Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отчет о моей... ЖИЗНИ! :)

mastervovik

Рекомендовані повідомлення

Христос воскрес!

Для статистики: 5 травня, прокинувся з ранку +1, побіг одразу до винограду, весь практично знищений(. Таких піздніх заморозків не пам'ятаю, при тому що з середни квітня діти вже в басейні купаються. Виноград вже цвісти збирався, дві обробки пройшов...

 

IMG_20240505_111844.jpg

IMG_20240505_111927.jpg

  • Конфуз 1
  • Сумно 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капец

У меня пять кустов помидор на улице посажены - нормально все. Родителя рядом живут - виноград целый. 

К нам не дошло, хотя совсем рядом от тебя. Может из-за того, что гора прикрывает и река совсем рядом?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.05.2024 в 08:47, Dendnepr сказал:

Капец

У меня пять кустов помидор на улице посажены - нормально все. Родителя рядом живут - виноград целый. 

К нам не дошло, хотя совсем рядом от тебя. Может из-за того, что гора прикрывает и река совсем рядом?

Та я від річки метрів 300-400 по прямій, але в низині. Мені здаєтся що заморозки і тягнуться до річки долинами, а на буграх їх не буває.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, mastervovik сказал:

Та я від річки метрів 300-400 по прямій, але в низині. Мені здаєтся що заморозки і тягнуться до річки долинами, а на буграх їх не буває.

Вдоль озера Куряче (Левобережный-3) все ирисы (цветы) стоят, как новорожденные, а чуть в сторону (метров 500-700), в направлении на запад - все сдохли, + крыжовник.

И не низина, и не гора. ХЗ, что это было

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, mastervovik сказал:

Та я від річки метрів 300-400 по прямій, але в низині. Мені здаєтся що заморозки і тягнуться до річки долинами, а на буграх їх не буває.

Я від річці метрів 100. І рівень від річку 6-7 метрів. 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То була не сама хололна, сьогодні прокинувся о 5, 0 градусів... Добило все що перший не вбив.

Я в шоці поліз класти цеглу,  великий заміс зробив, поклав майже свою денну норму, і в кінці коли розшивав побачив що шви сиплятся... Забув цемент в заміс кинуть на емоціях!:pozor:

А через пігмент не одразу побачив, з 5 до 11 клав, потім годину розбирав ...

  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я раз так замес бетона на лестницу в погреб сделал. сразу  тоже не понял, бо песок закончился - я отсев серый добавил. долго вышкребал между опалубкой и арматурой

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.05.2024 в 11:59, mastervovik сказав:

То була не сама хололна, сьогодні прокинувся о 5, 0 градусів... Добило все що перший не вбив.

Я в шоці поліз класти цеглу,  великий заміс зробив, поклав майже свою денну норму, і в кінці коли розшивав побачив що шви сиплятся... Забув цемент в заміс кинуть на емоціях!:pozor:

А через пігмент не одразу побачив, з 5 до 11 клав, потім годину розбирав ...

В нас так саме. Добряче побило. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...