Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Авто аккумулятор в ИБП

mib

Рекомендовані повідомлення

47 минут назад, sigma_shig сказал:

Есть продолжение. У меня был доступ к "мусорным" акумам бесплатно. Брал такой аккум, если он заряжался, хотя бы до 13В - пускал в работу. Если такой аккум держал 50Вт 4-6 часов, то он считался годным. В нынешних условиях 4/4/4/4/(8 или 4/4) постоянно перекидывал аккумы от UPS на внешнюю зарядку и назад. Потому что за 4 часа аккум не успевал зарядиться ни в UPS ни во внешней зарядке. Благо аккумов у меня пять на два UPS. Ну что сказать... Постепенно, полностью заряженый аккум стал держать все меньше и меньше. По прошествии 3-4 недель уже два аккума вернулись в кучу "на свинец". Т.е. свинцовый аккум долго живет в мирное время с разрядкой раз в 2-3 месяца. А вот в постоянных циклах быстро умирает. Потому на нынешние времена, если нет доступа к 1 мусорному аккуму в неделю,  сильно советую покупать AGM/GEL. Возможно, литий. Но в этом случае надо и все остальное оборудование под них менять. Использовать литий на 12В системе - не лучшая идея.

А какой емкости по шильдику были акумы? И каким током их заряжали?

И главное до какого напряжения разряжали?

Частенько наталкивался на видео автономщиков, где оживали акб не пригодные в машине, авторы показывали что и сульфация постепенно уходила мол за счет малых и переменных токов

Насчет лития в 12 вольт в целом согласен ибо дороже выходит за счет бмс да и токов уже других захочется, для себя решил что если буду покупать лифер то перейду или на 24 или на 48 вольт

А для свинца имхо 12 вольт практичней в плане "доноски" акб, в 24 если один умер то покупац сразу 2, а тут паралель нехочу лижбы зарядки хватило ну и провода потолще и покороче

Змінено користувачем mib
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sigma_shig сказал:

Есть продолжение. У меня был доступ к "мусорным" акумам бесплатно. Брал такой аккум, если он заряжался, хотя бы до 13В - пускал в работу. Если такой аккум держал 50Вт 4-6 часов, то он считался годным. В нынешних условиях 4/4/4/4/(8 или 4/4) постоянно перекидывал аккумы от UPS на внешнюю зарядку и назад. Потому что за 4 часа аккум не успевал зарядиться ни в UPS ни во внешней зарядке. Благо аккумов у меня пять на два UPS. Ну что сказать... Постепенно, полностью заряженый аккум стал держать все меньше и меньше. По прошествии 3-4 недель уже два аккума вернулись в кучу "на свинец". Т.е. свинцовый аккум долго живет в мирное время с разрядкой раз в 2-3 месяца. А вот в постоянных циклах быстро умирает. Потому на нынешние времена, если нет доступа к 1 мусорному аккуму в неделю,  сильно советую покупать AGM/GEL. Возможно, литий. Но в этом случае надо и все остальное оборудование под них менять. Использовать литий на 12В системе - не лучшая идея.

Мій опит з рідинними кислотниками Са/Са:

 

- якщо АКБ повністю розрядилася - до 10,80В, то потім треба як могла скоріше проводити довгу десульфатацію (не менше тижня) і ємність повністю поновитися;

- якщо АКБ розряджати не нижче 12,00В, то десульфації не відбувається, ємність зберігається;

- недозаряд (без пульсуючого струму до 15,80В) ємність дуже знижується, треба проводити довгострокову десульфатацію і ємність поновитися;

- AMG/GEL: ємність знижується з часом, це конструктивна особливість. Треба повністю розраджати і потім заряджати протоколом зарядки для цих типів акумуляторів;

Пи.Си. Зараз в мене прості Exide Premium. Більше 50ти циклів. Ємність не падає.

Але коли буде повний блекаут і вся моя електрика буде тільки від АКБ та інвертора, то я їх буду заряджати не більше 8 годин генератором (в мене палива тільки на 150 днів). Це мало по часу, Повний зарядний цикл у мене виходить 12 годин. І ємність почне падати від хронічного недозаряду.

Весною прийдеться проводити довгу десульфатацію. Але це якщо ППО посилиться, завезуть в Україну нові заказані трансформатори на підстанції 750кВ, все поновлять на розподільчих майданчиках і всім споживачам почнуть знов давати електрику. Мрії, мрії, мрії…

Змінено користувачем romera
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, romera сказал:

треба проводити довгострокову десульфатацію і ємність поновитися;

А можно об этом подробнее, как и чем делаете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, mib сказав:

А какой емкости по шильдику были акумы? И каким током их заряжали?

