Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дуплекс під Києвом. Перетворення коробки від забудовника в житло

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

20 часов назад, Куркуль сказал:

отака штука надійна для переходу з ПНД чи є інші даступні варіанти переходу?

Норм, але має бути розташована в доступному місці.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якесь замкнене коло по етапам робіт з'явилося. Щоб зробити стяжку потрібно розвести опалення і частково водогін, щоб розмістити колектори і крани на стінах вони повинні бути чимось покриті поверх штукатурки, але ж робити оздобрення до стяжки - це якась дуристика виходить!

Може просто погрунтувати і пофарбувати як тут

Чи потрібно обов'язково пройтися шпаклівкою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сантехники краще скажуть, але бачив, як розводять, потім демонтують все і монтують заново після оздоблення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нехай сантехник за два раза зробить: спочатку розведе труби в стяжці та штробах, а після чистової вцепить коллектори і крани. У мене коллектор навіть всередені стіни, у шафі закритою плівкою, все одно пилюкою припав за три роки (від стяжки до чистової)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Куркуль сказал:

Якесь замкнене коло по етапам робіт з'явилося

То ваши строители ленивые.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я сам ремонт роблю))), кручуся як білка в колесі  - то за одна хапаюся то за інше. Лише штукатурку замовляв і стяжку теж планую замовляти, бо то нереально самому зробити.

 

По питанню - вирішив купити універсальну цементку шпаклівку і нею пройтися по місцям кріплення і пофарбувати потім водоемульсійною фарбою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви робите самі, то немає чого поспішати, робіть траси і чорнове, а все навісне обладнання навіть після чистової будете ще не раз переробляти (і після сантехніка також, десь колби фільтрів поміняти, десь котел і тп)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Куркуль сказал:

Якесь замкнене коло по етапам робіт з'явилося. Щоб зробити стяжку потрібно розвести опалення і частково водогін, щоб розмістити колектори і крани на стінах вони повинні бути чимось покриті поверх штукатурки, але ж робити оздобрення до стяжки - це якась дуристика виходить!

Може просто погрунтувати і пофарбувати як тут

Чи потрібно обов'язково пройтися шпаклівкою?

Я спочатку відштукатурив технічну кімнату, щоб нормально встали колектори. Потім сантехнік все розвів, і водогін, і теплі підлоги, повісив колектори. Потім стяжка. Після просто відкрутив від стіни та трохи відігнув колектор і спокійно поклав за ним плитку

587FE7DB-2D9C-4C81-A2B7-F9B5E02F3508.jpeg

1F1ED306-7E76-4539-A718-C8A453E34EFA.jpeg

EEDA37AC-9C4A-4482-B72B-7733B0DD7D1E.jpeg

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.07.2023 в 21:24, Куркуль сказал:

отака штука надійна для переходу з ПНД чи є інші даступні варіанти переходу?

Саме різьбова частина слабеньке місце, є латунні під пнд vodovorot.in.ua/ua/mufta-zatiskna-32-mm-dlya-pol-etilenovo-pnd-trubi-latunna-1-remer-490rm1032?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=14910853396&utm_term=&utm_content=551911525153&utm_position=&utm_matchtype=&utm_placement=&utm_network=g&gclid=CjwKCAjw_aemBhBLEiwAT98FMl0MUogHBHZO1wgGK40-nrC1wCZRzpxh39QCNGMvwPSQu2vtk2Hr_BoCELMQAvD_BwE

Ну якщо дорого то можно і таке звичайно але тоді пошукайте юнідельта виробника

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав мотати теплу підлогу. Перший контур - це фіаско IMG_20230805_190047.thumb.jpg.a5f21aa6d31a9db4568b24808d7eefe8.jpgIMG_20230805_200246.thumb.jpg.777ce8b56cdb6c48a813ab861cf1acf0.jpg

Так як це другий поверх, по постелив 2см еппс, в результаті гарпуни в ньому ніфіга не тримаються і чим ближче до центру тим гірше. Боюся коли опресовуватиму систему повириває все. Доведеться підсилити гарпуни дюбелями-гаками. Ну і оця віс тоьмірка в центрі це ніяк не 150ий крок вийшов ((

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Куркуль сказал:

Перший контур - це фіаско

Если нет перегибов, то ничуть не фиаско... Греть точно будет. Главное побыстрее в бетон заделать.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От думаю, якщо магістраль до колектора ТП 2 поверху йде від котла, то краще кран ставити не перед перед колектором, а на початку магістралі - так я зможу в разі пошкодження магістралі її перекрити а не просто відключити лтше сам колектор якщо крани біля нього.

