Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дуплекс під Києвом. Перетворення коробки від забудовника в житло

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

В п'ятницю приїхав сервісник, поставив котел на гарантію, хоча за ту ціну (800 + 400 дорога) та ще й озвучену умову що гарантія на рік, з продовженням після сервісного обслуговування я думаю краще б сам його запустив.

Поки що поставив температуру подачі 20град. Без регулювань на 1 поверсі протік 2 л/хв а на 2му дві лінії по 1л, дві -по 1,25 і 1 коротка 2л. Трішки підрегулював щоб на 2 поверх було 1,5 на всі лінії. Зараз котел сам регулює потужність в межах 3-4кВт.

Але то таке... Бо сьогодні сказати що я офігів це нічого не сказати - на дошках 2 поверху сліди шашелі!!!

 

І що тепер робити я ХЗ. Перешк що спадає на думку негайно мчати до Епіцентру за засобами, все обробити і так як до весни майже нічого не робитиму то дивитися чи з'являться після обробки нові сліди. Якщо ні то навесні робити стелі а інакше буду зривати і замінювати дошки (((

Змінено користувачем Куркуль
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Куркуль сказал:

Перешк що спадає на думку негайно мчати до Епіцентру за засобами, все обробити і так як до весни майже нічого не робитиму то дивитися чи з'являться після обробки нові сліди.

Якщо є можливість поки не зашивати стелю - поспостерігайте якомога довше. Я в себе інколи знаходжу нові місця, намагаюся механічним способом боротися, де ситуація дозволяє. З хімією досвіду не маю, хочу спробувати Lignofix I-profi, наче відгуки непогані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Куркуль сказав:

В п'ятницю приїхав сервісник, поставив котел на гарантію, хоча за ту ціну (800 + 400 дорога) та ще й озвучену умову що гарантія на рік, з продовженням після сервісного обслуговування я думаю краще б сам його запустив.

Поки що поставив температуру подачі 20град. Без регулювань на 1 поверсі протік 2 л/хв а на 2му дві лінії по 1л, дві -по 1,25 і 1 коротка 2л. Трішки підрегулював щоб на 2 поверх було 1,5 на всі лінії. Зараз котел сам регулює потужність в межах 3-4кВт.

Але то таке... Бо сьогодні сказати що я офігів це нічого не сказати - на дошках 2 поверху сліди шашелі!!!

 

І що тепер робити я ХЗ. Перешк що спадає на думку негайно мчати до Епіцентру за засобами, все обробити і так як до весни майже нічого не робитиму то дивитися чи з'являться після обробки нові сліди. Якщо ні то навесні робити стелі а інакше буду зривати і замінювати дошки (((

Пока их несколько и свежие - можно попробовать каждую нору протравить локально (ядом со шприца в самое нихочу)

Или типа того, точечно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

23 години тому, ЯД сказав:

Пока их несколько и свежие - можно попробовать каждую нору протравить локально (ядом со шприца в самое нихочу)

Или типа того, точечно.

Справа в тому, що нірок немає, лише поверхня дошок в порошку і покусана. 

23.10.2023 в 15:34, blacktigra сказав:

Якщо є можливість поки не зашивати стелю - поспостерігайте якомога довше. Я в себе інколи знаходжу нові місця, намагаюся механічним способом боротися, де ситуація дозволяє. З хімією досвіду не маю, хочу спробувати Lignofix I-profi, наче відгуки непогані.

  Купив Titan 5s, буду ним обробляти в 2 проходи і почекаю до весни, якщо з'являться нові сліди то тоді вже точно заміню дошки. Точніше вже почав - руки як в Шрека🤢

УПД. Знайшов фото 2річної давнини, точно стало гірше

image.thumb.png.c3eca1d400786aca8e8290f5d6c8726a.png

image.thumb.png.5065774c0a796a49770e895223f060dd.png

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оті білі сліди це не обов'язково шашель. То схоже просто підсохли дошки і з них обтрушується тирса.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Шукайте термінатора з опромінювачем, іншого варіанту немає.

Або просто замінити ці чортові дошки. Увесь день сьогодні в роздумах, далі малювати зеленим пензликом чи ну його.. Чекати до весни чи фіксити проблему терміново... В принципі якщо привезені дошки після купання в антисептичній ванні через день-два вже можна буде прибивати то великої проблеми замінити не має бути - стару відриваю і на те ж місце нову прибиваю Потрібно буде лише заклеювати місця від старих цвяхів...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, якщо така можливість є то це кращий варіант, якщо для цього не треба перекривати весь дах бо вивести шашель шприцюванням чи замазками неможливо, він буде швидше лізти далі і глибше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Апну тему.

