Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поболтаем про курилку?

nobil

Рекомендовані повідомлення

Есть у кого патроны? Правда что-ли?

 

Почти правда.

Но причина совершенно в другом.

 

По легенде диаметр наших макарон - те же 7,62 :)

Линии для набивания табака в сигаретные гильзы элементарно переводятся в режим набивания пороха в винтовочные гильзы. :)

 

А если серьезно, то точное совпадение размеров обусловлено привязкой фабричного производства к дюймово-футовой системе: 7,62 мм - это три десятых дюйма, т.н. три линии - все помнят название "трехлинейка"?

 

otvet.mail.ru/question/21516940/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почти правда.

Но причина совершенно в другом.

 

По легенде диаметр наших макарон - те же 7,62 :)

Линии для набивания табака в сигаретные гильзы элементарно переводятся в режим набивания пороха в винтовочные гильзы. :)

 

А если серьезно, то точное совпадение размеров обусловлено привязкой фабричного производства к дюймово-футовой системе: 7,62 мм - это три десятых дюйма, т.н. три линии - все помнят название "трехлинейка"?

 

otvet.mail.ru/question/21516940/

 

Напоследок добавлю. Если у кого есть патрон калибра 7.62 - возмите штангель и померьте. Диаметр пули - не 7.62, а почти 7.92. 7.62 - диаметр канала ствола, а не пули.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 14 років потому...
01.10.2009 в 17:03, Starper сказав:

 

Не первый раз слышу от всех про попа из Катюжанки, который лечит мгновенно от курения, пьянства, безплодия и проч.

Решился поехать в ближайшее время.

О результатах доложу.

Интересно было бы послушать за результат по происшествии стольких лет?
(поп типично кацапское хамло)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Интересно было бы послушать за результат по происшествии стольких лет?

Фрай, ото ви знайшли собі розвагу- звідкись дістали тему і зробили допис через 14 років.

Якщо вас влаштує мій приклад, то розповідаю- їздила в Катюжанку, церкви тоді ще не було, була  низенька мазанка, куди набилось людей 40, хвилин 40  отой "поп типично кацапское хамло"(с) розповідав, як він став "попом", потім сказав вишикуватись до нього в чергу і коли підходиш до нього, казати йому чого хочеш позбутись та на скільки років (1 рік, 3 роки...або назавжди), єлеєм ставить хрестик на лобі і все. Грошей ніколи не вимагав, хто бажав, кидав в звичайну кухонну миску скільки бажаєш або нічого не кидаєш. Тоді, серед курців-алкашів-наркоманів-гравців якось саме склалось, що клали 20грн. Все. Зайшла в мазанку затятим курцем, в мене  ранок починався з турки з кавою та цигарки. Вийшла, наче і не було  тих років з сигаретами. Смалити почала в студентські роки, з мазанки вийшла більше 20 років тому. З тієї пори покинула товариство курців, ніколи не було ніякого бажання починати знов. Навіть кальян ніколи не пробувала.

Був березень, мороз і великі кучугури снігу. Отець Олександр був босоніж весь час, поки приймав людей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я згадав свій досвід, возив на кодування лудомана і алкаша, але в будинок пускали лише бажаючих отримати єпитимію, інші на вихід.

Ух, а мені ж цікаво і залишився. В коло стало чоловік з 20, він почав лекцію і відповідав на питання, як на мій погляд досить по хамськи, зневажливе ставлення.

У мене багатий досвід спілкування з церковниками різного рівня, причому у неформальній дружній обстановці і жоден з них ніколи себе так не поводив.

Дійшла черга до мене, а я не знаю що побажати, алкоголь не зловживаю, палити кинув, о, замовив «от сквернословія».

Але через деякий час мене попросили відвезти на зняття. Люди не вірять у дію заговору, але вірять, що може щось трапитись коли порушать.

Мені ж цікаво! Теж стою. Здивувала кількість тих хто приїздив знімати «прокляття».

Подумав, а мені воно навіщо, хіба я сам не згєпний себе контролювати? Палити ж дав слово кинути і вже скільки не палю - знімай!

