Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який ваш середньомісячний дохід на сім"ю?

Humanite

Скільки доходу має ваша родина на місяць?  

168 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тут у обговоренні заробітних плат виникла невеличка суперечка, стосовно рівня сімейних доходів в Житомирі. У мене виник інтерес стосовно того, який середньомісячний дохід мають дописувачіфоруму?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут у обговоренні заробітних плат виникла невеличка суперечка, стосовно рівня сімейних доходів в Житомирі. У мене виник інтерес стосовно того, який середньомісячний дохід мають дописувачіфоруму?

 

підготовлюєте інфу для контролюючіх органів? :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підготовлюєте інфу для контролюючіх органів? :)

 

Ні. Як ви могли помітити, то опитування закрите. Тому лише статистика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть трошки не розуміїте на якому форумі цей опрос робите.Шкала має розпочинатися ну хочь з 20 000,причому гривень,ну і закінчуватись хочь 1 000 000,причому не гривень.Це я Вам кажу як виконавець робіт на будинках форумчан.Ваша градація до 50 000 гривень шагом в десяточку викликає тільки посмішку.
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@мастерок, бідні теж будуються (як можуть) чи добудовують - ремонтують.

Однак, необхідна диференціація по регіонах. 25 000 в Києві і в Перемишлянах речі сильно різні...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть трошки не розуміїте на якому форумі цей опрос робите.Шкала має розпочинатися ну хочь з 20 000,причому гривень,ну і закінчуватись хочь 1 000 000,причому не гривень.Це я Вам кажу як виконавець робіт на будинках форумчан.Ваша градація до 50 000 гривень шагом в десяточку викликає тільки посмішку.

 

Я добре розумію статус більшості дописцвачів, але як я вказав у першому повідомленні я не дуже вірю в те, що більшість мешканців Житомира мають 40 тисяч на сім"ю. Тим більше з тих, хто мешкає у дев"ятиповерхівках.

Наразі навіть на цьому форумі, дописувачів з вищими за середні статками, половина відповіли що мають менше 30 тисяч. А якщо брати по Україні взагалі, то 25 та вище буде у декількох відсотків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@мастерок, бідні теж будуються (як можуть) чи добудовують - ремонтують.

Однак, необхідна диференціація по регіонах. 25 000 в Києві і в Перемишлянах речі сильно різні...

 

Таки да,на 25 000 в Київі можно купити на багато більше.

 

Добавлено через 3 минуты

Таки да, будинки бідні не будують, тут форум вгодованого середнячка + еліта.

 

Були колись,років так з 10 назад,зустрічі форумчан.Так там саме такі тости й казали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я добре розумію статус більшості дописцвачів, але як я вказав у першому повідомленні я не дуже вірю в те, що більшість мешканців Житомира мають 40 тисяч на сім"ю. Тим більше з тих, хто мешкає у дев"ятиповерхівках.

Наразі навіть на цьому форумі, дописувачів з вищими за середні статками, половина відповіли що мають менше 30 тисяч. А якщо брати по Україні взагалі, то 25 та вище буде у декількох відсотків.

 

А 25 процентов от работающих и самозанятых это большинство?! Странно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі навіть на цьому форумі, дописувачів з вищими за середні статками, половина відповіли що мають менше 30 тисяч. А якщо брати по Україні взагалі, то 25 та вище буде у декількох відсотків.

Свежий журнал "Новое время":

Так, согласно Госстату, в Киеве получают самую большую в Украине ежемесячную среднюю зарплату в почти 17,2 тыс. грн (сентябрь 2020)....Как выяснил НВ Бизнес, реальная зарплата превышает среднюю официальную по Киеву у топ-менеджеров — в 10−14 раз, финансовых директоров и директоров по маркетингу — в 7−9 раз, штатных юристов — в 1,5−3 раза, менеджеров по продажам — в 1,2−2 раза, системных администраторов — в 1,2−1,5 раза. Самый высокий разрыв с официальными данными по всем исследованным категориям наемных сотрудников — в IT-индустрии.