И главное до какого напряжения разряжали?

Аккумов несколько разных 100, 95, 70. Все необслуживаемые. А вот с зарядкой - все плохо. Они стояли на UPS. Жесткого мониторинга не проводил, но, изредка смотрел. Токов выше 2А не видел ни разу (есть исключение ниже). В основном токи 0.7-1.2А. Напряжение подающееся не мерял, а на клеммах 13.7-13.8 при зарядке. Разряжались - "по воле UPS". Я не понимаю, его критерии отключения. На некоторых аккумах он отключается в районе 10.5-10.7В (на клеммах). На других  аккумах отключается на 11.7-11.9. Есть пара аккумов, у которых на клеммах 12.1 - 12.3, а UPS уже отключается. Скорее всего, идет измерение отдаваемого тока, но это предположение. 

Сейчас добавил в коллецию UPS штатно под внешний аккум с "паспортными" 10А зарядки. Повесил на него 100Ач аккум. Понял, что китайцы (под маркой поляков) очень пофигистически отнеслись к переключателю 5/10А. Он, скорее, 5/"сколько могу". По мультиметру с клещами аккум заряжался 14А (ох и воняет!), потом ток падал и в состоянии поддержки 0.3-0.7А. 

Кроме того, после разрядки я подкидывал на UPS заряженый аккум, а разряженый выносил на внешнюю зарядку. Там "высокоинтеллектуальная зарядка с 7 режимами". Начиная с режима десульфатации. Зарядка шла токами, максимум, 0.11С

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, romera сказав:

- якщо АКБ повністю розрядилася - до 10,80В, то потім треба як могла скоріше проводити довгу десульфатацію (не менше тижня) і ємність повністю поновитися;

Чи доведено, що треба дійсно тиждень? В мене "розумна" зарядка з режімом Repair. В мануалі написано, що треба обмежувати використання цього режиму 16 годинами. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.11.2022 в 18:35, mib сказав:

Сейчас добавил ещё 200 а/ч так что статистика поломается, буду дальше считать счётчик для старых отдельно и для нового отдельно

Скажи, пожалуйста, а как ты решаешь проблему балансировки зарядки на параллельных акумах?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mib сказал:

А можно об этом подробнее, как и чем делаете

Так звісно, ось зробив фото з інструкції мого ЗП. Я перепробував всі три способи десульфатації після глибокого розряду «в нуль» і після хронічних недозарядів АКБ. Третій спосіб дійсно працює у важких випадках. Але у мене всі АКБ не старше року і немають проблем з масою на пластинах, помутніння електроліту і інших ознак що батарею треба вже в переплавку відправляти.

 

2 часа назад, sigma_shig сказал:

Чи доведено, що треба дійсно тиждень? В мене "розумна" зарядка з режімом Repair. В мануалі написано, що треба обмежувати використання цього режиму 16 годинами. 

А я ж в першому реченні зауважив що це з мого досвіду.

При десульфатації своїх АКБ я на одному ЗП залишав цикл на чотири дні, а на другому ЗП на вісім днів для порівняння. І вісім днів дійсно вистачило для відновлення ємності, а чотири - ні.

Подивіться фото з інструкції що я виклав. У третьому способі, там імпульсний струм що ніяк не зможе «кип‘ятити» АКБ чи якимось великим струмом пошкодити АКБ. 
 

 При десульфатації завжди моніторю температуру АКБ і щоб не  «кипіли».

Режим на ЗП, звісно третій.

 

А за 16 годин усунути глибоку сульфатацію, не знаю на скільки це можливо взагалі, наука хімія одна і та ж залишилася ще з сурм‘яних АКБ, а тут ще додається Са в решітки, що трішки ускладнює процес і треба ще більше часу.

43362089-F274-4FDE-AE51-85D5A44782DB.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sigma_shig сказал:

Скажи, пожалуйста, а как ты решаешь проблему балансировки зарядки на параллельных акумах?

