Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Инвертор для солнечных батарей

Seluk

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, sanyas15 сказав:

А чому у Вас акумулятор майже завжди в розряді, коли є напруга в мережі?

Мережева напруга (фіолетова лінія) зникла десь в перпед 15 годиною

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, volomoto сказав:

В мене Deye SUN-5K-SG03LP1-EU і він робить підмішування на AC виході. Мало того, він може працювати без батарей автономно, тобто якщо є достатньо сонця, то він буде видавати напругу на off-grid вихід. Якщо сонця буде недостатньо, то інвертор фактично піде у захист від перевантаження.

Цікаво, а де та опція щоб його запустити без батарей? 

Я от собі поставив 4 звичайних автомобільних щоб запускати інвертор та мати хоч якийсь акумулятор. І бігати вимикати кондиціонер коли пропадає мережа мені набридло у перші 2 тижні регулярних вимикань світла. В хмарний день коли немає світла, а генерація скаче від умовного нуля до 500 кожні 5-10 хвилин я спокійно сиджу та працюю, а без акумулятора - ну теоретично можна працювати з ноутбука, але інтернет мені кожні 5 хвилин вимикатись буде? Не буде нормально в такі дні працювати гібрид без батареї, навіть якщо він це може. Працювати тільки від сонця без батареї у такі дні це знущання над собою та інвертором.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, yur43 сказав:

Майже як тут ціни. LuxPower 5000, з доставкою літаком 800$, Deye 5kw - 1100$, Deye 8kw - 1700$. Чекати три тижні, але доставка додому кур'єром.

Покажі мені на алі 5 кВт Deye за $1100, я навіть без доставки таких цін не бачу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без батарей воно працює чесно кажучи х...о.

Повноцінна робота тільки з батареями.

А навантаженням можна балансувати через напругу батареї. Припустимо, мережа відсутня, але заряд став більше 80%. Даємо дозвіл на вмикання кондиціонера, бойлера і т.д. 

Якщо сонце те все компенсує, воно так і працює.

Якщо ж сонця мало, при заряді 75% обмежуємо роботу непріоритетних пристроїв.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, k-master сказав:

Покажі мені на алі 5 кВт Deye за $1100, я навіть без доставки таких цін не бачу.

на алібаба 1035$ , опт від 900$

8кВт,SUN8K-SG01LP1-EU $1780

я вибачаюсь, доставка літаком в районі 250$, 12-18 днів.

russian.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&tab=all&SearchText=Deye

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, k-master сказав:

Цікаво, а де та опція щоб його запустити без батарей? 

Режим "No Batt":

image.thumb.png.f56f060b2b9aa8609bb846d000b0665f.png

Але в офф-грід режимі воно має сенс тільки в довгий сонячний день.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, sanyas15 сказав:

  

А чому у Вас акумулятор майже завжди в розряді, коли є напруга в мережі?

то зелена лінія в "-" не розряд а заряд, постіно тримає там від 10 до 50 ватт мабуть на BMS

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, yur43 сказал:

Без батарей воно працює чесно кажучи х...о.

Повноцінна робота тільки з батареями.

А навантаженням можна балансувати через напругу батареї. Припустимо, мережа відсутня, але заряд став більше 80%. Даємо дозвіл на вмикання кондиціонера, бойлера і т.д. 

Якщо сонце те все компенсує, воно так і працює.

Якщо ж сонця мало, при заряді 75% обмежуємо роботу непріоритетних пристроїв.

Похоже это вообще можно огранизовать платкой за 3 бакса которой я подмешиваю сеть к молнцу когда его не хватает, она умеет работать в обе стороны как в плюс так и в минус и питается от 220, нужно просто запитать от инвертора и через нее либо нагрузку до 10 ампер либо через контактор и будет вкл выкл по напряжению на акб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, volomoto сказав:

Режим "No Batt":

Але в офф-грід режимі воно має сенс тільки в довгий сонячний день.

