Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опрыскивание сада до набухания почек

Илья7

Рекомендовані повідомлення

когда обрезала кусты - по длине ствола ходы такие не горюй
Стекляница! Кропить йадом. Или она добьёт кусты.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стекляница! Кропить йадом. Или она добьёт кусты.

То стекляница, то тля, то мороз, то засуха:D.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То стекляница, то тля, то мороз, то засуха:D.
То град.

У нас в этом году ничего не будет, т.к. град перемолотил на огороде все.

И спрашивается, нафига оно такое надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати о смородине, вчера общался с соседкой и выяснил, что у меня не обычная смородина (я еще думал чего это она такая высокая :D), а Золотистая смородина https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%8F
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То стекляница, то тля, то мороз, то засуха.

зато вы знаете что едите... или не едите.

а покупая на базаре кто о вас будет переживать, им важно убить стеклянницу и продать вам товар

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зато вы знаете что едите...
Та да, очень приятно сознавать, что виноград брызган за сезон пять раз, вишня четыре, а яблоки всего три. Ж-)

покупая на базаре кто о вас будет переживать, им важно убить стеклянницу и продать вам товар
У вас тоже выбор небольшой - или убить стеклянницу или остаться без урожая.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

или не едите
Скорее это. Ибо если не извести стекляницу, то она изведёт смородину и крыжовник.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про клубнику - на второй год к осени, когда она заросла полностью, муж скосил триммером, отросшие "детки" всё равно укоренились уже и на 3 весну снова заросли, ногой не ступить, ягода намного мельче, сложнее бурьян убрать. После посадила по-другому, замульчировала полностью, да, раз в неделю сижу ножницами срезаю усы, но кусты мощные, дают крупную ягоду, бурьяна почти нет.

Что я сделала не так?

 

Все так.

Але я посадив під агроволокно в квітні. Вирвав аж 2 паростки ожини які попали в проріз з полуницею і це вже 4 місяць йде. Якщо б не були потрібні вуса то скосив би тримером.;) Але я купив 15 кущів на пробу (іди знай чи той сорт) а зараз хочу розмножити.

 

Повірте люди які саджають гектари не ходять з ножицями щотижня.:lol: І не полють по пару раз в місяць.То чому б не використати їхній досвід?;)

 

Добавлено через 2 минуты

То стекляница, то тля, то мороз, то засуха:D.

От таке воно цікаве аграрне життя. :lol:

Погано коли люди усвідомлюють це після того як ввяжуться в нього.:(

Зберегти

 

Добавлено через 3 минуты

Та да, очень приятно сознавать, что виноград брызган за сезон пять раз, вишня четыре, а яблоки всего три. Ж-)

Угу. А родич який вирощує ябка на продаж вже 11 раз обробляв. Таки да треба на базарі купувати.:flag1: І це він ще каже, що яблука майже не обробляє.

А ще його сусіди не крепко переймаються чим кроплять і гатять не дивлячись на терміни очікування. В нас же ніхто не перевіряє що на базарах продають. Підозрюю що в маркетах десь те саме.

Те що Ви обробили 3-4 рази аж ніяк не мінус в порівнянні з промисловими садами.

До речі він ще і на сік приймає і возить ябка з садів на завод. Що він там возить, я краще казати не буду. А то особливо слабкодухі не захочуть сік пакетований пити. :)

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей знакомой сады, яблоки все на продажу. Года 3-4 назад она жаловалась, что пришлось брызгать 11 раз за сезон - а это очень большие деньги, обычно брызгают 4 раза за сезон. То есть в промышленных масштабах нет смысла брызгать больше, чем нужно.

Вот я и сделала вывод, что лучше купить в супермаркете, чем у бабки на базаре, которая брызгает чем попало с того же базара.

 

Добавлено через 5 минут

-electron- мои поздравления, через какое-то время кроты оставят от вашей клубники только воспоминания.

Наблюдала как в Германии выращивают. Обычный ряд клубники обильно мульчируют соломой, через 2 года выкорчёвывают и сажают новую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей знакомой сады, яблоки все на продажу. Года 3-4 назад она жаловалась, что пришлось брызгать 11 раз за сезон - а это очень большие деньги, обычно брызгают 4 раза за сезон. То есть в промышленных масштабах нет смысла брызгать больше, чем нужно.

