Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Задолбали стойла

volchokkkk

Рекомендовані повідомлення

Вся вулиця може скинутися, зробити ливневку і не переливати півметрову калюжу комусь на город. Якщо на вулиці живуть такі люди, що цього не хочуть, то вони на те болото заслуговують.

Еще одно подтверждение, что жить нужно или одному или среди себе равных.

 

Вадим, а шо мисцэва влада каже по поводу ливнёвки/дороги? Это городская земля или кооператив какой-нть?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, чи Ви рятували б всю вулицю від болота коштом перенесення його до себе на подвір`я. Вся вулиця може скинутися, зробити ливневку і не переливати півметрову калюжу комусь на город. Якщо на вулиці живуть такі люди, що цього не хочуть, то вони на те болото заслуговують. А переливати воду від себе комусь це не тільки незаконно, а й аморально.
Можна довго і нудно обговорювати, який Вадим аморальний тип, бо хоче їздити не пірнаючи по фари у калюжу і навіть готовий зробити все за власний кошт, але тема не про те.

 

Я просто хочу звернути увагу шановного панства, що життя у стійлі теж має свою ціну і от у мене вона така. Селяві.

Вадим, а шо мисцэва влада каже по поводу ливнёвки/дороги? Это городская земля или кооператив какой-нть?
Земля городская, и я ровняя ямы у себя перед домом даже слышал комментарий от прохожего, что надо немного потерпеть и скоро депутат сделает дорогу. В реальности мисцева влада время от времени присылает грейдер, тот перепахивает улицу, делает по обочинам две сточные канавы, которые местные жители через месяц успешно засыпают. И шо с ними можно сделать? Только понять и простить.

 

А вообще об этой проблеме (много лет назад) писали в местной газетенке. Пять хат на нашей улице находится в зоне подтопления. И вроде как по закону их дожны куда-то отселить (кстати, две хаты по утверждению старожила там поставлены незаконно самозахватом). Если случится невероятное и их отселят - вот это и будет реальным решением проблемы. Т.к. некому будет больше охранять и углублять нежно лелеемый водоем посреди улицы и вода наконец-то сможет стекать в озерцо в огородах, как и много сотен лет до этого.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, чи Ви рятували б всю вулицю від болота коштом перенесення його до себе на подвір`я. Вся вулиця може скинутися, зробити ливневку і не переливати півметрову калюжу комусь на город. Якщо на вулиці живуть такі люди, що цього не хочуть, то вони на те болото заслуговують. А переливати воду від себе комусь це не тільки незаконно, а й аморально.
.

Дорога — путь сообщения для передвижения людей и транспорта, составная часть дорожной инфраструктуры.

Якщо якісь тузємцИ перетворили дорогу на дренажний тунель, то повинні сплатити штраф за порушення законодавства та відшкодувати ремонт. Існує така штука, як генеральний план населеного пункта, який визначає цільове призначення кожного квадратного метра земель.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или лучше подумать о ливнёвке?

 

Сделали ливневку ров вдоль лесной дороги. Быдло уже через месяц закидало эту ливневку мусором.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделали ливневку ров вдоль лесной дороги. Быдло уже через месяц закидало эту ливневку мусором.

 

1. Ливнёвка и ров - несколько разные по устройству.

2. Выезды с участков организовали?

3. Вывоз мусора организован?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Ливнёвка и ров - несколько разные по устройству.

2. Выезды с участков организовали?

3. Вывоз мусора организован?

Вывоз мусора организован, но платить не хотят за вывоз, дешевле выбросить в ров:o

Менталитет наш такой - у себя навел порядок, за забор выкинул, и не волнует больше ничего. Да и зачем платить, если приедет сосед, которому мусор глаз мозолит, и все уберут:(

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там другая сложность чаще: у многих даже не сделана приватизация, максимум кадастровый номер. Хозяева-старички давно ушли, чья земля не разберешь, стоит себе заброшенное.
`

Да не особо это и сложность, если земля не приватизирована, владелец участка умер, родственники в течении 6 месяцев не шевелились - сельсовет имеет полное право выделить землю любому страждущему. Главное - замотивировать исполнительную власть, остальное дело техники. Проверено.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1...бо хоче їздити не пірнаючи по фари у калюжу і навіть готовий зробити все за власний кошт...

2...Я просто хочу звернути увагу шановного панства, що життя у стійлі теж має свою ціну

 

1. Що Ви мали наувазі під словом "все" - за власний кошт перегнати воду з калабані сусіду на город? Мені так виглядає, що, чи це за Ваш кошт, чи за державний, сусіду від того не легше.

 

2. 100%. Життя у гуртожитку накладає купу обмежень на власні забаганки.

