Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, Star1111 сказав:

Що постійно? У мене при навантаженні 200 300 ватт не вмикаються взагалі вентілятори, при зарядці як що ток великий то вмикантся 1 вентилятор як що сонце е то можуть обидва увімкнутися, але вони не постійно працюють, охолоджують та вимикаються

Версія 1.5. Шумить завжди при заряджанні. І завжди, якщо споживання більше 40Вт 
В середньому використовуємо близько 120-150Вт. То ж виходить, що шумить постійно 

Змінено користувачем sabicad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Andriy Galetski сказал:

Як правило в кулерах обороти знімають з датчика хола. Мала імовірність щоб так поламався датчик.

Там, обв'язка китайська, и пайка мабуть також китайська 90% що вентилятори нормальні просто щось отпало всередині 😐

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене 3.2 також шумить коли хоч щось від інвертора живиться. 100-200Вт охолодження не вимикається.
Якщо зняти навантаження взагалі, кулери зупиняються протягом хвилини.
Якщо стоїть без навантаження і не продувається то щось там таки гріється в середині і змушує апарат час від часу продуватись Ще не знаю чому. Зарzдка батареї не відбувається ... навпаки йде споживання ~1 А

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sabicad сказал:

Хтось міняв реально кулери не на noctua, а на якісні підшипникові?

вопрос в том, какая будет производительность... сколько ни мониторил - меньше...

мне уже приехали детальки с али - плата для регулировки оборотов кулера с выносным датчиком температуры.. буду прикручивать на штатные кулеры

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене той шум задовбав. Поставив після інвертора перемикач джерела (SFB116 HAGER), і тепер коли світло є, перемикаю більшість резерву на мережу. Телевізор, плеєри і монітори цього переключення не помічають. Тепер коли є мережа, то шуму немає. Хоча би так. Замовив теж автоматичний такий перемикач, буде нормальний байпас без обмежень і шуму, і буде автоматичний перехід на інвертор, бо зараз іду і переключаю вручну коли міська мережа пропала.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, sly сказал:

буду прикручивать на штатные кулеры

Там не не все так просто, стоять датчики температури на кожному радіаторі та контролер дає команду на вмикання вентиляторів, як що вони не вімкнулись то буде помилка, як ви узгодите свої датчики з контролером?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вже бавитись з пониженням шуму то я б дивився в бік термодатчиків.... чи взагалі вони там правильно включені і коректні дані передають на процеор. Спробувати відкоректувати опір чи потенціал що іде з датчика і перевірити чи не перегрівається система через такі зміни.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Першим ділом можна перевернути вентілятори щоб не видавали повітря з корпусу а вдували, читав на одному закордонному форумі що люди так робили - температура знижується на 12 градусів та вентілятори менше працюють

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Star1111 сказал:

Першим ділом можна перевернути вентілятори щоб не видавали повітря з корпусу а вдували, читав на одному закордонному форумі що люди так робили - температура знижується на 12 градусів та вентілятори менше працюють

 

Там скорее даже не про вдувать, а про то что поток воздуха идет снизу вверх и получается горячий выдувается в первую очередь, а не как до переворота проходит через весь корпус

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Star1111 сказал:

перевернути вентілятори.... температура знижується на 12 градусів....

Пішов перевертати. Глянув на внутрянку. Сенсори стоять біля вентиляторів. В такій конфігурації робота на видув є більш безпечнішою. Якщо перевернути, то сенсори моментально охолонуть, і не відомо чи решта радіаторів будуть при цьому достатньо охолоджуватись. Поки залишив як є. Поставив додаткові сенсори температури поряд з рідними, поспостерігаю що там за температури.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При зміні потоку повітря гучність може змінитись бо основний шум через завихрення на решітці попадатиме а середину пристрою.
Але про ефективніше охолодження я б посперечався. Під час видуву всередині корпусу утворюється розрідження повітря пониження тиску через фільтруючі елементи і власне згідно законів термодинаміки всередині корпусу повітря втратить температуру на кілька градусів. При нагнітанні, навпаки, тиск в середині збільшується і газ нагрівається від самого стискання.
Зменшити шум можна просто видаленням або заміною решітки (решітку можна замінити на спеціальну дротяну як в хорошій техніці стоїть). Але це коли не шкода псувати оригінальний корпус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Andriy Galetski сказал:

При зміні потоку повітря гучність може змінитись бо основний шум через завихрення на решітці попадатиме а середину пристрою.
Але про ефективніше охолодження я б посперечався. Під час видуву всередині корпусу утворюється розрідження повітря пониження тиску через фільтруючі елементи і власне згідно законів термодинаміки всередині корпусу повітря втратить температуру на кілька градусів. При нагнітанні, навпаки, тиск в середині збільшується і газ нагрівається від самого стискання.
Зменшити шум можна просто видаленням або заміною решітки (решітку можна замінити на спеціальну дротяну як в хорошій техніці стоїть). Але це коли не шкода псувати оригінальний корпус.