Вот я и сделала вывод, что лучше купить в супермаркете, чем у бабки на базаре, которая брызгает чем попало с того же базара.

 

11 раз то тому що мабуть була якась напасть.

Родич оленку 4 рази труїв. Плюс підкормка. Плюс для грибків хороші умови.

До речі цей рік просто феєрія для фітофтори. Тільки от я не чув щоб ті хто саджає томати купували різні препарати. Наприклад Консенто на висвадку розсади, там термін очікування 20 днів (я завджи накидаю ще половину), а потім щось з коротким терміном. Як правило купується літрова бутля і в такі роки як цей не чекаючи спалахів для профілактики раз в два тижні робиться бакова від фітофтори, колорада і підкормки. і цим всім проходиться. Якщо рік як минулий поганий для фітофтори, то в бакову фунгіцид дається через раз. Але то таке. Кожен сам обирає де купувати і чому.

Добавлено через 5 минут

-electron- мои поздравления, через какое-то время кроты оставят от вашей клубники только воспоминания.

Тобто під АВ кроти влаштують бенкет, а під мульчою ні? Я все вірно зрозумів? Треба буде сусіду в якого вже років 8 під АВ полуниця це розповісти. Разом посміємось. Ви скажіть для чого кроти під АВ лізуть, вірніше за чим, а потім подумайте, може здогадаєтесь що я маю на увазі?

Наблюдала как в Германии выращивают. Обычный ряд клубники обильно мульчируют соломой, через 2 года выкорчёвывают и сажают новую.
От бачите таки вмієте досвід промисловиків переймати. Але чомусь думаєте що я не знаю про пересадку полуниці. І буду чекати поки її кроти самі не викорчують.:beer: Скажу більше. Я не просто буду корчувати і нову. А вона ще й мігрувати буде. Я ж не промисловик в якого одне поле для полуниці. В мене є куди культури тосувати.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-electron- давайте лет через 7 побеседуем насчёт клубники и всего остального. Набьёте шишки, посмеётесь вместе с соседом на агроволокне, попересаживаете и тогда будет предметный разговор. Поначалу и мой муж такой активный был как Вы, скакал аки козлик с газонокосилкой, копал, обрезал, через года 3 пыл поубавился.

Вы ещё вспомните наш разговор :lol:

 

П.С. Немцы садят безусую клубнику, ленивые, не хотят усы стричь) И с триммером у них тоже не сложилось как-то :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-electron- я высказала своё мнение - всё должно быть в меру, не стоит тратить время на это, жизнь пролетает быстро, ожидание и реальность не совпадают. Когда-то, ещё в период стройки я прочитала мнение форумчанки, что для ухода за садом-огородом необходимо каждый день уделять минимум 2 часа. Тогда я удивилась, прожив 8 лет в доме, понимаю как она была права, но об этом редко кто пишет, в основном милые фоточки цветочков. Моё мнение не совпало с Вашим всего лишь.:beer:

 

Ви дуже не уважно читаєте чужі пости. А потім починається холівар.

Я за час нашого офтопу не раз і не два писав що в будинку треба працювати. І треба бути до цього готовим.

Просто одні готові тільки забетонований двір замести.

Інші готові мати пару туй троянд і трішки газону.

Треті готові мати до цього всього ще пару грядок і 1 чи 2 дерева.

Четверті і це мабуть я хочуть мати 10 дерев і до 10 кущів винограду пару смородини.

А пяті і я їх знаю :lol: засаджують в себе 15 соток городу потім засаджують ще й в родичів знайомих дачі які поруч з домом.

І да от ці пяті за 2 години в день обробляють все і свої 15 соток і чужі. І на рибалку регулярно їздять і на море і в гори по гриби. Тому і кажу що люди різні.:beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллеги, в т.ч. и модер АндиАнтонов, плииииииззззз!!! прекратите оффтоп в самой любимой и важной теме форума, переноситесь свои прыскалки деревьев куда нибудь к ипиням, в смысле в сад-огород!!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а из 30 ти трактористов до 50 дожили только двое.