 

33a8f5a5903da66220f72ca18015dcce.jpeg

 

 

А вот по госстату:

 

d583cfa0611097d21b0dc928395d54ef.jpeg

 

 

 

ЗЫ А как бы картинки поменьше сделать?

Змінено користувачем Dr.Yura
під спойлер
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где Донецкая область?

Самые высокие зарплаты по данным финуправления именно в Донецкой обл. index.minfin.com.ua/labour/salary/average/2020/

 

В Мариуполе средняя зарплата выше, чем в Киеве.

 

И да, здесь форумчане имеют выше среднего достатки. Про элиту лучше не стоит. На этом форуме немного извращенно понимают этот термин )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після голосування форуму за президента - будь яке опитування тут не має з реальністю ніякого зв'язку.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот по госстату:

 

В стране где теневая экономика около 30-40% от ВВП, данные гостата по ЗП можно смело отправлять по дальше, так же само как и показатели безработицы от Мінсоцполітики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В стране где теневая экономика около 30-40% от ВВП, данные гостата по ЗП можно смело отправлять по дальше, так же само как и показатели безработицы от Мінсоцполітики.

Если внимательно глянуть, там про это написано:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви мабуть трошки не розуміїте на якому форумі цей опрос робите.Шкала має розпочинатися ну хочь з 20 000,причому гривень,ну і закінчуватись хочь 1 000 000,причому не гривень.Це я Вам кажу як виконавець робіт на будинках форумчан.Ваша градація до 50 000 гривень шагом в десяточку викликає тільки посмішку.

 

Вася это не смешно...

Доход моей семьи 20-25 тыс. В месяц на 4 человека.

И это я далеко не бедный в своем окружении! Есть конечно друзья и знакомые побогаче, но у больше чем половины доход ещё меньше. Реальные средние ЗП в нашем регионе 10-15 тыс. И хорошо если оба работают...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я и не смеюсь,Володя,я лишь слегка улыбаюсь,т.к. большинство объектов где я работаю это обычно купленная зимой земля,начало стройки по весне и Новый Год в полностью упакованном мебелью и техникой доме.А такие работяги как я или ты строят свои дома десятилетиями,лично у меня 15 лет пошло,и частенько приходила в голову мысля "а на кой это всё мне надо!".Ты посмотри внимательно на тему опроса,это ведь не каков доход в твоём окружении или к примеру средний по региону,это доход именно людей,которые строят дома,и посмотри на результаты опроса,большая часть застройщиков имеют таки приличный доход,и это правильно,не фиг превращать строительство в квест длинною в жизнь.
  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как показал опрос в интернете - 100% людей пользуются интернетом - это к репрезентативности этого опроса
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы с женой из понаехавших и уже типа "киевляне". Уже есть своя квартирка в столице. Без обременнений и ипотеки. Но...

Мой доход в месяц от 10 до 12 тысяч гривен. Жена получает в районе 12 тыс гривен. Детей у нас нет.

Вот и считайте сколько у нас в месяц на семью. Мы типичный столичный трудовой класс.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже есть своя квартирка в столице. Без обременнений и ипотеки. Но...

Мой доход в месяц от 10 до 12 тысяч гривен. Жена получает в районе 12 тыс гривен.

 

Как такое может быть? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как такое может быть? :shock:

 

1) Нетрудовые доходы.

2) Наследство

3) Удачные инвестиции в золотые слитки в 00х.

4) Продажа родительского дома в провинции.

 

Варианты могут быть разные.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варианты могут быть разные.

 

Меня больше интересовал вариант за 22000-24000. :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как такое может быть?

Столиця вона різна, як і квартири.

У нас в новобудах м2 стартує від 8-9 тис грн, і в середньому десь 12-13, але є різниця 1к на 18м2 і 1к на 45м2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...