Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Расстояние между домами (хозпостройками) (противопожарные разрывы, ДБН)

Vladius

Рекомендовані повідомлення

Озвучите її? Я колись звертався в мін рег політики, по інших питання, давали відповідь в письмовій формі. Ви отримали відповідь?

 

Усно, як і думали всі: нові масиви, які створено, але не забудовано - по три метри; вся існуюча забудова - 1 м.

Але пистьмово так і не виклали цього (я описував в групі Містобудування в Україні цю ситуацію десь рік тому, і навіть копії листів мав викладати).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Отримав відповідь від мін.рег. стосовно відстаней. Все розжували. Так як ми і думали. 3 м тільки для нових кварталів які забудовуються. Якщо комусь цікаво весь документ, заертайтесь.

IMG_20210318_050003.thumb.jpg.32435af5c51d4da0c88d6adcf5ca0365.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав відповідь від мін.рег. стосовно відстаней. Все розжували. Так як ми і думали. 3 м тільки для нових кварталів які забудовуються. Якщо комусь цікаво весь документ, заертайтесь.

 

Наче досить чітко, хоча не зрозуміло "багатьої років" і "в процесі забудови"...

 

Викладіть весь документ, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наче досить чітко, хоча не зрозуміло "багатьої років" і "в процесі забудови"...

 

Викладіть весь документ, будь ласка.

 

Все чітко і зрозуміло написано.Слова - багато років фігурують, бо в моєму зверненні вони були.

Дбн.pdf

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Будувати протипожежну стіну і т.п....

 

А що Ви скажете, якщо в моєму будинкові не буде вікон, що виходять на сусіда? Можливо зменшити до 8 метрів?

І ще, протипожежна стіна, вона яка повинна бути? Може є фото або посилання? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день!

Подскажите пожалуйста,на стройпаспорте гараж (у нас угловой участок)гараж как раз к углу пристроен но,по всем нормам там идет отступ от нашего забора если не ошибаюсь по 3 метра)архитектор сказала ,что если хотите( по секрету ) многие просто в реалиях удлиняют и в результате гараж примыкает к забору. Вот за весь период поездок,всегда смотрю на частные дома так там как раз гараж примыкает к забору.

Как построимся,при вводе в експлуатацию кто-то будет смотреть где мы гараж построили и сверяться?Или подождать пока введем и потом уже построить?

Благодарю всех ,кто не прошел мимо и поделился мнением или знанием:Rose:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширина участка 35 метров, хочу построить дом примерно в этом месте (схематично красный квадрат). У соседа кн это гараж, который прямо по границе стоит. какое мне расстояние отступать от соседнего гаража в случае, если дом одноэтажный из сип панелей 12 на 10м? Неужто 15 метров? Не хочется чтобы дом был посредине участка

Screenshot_20210518-234315_Dropbox.thumb.png.2ece5dd0b492f8ed44d7048154afd286.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширина участка 35 метров, хочу построить дом примерно в этом месте (схематично красный квадрат). У соседа кн это гараж, который прямо по границе стоит. какое мне расстояние отступать от соседнего гаража в случае, если дом одноэтажный из сип панелей 12 на 10м? Неужто 15 метров? Не хочется чтобы дом был посредине участка

 

Увы.

СИП - это 15 метров.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вот от забора, если я не ошибаюсь, должно быть 3м для жилой постройки и 1м для не жилой. странно что Вам 2м утвердили.

 

 

 

 

по новому ДБН 3 метра от забора...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря, когда подавали на строцпаспорт. И опять же, "исторически сложившаяся застройка"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"исторически сложившаяся застройка"

 

эта норма очень похожа на коррупционную. У меня есть старая домовая книга от 1922 года на мой адрес. Интересно, что эффективнее поможет узаконить строительство в метре от межи, в Харьковских реалиях, эта домовая книга или взятка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Подскажите, пожалуйста, по септику.

То, что от колодцев и скважин должно быть не менее 20 м, это я поняла.

А какое расстояние до водяных труб? Оно как-то регламентируется?

Потому что вода идёт по улице параллельно забору - но и септик должен быть близко к забору, иначе машина не подберётся.

Есть какие-то конкретные метры по нормам? Я не нашла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, по септику.

То, что от колодцев и скважин должно быть не менее 20 м, это я поняла.

А какое расстояние до водяных труб? Оно как-то регламентируется?

Потому что вода идёт по улице параллельно забору - но и септик должен быть близко к забору, иначе машина не подберётся.

Есть какие-то конкретные метры по нормам? Я не нашла.

 

Никто-никто не знает?

Или такая норма вообще не прописана?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Подскажите на счет степени огнестойкости, у меня будет двухэтажный дом с газоблоков, перекрытие между этажами монолитное, крыша вальмовая с металлочерепицы.