 

Я тебе больше скажу, я не понимаю как они до 50 доживают.

Неоднократно видел, как трактористы мешали СЗР в баке руками.

На замечания реагируют с юморком, мы ж спиртуемся регулярно.

Так что, я бы не сравнивал.

Про клубничный спор вообще улыбаюсь - вот хотят наши люди посадить и убрать уже с этого места только при выходе на пенсию;)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллеги, в т.ч. и модер АндиАнтонов, плииииииззззз!!! прекратите оффтоп в самой любимой и важной теме форума, переноситесь свои прыскалки деревьев куда нибудь к ипиням, в смысле в сад-огород!!

 

Требую перенести этот диспут в тему "Опрыскивание сада до набухания почек". :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Требую перенести этот диспут в тему "Опрыскивание сада до набухания почек". :D

 

А я бы тезисы про картофельно-смородиновое "счастье" закрепила красными буквами в заголовке форума.

Есть ведь люди, способные пользоваться чужим опытом, вместо набивать собственные шишки.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, підбиваючи підсумок аграрного срача.

Я взагалі не розумію, нащо ото бризкати ядами: цього року бризкав дерева від тлі (в мене все-одно ,ВСЕ вимерзло навесні, плодів не буде), то використав якийсь яд. Ну що скажу... Ефективність таки нижча, ніж бризкав пару років тому гомеопатичним засобом, що сам і зробив, до речі. Так що для мене висновок очевидний - толку з тих ядів набагато менше, ніж з гомеопатії.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, підбиваючи підсумок аграрного срача.

 

Для повноти картини по ваший скарзи з прводу застосування "ядив".

 

не могли б ви представити звит по проведений роботи по обробци рослин у форми таблици:

 

НАЗВА ЗАСОБУ | РОСЛИНА | ЧАС ЗАСТОСУВАННЯ | ТЕМПЕРАТУРА ПОВИТРЯ | СПОСИБ ЗАСТОСУВАНННЯ | де купувався препарат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для повноти картини по ваший скарзи з прводу застосування "ядив".

 

А смысл? Сказано же - какой-то яд.:beer:

Главное, что гомеопатия работает и на тле:rolleyes:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не могли б ви представити звит по проведений роботи по обробци рослин у форми таблици:

Довелося гуглити, бо вже і упаковку викинув.

Препарат такий www.fourseasons.com.ua/calypso.html , обприскував, ввечері, в безвітряну погоду, було градусів 20, яблуні, сливи, черешні і вишня одна. Купував в магазині "Захист рослин" в Черкасах.

Ні, Ви не подумайте, воно відпрацювало, в принципі. Тля подохла, принаймні на тих черешнях, що я сьогодні дивився. Просто в мене були очікування такі, як від гомеопатії. Бо коли бризкав гомеопатичним засобом, то тля подохла частково, а частина залишилася, але... Але таке враження, що дереву та тля геть не шкодила - погнали нові пагони активно, багато скрученого від тлі листя розвернулося і стало нормальним. А тут тлі немає - але дерево яке було, таке і зосталося. Хіба воно має так працювати? Чи в мене після гомеопатії завищені очікування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное, что гомеопатия работает и на тле:rolleyes:

 

Тля разная бывает - многие виды можно вывести водой с мылом или настоем чеснока/апельсиновых корочек/полыни. А бывает такая ядреная, что не каждый яд возьмет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть ведь люди, способные пользоваться чужим опытом, вместо набивать собственные шишки.

 

Звісно.

Точно так же як є люди для яких те що для інших капець-капець яка проблема навпаки приносить задоволення.

Але їм чомусь активно доводять що вони не праві. Навіщо???????????

 

Добавлено через 1 минуту

Поділіться чим ту ленку замочити можливо=@.

 

 

Каліфорнія

Або купа синіх відерець з водою. І це не жарт Оленка туди летить і топиться

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а ту оленку курі жерти будуть?

Не не будут, за то черного стигунця на ура. В сезон ихней активности выпускал курей на участок, результаты впечатляют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...