 

3. Ви так і не відповіли на головне запитання, що б робили Ви на місці того сусіда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Що Ви мали наувазі під словом "все" - за власний кошт перегнати воду з калабані сусіду на город? Мені так виглядає, що, чи це за Ваш кошт, чи за державний, сусіду від того не легше.
Щоб йому стало легше - йому потрібно було там не будуватися звідти виїхати. Просто тому, що тут такий рел'єф місцевості і озеро у його городі з'явилося набагато раніше самого городу. Від того, що він частину води залишить на дорозі (перетворивши всім сусідам життя на багнюку) кількість води у нього на городі зміниться не принципово.

 

Або ж, варіант 2 - йому потрібно зробити велику дренажну канаву від дороги до самого озера у городах. І постійно її підтримувати у робочому стані і чистити. Тобто відпрацьовувати карму свого батька, який незаконно захопив цей шмат землі на березі озера. Можна ще гусей завести, щоб не так сумно було.

 

Варіант загатити по межі греблю і зробити на дорозі ставок - це не варіант.

2. 100%. Життя у гуртожитку накладає купу обмежень на власні забаганки.
Особливо, якщо серед сусідів знаходиться один (або кілька) таких, що мали на увазі всіх інших.

3. Ви так і не відповіли на головне запитання, що б робили Ви на місці того сусіда?
"Мене там не буде" (с) Дон Хуан
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, Дону Хуану и лужу форсировать бы тоже не пришлось - его бы там не было :D
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

Дорога — путь сообщения для передвижения людей и транспорта, составная часть дорожной инфраструктуры.

Якщо якісь тузємцИ перетворили дорогу на дренажний тунель, то повинні сплатити штраф за порушення законодавства та відшкодувати ремонт. Існує така штука, як генеральний план населеного пункта, який визначає цільове призначення кожного квадратного метра земель.

 

Все вірно. Залишилося вияснити, хто ж ці туземці :) Серед першочергових кандидатів, що спричинили до утворення ями, є власники машин, які по цій дорозі їздять. Ще, може, хтось лопатою там щось копав. По-любе, винні мають зробити ремонт. Втім, будь-який ремонт не повинен зводитися до того, щоб просто перегнати воду на найближче обістя.

 

А от згадки про генплан так і не зрозумів. Напевне десь пропустив, що хтось оспорює законність тої дороги. Але то вже інше питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, Дону Хуану и лужу форсировать бы тоже не пришлось - его бы там не было :D
ЕМНИП у Дона Хуана не было упертой бабы. ;)
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, Дону Хуану и лужу форсировать бы тоже не пришлось - его бы там не было :D

 

Через це Дон Хуан і поїздом не їздить, бо не всім у купе подобаються їхні з Санчо співи про санту Марію у третій ночі :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серед першочергових кандидатів, що спричинили до утворення ями, є власники машин, які по цій дорозі їздять.
Ями не утворюються там, де вода не стоїть, а збігає. Навіть якщо там їздять машини. Тому першочерговий кандидат - це той (персонально), хто не дає воді зійти з дороги.

По-любе, винні мають зробити ремонт. Втім, будь-який ремонт не повинен зводитися до того, щоб просто перегнати воду на найближче обістя.
Які ваші пропозиції? Особливо зважаючи на те, що вода завжди тече туди, де нижче.

Дон Хуан і поїздом не їздить, бо не всім у купе подобаються їхні з Санчо
Здається, ви Дона Хуана з Доном Кіхотом переплутали. Так то зовсім інший дон. Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Тобто відпрацьовувати карму свого батька, який незаконно захопив цей шмат землі на березі озера...

 

Вже було думав закинути це питання, бо що тут говорити, коли інформація лише з одних уст, тобто однобока. Але Ви мене таки спровокували ще на одну відповідь.

 

Ваша позиція у тому, що син має відповідати за вчинки свого батька попахує сталінізмом. Виходить так, що сучасне населення, яке було завезене на господарства насильно вивезених у Сибір українців має тепер відпрацьовувати їхнім нащадкам? Це неправильно, Вадиме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша позиція у тому, що син має відповідати за вчинки свого батька попахує сталінізмом. Виходить так, що сучасне населення, яке було завезене на господарства насильно вивезених у Сибір українців має тепер відпрацьовувати їхнім нащадкам? Це неправильно, Вадиме.

 

Вадим пытается вам донести что там где теперь огород, должна была быть дренажная канава в озеро, но ее закопали и сделали там огород и теперь бережно оберегают яму на дороге так как она частично выполняет охранные функции от затопления бывшей дренажной канавы

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша позиція у тому, що син має відповідати за вчинки свого батька попахує сталінізмом.
Концепція карми схожа на сталінізм приблизно так, як Дон Хуан схожий на Дона Кіхота. Ж-)

Так які будуть ваші пропозиції щодо ремонту дороги?

