Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бассейн

FLASH

Рекомендовані повідомлення

 

 

Подсыпаю периодически на глазок, когда вода проргевается рН-минус, обычно это раз в месяц в июне, пару раз в июле, пару раз в августе, один раз в сентябре.

Не думаю, что там рН сильно растет, потому что еще ж еженедельный долив, раз неделю пыликается дно, промывается фильр и доливается свежая вода, плюс испарение и разбрызгивание:)

Хотелось бы измерить рН, чтобы не "на глазок", чем лучше?

Пока тольк лакмусовые бумажки приходят на ум, бытовые рН-метры от тыщенцы гривен, не вижу смысла в этом вложении.

 

Багато років користуюсь таким :watermart.ua/tester-tabletochnyy-kokido-k020bu-dlya-opredeleniya-urovnya-cl-i-ph.html

 

Таким же користуються більшість знайомих сервісантів.

Таблетки для РН беру такі:watermart.ua/tabletki-dlya-izmereniya-urovnya-ph-lovibond-phenol-red.html

 

Таблетки для хлору навіть не беру-тримаю такий рівень що не те що запаху нема-навіть тестер не показує.

 

Добавлено через 2 минуты

Кто сказал, что это с ним стало исключительно из-за водки?:)

Статистика- 9 із 10 таких як він закінчують однаково:(.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотелось бы измерить рН, чтобы не "на глазок", чем лучше?

Пока тольк лакмусовые бумажки приходят на ум, бытовые рН-метры от тыщенцы гривен, не вижу смысла в этом вложении.

 

Я вот такой взял себе - Kokido K029BU

100024448196b0.jpg

Простой, удобный и стоит в районе 120грн

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот такой взял себе - Kokido K029BU

Таким же с прошлого года пользовался, простой до безобразия, простая шкала с цветами концентрации

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

И по всей видимости надо приобретать прибор за тыщенцу

 

А киньте зсилку,будь ласка .Що воно таке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17876277.jpeg?50877

 

1245 грн

 

17876272.jpeg?50875

 

1346 грн

 

www.umax.pro/wp-content/uploads/2019/08/PH-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80-%D0%9E%D0%92%D0%9F-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80-%D0%A0%D0%9D-68-1.jpg

1350 грн

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись схожий прилад був у одного сервісанта.Я брав погратись.Моє враження -єрунда.Потребує регулярної калібровки-постійно десь той калібровочний розчин загубиться , електроди вимірювальні також з ладу виходять.

Така штука для якоїсь спецлабораторії -можливо.А для басиків , та ще й приватних -занад то.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись схожий прилад був у одного сервісанта.Я брав погратись.Моє враження -єрунда.Потребує регулярної калібровки-постійно десь той калібровочний розчин загубиться , електроди вимірювальні також з ладу виходять.

Така штука для якоїсь спецлабораторії -можливо.А для басиків , та ще й приватних -занад то.

 

На мою думку краще ті гроші витратити на "робот":) пососос .Вже писав про нього, але повторюсь - дуже вже корисна штука.

Пару днів басейн був відкритий звісно на дні з"явилось сміття -дві години пилосос поїздив і порядок.

[ATTACH]20180707_211658.thumb.jpg.5010375a97bd8cb33a07bb748926c427.jpg

 

20200615_193201.thumb.jpg.622a977c0caa4cdc4bfc2e79a6b63f8f.jpg[/ATTACH]

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись схожий прилад був у одного сервісанта.Я брав погратись.Моє враження -єрунда.Потребує регулярної калібровки-постійно десь той калібровочний розчин загубиться , електроди вимірювальні також з ладу виходять.

Така штука для якоїсь спецлабораторії -можливо.А для басиків , та ще й приватних -занад то.

