Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

балки 60*200 з шагом 590мм, між ними 200мм вати Isover Скатна покрівля. Поверх цього пиріжка - поперек балки 50*100 з шагом 590мм та між балками 100мм вати Isover Скатна покрівля.

  • Пиріг з балками висотою 300мм:
    U=0,159 W/m²K, прогин 2мм (для для навантаження по площі 150кг/м2)
    humanite2.jpg.18ad6b603e739a0f9d36d1e7b709c40f.jpg
     
     
  • Ваш пиріг з розворотом верхнього шару:
    U=0,153 W/m²K, прогин 8мм (для для навантаження по площі 150кг/м2)
    humanite1.jpg.d011fa0e49695e952bcd68f43f4907b4.jpg
     
  • Пиріг з нарощеною висотою (рейка 60*50мм, на опорах 60*50*100мм через кожні 1000мм):
    U = 0,150 W/m²K, прогин буде трохи більшим ніж в першому варіанті, але суттєво меньшим ніж у Вашому варіанті.
    humanite3.jpg.6866b59233b582a8b9e387a29d810050.jpg

 

Тому якщо подобається розворот шарів, то будь-ласка, але і без розвороту можна отримати пиріг, що виграє по теплозахисту та несучій здатності, в порівнянні до розвороту шарів.

 

В себе робив з нарощенням вниз.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2313956&postcount=214

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что даже моего перфекционизма при укладке утеплителя для себя не хватало что бы сделать идеал.

Проектными решениями можно влиять на вероятность косяков, снижая их к минимуму. Например если по проекту расстояние между балок 700см, при ширине плит утеплителя 600мм, и укладка по проекту снизу, то вероятность косяков растет стремительно. Если между балок 590-580мм, и укладка предусмотрена на жесткое основание сверху, то мои строители "кайфовали" от элементарности и "дуракоустойчивости" решения. Там чтобы накосячить нужно делать это специально.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. выделенная мощность 1500грн/квт 15квт=22500грн

2. проект электроотопления ?грн

3. требуют техпаспорт на дом с вписанным электроотоплением, узнал, около 3000грн

4. счетчик если двузонный, то около 5000грн

5. если кто-то побегает, вместо меня, то еще 5000грн

итого 35000-40000 получается...

 

Осінь 2018 Черкаси:

1. в залежності від обленерго, (864 = 1 кВт якщо більше 16 кВт).

2. 800грн.

3. 1350 грн.

4. 2450грн

5. сам робив.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осінь 2018 Черкаси:

1. в залежності від обленерго, (864 = 1 кВт якщо більше 16 кВт).

2. 800грн.

3. 1350 грн.

4. 2450грн

5. сам робив.

1 пункт с этого года изменился до 1500 грубо, уровняли стоимость мощности до 50квт. Так что здесь ничего не выкрутишь, а в остальных пунктах неплохо вы понаходили варианты...

А самому бегать много бюрократии? Сколько месяцев тянулось? На материалы дополнительно денег не тянули? Про какую-то выкопировку с архитектуры еще речь шла...

И кстати, важный вопрос. От оплачиваемой мощности отнимали уже имеющуюся? Мне посредник сказал, что если имеем 220в, а делаем 380, то ничего не отнимем, оплачивать все квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осінь 2018 Черкаси:

1. в залежності від обленерго, (864 = 1 кВт якщо більше 16 кВт).

2. 800грн.

3. 1350 грн.

4. 2450грн

5. сам робив.

Весна 2018, Днепр

1. 17квт*780грн

2. 1500 грн (проект электроотопления)

3. 1500 грн (техпаспорт сделан был ранее)

4. 133 грн за подключение, счетчик бесплатно

5. сам робив.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А самому бегать много бюрократии?

нічого нікому не давав, крім офіційної вартості. якщо ви про це. Бігати т оне довго,но сам РЕМ затягнув підключення, від подання доків до підключення 38 днів, пояснили що не було кабелів.

 

И кстати, важный вопрос. От оплачиваемой мощности отнимали уже имеющуюся?