No batt це зрозуміло, але без мережі він в мене не запускається (правда в мене трьохфазний на 12к) Там ще десь є режим off-grid? Я в себе не бачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, mib сказав:

Похоже это вообще можно огранизовать платкой за 3 бакса которой я подмешиваю сеть к молнцу когда его не хватает, она умеет работать в обе стороны как в плюс так и в минус и питается от 220, нужно просто запитать от инвертора и через нее либо нагрузку до 10 ампер либо через контактор и будет вкл выкл по напряжению на акб

Ти щось не договорюєш. Як плата за 3 бакса перетворить інвертор на керований інвертор котрий буде працювати сінхронізовано з мережею по частоті, фазі та напрузі? А без синхронізації 2 генератора (мережа та інвертор) зміного струму не зможуть працювати на одне навантаження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі про Deye - на бекап інвертора підключена звичайна комп'ютерна упска. І періодично від неї я чую гул низької частоти але не схожий на звичайний гул трансформатора. Думав що треба таки дістати осцилограф та подивитись що відбувається, але як виявилось я не один чую такі звуки - diysolarforum.com/threads/deye-inverter-harmonics-ups-buzzing-humming.51371/ Людина вирішила спектр подивитись та знайшла купу гармонік. Коли це відбувається не знаю, бо саме зараз наприклад нічого не чую.

Змінено користувачем k-master
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, k-master сказал:

Ти щось не договорюєш. Як плата за 3 бакса перетворить інвертор на керований інвертор котрий буде працювати сінхронізовано з мережею по частоті, фазі та напрузі? А без синхронізації 2 генератора (мережа та інвертор) зміного струму не зможуть працювати на одне навантаження.

У меня панели к акб подключены через мппт контроллеры к тем же акб подключен бесперебойник и к ним же через эту платку контроллер заряда подключен блок питания светодиодных лент

До ноября, в 9 утра sonof снимал питание 220 с ИБП и нагрузка работала от солнца, но если солнца не хватало и напряжение на акб падало до 13,3 то платка включает блок питания и он доливает в акб недостающее мппт настроены на 13,6 блок питания на 13,3 как только напряжение на акб поднимается до 13,6 платка отключает блок питания

Ну и в 19:00 sonof включает 220 на ибп и все работает через байпас до утра

46 минут назад, k-master сказал:

Доречі про Deye - на бекап інвертора підключена звичайна комп'ютерна упска. І періодично від неї я чую гул низької частоти але не схожий на звичайний гул трансформатора. Думав що треба таки дістати осцилограф та подивитись що відбувається, але як виявилось я не один чую такі звуки - diysolarforum.com/threads/deye-inverter-harmonics-ups-buzzing-humming.51371/ Людина вирішила спектр подивитись та знайшла купу гармонік. Коли це відбувається не знаю, бо саме зараз наприклад нічого не чую.

Тоже бывает гудит, из моего домашнего гул появляется от строительного фена, что включают соседи хз, так же гудит стабилизатор у соседа

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Платка вот такая, ссылка первая попавшаяся

a.aliexpress.com/_mqiFZ6q

Ну и ей можно отключать нагрузку при падении напряжения на акб, для лития точность будет так себе, а для свинца вполне

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, mib сказав:

Платка вот такая, ссылка первая попавшаяся

Якщо використовувати акум як DC шину, то така платку звичайно що працює, але для великих потужностей і для підмісу сонця не критичним споживачам потрібно набагато складнішу логіку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, volomoto сказал:

Якщо використовувати акум як DC шину, то така платку звичайно що працює, але для великих потужностей і для підмісу сонця не критичним споживачам потрібно набагато складнішу логіку.

Из того что я видел по сбросу излишков, то ставят несколько таких платок к примеру каждая на свой тэн и на них к примеру 13,6 для первого тэна и 13,8 для второго тэна, получается если есть большой излишек солнца то включается оба, если излишек меньше то включается один тэн

А платка коммутирует до 10 ампер по АС тоесть даже на 1 кВт без проблем подключать напрямую, дальше через контактор

Напряжение dc в данном случае как маркер для коммутации АС

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, mib сказав:

Из того что я видел по сбросу излишков, то ставят несколько таких платок к примеру каждая на свой тэн и на них к примеру 13,6 для первого тэна и 13,8 для второго тэна, получается если есть большой излишек солнца то включается оба, если излишек меньше то включается один тэн

А платка коммутирует до 10 ампер по АС тоесть даже на 1 кВт без проблем подключать напрямую, дальше через контактор

Тобто в мене інвертор на 12 В має мати можливіть живити кілька кіловатних тенів. А якщо нема сонця, то ці тени будуть живитись подвійним перетворенням через DC шину 12 В — таке собі задоволення і малий ККД.

Якщо вже мова йде про кіловати сонця, то нема змісту використовувати 12 В загалом і змішування сонця з мережею на DC шині зокрема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, volomoto сказал:

Тобто в мене інвертор на 12 В має мати можливіть живити кілька кіловатних тенів. А якщо нема сонця, то ці тени будуть живитись подвійним перетворенням через DC шину 12 В — таке собі задоволення і малий ККД.