В кінці року як і писав вище, мені здалося, що виявив сліди шашелі на чорновій стелі, тож спочатку вирішив обмазати її біозахистом, а потім, прочитавши, що це не допоможе, якщо вороги вже всередині купив нові дошки, зробив їм гаряче купанння в STRAZH (БС-13) і почав замінювати. Але чим більше відривав старих дошок тим більше переконувався що мабуть я погарячкував з шашеллю, бо скільки не розпилював старі дошки - вседедині структура деревини була абсолютно ціла, ніяких ходів, живності не знайшов.

Але виявив іншу проблему: в половини снятих дошок, сторона, що торкається до плівки має такий вигляд:

image.png.f9e147d45fb05fa31a5889f5a2b23e2e.pngimage.png.f0afec86fb1ba79cbf016c5b680d60f8.pngimage.png.3d90d8492ace2583182b79662e69c0c6.png

 

Так як всі роботи роблю сам, то на це йде купа часу. От і виникає питання. Наскільки критично, якщо такі дошки не міняти у важкодоступному місці - в коридорі над сходами. А просто промазати якимось засобом? Дошки абсолютно сухі, були прибиті ще на початку 2021року.

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Куркуль сказав:

От і виникає питання. Наскільки критично, якщо такі дошки не міняти у важкодоступному місці - в коридорі над сходами. А просто промазати якимось засобом? Дошки абсолютно сухі, були прибиті ще на початку 2021року.

Не критично.

То не пліснява (принаймні не та пліснява яку потрібно боятись). То наслідок висихання дошок без необхідної вентиляції. І якщо ви новокупані дошки притулите до плівки на них також з'явиться ця чорнота.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Найближчими днями планую почати гіпсокартонні роботи. І якщо зі стелями +/- ясно, то як перенести намальовані фантазії з обшивкою інсталяцій в реальність це ще те питання.

image.thumb.png.22a03a97e55b69f9e9adc8c20cbd8a29.png

В санвузлі 1 повеху хочу обшити інсталяцію від підлоги до стелі. Глибина обшивки 30см. Світло-сірі прямокутники це мають бути дверцята.

За ними: в правому кутку - каналізаційний стояк, труби опалення 2 поверху і труби води; потім над умивальником будуть невечичний коллектор води  і 1-2 фільтри механчної очистки води. Над інсталяцією - невеликий  плаский бойлер. Але як поєднати ГК профілі й дверцята? Як іх закріпюють? В профілі вставити дерев'яні бруски? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як збираєтесь боротися з конденсатом? В мене жалюзійні дверцята і частково труби\фільтри утеплені, але все одно недостатньо вентиляції у тому просторі і виникає конденсат, а буває і пліснява на кришках фільтрів (які неможливо утеплити), доводиться зимою раз на тиждень залишати дверцята відчиненими, щоб висихав конденсат, а по нормальному треба робити вентрешітки знизу і зверху для кращої вентиляції чи інше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Куркуль сказав:

В профілі вставити дерев'яні бруски? 

Зазвичай саме так і роблять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, normal сказав:

А як збираєтесь боротися з конденсатом? В мене жалюзійні дверцята і частково труби\фільтри утеплені, але все одно недостатньо вентиляції у тому просторі і виникає конденсат, а буває і пліснява на кришках фільтрів (які неможливо утеплити), доводиться зимою раз на тиждень залишати дверцята відчиненими, щоб висихав конденсат, а по нормальному треба робити вентрешітки знизу і зверху для кращої вентиляції чи інше

Теж була думка про жалюзійні, але тоді потрібно буде на них повісити дзеркало біля умивальника - з дсп було б простіше.

3 години тому, Фрай сказав:

Зазвичай саме так і роблять

Я не до кінця сформував питання. Як правильно обіграти зовнішній кут щоб ідеально стали дверці? Чи правильно я виклав свої думки на малюнку нижче?  -  Недостаючі 7мм замазати гіпсом чи плиточним клеєм і наліпити туди якийсь пластиковий кутник (зобразив його жовтим)

 

image.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але тут вже поради давати не насмілюсь, погано уявляю і не той досвід.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене жалюзійна дверка нічим не кріпеться, просто отвір зроблений під її розмір і легко виймається, а як ви збираєтесь вичерпувати воду чи діставати  впавший інструмент?  Мені здається ревізії повинні бути і знизу

1.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, ну я думаю просто зробити з вологостійкої фанери перекриття, щоб вниз нічого не падало. Але під раковиною буде віконце, бо там я поставив ревізію на 110 трубу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

В мене жалюзійна дверка нічим не кріпеться,

Меблеві магніти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, вона десь 2см якраз по ширині гіпса і плитки, тримається просто за рахунок своєї ширини і невеличкого проміжку, їй тяжко самої випасти, хоча приліпити магніти зі зворотньої сторони не заважало би

1.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 12.03.2024 в 22:18, Фрай сказал:

Меблеві магніти?

лучше неодимовые магниты использовать. Есть с отверстием под саморез. Мебельные не всегда способны удержать, критичны к зазору

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...