Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дуплекс під Києвом. Перетворення коробки від забудовника в житло

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

Це лише в районі фото +/- рівно, а за стінами зліва і справа там звичайні криві плити і перепад по поверху десь 2см. Про нівелірку я якось не подумав, бо хотів проводку 2 поверху по підлозі прокласти. В принципі якщо класти гофру мінімального даіметру це десь 2 см висоти + потрібно хоча б трішки цю гофру прилити розчином зверху.

І ще в санвузлі плануюю теплу підлогу кабелем, я так розумію там теж кілька сантиметрів буде достатньо?

Мабуть дійсно відмовлюся від ідеї ідеальної верхньої сходинки і закладатиму максмальну висоту стяжки як 3см в найвищій точці, щоб гофра була замурована. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Куркуль сказав:

закладатиму максмальну висоту стяжки як 3см

Згідно типових вузлів стяжка на ц.п. розчині 40 мм. Але не робіть менше 50мм (із практики)

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Куркуль сказал:

Мабуть дійсно відмовлюся від ідеї ідеальної верхньої сходинки і закладатиму максмальну висоту стяжки як 3см в найвищій точці, щоб гофра була замурована. 

Гофра в 3 см навряд влізе, бо можуть бути перетини, та й сама гофра не як струна. Та й нівелірка недешево на таку товщину вийде.

Або тягнути кабелі по стелі, або робити звичайну стяжку.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Куркуль сказав:

Так я про нівелірку, чи то дорого-багато?

Я зрозумів,  що у Вас обмежений бюджет,  готові суміші в "копійку" вийдуть.  Так Ви самі пора***те,  необхідний об'єм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив тимчасовий щит, викосив траву.

290475672_2023-05-04122529.png.d1013d0e237d6811c62b9e95c39ab17a.png

Намалював розводку електрики 2 поверсі вже готуюся на почати роботу і тут виникла думка.

1705610395_2023-05-04124104.png.bb66faaf44fe60f6fc847e16e4eb209d.png

Спочатку подував що електрику потрібно провести пробивши плиту (ніколи цього не робив ранніше і дуже переживаю), а можна просто обігнути плиту над сходами розхід кабелю звичайно буде трішечки більший, але зробити начебто легше. Хтось так робить? Не виходить нагуглити це питання.144019480_2023-05-04122216.png.5c12f38e88b94963d20d180cfc1d1e51.png

Змінено користувачем Куркуль
11
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Куркуль сказав:

Спочатку подував що електрику потрібно провести пробивши плиту (ніколи цього не робив ранніше і дуже переживаю)

отвір 5-10 см взагалі на роботу плити не вплине, якщо ви навіть проріжете арматуру. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо будете пробиватипустотну плиту, то робіть отвір по пустоті 

наприклад для плити 1,2 м 

 

плита розріз.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

На 95% зробив електрику на 2 поверсі. Розетки розвів по підлозі з майбутньою комутацією в підрозетниках, а світло -  класично по стінах, 30см від чорнової стелі. Для світла запланував 3 розподільчі коробки, так як стіни хочу білого кольору і кришки коробок теж білі, то вигляд не псуватимуть.

 

IMG_20230514_174700.jpg

IMG_20230514_174740.jpg

IMG_20230514_174750.jpg

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не забувайте все-все-все фоткати і складати кудись в хмару, попереду 100500 ситуацій коли вам то знадобиться

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, standov сказав:

не забувайте все-все-все фоткати і складати кудись в хмару, попереду 100500 ситуацій коли вам то знадобиться

накраща порада! ми робили ремонт десь 15 років тому у будинку батьків, а під час блекауту хотіли встановити буржуйку і не змогли навіть приблизно згадати, де є вихід для труби

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вихідних перенесли з батьком стіну, тепер санзузол першого поверху 2,2*1,4 замісь 1,7*1,4 - можна буде в ряд розмістити душ, умивальник й інсталяцію. Підключив воду зі спільної з сусідом свердловини. Причому була цікава ситуація, після забудовника в своєму приямку я зняв все обладнання на всякий випадок і перер поставив все назад, але насос вмикається тиск росте, а вода в будинок не йде. Я вже і так і сяк, що лише не думав, навіть снилося мені те реле тиску, думав проблема в ньому, вже хотів з пересердя замовити терміновий виїзд сантехніка, а потім побачив, що я поставив клапан в іншу сторону і він просто не пропускав воду🤪

А от по електриці знову роздуми чи правильно я запланував розстановку меблів і відповідно розеток.

Варіант 1. Телевізор навпроти вікна, його гарно видно, і від стозу і від кухонної зони. Можна буде в кутку розмістити камінофен якщо будуть скрутні часи, або ж це буде місце для різдвяної ялинки якщо все буде добре.

