Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Экономика военного положения

y29

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, outdoor24 сказав:

Особливо враховуючи, що військова техніка переважно дизельна. 

Отож! Військова та залізнична! Тому знайти ДП значно простіше, ніж бензин, який не дуже споживає армія та залізниця. Нікому ж не треба розповідати скільки дизпалива залізниця продає наліво? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Телесистемы сказал:

 

если через наш газопровод прокачивают в полных объемах газ из россии в европу (как стратегически важный продукт для европы)

то можно ли закупать lpg и бензин у белоруси как стратегически важный продукт для пересичних украинцев?

 

Можно, только сдачу ракетами пришлют

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.05.2022 в 22:08, outdoor24 сказал:

А до чого тут це?  Ви очікували, що ваші рідні будуть присилати вам?
Із прикладів моїх знайомих, соціальних виплат вистачає на життя в Європі за умови проживання в родинах чи на виділеному соціальному житлі. 

Мне кажется, тут сарказм уже не очень.

До войны заробитчане слали в Украину деньги, очень много денег. И они крутились в стране, с этого попутно многие имели заработки. Ремонты, недвижимость, индустрия красоты, торговля, детские развивайки, отдых и много-много еще.

Сейчас этот поток почти иссяк. Мы отбились от самой острой военной опасности, а вот экономика постепенно начнет выходить вперед. Точнее, проблемы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Агидель сказал:

а вот экономика постепенно начнет выходить вперед

думаю партнери цю партію теж розписали. хто там волав що треба китайську вчити? розумні діти завжди вчили англійську...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Агидель сказав:

Сейчас этот поток почти иссяк. Мы отбились от самой острой военной опасности, а вот экономика постепенно начнет выходить вперед. Точнее, проблемы.

а хіба я це заперечував? просто починати відбудовувати економіку знов за рахунок дешевих енергоресурсів з країн-агресорів, це такі собі перспективи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Агидель сказав:

Мы отбились от самой острой военной опасности, а вот экономика постепенно начнет выходить вперед. Точнее, проблемы.

Не відбились.Ще все попереду.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не відбились.Ще все попереду.

ви теж плануєте подивитись на наступний київський вихід, але з дефіцитом пального?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

ви теж плануєте подивитись на наступний київський вихід, але з дефіцитом пального?

думаєте картопляників таки таки нагнули і вони зайдуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, outdoor24 сказал:

думаєте картопляників таки таки нагнули і вони зайдуть?

не думаю бо не знаю. у мене взагалі філософія готуватися завжди до найгіршого. буде краще - бонус.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, US7IGN сказал:

не думаю бо не знаю. у мене взагалі філософія готуватися завжди до найгіршого. буде краще - бонус.

За правильне, нарешті, написання Києва - респект і уважуха.)

За пєсімізьмь на теренах СД - виговор. Краще бути реалістом, якщо не оптимістом. Але, звісно, то справа кожного, шутю по дружньому.

Вірити, що одному пі@ару, що іншому - себе не поважати. Захист кордону - це не гра в вірю/не вірю, вже "награлися" і з шашлічками, і з чесними глазамі... Треба готуватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Firetuf сказал:

За правильне, нарешті, написання Києва - респект і уважуха.)

Штірліц ще ніколи не був так близько до... :lol:

Я оптиміст, але бачу скільки ще треба зробити. І щось мені підказує що мій відпочинок на теплому березі відкладено мінімум на 5 років...

З іншого боку нові проекти, нове спілкування, почуваю себе знову як коли був значно молодше. Скоро ще й на дівок почну задивлятися...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, US7IGN сказав:

ви теж плануєте подивитись на наступний київський вихід, але з дефіцитом пального?

Готовий до всього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.05.2022 в 22:29, v0f41k сказал:

От мені цікаво чому курс рубль покріпшав, чи то санкції погано діють?  на форексі 69руб за доллар, до війни було 73.

А у нас в обмінках 34грн за доллар і продовжує повільно вгору.

неправда, продажа самая маленькая цена 72 и аж до 84

А я по прежнему чем тратить время на заправке ночую в Киеве, скучно.

 

 

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

неправда, продажа самая маленькая цена 72 и аж до 84

це на підроблені. а справжні? щоб можна було дістати з кишені та купити щось в старбаксі? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от на счёт поддельных кто ж вам скажет? :grin:

Сейчас посмотрел курс в инете, набрал и спросил в реале, убедился.