должна была быть дренажная канава в озеро
Она там есть, но никто ее не чистит и сама мысль об этом похоже доводит того соседа до сказу.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вадим пытается вам донести что там где теперь огород, должна была быть дренажная канава в озеро, но ее закопали и сделали там огород и теперь бережно оберегают яму на дороге так как она частично выполняет охранные функции от затопления бывшей дренажной канавы

 

Ну так це ж зовсім інша справа. Цих слів було б достатньо, щоб і дискусії не виникло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все вірно. Залишилося вияснити, хто ж ці туземці :) Серед першочергових кандидатів, що спричинили до утворення ями, є власники машин, які по цій дорозі їздять. Ще, може, хтось лопатою там щось копав. По-любе, винні мають зробити ремонт. Втім, будь-який ремонт не повинен зводитися до того, щоб просто перегнати воду на найближче обістя.

 

А от згадки про генплан так і не зрозумів. Напевне десь пропустив, що хтось оспорює законність тої дороги. Але то вже інше питання.

Дорога будуэться з розрахунку руху по ній транспорту протягом певного часу. Сподіваюся, Ви не будете звинувачувати транспортні засоби у руйнуванні дороги?

Я майже впевнена, що саме порушення правил землекористування, шляхом перетворення дренажного каналу на город, спричинило постійне підтоплення тієї дороги і врешті реш її зруйнувало.

Отже, ремонтувати дорогу повинен той, хто знищив дренажний канал.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так які будуть ваші пропозиції щодо ремонту дороги?

 

Почистити канаву і постійно забезпечувати її функціонування. Виконувати це мають ті, хто забезпечує обслуговування дороги, оскільки канава належить до об"єтів дороги. Оскільки це не є обов"язком сусіда, то і чистити її він не зобов"язаний. Він має лише сплачувати штрафи за її пошкодження. Як тільки сусід побачить, що канава функціонує постійно (а не тільки доки її інші завалять сміттям) і забезпечує відвід води, він перестане противитися підсипанню самої дороги.

 

Щодо донів Жуана і Кіхота, то я їх не плутаю. Щоб змоделювати більшість у купе мені треба було Жуану в колеги когось додати. З іспанських імен Санчо і Марія першими спали на думку (дійсно через Кіхота).

 

Добавлено через 4 минуты

...Я майже впевнена, що саме порушення правил землекористування, шляхом перетворення дренажного каналу на город, спричинило постійне підтоплення тієї дороги і врешті реш її зруйнувало...

 

Як бачите Ваша впевненість легко перетворилась у "глибоке переконання" наших політиків :). Зі слів Вадима канава таки є і ніхто її на город не перетворив. А хто її там резулярно сміттям засипає важко встановити зі слів лише однієї людини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

канава таки є і ніхто її на город не перетворив. А хто її там резулярно сміттям засипає важко встановити зі слів лише однієї людини.
Звичайно, моїм словам не можна довіряти :D, але моїм першим конфліктом з тим сусідом був якраз епізод, коли після чергової зливи я взяв лопату і пішов прочищати ту канаву. Якби не лопата, то він би мене мабуть там би і вбив. Ж-) Тож у мене немає жодних сумнівів, хто саме загатив греблю і перетворив дорогу на ставок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, моїм словам не можна довіряти

 

Ну а Ви можете назвати якісь притомні причини, навіщо йому ту канаву робити нефункціонуючою? Може дійсно планує її з часом закопати як недіючу і розширити город. Чи просто психічно хвора людина? Я б через суд там швидко порядок навів.

 

Ну та Бог з ним. Давайте якось вже цю тему закривати. Ми вже достатньо переконали народ, що "стійла" мають свою ціну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а Ви можете назвати якісь притомні причини, навіщо йому ту канаву робити нефункціонуючою?
Я ж кажу - канавою вода стікає у озеро у нього на городі.

А якщо канаву загатити - то стікає не вся, багато залишається на дорозі.

Ми вже достатньо переконали народ, що "стійла" мають свою ціну.
І хрєн ти що з цим зможеж зробити.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через це Дон Хуан і поїздом не їздить, бо не всім у купе подобаються їхні з Санчо співи про санту Марію у третій ночі :D.

 

То Вы с доном Кихотом, кажись, попутали :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден, тому вся вулиця повинна ходити і їздити через калюжу глибиною півметра від паркана до паркана.

Welcome to стойло.

 

Шанхай:(....

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...