Это второй класс или третий класс огнестойкости ? И в эскизном проекте материалы вообще не указываются, как они определяют класс огнестойоксти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Стара забудова.(стара частина міста) Ділянка 4,5 сотки. На межі ділянки стоїть який напівзруйнований чи то сарай чи то гараж (цегла), який належить комунальному майну. Я хочу побудувати літню кухню та котельню (6х3 метри, цегла, бетон) Питання - яку відстань я повинен забезпечити від цього сараю ? *** Завтра йти у архітектуру - вони розглядали мої документи з цього приводу. Сьогодні вже був, запитав що там з перспективами ?! - Кажуть , що усе завтра. Щось у мене передчуття, що завтра будуть мені руки викручувати. ** Жіночка мені вже там розповідала про 3-и метри від межі. Але, коли я їй нагадав про стару забудову, то вона якось більше про ці 3-и метри не згадувала. *** Також, розповідали, що є якийсь норматив, та місто належить до якоїсь там категорії, що потребує щоб попередньо археологи провели свої дослідження. А найближча контора подібна від нас - за 80 км. знаходиться...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стара забудова - історична частина міста. Ділянка 4,5 соток. 

На сусідній ділянці (володар - комунальне майно), на межі ділянок - стоїть стіна чи то сараю чи то гаража (цегла).

 

Щоб збудувати літню кухню та котельню (цегла, бетон) - скільки я повинен відступити від межі ділянок (фактично - стіни сараю сусіднього володаря) ?!

 

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був у архітектурі.

Знаєте, що вони мені сказали ?!

 

Що по документах ні у якому разі вони не назвуть те, що я там хочу збудувати -  котельня та літня кухня.

Лише - господарська споруда.

 

Це свавілля, чи у цьому є сенс  ?!

 

 

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сусідня ділянка не має кадастрового номеру. (комунальна власність)

На цій ділянці є сарай, який розташований на межі ділянок.

 

Чи повинен я враховувати протипожежну відстань до цього сараю (цегла, без вікон )?!

Існування цього сараю має якусь законну силу - з врахуванням того, що сусідня ділянка не має кадастрового номеру ?!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

Сусідня ділянка не має кадастрового номеру. (комунальна власність)

На цій ділянці є сарай, який розташований на межі ділянок.

 

Чи повинен я враховувати протипожежну відстань до цього сараю (цегла, без вікон )?!

Існування цього сараю має якусь законну силу - з врахуванням того, що сусідня ділянка не має кадастрового номеру ?!

 

Узнайте адрес этого сарая и посмотрите по реестру имущественных прав.

Возможно это коммунальная собственность

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.07.2021 в 08:30, Privet сказав:

Сусідня ділянка не має кадастрового номеру. (комунальна власність)

На цій ділянці є сарай, який розташований на межі ділянок.

 

Чи повинен я враховувати протипожежну відстань до цього сараю (цегла, без вікон )?!

Існування цього сараю має якусь законну силу - з врахуванням того, що сусідня ділянка не має кадастрового номеру ?!

 

По правилам всі буд паспорти робляться враховуючи актуальну топозйомку, тому виготовлювачі вимагають 500-тку якщо її в них немає. А по факту вимагають в усіх.

На топо вказуються всі наявні об'єкти незалежно від власності, законності і т.п. 

Теоретично можна закрити очі на наявність неузаконеної будівлі, ну там через хабар абощо, але якщо сараю 40 років то 100% знайдеться документальне підтвердження його наявності до початку вашого будівництва, і тоді вводити в експлуатацію з ніпелями, хабарами і т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
18.03.2021 в 05:04, fifayer сказав:

Отримав відповідь від мін.рег. стосовно відстаней. Все розжували. Так як ми і думали. 3 м тільки для нових кварталів які забудовуються. Якщо комусь цікаво весь документ, заертайтесь.

 

Не знайшов в цьому ДБН-і норм по висоті парканів між земельними ділянками для садівництва (дачними). Хтось може направити?
drive.google.com/file/d/1eUU0mgHZaExXwvDJfkFGlvUs_NmK_TYp/view

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, teledok сказал:

Не знайшов в цьому ДБН-і норм по висоті парканів між земельними ділянками для садівництва (дачними). Хтось може направити?
drive.google.com/file/d/1eUU0mgHZaExXwvDJfkFGlvUs_NmK_TYp/view

dreamdim.ua/uk/parkan-ogorozha-normy-obmezhennya-dokumenty-2019/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А кто-то может подсказать, в каких случаях тут 10, а в каких 15 метров? Интересует, в частности, противопожарный разрыв между домом из газоблока и каркасником

image.png.3ecb66e9d4176b5cda7c4393da44f29f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...