Но это мск, как на периферии хз.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.05.2022 в 14:45, US7IGN сказал:

це на підроблені. а справжні? щоб можна було дістати з кишені та купити щось в старбаксі? :lol:

это такой же как при СССР по 60 коп. за у.е. :) (вот только "с рук" его можно было кажется за 3 рубля взять). Безсмысленно сравнивать офиц. курс т.к. его устанавливает нацбанк и это цифровые значения (реальных наличных в виде валюты в кассах - нет. У нас также было, если помните как Гонтарева в 2014 г. пыталась в обменнике доллар купить :)... сейчас и РФ проходит то, же, что мы проходили в 2014 г. когда валилась вся банковская система. Курс нарисовать не сложно, сложно его физически валютой обеспечить :), но кому надо обходят это путем покупки криптовалюты т.е. там схема, чтобы купить доллар усложняется... сначала переводят рубли на такой же рублевый счет человека который имеет криптовалюту, он как правило выводит это в USDT, а потом конвертация обратно т.к. мало где принимают USDT для оплаты покупок/услуг. Это кстати основная причина почему РФ не сможет остановить отток капитала из страны, она не в состоянии проконтролировать операции с криптой, которая в итоге ковертируется в любую валюту)? Т.е. могут нарисовать любой курс, хоть 1 к 1 :), им это уже не поможет... т.к. цена на товар формируется по реальному курсу импортеров... я уже выкладывал ссылку, цена дисков с колодками на авто 4350 у.е. (а до санкций у них это стоило до 1 тыс. у.е.), вот по товару и надо реальный курс учитывать (и-то складские запасы только сейчас начинают истощятся, а санкции полностью еще не действуют) :), а ни потому, что банк нарисовал :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

вот только "с рук" его можно было кажется за 3 рубля взять

якщо потім зможеш пояснити де і навіщо взяв...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Anatoliy Amelin (FB)

Український бізнес звернувся до президента України!

Шановний Володимире Олександровичу!

Ми, підприємці України, висловлюємо вам всебічну підтримку у відстоюванні інтересів України.

Поділяємо ваше прагнення бачити Україну в числі найбільш розвинених країн світу. І пропонуємо діяти спільно – і у відновленні, і у розвитку, і у подоланні викликів, які ще будуть перед Україною.

Вам відомо, що бізнес з перших часів війни підтримує Збройні сили і Територіальну оборону, надає гуманітарну допомогу цивільним.

Ціль нашого звернення - привернути Вашу увагу до катастрофічних помилок чи свідомої руйнації економіки України з боку деяких чинних представників влади.

Ви визначили для нас і новий пріоритет – економіка. Так, на поточний момент 49% підприємств не працюють (або майже зупинені). Але за останній місяць перезапущена майже чверть МСБ (хоча останніми тижнями відновлення загальмовано). І ми будемо діяти далі.

Проте є важливий момент, який створює ризики для бізнесу. І змушує близько 10% підприємців вже проводити релокацію бізнесу за кордон.

Цей ризик створений всередині країни. Це – економічна неволя. Об’єктивно, Україна посідає 130-е місце у рейтингу економічної свободи — що є ілюстрацією непривабливості країни для ведення бізнесу.

Саме це заважає Україні зробити прорив.

Сплата податків в Україні вимагає в 1,5 рази більше часу, ніж у середньому у світі. Контрабанда, що неможлива без «кришування». А впровадження цифрової митниці дивним чином провалюється.

Вас намагаються переконати в необхідності підіймати податки, чи збільшувати частку держави в економіці, щоб збільшити обороноздатність чи турботу про громадян.

Але це або свідома брехня, або фатальна помилка!

Пане президенте, як ваші союзники хочемо вам донести сучасну економічну думку, яку поділяє переважна більшість експертів в розвинутому світі, в Україні, а також український бізнес.

Системне (а не тимчасове) зниження податків, дерегуляція, швидка приватизація (окрім стратегічних підприємств), зменшення державного апарату – саме це прискорить економічне зростання. Отже сумарно держава отримуватиме більше податків і бюджет буде достатнім для збільшення соціальних стандартів і спроможності держави турбуватися про громадян.

Тому більше не можна відкладати це питання і говоримо Вам прямо — уособленням регресивного, популістського соціалістичного підходу є голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики пан Данило Гетманцев.

Він є послідовним противником економічної свободи, прихильником жорсткішого державного регулювання та придушення підприємницької ініціативи, що робить нашу діяльність неможливою.

Наукові праці та професійна діяльність пана Гетманцева переконливо свідчать , що він є активним прихильником марксистських, соціалістичних ідей та радянського способу життя, противником ринкової економіки та пов’язаних із нею прав і свобод, що іде в розріз інтересам країни. Дії пана Гетманцева на посаді голови Комітету наносять нищівну шкоду як економіці України, так і її репутації.

Нещодавні заяви пана Гетманцева щодо підвищення податків вже призвели до того, що багато підприємців вже відмовилися від інвестиційних проєктів в Україні і переносять їх в європейські країни.