А ще в якійсь темі бачив що потрібно підійти утеплювачем впритул до панорамних вікон. В мене зараз так

 image.png.a8eb24f4ecf7f500afe2abf47201c8d5.png

буду акуратно зрізати цеглу цю цеглу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.08.2023 в 14:20, Куркуль сказал:

думаю, якщо магістраль до колектора ТП 2 поверху йде від котла, то краще кран ставити не перед перед колектором, а на початку магістралі - так я зможу в разі пошкодження магістралі її перекрити а не просто відключити лтше сам колектор якщо крани біля нього.

Вам буде потреба з  ТП виганяти повітря, пресувати його, наповнювати. Якщо у вас кран на весь колектор буде не біля колектору то це буде робити значно муторошніше 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Перефразовуючи Ніколаса Кейджа зі Збройного барона маю сказати що:

"Перша пайка ППР - це як перший секс. Ти збуджений, схвильований, але не розумієш що, бляха, відбувається. В решті решт, так чи інакше все закінчується занадто швидко."

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Нарешті по вихідних домотав теплі підлоги зробив з ППР 32 магістраль на 2 поверх, об'язав колетори і опресував. Накачав водою до 5бар, за добу впало до 4,2 і тримеється так вже 3 добу. Ніяких прокапувань не виявив, що дуже приємно здивувало, лиша з самого початку одна американка була не до кінця затягнута.

Порадьте що ще зробити з ППР трубами, які будуть в стяжці? Я їх вдягнув в ізолятор 6мм, підклав 1 см ЕППС під них. Стики не закривав, щоб побачити чи немає ніде витоків, тепер хочу кути теж обмотати спіненим поліетиленом і обклеїти армуючим скотчем. А чи потрібно якось закривати проміжки між трубами і ЕППС, може запінити, чи так і віддати стяжечникам? 

image.png.b156ea68fff6e5e91c7cb098805d5727.pngimage.png.740c14a801ac4b0533d3e76545c3ec23.png

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дизлайк не поставлю.

Но полипропилен, в стяжку.

Та ну.

Вы же вроде себе строите.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

Дизлайк не поставлю.

Но полипропилен, в стяжку.

Та ну.

Вы же вроде себе строите.

Матеріал провірений роками! Можна було б дорожче але для чого себе розводити

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також з поліпропилена зробив і в стяжці. Купував з дорожчих а не базарний варіант, час покаже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vitaliy67 сказав:

Дизлайк не поставлю.

Но полипропилен, в стяжку.

Та ну.

Вы же вроде себе строите.

Ну тут кілька пояснень. По-перше це дешевше, вкладатися по-максимуму щоб через місяць-рік на це все діло впав шахед не хочеться.

По-друге кути під 90 можна робити без додаткових інструментів які потім не факт що знадобляться, а паяльник вже був, а якщо робити це сусільною трубою такого діаметру, то я б сам не здужав того змія.

По-третє там буде теплоносій 35 градусів, тому хороша армована труба (брав Фадо) не повинна дуже деформуватися.

По-четверте, бачив таке на фото форумчан.

І по-п'яте - в квартирі з автономним опаленням ось вже майже 10 років ППР від забудовника, який економив на всьому, все ще гарно працює.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Після тижня відстоювання опресованих підлог під тиском 4атм, (впало до 3 і знайшов на кількох різьбових з'єднаннях вологу) зробили напівсуху стяжку.

На наступну добу, вчора, помочив її. Цього достатньо чи потрібно ще раз окропити?

image.png.d8b7014ea764a913bcbdb7545005b367.png

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикупив електрокотел. Після читання теми apereverzev-а вже давно вирішив, що котел буде від SAT Systems, вони тепер взагалі поряд - в Боярці. Зупинився так само на Spider Mini з насосом і баком. Котел дійсно зібратний дуже акурано, ще й пахне приємно. Єдине не знаю чи потрібен ще додатковий розширювальний бак.

Теплої підлоги ~ 650м 17*2 труби + котел + підводки ППР вийде десь до 130л. В інтернеті купа публікацій (видно, що написані для москалів) з рекомендаціями для традиційного опалення радіаторами - ставити бак об'ємом не менше 1/10 від системи. Але ж в мене теплоносій буде максимум 35-40градусів. От і думаю чи варто ще додатково ставити якогось 10літрового малюка.. 

Змінено користувачем Куркуль
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внутрішній діаметр труби ТП 12мм, объем води 0,1131л на метр, у 25ППР 18.5мм і 0,265л, я в себе нарахував 585м * 0,1131л + 20м * 0,265л = 66,1635 + 5,3 = 71,46л, у котлі бак на 8л

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ах точно, в труби ж 2 стінки!))) Тоді в мене повинно вийти максимум 100л. Спробую обійтися вбудованим баком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через десять днів прознозується всього +5, а в мене ще котел недопідключений.. 🤯

image.png.670bbfff84ddfa286778756d797843c0.png

Ще й з горищем потрібно розібратися 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...