Якщо вже мова йде про кіловати сонця, то нема змісту використовувати 12 В загалом і змішування сонця з мережею на DC шині зокрема.

Я про 12 вольт говорю потому что так привычней, пусть будет 48 вольт плата умеет от 3 до 60 но ДС в данном случае это маркер управляющее напряжение, коммутируется АС с выхода инвертора

Логика такова, когда солнца достаточно то напряжение на акб не просаживается, соответственно дополнительная не критичная нагрузка подключена это может быть бойлер или котел или теплый электро пол когда солнца мало то начинается подпитка из акб соответственно напряжение просаживается и платка отключает дополнительную нагрузку, что бы не было постоянно вкл/выкл в зависимости от нагрузки выставляется гистерезис 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, mib сказав:

Логика такова, когда солнца достаточно то напряжение на акб не просаживается, соответственно дополнительная не критичная нагрузка подключена это может быть бойлер или котел или теплый электро пол когда солнца мало то начинается подпитка из акб соответственно напряжение просаживается и платка отключает дополнительную нагрузку, что бы не было постоянно вкл/выкл в зависимости от нагрузки выставляется гистерезис 

Логіку я розумію і вона має сенс для автономних систем, але для чого таке городити, коли більшість часу доступна мережа, — не дуже розумію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, volomoto сказал:

Логіку я розумію і вона має сенс для автономних систем, але для чого таке городити, коли більшість часу доступна мережа, — не дуже розумію.

Речь про ЖАДНОСТЬ :-) такое городят для того что бы по максимуму использовать энергию от солнечных панелей :-)

Грубо либо вы греете бойлер от сети с подмесом солнца, у вас гарантированно нагретый бойлер но есть потребление от сети и счет в конце месяца, я свои панели использую именно по такой схеме соответственно до 80% доступного солнца я не использую

Либо греть по схеме толтко когда есть солнце и большой бойлер тогда утилизируется все соонце но в пасмурную погоду есть вероятность получить недогретый бойлер

А так эти релешки можно использовать и для резерва отключая не важных потребителей по мере разряда батарей, к примеру нет ээ батареи заряжены на 100% смотрим телик, работает холодильник и рабоиает газовый котел на 70% разряда отключаем телик на 50% холодильник и оставляем высший приоритет котел

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли в пріоритеті безперервне живлення життєво необхідних споживачів, першочергово потрібно тримати в тонусі акумулятор. Все що зверху, щоб не пропало, можна тратити на нагрів чогось.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.12.2022 в 23:16, k-master сказал:

Покажі мені на алі 5 кВт Deye за $1100, я навіть без доставки таких цін не бачу

Не на те алі дивитесь :) На алібабі - $950 без доставки (а якщо карго ще й коносамент надасть продавцю - то близько $850).

Доставка авіа - ще $400-450 (три тижні), морем (2-3 місяці) - близько $150.

Перевірено особисто :)

 

PS: Наразі дивлюся на Deye 8kW (поставлю на "основну" фазу, дві інші фази будуть по 5кВт). Вага 38кг. $1500 + доставка.

  

В 27.12.2022 в 23:21, yur43 сказал:

доставка літаком в районі 250$, 12-18 днів.

Це в кого така дешева доставка ($10/кг)? Вага Deye 5kW - 25,5кг.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, InSAn сказав:

Це в кого така дешева доставка ($10/кг)? Вага Deye 5kW - 25,5кг.

Міст привіз LuxPower , вага з упаковкою 15кг, за 220$, 17 днів.

В мене недавно був рекорд швидкості доставки (мелочь) 12 днів від замовлення !

Написав в підтримку про шум вентиляторів, приклав графіки температурних режимів. Відповіли:

Привіт,
будь ласка, перевірте логіку керування вентилятором, і я зменшив швидкість вентилятора та оновив останню прошивку.
Логіка керування вентиляторами: коли потужність заряду або розряду вища
ніж 300 Вт, лівий і середній вентилятори працюватимуть і коли
потужність PV перевищує 300 Вт або імпортна потужність з
мережу вище 5000 ВА, правий вентилятор працюватиме

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  

В 27.12.2022 в 23:21, yur43 сказал:

доставка літаком в районі 250$

2 часа назад, yur43 сказал:

LuxPower , вага з упаковкою 15кг, за 220$

Вага Deye 5кВт з упаковкою - 25,5кг (8Квт - 38кг). Тому й доставка літаком 5кВТ не "в районі $250", а в районі $400-450

PS: Доставка 8кВт - $600-650 літаком і $240-280 морем (до 3-х міс.).

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...