Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Matari mx11000e дикий расход.

vadym petrov

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, sigma_shig сказал:

Для 2+ цилиндровых генераторов (15+ кВт) это так. А вот для маленьких, одноцилиндровых - 3000. Вот первый попавшийся маленький дизель генератор 

15+ квт 2 цил полюбому 3000об буде.

1 час назад, sigma_shig сказал:

 генератор EnerSol SKD-3B (3кВт): "Оберти двигуна - 3600 об/хв". Я считаю, что 3600 для дизеля это дофига!

Трохи перебор. 3000об там для нас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yurets12 сказав:

А вы не думали что генератор может быть и 1500 об/мин

Да, такие есть. Но покажите пример такого на мощностях до 10кВт. Возможно, если задаться целью, то найти можно. Я зашел на ek.ua и выбрал небольшие дизеля. Трех разных производителей и вот картина:

Hyundai DHYW 210AC: 3000

FORTE FGD6500E: 3000

EnerSol SKD-3B: 3000

Это все одноцилиндровые до 5 кВт. Мне было интересно, так ли это. Потому, поверьте, выбирал просто по названию без предвзятости. Но три из трех это уже достаточно, чтобы удовлетворить интерес.

Однако, если посмотреть в сегмент 30+ кВт, то там есть только одна модель: Vitals Professional EWI 30-3RS.100B. Вот в нем действительно 1500 оборотов, но на 4 цилиндрах, а не на одном.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sigma_shig сказал:

Да, такие есть. Но покажите пример такого на мощностях до 10кВт. Возможно, если задаться целью, то найти можно. Я зашел на ek.ua и выбрал небольшие дизеля. Трех разных производителей и вот картина:

Hyundai DHYW 210AC: 3000

FORTE FGD6500E: 3000

EnerSol SKD-3B: 3000

Это все одноцилиндровые до 5 кВт. Мне было интересно, так ли это. Потому, поверьте, выбирал просто по названию без предвзятости. Но три из трех это уже достаточно, чтобы удовлетворить интерес.

Однако, если посмотреть в сегмент 30+ кВт, то там есть только одна модель: Vitals Professional EWI 30-3RS.100B. Вот в нем действительно 1500 оборотов, но на 4 цилиндрах, а не на одном.

 

 

Отрицать не буду. Наверное это все связано с инерционность . У нас на работе дизельный генератор на 500 кВт и если мне память не изменяет то он работает на 1500 об/мин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.12.2022 в 15:58, vadym petrov сказав:

машину можно было зарядить(3.5квт)

Матарі заряджає електромобіль? Точніше не так: електромобіль заряджається від генератора? Можна модель авто і генератора? Мої електрички від гени не хочуть коректно заряджатись...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Offroad сказал:

Матарі заряджає електромобіль? Точніше не так: електромобіль заряджається від генератора? Можна модель авто і генератора? Мої електрички від гени не хочуть коректно заряджатись...

tesla ms2017

matari mx11000e

какое авто, и в чем проблема у вас? может сам зарядный адаптер не хочет брать от гены? у меня duosida.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, anabioz сказал:

Я завжди думав, що дизеля працюють на 1500 обертів

Так, але то великі і трифазні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadym petrov сказал:

tesla ms2017

matari mx11000e

О, так это часом не вас показали?
 

B6CDA6F5-378C-4F83-ADCC-C17AF293497D.jpeg.e7dc0403a3ee8fa3371b2bc123806e51.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Фрай сказал:

О, так это часом не вас показали?
 

B6CDA6F5-378C-4F83-ADCC-C17AF293497D.jpeg.e7dc0403a3ee8fa3371b2bc123806e51.jpeg

гг, не, да и тесла не может на ходу заряжаться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Offroad сказал:

Матарі заряджає електромобіль? Точніше не так: електромобіль заряджається від генератора? Можна модель авто і генератора? Мої електрички від гени не хочуть коректно заряджатись...

matari mx10000e 

honda m-nv 

зарядное устройство eveus 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

А допоможіть, будь ласка, вибрати оптимальну потужність генератора щоб не було зайвих витрат палива.

Постійно працює два холодильника і одна морозильна камера, інтернет з відеонаглядом, взимку циркуляційні насоси опалення та пелетний котел. Може працювати телевізор, освітлення, зарядки телефонів тощо. Це разом виходить до 1,5 кВт максимум. Періодично вмикається насос водопостачання на 1.5 кВт та бойлер нагріву води на 2 кВт.

Зараз у мене підключено до будинку Matari M3800E на номінальних 2.8 кВт. Бойлер при запуску генератора вимикаю, з насосом водопостачання йому важко працювати.

Генератор планується вмикати на підзарядку акумуляторів від яких без електрики підключено все вище перераховане крім бойлера, для нагріву бойлера, і звісно при використанні води від нього буде живитися насос, який вмикатиметься на 5-10 хв докачати воду в гідроакумулятор. Разом це виходить до 3.5 кВт постійного споживання і до 5 кВт тимчасового. Елетрочайник і подібне у мене це дуже велика рідкість, не рахую.