мені ніхто не віднімав, то було одна фаза а це три, тому платив за 17 кВт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весна 2018, Днепр

1. 17квт*780грн

2. 1500 грн (проект электроотопления)

3. 1500 грн (техпаспорт сделан был ранее)

4. 133 грн за подключение, счетчик бесплатно

5. сам робив.

счетчик многотарифный бесплатно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Харбковоблэнерго, цены на подключение с января 2019:(

(от 16 до 50кВт те же яйца...)

image.jpg.eb57e83894716178357daab47d17df58.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, какие вы цены смотрите, я смотрю вот сюда:

www.nerc.gov.ua/?calc

 

для моего села и III категории (другой по идее в селе и не бывает) стоимость 20 кВт составляет 19608 в Днепропетровской области, что не намного больше 14 и 15 тыс, которые я заплатил 1.5 года назад. I категория - это когда есть одновременно 2 подключения с разных подстанций - тогда так +- двойной тариф, что логично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, какие вы цены смотрите, я смотрю вот сюда:

www.nerc.gov.ua/?calc

 

для моего села и III категории (другой по идее в селе и не бывает) стоимость 20 кВт составляет 19608 в Днепропетровской области, что не намного больше 14 и 15 тыс, которые я заплатил 1.5 года назад. I категория - это когда есть одновременно 2 подключения с разных подстанций - тогда так +- двойной тариф, что логично.

 

Тот же калькулятор, что я делаю не так?

Или просто не там живу?:)

image.thumb.jpg.7b5a90b09b66d13df8abd719954aae4c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тот же калькулятор, что я делаю не так?

Или просто не там живу?:)

 

ага, "мордой лица не вышел". при такой стоимости уже и газ подключить не зазорно :-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Харбковоблэнерго, цены на подключение с января 2019

(от 16 до 50кВт те же яйца...)

в кожного обленерго або комісій своє бачення ціни

Черкасиобленерго Ставки плати за стандартне приєднання електроустановок до електричних мереж на 2019 рік cherkasyoblenergo.com/accession/sp

3467a9c33ea4.png

 

ціни піднялися но не 2-3 тис 1.кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть,будь ласка,які в кого є рекомендації стосовно вибору електричного котла та його потужності.

 

Мої умови: 1.опалювальна площа 208 кв.м (без гаража,хоча і там,можливо, треба буде інколи пропалювати щоб забрати сирість);

2.Газовий котел конденсаційний PROTHERM LYNX condens 25/30;

3.Підведена потужність 20 Квт;

4.Планується опалення вночі по пільговому тарифу,вдень підгрівати приміщення газом.

Хотілось би електричний котел також PROTHERM,але він дорожчий за інші.Ось думаю...

Всім наперед дякую за обгрунтовані поради!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3.Підведена потужність 20 Квт;

Газовий котел конденсаційний PROTHERM LYNX condens 25/30;

 

з цією потужністю і якщо виключно вночі опалювати то 14-18 кВт. (Protherm СКАТ 14-18) но думаю вам цього буде вдосталь, так як в день топите газом.

 

3.Підведена потужність 20 Квт;

для цікавості, на скільки ампер ввідний автомат стоїть ??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть,будь ласка,які в кого є рекомендації стосовно вибору електричного котла та його потужності.

 

Мої умови: 1.опалювальна площа 208 кв.м (без гаража,хоча і там,можливо, треба буде інколи пропалювати щоб забрати сирість);

2.Газовий котел конденсаційний PROTHERM LYNX condens 25/30;

3.Підведена потужність 20 Квт;

4.Планується опалення вночі по пільговому тарифу,вдень підгрівати приміщення газом.

Хотілось би електричний котел також PROTHERM,але він дорожчий за інші.Ось думаю...

Всім наперед дякую за обгрунтовані поради!

Доя того, чтобы порекомендовать необходимо знать ваши теплопотери. Можно сказать берите 30 кВт, но зачем он вам нужен. По выделенной мощности не больше 18 кВт.

Теплоаккумулятора нет?

В рамках этого форума самым популярным все еще остается Протерм Скат.