 Що поставити, що зняти ціна однакова, процедура також.

Вісім років не матюкався! 

А за попа різного почув і взнав, бізнесмен ще той! Цікаво, чи й досі там?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Фрай сказав:

Та я згадав свій досвід, возив на кодування лудомана і алкаша, але в будинок пускали лише бажаючих отримати єпитимію, інші на вихід.

Ух, а мені ж цікаво і залишився. В коло стало чоловік з 20, він почав лекцію і відповідав на питання, як на мій погляд досить по хамськи, зневажливе ставлення.

У мене багатий досвід спілкування з церковниками різного рівня, причому у неформальній дружній обстановці і жоден з них ніколи себе так не поводив.

Дійшла черга до мене, а я не знаю що побажати, алкоголь не зловживаю, палити кинув, о, замовив «от сквернословія».

Але через деякий час мене попросили відвезти на зняття. Люди не вірять у дію заговору, але вірять, що може щось трапитись коли порушать.

Мені ж цікаво! Теж стою. Здивувала кількість тих хто приїздив знімати «прокляття».

Подумав, а мені воно навіщо, хіба я сам не згєпний себе контролювати? Палити ж дав слово кинути і вже скільки не палю - знімай!

 Що поставити, що зняти ціна однакова, процедура також.

Вісім років не матюкався! 

А за попа різного почув і взнав, бізнесмен ще той! Цікаво, чи й досі там?

Мені здається тут діє принцип, що і у тренажерному залі. Є люди які без тренера будуть топтатись на одному мсці, займаються аби займатись і немає дисціпліни в зарчуванні. Кажуть такій людині - тобі треба тренер. І коли людина оплачує тренера то і більше себе заставляє працювати, і на дієту сідає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не погоджусь, він лякає, що якщо порушиш накладену на тебе єпитимію то буде дуже погано.

На питання, що саме?

- Откуда я знаю? Машина собьет, тяжелая болезнь или умрет кто-то.

 - Кто ?

- А я тебе что, бог? Может ты, а может твои близкие, родители, дети, внуки…

Так что скорее страх, которым программируешь себя на плохое.

разом з тим, вочевидь якимось даром він таки володіє, але далеко не на всіх той гіпноз діє, тим паче поставлений на «конвейеєр».

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Фрай сказав:

як на мій погляд досить по хамськи, зневажливе ставлення.

Не було такого. Хтось задав йому питання чому він став це робити, він спокійно розповів, що за радянських часів був успішним художником, вів життя, як і більшість його кола- алкоголь, жінки. Доки йому не зробила замовлення Лавра. Треба було написати портрет старця. Старець приходив на сеанси мовчки і тільки на останньому сказав, що над ним (Олександром) висить хрест і що він буде лікувати людей. Після цього він 9 років жив по різних монастирях, сан не хотів приймати, але уві сні йому сказали, що за відмову розплатиться його родина і хтось ( не пам'ятаю) з них тяжко захворів, доки він не зголосився. Всю бесіду був чемним, відповідав на всі питання без зверхності. Більше я його ніколи не бачила, враження по собі залишив приємні.

6 годин тому, Фрай сказав:

в будинок пускали лише бажаючих отримати єпитимію, інші на вихід.

Такого не було. Зайшов в ту низеньку мазанку, за ним люди, скільки вмістилося. Я стояла в другому ряду, близько до нього, тож все, що було на його обличчі, бачила добре.

6 годин тому, Фрай сказав:

У мене багатий досвід спілкування з церковниками різного рівня, причому у неформальній дружній обстановці

У мене теж. Достатньо сказати, що  студенткою, коли за радянських часів навколо Володимирського собору на Пасху  стояли двома колами менти та дружинники, завжди мала пропуск на службу. Тоді на Пасху в собор молодь пускали лише по пропускам. Що таке той круг, то мені добре знайомо. І кураторів з КГБ теж добре знали в обличчя, хто був парафіянином собору. Там познайомилась з Капніст Марією Ростиславівною та спілкувалась з нею багато років. Як і з нащадками Зінов'єва, що мешкали в Києві та теж ходили до Володимирського собору. Нащадки від якої з 3-ох жінок Зінов'єва, то вже опустимо:grin:. Тоді Володимирський собор був не тільки про віру.