На скільки оптимально мені брати модель Matari MH10000EA на номінальних 6.5 кВт (максимальних 7 кВт) щоб він при моєму звичайному навантаженні працював до 50% свої номінальної потужності, і при максимальному навантаженні працював десь на 60-70% своєї номвнальної потужності.

Чи варто взяти менш потужну модель, на номінальних 5 кВт (максимальних 5,5 кВт) чи номінальних 6 кВт (максимальних 6,5 кВт), де генератор буде працювати відповідно на 70-100% чи 60-80% своєї номінальної потужності?

Різниця по паспортним характеристикам при десь +100 мл за додатковий кВт при 60% потужності, як на практиці не знаю. Говорять що більш потужний при меншому навантаженні може споживати менше ніж менш потужний при більшому навантаженні. Теоретично таке може бути якщо робити аналогію з авто, проте все рівно у потужних є межа мінімальних витрат.

Буду вдячний за поради відносно моїх потреб. Ціль - оптимізувати витрати та моторесурс генератора.

П.с.: на 2.8 кВт теж планую залишити і вмикати якщо потрібно буде виключно підзарядити аккумулятори та якесь не велике споживання до 1-1.5 кВт, для іншого використовувати новий генератор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vovapk сказал:

А допоможіть, будь ласка, вибрати оптимальну потужність генератора щоб не було зайвих витрат палива.

Все мои знакомые и друзья которые в 22 году набрали  генераторы 7-8 квт, практически ими не пользовались, расход, шум за гранью.

Дизеля дорогие в покупке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

Все мои знакомые и друзья которые в 22 году набрали  генераторы 7-8 квт, практически ими не пользовались, расход, шум за гранью.

Дизеля дорогие в покупке.

Дизель я і не розглядаю. Тільки бензин для роботи максимум 3-5 годин на добу підзарядити акумулятори при повному блекауті. Проте по потужності щоб забезпечив до 5 кВт навантаження, в 80% часу до 3.5 кВт. Ну і вкрай малоймовірно що буде потреба одночасно більше 5 кВт споживати.

Я б свій на 2.8 кВт не замінював якби він був хоча б на кіловат потужнішим і не працював так важко з насосом для води. Гарячу воду міг би пелетним котлом нагрівати. Проте бачу як важко йому коли вмикається насос і не хочу мучити. А як брати новий, то вже щоб забезпечив всі потреби, проте хочу вибрати оптимальну модель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vovapk сказал:

Я б свій на 2.8 кВт не замінював якби він був хоча б на кіловат потужнішим і не працював так важко з насосом для води. Гарячу воду міг би пелетним котлом нагрівати. Проте бачу як важко йому коли вмикається насос і не хочу мучити. А як брати новий, то вже щоб забезпечив всі потреби, проте хочу вибрати оптимальну модель.

Если инвертор все нужное тянет, то как вариант от старого генератора внешней зарядкой заряжать батарею, а на инверторе держать всю нагрузку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, vovapk сказал:

Проте бачу як важко йому коли вмикається насос і не хочу мучити.

ПП стоит на насосе??

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Все мои знакомые и друзья которые в 22 году набрали  генераторы 7-8 квт

та же история. Весь городок ржал над моим 2,8 кВт геной. Вот только в первую неделю тарахтели генераторы в каждом дворе, через неделю - 4 штуки, а через две стояла тишина (ну у одного психа, которому деньги некуда девать, даже сейчас, летом, генератор на автозапуске стоит, но то отдельная история).

А я мог запросто запустить ТТ котел, и оставить генератор надолго, пока не прогорит ТТ и не зарядится батарея инвертора, так как расход был всего литр в час.

Потом купил 4 кВт гену, так как жена часто при работающем насосе любит чайник включить... Расход ну ваще не порадовал, потому гена переехал в офис.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, vovapk сказал:

Я б свій на 2.8 кВт не замінював

з плавним пуском гена навіть не ворухнеться. В мене 2,8 спокійно запускає насос з реальною потужністю 1,6 кВт. Без плавного пуску - підстрибував, а потім його колбасило та плющило. Тема по дешевому ПП є на форумі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, DimaF сказав:

ПП стоит на насосе??

Не знаю чи стоїть плавний пуск, я цей момент не уточнював у сантехніків. Проте перевіряв через екофло (вона вимірю в реальному часі навантаження), то насос стартує з 1.5 кв і тримає таке навантаження декілька хвилин, потім по мірі наповнення баку плавно спускає до 1.4 кВт. Декілька раз пробував, стрибка більше 1.5 кВт не було, тому підозрюю що ПП стоїть.