 

А вот тут вы разрушаете работу продавцов рН-метров, калибровочных растворов, рН-корректоров разного толка. Потому что продаваны всей этой херни этих групп товаров не скажут вам, что рН в бассейне никогда не будет константой, а гуляет даже в течение суток сам по себе, в зависимости от интенсивности облучения солнцем, лета пыльцы, дождиков, ну и использования, ясное дело.

 

И вот, счастлвый обладатель покупает опупенно дорогой девайс, и все вокруг начинает казаться гвоздями. Сует и сует его во все дырки в бассейн, смотрит на циферки, пытается привести циферки к некоему мифическому идеалу, подливая жидкости, подсыпая порошки и шепча заклинания.

 

А на следующий сезон выходит на понятный режим обслуживания, и забрасывает прибор на полку.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@sah79, а можно фото как он к форсунке подключается ?

как пылесос он конечно бездарен, а вот как баламут ему по идее цены нет

давно на него смотрю но не могу понять, да и продаваны не могут ответить каким макаром он подключается, и подойдет ли в моем случае

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@sah79, а можно фото как он к форсунке подключается ?

как пылесос он конечно бездарен, а вот как баламут ему по идее цены нет

давно на него смотрю но не могу понять, да и продаваны не могут ответить каким макаром он подключается, и подойдет ли в моем случае

 

Фото сьогодні зроблю.

Як пилосос не дуже він і " бездарен" -дозволяє мені пилососити всього пару раз за сезон.А це "дорогого" коштує.

А от про баламута -тут 100%.Фактично бігаюча по басейну форсунка.Застійних зон немає зовсім.

По підключенню точно доведеться кулібнічати , він для каркасників.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы точно не продавец или рекламный агент этого гуан...? :rolleyes: В нетах о нем разное пишут, в основном какая-то муть насчет нового поколения, и несколько отзывов, где написано, что это или развод, или подделка. Расскажете, когда решитесь попробОвать?

 

:lol: сомневался писать название или нет, что-бы не обвинили в рекламе:)

уже неделю как залил воду и вместе с ним этот антисептик, вода из зеленоватого стала чистая... поэтому спросил здесь, в интернете мало информации про этот гуан...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

images.zakupka.com/i3/firms/27/5273/5273096/pic_fdc1fff4520a20e_1024x3000.jpg

 

 

2284593489_w640_h640_2284593489.jpg

 

работает от фильтр- насоса 6 028 л/ч

 

печалька...

 

а такой дороже в два раза

 

images.zakupka.com/i3/firms/27/26/26438/pic_2b063eaf7bd055e_1024x3000.jpg

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

печалька...

У меня насос на 6тыс и я смотрел на него. Но судя по отзывам и 6ти ему маловато будет. Поэтому забил и пылесошу сам раз в неделю - мне это нравится - такой себе релакс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: сомневался писать название или нет, что-бы не обвинили в рекламе:)

уже неделю как залил воду и вместе с ним этот антисептик, вода из зеленоватого стала чистая... поэтому спросил здесь, в интернете мало информации про этот гуан...

 

Прикиньте, у меня такой же эффект от 3х таблеток хемоформа + ночь работы фильтрации. :beer:

 

Добавлено через 4 минуты

А киньте зсилку,будь ласка .Що воно таке.

 

300 гривен

 

Для такой широко шатающейся системы, как бассейн - с головой.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може кому потрібно - посилання на безпеку відкритих басейнів

www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/faq.html?CDC_AA_refVal=https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/php/water.html&fbclid=IwAR0L0ZygeIueZ1j0JxIyjjTPIta4czboFwAW8srGnXoGEo7kg0ZY-WP_dtM#Water

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пісок міняти раз в рік.

 

Чому не раз в місяць?

 

Добавлено через 3 минуты

Да и мотору в теории лучше работать постоянно, по опыту техника горит в момент включения выключения

Абсолютно верно, пусть себе молотит постоянно. Для бассейна это только лучше.

Единственное, промывать чаще нужно бочку.