7 годин тому, Фрай сказав:

Люди не вірять у дію заговору, але вірять, що може щось трапитись коли порушать.

Взагалі про це не було думок. Було бажання кинути палити, спроби були раніше, але не допомогло. Мабуть мені потрібна була якась психологічна крапка. Я її отримала. Але впевнена, що в житті не все можна пояснити науково, бо метафізики в моєму житті було достатньо.

Щодо страху та наслідки порушення, то сусідка, що мені про отця Олександра розповіла, а вона взнала про нього від своїх знайомих і так по ланцюгу, то вона почала курити знову через деякий час. З нею нічого не сталося, а ось з її знайомою сталося- стало так погано, що серед ночі поїхали до отця Олександра, щоб він зняв з неї обіцянку, що давала. Від чого це залежить- не знаю. Та і не цікаво мені, бо добре розумію, що і світлий егрегор, якщо щось і дає тобі на 10%, то забере в тебе в рази більше. Закон Всесвіту, що за все треба платити, а за вчинки відповідати, треба пам'ятати.

6 годин тому, Фрай сказав:

- Откуда я знаю? Машина собьет, тяжелая болезнь или умрет кто-то.

 - Кто ?

- А я тебе что, бог? Может ты, а может твои близкие, родители, дети, внуки…

І що вас так обурило в його відповіді? Він сказав так, як є. Він сам проходив через це. І це не в його владі- знати, що може статися. Може тон і був обурливим, то вже вам видніше, але сказав, як знав.

6 годин тому, Фрай сказав:

Так что скорее страх, которым программируешь себя на плохое.

Про себе, ще раз, ні. Не було страху, тому що не було приводу для нього. Я з мазанки вийшла, навпаки, з надією, що, нарешті, позбулась звички і бажала лише того, щоб вона не повернулась.

Тут інше працює- бажання людини і розуміння того, що то їй потрібно. Не цікавість; не тому, що родичам набридло та змусили туди поїхати. В мене знайомі, яким пропонувала позбутись куріння, казали, що їм то не потрібно, бо від куріння мали задоволення і не хочуть викреслити того зі свого життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Та

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, allanek сказав:
7 годин тому, Фрай сказав:

- А я тебе что, бог? Может ты, а может твои близкие, родители, дети, внуки…

І що вас так обурило в його відповіді? Він сказав так, як є. Він сам проходив через це. І це не в його владі- знати, що може статися. Може тон і був обурливим, то вже вам видніше, але сказав, як знав.

Сам тон яким він розмовляв з людьми. 

14 годин тому, allanek сказав:

їздила в Катюжанку, церкви тоді ще не було

Мабуть наш досвід у різні часи спілкування, при мені вже була

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Мабуть наш досвід у різні часи спілкування, при мені вже була

Та я ж казала, що тоді церкви не було. Був двір, в правому кутку стояла мазанка, де він приймав людей, по лівій стороні якесь приміщення, де він правив службу. З правого боку від цього двору була ділянка, де тільки почали будувати церкву. Отець Олександр казав, що храм будується на гроші сімейної пари, якої лікарі сказали, що вони ніколи не будуть мати дітей. Вони звернулись до нього. Що вже він з ними робив, то  не сказав, але дитина в них народилась. Сім'я заможна була і церкву будували їх коштом. Я ж казала, що то було більше 20 років тому.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21.02.2024 в 15:29, Фрай сказав:

Интересно было бы послушать за результат по происшествии стольких лет?
(поп типично кацапское хамло)

Я був там. Залякування та тупі маніпуляції для недалеких людей. Бажання було,але та поїздка не змінила нічого. Закурив я швидко. 

В селі горохове кажуть є людина,яка не бере ні копійки і навіть тяжко запойні кидають. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...