Просто насос генератор витягує без проблем. Він його дуже важко витягує разом з іншим навантаженням (циркуляційні насоси опалення, пелетний котел, інтернет з відеонаглядом, холодильники та інші дрібниці).

Я так і жив попередні відключення, вмикаючи по черзі все. Проте хочу поставити генератор що буде без проблем забезпечувати всі витрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vovapk сказал:

Не знаю чи стоїть плавний пуск, я цей момент не уточнював у сантехніків. Проте перевіряв через екофло (вона вимірю в реальному часі навантаження), то насос стартує з 1.5 кв і тримає таке навантаження декілька хвилин, потім по мірі наповнення баку плавно спускає до 1.4 кВт. Декілька раз пробував, стрибка більше 1.5 кВт не було, тому підозрюю що ПП стоїть.

Просто насос генератор витягує без проблем. Він його дуже важко витягує разом з іншим навантаженням (циркуляційні насоси опалення, пелетний котел, інтернет з відеонаглядом, холодильники та інші дрібниці).

Я так і жив попередні відключення, вмикаючи по черзі все. Проте хочу поставити генератор що буде без проблем забезпечувати всі витрати.

Частково згоден з попередніми постами про великі генератори, що вони задовбують, і дорого. АЛЕ.

Але якщо ви візьмете ген який буде працювати "вразнос" регулярно - довго він не проживе імхо, тому той варік, що ви написали про 60-70% навантаження буде норм.

Моя матарька 11000 дуже напрягалась і вистрибувала з кріплень коли я підключав зарядку електромобіля(3.5квт)+бойлер(1.7квт), а це десь і є 60-70% від номінала.

Зараз маючи СЕС дуже радий що більше не треба трогати генератор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивлюсь що у Matari є інверторні генератори з номіналом 4.2 кВт (максимум 4.6 кВт та номіналом 7.2 кВт (максимум 7.5 кВт).

Читав про інверторні генератори, у них типу струм кращий з чистим синусоїдом та витрати палива менші при не великому навантаженні.

Чи дійсно інверторний на 7.2 кВт номінала буде економнішим за звичайний 7 кВт номінала при використанні на 30-40 % потужності?

Бо якщо це так, то я краще доплачу і візьму інверторний на 4.2 чи 7.2 кВт. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, vadym petrov сказав:

Зараз маючи СЕС дуже радий що більше не треба трогати генератор.

Так, в нас теж Матарі 10-й, при наявності СЕС , використовувався кілька разів. В більшості, щоби накачати води зі свердловини. Але що буде цієї зими, хто знає? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, allanek сказал:

Так, в нас теж Матарі 10-й, при наявності СЕС , використовувався кілька разів. В більшості, щоби накачати води зі свердловини. Але що буде цієї зими, хто знає? 

Думаю про вітряк, але передивився відосів на ютубі - якось дуже мало і нестабільно вони дають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про Matari M7500I-R хтось може щось сказати? Це повноцінний справжній інверторний генератор?

Думаю все таки брати 6.5-7 кВт щоб покривав одночасно насос, бойлер, холодильники, пральну машину тощо з розрахунку що при повному блекауті все необхідне працює на акумуляторах і запускати генератор раз на день до 3-5 годин щоб зарядити акумулятори та зробити всі побудові справи включно з поливом тощо.

А якщо потрібно буде тільки зарядити акумулятори чи ще на якісь дрібниці, буду запускати свій на 2.8 кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, vovapk сказав:

Думаю все таки брати 6.5-7 кВт щоб

Якось було, що вимкнули раптово світло, а в мене вечеря в духовці готувалась. Завели генератора, щоб дарма не ганяти 7,5кВт, крім духовки запустила посудомийку, пралку, бойлер і ще якийсь фільм подивилась та зарядили телефони, електронні книжки .  Звісно, що і свердловина накачала воду в ГА. Тож вам повинно вистачити з головою 7кВт, може ще і забагато буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем сильнее вы нагружаете генератор ,тем больше он потребляет .Причем  заметно больше ! Инверторный не исключение тоже. Я имею шесть генераторов разных от 2.5 квт до 55 квт.  замечено  это на всех генераторах ( хотя два штуки еще новыми стоят ).  В доме использую инверторный на 3.5 квт (пик ) 2.8 номинал. Мне хватает  ,даже при том ,что насос скваженный на 1470 ватт ( но есть плавный пуск и без него не желательно вообще запускать маломощные генераторы как источники питания насосов ) . Стирать , гладить в голову не приходило на генераторе . Кофемашина ,чайник это можно ( но последовательно или то или другое или насос ) . Для инверторного генератора ( да и вообще для высокочастотных    любых инверторов ) пусковой ток это убийца. Замерить его не так то и просто (обычные клещи ,прибор ничего вам толком не покажут ) . ХОЛОДИЛЬНИК МОЖЕТ 1500 ватт в пике взять ,а то и более .... ТАК , что с инверторами надо быть очень внимательным .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...