А давайте з цифрами порахуємо, на скільки зміниться температура із-за тиску? При тому, що ті малі вентилятори навряд чи можуть дати тиску більше кілька паскалів. Вангую - зміна температури буде меньше 0.1 градуси

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Andriy Galetski сказав:

При нагнітанні, навпаки, тиск в середині збільшується і газ нагрівається від самого стискання.

Ага, адіабатне стискання газу китайськими кулерами :)

Насправда все набагато простіше: якщо над потоком повітря ніхто не думав, то навіть при великих обертах вентиляторів повітря не попаде туди, де потрібно. Є ціла наука, яка називається Thermal Design і неозброєним оком видно, який виробник інверторів його використовує, а який ні.

Також є певна кореляція між класом приладу і системою охолодження в ньому, тому купивши один з найдешевших гібридних інверторів, я б не очікував від нього багато, сособливо нефункціональних якостей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось тут розуміє німецьку.

Схоже дядько вирішив проблему з шумом, бо в нього девайс стоїть на кухні ніби, і 70Дб його не влаштовували. 

Поки зрозумів що замінив штатні вентилятори. Поставив ще великий центральний. І зробив якусь схему не зрозумілого поки призначення.

  1. youtu.be/XMWcvEMdWM0
  2. youtu.be/mPXQsaQr5hc
  3. youtu.be/SQVhLXY8BEk
  4. youtu.be/EihqGMa485I
  5. youtu.be/J_w925jgRcQ

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив в Китаї інвертор PowMr 2400W . Десь хвилину працює нормально а дальше на екрані починає рости напруга акумуляторів ( на самих акумуляторах все в нормі ) , росте до 30-32 вольти і вибиває помилку  (03) battery voltage is too high. І таке як при зарядці акумулятора (ввімкнена мережа )так і при розрядженні (вимкнена мережа )
Хтось може знає в чому проблема чи ремонтує такі інвертори ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dmode сказал:

Глянув на внутрянку. Сенсори стоять біля вентиляторів.

Там 4 сенсора, зверху теж є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, еіщдуп сказал:

Хтось може знає в чому проблема чи ремонтує такі інвертори ?

Як що розбираетесь, там біля клемм де акумулятор підключений е резистори включені послідовно і далі операційний підсилювач, це ланцюг виміру напруги акумулятора, ті резистори треба перевіряти. Як що не розбираетесь то нажаль я не знаю хто їх ремонтнує 🙁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, еіщдуп сказав:

(03) battery voltage is too high.

Якщо купували на алі, то як мінімум напишіть продавцю, і якщо не закінчився строк подання скарги, відкривайте суперечку на повернення коштів.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про powmr, сонце і пасмурну погоду

Версія 4,2 - mppt зависав на 90 вольтах і видавала максимум ват 20.

Версія 3,5 - mppt працює краще, напруга панелей в районі 320 вольт, видає в районі 150 ват, панелі частково під снігом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Star1111 сказал:

Там 4 сенсора, зверху теж є

В мене тільки біля вентиляторів 2 сенсори. Зверху сенсорів немає.

 

sens4.jpg

sens3.jpg

sens2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, shusta сказал:

Про powmr, сонце і пасмурну погоду

Версія 4,2 - mppt зависав на 90 вольтах і видавала максимум ват 20.

Версія 3,5 - mppt працює краще, напруга панелей в районі 320 вольт, видає в районі 150 ват, панелі частково під снігом.

Теж саме 5.5 в похмуру погоду зависае на 120 я думаю що МППТ там +- однакові просто їх ніхто не настроює втикнули деталі та на продаж, а далі як пощастить🙁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант влаштування змінної швидкості вентиляторів в залежності від температури. 

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Dmode сказал:

В мене тільки біля вентиляторів 2 сенсори. Зверху сенсорів немає.

Як що в вас 2 радіатора то так, там на кожному радіаторі по 1 сенсору, та ще 1 десь на платі встановлений він загальну температуру в корпусі виміряе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, shusta сказал:

який саме 5,5? там наче 3 або 4 версії.

powmr.com/inverters/powmr-solar-inverter-charger-5500w-mppt-100a-solar-controller-220vac-48vdc-system-5.5kw-pure-sine-wave-hybrid-inverter/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...