 

Добавлено через 6 минут

Напишите какой был расход газа за декабрь. И какая температура в доме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У будинку ще не зроблений ремонт і котел не куплений.Планую жити до наступного Нового року.Але ж треба вже готувати документацію і вкладатися в котел.І не тільки ))))

Але ж який ПРОТЕРМ СКАТ, 14 чи 18 квт???

РЕС поставив автомат на 40А.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж який ПРОТЕРМ СКАТ, 14 чи 18 квт???

РЕС поставив автомат на 40А.

 

якщо поставили 40А то можна до 26 кВт брати, звичайно якщо ваш кабель до котла на це розрахований. Якщо ви не плануєте вночі навантажувати мережу іншими електроприладами то я би навіть Протерм Скат 21 кВт взяв, на всякий випадок, тим більше він для площі 210 м2 якраз. Та і на самому котлі завжди можна обмежити використання потужності, відключивши пару тен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У будинку ще не зроблений ремонт і котел не куплений.Планую жити до наступного Нового року.Але ж треба вже готувати документацію і вкладатися в котел.І не тільки ))))

Але ж який ПРОТЕРМ СКАТ, 14 чи 18 квт???

РЕС поставив автомат на 40А.

 

40а, це 8.8кВт

Чи у вас три фази? Тоді 26кВт

 

Якось, для одной фази на опалення мало, а для трьох, так наче і забагато...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув сказати, в мене 3 фази.Зараз читаю в неті інфо на одному з сайтів-продавців,то там пише що на 18 кВт опалювальна площа до 220 кв.м. "Современный электрокотел Протерм 14 квт способен обогреть площадь до 140 кв. м. При этом требует наличия электросети в 380 вольт, что исключает возможность применения такого устройства в обычном жилом доме. Однако для производственных цехов и промышленных помещений прибор может оказаться практически незаменимым, поскольку оснащен надежной автоматикой и качественной защитой насоса от возможного загрязнения. Это же касается и электрокотла Протерм 18 квт, тепловой мощности которого хватает для помещения площадью до 220 кв. м.Источник: holodanet.ua/otoplenie-i-obogrev/kotli-otoplenija/elektrokotli/elektrokotel-proterm/?coolfilter=m:12;p_5:113|23"

Але хочеться дізнатися думку форумчан-практиків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув сказати, в мене 3 фази.Зараз читаю в неті інфо на одному з сайтів-продавців,то там пише що на 18 кВт опалювальна площа до 220 кв.м. "Современный электрокотел Протерм 14 квт способен обогреть площадь до 140 кв. м. При этом требует наличия электросети в 380 вольт, что исключает возможность применения такого устройства в обычном жилом доме. Однако для производственных цехов и промышленных помещений прибор может оказаться практически незаменимым, поскольку оснащен надежной автоматикой и качественной защитой насоса от возможного загрязнения. Это же касается и электрокотла Протерм 18 квт, тепловой мощности которого хватает для помещения площадью до 220 кв. м.Источник: holodanet.ua/otoplenie-i-obogrev/kotli-otoplenija/elektrokotli/elektrokotel-proterm/?coolfilter=m:12;p_5:113|23"

Але хочеться дізнатися думку форумчан-практиків.

 

 

для подключенных 20 кВт надо покупать не больше 18 кВт котла. Разница в цене между 14 кВт и 18 кВт котлом до 1000 грн. При этом 18 кВт котел лучше модулируется (там 3 фазы по 3 тена по 2 кВт). Я за 18 кВт (себе такой взял, разрешенная мощность такая же, вчера сдал документы на электротариф, вопросов не было)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для подключенных 20 кВт надо покупать не больше 18 кВт котла. Разница в цене между 14 кВт и 18 кВт котлом до 1000 грн. При этом 18 кВт котел лучше модулируется (там 3 фазы по 3 тена по 2 кВт). Я за 18 кВт (себе такой взял, разрешенная мощность такая же, вчера сдал документы на электротариф, вопросов не было)
Ясно,дякую.А за який час Вам пообіцяли підготувати документи?І це правда,що умовою прийому від споживача документів повинно бути те що будинок зданий в експлуатацію? І які ще умови були? А вартість?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...