1560352198_2023-05-23114813.png.b8bc3013c757a15088578d9cece2ad3f.png

Варіант 2. Диван і телевізор міняю місцями. Плюси: панорамне вікно відкрите, диван в більш затишній зоні але телевізор стоїть, як бідний родич і буржуйку в разі чого вже нікуди буде притулити.

541463223_2023-05-23114725.png.a52a4b4b50c1f8c2fee907f152f65896.png

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Куркуль сказав:

А от по електриці знову роздуми

мікрохвильовку не у стіну, а під стільницею підключити, через кабельну заглушку. І мийку з варильною поверхнею (дійсно буде доміно?) треба місцями міняти. 

 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, i.may сказав:

мікрохвильовку не у стіну, а під стільницею підключити, через кабельну заглушку.

А це ідея! Дякую.

2 години тому, i.may сказав:

І мийку з варильною поверхнею (дійсно буде доміно?) треба місцями міняти. 

Якраз там, де зараз мийка - від води, тому не хочу туди електрику пхати, нехай вже там буде мийка з фільтрами під нею. Зараз газова плита - користуємося лише 2 конфорками, цілком вистачає, так що буде доміно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Куркуль сказав:

Якраз там, де зараз мийка - від води, тому не хочу туди електрику пхати

Електрика з водою давно не конфліктує - ПЗВ вирішує. Воду можна потягнути куди завгодно, питання лише у каналізації.

Цитата

нехай вже там буде мийка з фільтрами під нею

Це порушує ергономіку. Існує стала схема (робочий трикутник): холодильник-мийка-плита. Рух в цій послідовності має бути мінімізований, а при "нехай", за якийсь значний період, набіжать лишні тонно-кілометри 😉Якщо користуєтесь електрочайником, то йому місце у "мертвому куті"(теж через заглушку) - і це буде поряд з краном питної води.

Отаке...

Чайник.png

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Куркуль сказав:

Зараз газова плита - користуємося лише 2 конфорками, цілком вистачає, так що буде доміно.

Я би промоделював ситуації! Вже писав у сусідній темі - важлива не кількість точок нагріву, а корисна відстань, в т.ч. по діагоналі. До того ж у газової є решітка і посуд може виступати за габарити, тобто існуючий досвід може не спрацювати.
У кожної родини свої уподобання в кулінарії, "хазяінбарін".

Я от не бачу як на доміношці приготувати борщ (3-5л каструля - 20см + засмажка на пательні 25-30 см) чи смажену картоплю зі стейками (дві великі пательні).

 

Варильна поверхня.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, i.may сказал:

Я от не бачу як на доміношці приготувати борщ (3-5л каструля - 20см + засмажка на пательні 25-30 см) чи смажену картоплю зі стейками (дві великі пательні).

+++👍

Имею такую проблему даже с полноценной плитой..(

Самая мощная комфорка под казан, который упирается в стену (точно как на рисунке).

Х.з. чем производители думали..

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Куркуль сказав:

Хм, я про таке не подумав. Тоді мабуть потрібно планувати потрійну приту.

Це як мінімум!!! Місця вистачає, по ціні 3 і 4 практично однакові.

Дві конфорки - це простеньке(!) перше і друге

 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Куркуль сказав:

Варіант 1. Телевізор навпроти вікна

Варіант 2. Диван і телевізор міняю місцями.

Вікна в підлогу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Куркуль сказав:

Так

Недобре диваном загороджувати вікно...
Зараз ТВ взагалі не маєте, а в сторону проектора не думали? Штори будуть? Вчотирьох часто їсте? Якого розміру планується стіл?

Дайте розміри цього приміщення, з простінками.

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1813699119_Screenshot2023-05-24112841.png.90c8b0536de6097ebff25493e89ad695.png

Стіл мусить бути 120*80 чи щось таке (для 5 персон одночасно). Штори, не принципово, хоча з ними, звісно, красивіше. Про проектор думав. Зараз сімейні кінозали проходять в форматі: раз на місяць до столу з монітором підсовується поближче маленький диван і всі сидять жують попкорн. Можливо для таких випадків можна передбачити проектор сторого по центру дивану, ролети блекаут на вікна, а для щоденного використання (ютуб, приставка, якісь мультики з нетфліксу, які діти дивляться на планшеті) - телевізор в кутку, або на глухій стіні (але тоді потрібні безкаркасні меблі, бо на підлозі буде плитка)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Куркуль сказав:

Стіл мусить бути 120*80 чи щось таке (для 5 персон одночасно).

Це постійно чи іноді/періодично? Є зміст стаціонарно тримати стіл посеред їдальні? 

Трансформація наше усе :)

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...