 

Добавлено через 2 минуты

Пару днів басейн був відкритий звісно на дні з"явилось сміття -дві години пилосос поїздив і порядок.

 

Що за пилосмок і що за ролета?

 

Добавлено через 4 минуты

Есть ли какие системы, для автоматического долива?

Конечно. Для скимерного и переливного.

Только для скимерного бассейна, нужно кабель тянуть от щитка до скимера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@sah79, а можно фото как он к форсунке подключается ?

как пылесос он конечно бездарен, а вот как баламут ему по идее цены нет

давно на него смотрю но не могу понять, да и продаваны не могут ответить каким макаром он подключается, и подойдет ли в моем случае

 

На фото уже з доробкою.З магазину ,вже точно не пам'ятаю , здається з обох кінців шланг зроблено так як і звичайний пилососний.Одним кінцем він насовується на пилосос а іншим "на щось" в інтексовські басейни.

У мене ж в басейні стоять форсунки кокідо олімпік:

forsunka-kokido-olimpic-k004bu-w-stenovaya-seraya-89478439298199_small11.jpg

Тому прийшлось склеїти сіру частину від пилососу і білу гайку від окремо для цьго купленої форсунки.20200620_141820.thumb.jpg.5ab9f63e9227d793886995850d3e9081.jpg

 

20200620_141841.thumb.jpg.6f76cdd771b98f36818ea6dc1e26c191.jpg

 

20200620_141804.thumb.jpg.0dda5aa1a00937791155bed074fa5700.jpg

 

Тепер я просто зкручую гайку з шариком з форсунки в басейні і накручую "перехідник" , а до нього вже шланг інтексовського пилососу.

Там в комплекті стільки всяких пласмасок що закулібнічати не важко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня насос на 6тыс и я смотрел на него. Но судя по отзывам и 6ти ему маловато будет. Поэтому забил и пылесошу сам раз в неделю - мне это нравится - такой себе релакс.

 

У мене також 6.Але у мене ще й скло (замість піску) у фільтрі, а воно має підвищений опір .Плюс у мене після фільтра до форсунок, ще довга траса до теплового насоса -туди і назад, і ще одне: у мене дві форсунки -до однієї підключаю пилосос а от іншу якщо перекриваю повністю то той пилосос так швидко бігає по дну що аж стінки здригаються як він об них з розгону б'ється .Доводиться другу форсунку закривати десь на половину- тож , я думаю, для нього і 4.5 м3 насоса з головою.

 

Добавлено через 16 минут

В якому сенсі? Бідні?

Я так замовників не називаю.Просто комусь лайнерний нормально , а комусь не нижче плиточного.

 

 

 

 

 

Що за пилосмок і що за ролета?

.

 

 

ЗІ.Пилосмок -вже розписав :інтекс.А ролета власного виробництва.

 

Чому не раз в місяць?.

Рекомендації виробників.Плюс власне дослідження:) : після двох сезонів помітив значне падіння ефективності фільтрації( у мене хлор на супер мінімумі і насос працює всього 6годин на добу).При розгляданні піщинок в мікроскоп -нових( такі колючі як сніжинка) і пропрацювавших 2 сезони (відполіровані і гладенькі) було принято рішення міняти кожен рік.Правда наступного року пісок було замінено на скло і проблема пішла (виробник каже що назавжди:))

 

Добавлено через 9 минут

Автоматический робот-пылсос для бассейна - это конечно круто.

 

Но хотелось бы еще иметь автопополнение.

Есть ли какие системы, для автоматического долива?

 

Реально акутальная вещь, потому что испарение не стабильное, плюс попрыгали и надо бы долить.

 

Автодолив може бути двох видів : в скімері монтуються пару електродів на тому рівні що потрібно і кабелем з'єднуються з реле в техприміщенні .А реле керує електроклапаном встановленим паралельно крану набору води.Бюджет десь 150$.