Ключова роль Д.О. Гетманцева на посаді Секретаря Національної ради Відновлення у визначенні економічної політики, у тому числі політики післявоєнного відновлення України, буде значним стримуючим фактором як з точки зору взаємодії держави з українським малим і середнім бізнесом (на який припадатиме значна доля зусиль та інвестицій у відновленні України), так і у відносинах з міжнародними партнерами.

Переконливо просимо Вас негайно усунути пана Д.О.Гетманцева з посади Секретаря Національної ради Відновлення і з Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики і призначити на ці посади людей, які поділяють ідеї прогресу, стрімкого розвитку. Тих, хто розуміє, що безпека держави – в тому числі й спроможна економіка.

Готові долучитися до створення і реалізації плану Відновлення і Модернізації України, бути вашою підтримкою у перетворенні України на справжнього «Європейського Тигра».

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарик Корогодский (FB)

АПД.

Сори, прочитал в издании, которое пропустило слово "еще" – если война продлится еще 3-4 месяца.

Но суть от этого не меняется.

––––––––––––––

УДАЧНЫЙ ТАЙМИНГ

У заявления министра о резком поднятии налогов и снижении расходов государства в случае, если война затянется больше, чем на 3-4 месяца.

Во 1х, больше трех месяцев начнется в следующую среду.

Я по натуре оптимист, но блядь, если меньше, я молиться буду на этого министра. Но как?

Во 2х, его заявление противоречит всем наукам. В кризис (или война недостаточный кризис?) всегда снижают налоги и увеличивают расходы бюджета.

В-3х, 5х, 10х – сейчас на повестке дня Мариуполь. Не Евровидение, и даже не Харьков, Донецк, Луганск...

Не лендлиз.

Только в войну узнал, какое у него нежное имя.

Марик.

Возникает вопрос – откуда тогда правительству брать деньги и чем латать дыры?

Отвечу как человек, не чуждый цифр, и немножечко понимающий в макроэкономике. Чуть-чуть.

Нужно лучше просить. Просить о списании суверенного долга – США подсказывают, мир и макроэкономисты подсказывают – вы не слышите.

США дадут вместо 33 млрд 40, а мы их не просили и 33.

А вы за несколько ярдов готовы свой народ убить.

Дорогое правительство.

Вас с большой вероятностью с этими налогами пошлют.

Просто перестануть платить, как налоги, так и зарплаты.

Не нужно верить мне или кому-то в ФБ.

Почитайте книги, учебники по экономике.

Там иногда умное пишут.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

Але це або свідома брехня, або фатальна помилка!

Смешно... взрослые люди... состоявшиеся... состоятельные... а как дети... делают вид, что ничего не понимают и боятся называть вещи своими именами... ну-ну

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kurs.com.ua/novost/850050-wsj-v-ssha-predlagajut-izjat-iz-oborota-kupjuri-v-100-chtobi-unichtozhit-nakoplenija-rossijan

Цікаво як саме вони збираются заборонити обіг готівкової купюри в рашці? Бо якшо вивести з обігу всі $100 банкноти одночасно то постраждають і Українці і багато інших, якщо ж лише на теріторій рашки то поперше російські банки можуть просто не виконати цей наказ, подруге доларова готівка попре з рашки в інші страни викликавши ефект доміно на готівковому ринку.

 

Що зараз діється в Україні на валютному ринку, схоже на девал як у лютому 2015, долар росте по 2 гривні на день.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, v0f41k сказал:

kurs.com.ua/novost/850050-wsj-v-ssha-predlagajut-izjat-iz-oborota-kupjuri-v-100-chtobi-unichtozhit-nakoplenija-rossijan

Цікаво як саме вони збираются заборонити обіг готівкової купюри в рашці? Бо якшо вивести з обігу всі $100 банкноти одночасно то постраждають і Українці і багато інших, якщо ж лише на теріторій рашки то поперше російські банки можуть просто не виконати цей наказ, подруге доларова готівка попре з рашки в інші страни викликавши ефект доміно на готівковому ринку.

 

Що зараз діється в Україні на валютному ринку, схоже на девал як у лютому 2015, долар росте по 2 гривні на день.

Думаю фейк для внутрішнього вживання в рашці, щоб народ побіг стодолларові купюри на рублі міняти. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Думаю фейк для внутрішнього вживання в рашці, щоб народ побіг стодолларові купюри на рублі міняти. 

не можу пересилити огиду щоб запитати у раніше знайомих кацапів чи у них взагалі є такі купюри...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, sergio сказал:

Думаю фейк для внутрішнього вживання в рашці, щоб народ побіг стодолларові купюри на рублі міняти. 

Статья была перепечатана из Вашингтон Пост... возможно янки просто пугают пацаков.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...