. Поки приїхало 12 паллет на 2000 у.е. його укладуть. Потім ще привезу.

Всі вокруг будуються роками. На жаль це реалії. Якщо б була можливість взяти дешевий кредит, то побудувався би швидко

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Так. Шведська плита по суті

Подушку надіюсь грубу зробили. Глини досить пучинистий грунт. Вже переконався в цьому. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Це + та одразу і -

Ну причини все одно не розкриті. Вибирати інший матеріал тільки тому що з нього довше будуватися так собі ідея. Саме будівництво забирає багато вільного часу. Якщо проблема тільки в грошах, то більш логічно було б взяти паузу, заробити грошей і вже потім швидко побудуватись.

Діло ваше, хоча особисто я вважаю, що Ви правильно зробили, коли перейшли на газоблок, хоча з зовсім інших причин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, andry07 сказал:

Ну причини все одно не розкриті. Вибирати інший матеріал тільки тому що з нього довше будуватися так собі ідея. Саме будівництво забирає багато вільного часу. Якщо проблема тільки в грошах, то більш логічно було б взяти паузу, заробити грошей і вже потім швидко побудуватись.

Діло ваше, хоча особисто я вважаю, що Ви правильно зробили, коли перейшли на газоблок, хоча з зовсім інших причин.

Скільки вам особисто треба місяців щоб назбирати 50000 уе ? 

Мені досить трудно таку сумму назбирати. Це не 1 рік.

В мене є 1 будинок 8*8 м з полістирольних  боків. З ним все ок. Та мені було цікаво такий збудувати. І на справді це дуже швидко. Тиждень і є коробка.

Я полюбив з цім будинком плоский дах з полістиролу. Чудове рішення. Мені за день натягнули потім мембрану. Та наступного тижня за день парапети поставили.

Це набагато дешевше скатного даху та швидче. Реально супер.

Але відверто після того як ви маєте коробку з полістиролу чи газоблоку починаються внутрішні роботи.

Да, багато речей як проводка легче зробити (я сам робив). Але якщо це буде робити хтось другий та замовити майстрів, то вони по любому злупять ХХХ за точку та ХХ за метр проводки :)

друге питання з яким тут стовкнувся це наявність майстрів. Тобто у вас є коробка. Ви видохнули, домовляєтесь за проводку. 2-3 тижня і майстер прийде. За тиждень зробе. Потім поли за тиждень зробите. Потім через 2 тижня прийдуть штукатури...

тобто я почав роботи внутрі коробки 6/02/23. Все тривало 4 місяца. Ну залишились натяжні стелі/двері. Ну це такє.

Коробку зробили у грудні. Потім була технічна перерва 2 місяца, так як немає світла, опалення.

якщо б я збудував коробку у любому. То можно сказати від початку до кінця біля 4,5 місяців.

але якщо б я будував з газоблоку. То навскидку + 2 тижня. Тобто 5 місяців...

на повний цікл швидкость коробки не впливає... Десь так. Реалії.Реалії.

 

Тобто замість 30 см полістиролу я буду мати стіну 25 см газоблоку +20 см полістиролу. Приблизно таку ж саму ізоляцію.

 

але для мене в умовах дефіциту бабулек поєтапність значна перевага 

Змінено користувачем Andrey-Bucha
  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за розгорнуту відповідь. 

Тобто єдина перевага будинку з полістіролу це швидкість зведення коробки?

31 минуту назад, Andrey-Bucha сказал:

Скільки вам особисто треба місяців щоб назбирати 50000 уе ? 

Не хочу навіть рахувати щоб не засмучуватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Andrey-Bucha сказал:

Тобто замість 30 см полістиролу я буду мати стіну 25 см газоблоку +20 см полістиролу. Приблизно таку ж саму ізоляцію.

але для мене в умовах дефіциту бабулек поєтапність значна перевага 

ГБ+ правильний утеплювач це топ за свої гроші. 

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...