Або ж ,якщо наприклад два скімери то в одному з них можна змонтувати таку приблуду як клапан в унітазі :

41bd55f3a8bf9949f2473911e79f4d7d.png

Але доведеться тягнути до нього трубу з водою під тиском.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@sah79, спасибо за фото, судя по всему мне это не доступно, у меня либо проклеили форсунки либо у меня не хватает сил но когда то пробовал открутить и силы не хватило, возможно нужен какой то спец ключик

 

По песку не менял его за 4 года, правда и бочку не вскрывал, но ухудшения фильтрации не заметил, на старте промываю утром и вечером, в режиме раз в неделю, предварительно доливаю воду, делаю обратную промывку и кидаю новую таблетку и так до следующего понеделтника

 

Добавлено через 1 час 0 минут

Кстати вот есть вопросик по PH- смотрю на аквадоктор 20 литровые канистры, один на основе серной 35% второй на основе соляной 15% дозировка у них +- одинаковая, как такое может быть ?

 

Ну и учитывая что у меня 5кг ведро того же аквадоктора доводит PH до 7,6 какой из жидких выбрать? на стенках при этом с прошлого года присутствует налет, последний месяц когда уже не купались PH не корректировал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати вот есть вопросик по PH- смотрю на аквадоктор 20 литровые канистры, один на основе серной 35% второй на основе соляной 15% дозировка у них +- одинаковая, как такое может быть ?

Это более для станций дозации предназначено, там так проще, а в ручном режиме проще с бисульфатом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@sah79, спасибо за фото, судя по всему мне это не доступно, у меня либо проклеили форсунки либо у меня не хватает сил но когда то пробовал открутить и силы не хватило, возможно нужен какой то спец ключик

 

По песку не менял его за 4 года, правда и бочку не вскрывал, но ухудшения фильтрации не заметил, на старте промываю утром и вечером, в режиме раз в неделю, предварительно доливаю воду, делаю обратную промывку и кидаю новую таблетку и так до следующего понеделтника

 

Добавлено через 1 час 0 минут

Кстати вот есть вопросик по PH- смотрю на аквадоктор 20 литровые канистры, один на основе серной 35% второй на основе соляной 15% дозировка у них +- одинаковая, как такое может быть ?

 

Ну и учитывая что у меня 5кг ведро того же аквадоктора доводит PH до 7,6 какой из жидких выбрать? на стенках при этом с прошлого года присутствует налет, последний месяц когда уже не купались PH не корректировал

 

Форсунка може бути і не проклеєна той пластик інколи достатньо рукою трохи сильніше затягнути і все назад без ключа ніяк.Колись так зіпсував дешеву штангу для пилососа: руками затягнув а назад відкрутив тільки зламавши,ключем.

 

По піску: продуктивність фільтрації падала достатньо повільно ,але оскільки малий час роботи насосу і мало хлору то це було помітно.

 

По РН -використовував в свій час і те і те різних виробників.Більш сподобалось на сірчаній к-ті.Оскільки у мене розхід не великий ,десь 0,5л в тиждень то сказати що ефективніше ,з погляду концентрації , важко.Начеб то на соляній розхід трохи нижчий.Але сірчана к-та значно чистіша -саме тому і готую РН мінус розчин останні два роки сам .Товариш регулярно ділиться сірчаною к-тою самого високого ступеню очистки(для лабораторій) .От її і мішаю-0,3 к-ти на 1 л дистильованої води.Концентрація наче такаж як і в "фірмового" а працює краще:).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автоматический робот-пылсос для бассейна - это конечно круто.

 

Но хотелось бы еще иметь автопополнение.

Есть ли какие системы, для автоматического долива?

 

Реально акутальная вещь, потому что испарение не стабильное, плюс попрыгали и надо бы долить.

 

Унитазный клапан с поплавком чем не угодил? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • kvintich змінив заголовок на Бюджетний басейн 2023 початок

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...