В том то и дело что на параллельных проблемы балансировки нет, так как паралельное соединение и является одним из способов балансировки :-)

Разве что провода должны быть толще, и подключение ибп по диагонали, плюс от первого минус от последнего

А вот в последовательной сборке 2s - 4s нужен уже балансир, ну и в вариациях 2s2p 4s2p и так далее в зависимости от состояния батарей, если они изначально новые то достаточно одного балансира, если вводились в работу в разное время то нужно на каждую сборку 2s - 4s свой балансир ибо в 2p они выравняются но по последовательному включению может быть перекос, условно плохой в одном плече будет тянуть за собой хороший, а потом они вместе утянут второе плечо либо в недозаряд либо в перезаряд

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@romeraпервый способ это по сути тот же режим что у меня в ибп в поддержке, второй/третий по идее объединен в умных зарядках и там они его называют репеир

А так все очень похоже на то что я читал/смотрел по солнечным станциям что там часто оживает свинец, за счет тучек получается и ток меняется и интенсивность

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2022 в 19:16, mib сказал:

За Август 2022 41 кВт*ч

За Сентябрь 2022 30 кВт*ч

За Октябрь 2022 32 кВт*ч (поле 1,2 кВт)

Резервируемая нагрузка потребление (на выходе из ИБП)

В Августе 2022 года 88 кВт*ч

В Сентябре 2022 года 87 кВт*ч

В Октябре 2022 года 86 кВт*ч

 

9F319D3F-DF4B-4130-A09F-25B65DEFAB48.png

C3C1F0CB-33BE-4637-9338-A0DA76056E1B.png

За Август 2022 41 кВт*ч

За Сентябрь 2022 30 кВт*ч

За Октябрь 2022 32 кВт*ч (поле 1,2 кВт)

За Ноябрь 2022  9,54 кВт*ч (поле 1,2 кВт)

Резервируемая нагрузка потребление (на выходе из ИБП)

В Августе 2022 года 88 кВт*ч

В Сентябре 2022 года 87 кВт*ч

В Октябре 2022 года 86 кВт*ч

В Ноябре 2022 года 77,98 кВт*ч

 

Screenshot_2022-12-01-14-55-03-512_com.shuori.gfv2.guangfu.jpg

Screenshot_2022-12-01-14-55-40-767_com.shuori.gfv2.guangfu.jpg

Змінено користувачем mib
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.11.2022 в 10:55, newbee2020 сказал:

замовив із алі інвертор серйозного бренда longhui , заявлено номінал 2,5 кВт, пікова 5, чистий сінус, 24В. завдання для нього - запустити скважинну педролло 0.75 кВт і покачати 2-3 хв максимум. цікаво, чи справиться. також у виробника великий прутень є блочок за тищу гривень який типу запускає із вищого мінімального порогу по напрузі

www.aliexpress.com/item/4000402867856.html

 

хто що думає за корисність такой приблуди для полегшення життя інвертору і насосу?

Купив такий самий плавний пускатель. Працює. Плавно підіймає з 0 до 220в. Заміряв ток  китайським Ваттметром (rozetka.com.ua/60502706/p60502706/) - стрибка немає, але може це вимірювач такий. Додатковий плюс - немає гідроудара в системі.   

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mib сказал:

Еще 14 отключений

У старых 83 цикла

У нового 25

Щось я так і не зрозумів - що за цикли, що за графіки? А головне - навіщо вони в цій темі?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sanyas15 сказав:

Щось я так і не зрозумів - що за цикли, що за графіки?

Автор теми (mib) всупереч загально прийнятого "авто АКБ в системах безперебійного живлення не використовують" , показує, що використовувати можна, навіть "підзаморені" і "трохи живі". Графіки - то з батарейного монітора, показують, скільки було відключень, тривалість, просадки напруги. То є цікаві досліди.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Вячеслав_В сказал:

Автор теми (mib) всупереч загально прийнятого "авто АКБ в системах безперебійного живлення не використовують" , показує, що використовувати можна, навіть "підзаморені" і "трохи живі".

Чи можливо прикрутити колесо від брички на авто, якщо нічого іншого немає? Якщо можливо всунути, то, скоріше за все, навіть поїхати якось вдасться...

Не треба думати, що дурні споживачі просто від власної некомпетентності переплачують за спеціалізовані АКБ замість того, щоб поставити більш дешеві автомобільні. Це зовсім не так. І "сульфатація" пластин це нормальний робочий цикл будь-якого свинцево-кислотного АКБ, яким він би не був по конструкції, що звичайний наливний або закритий авто, що AGM, що із загущеним (гелевим) електролітом. Інша і важлива справа полягає в тому, що неприродний для автомобільного АКБ цикл в ДБЖ з порівняно малими струмами розряду та заряду (у порівнянні із стартерним циклом) неминуче призводить до збільшення кількості дрібних кристалів сульфату свинцю, які утворюють щільну поверхню, ускладнюють доступ до металу решітки і сповільнюють хід реакції відновлення. Це в подальшому викликає необхідність у затягуванні циклу заряду для розчинення відкладень. Адже авто АКБ призначений для роботи з короткими але дуже великими струмами розряду та також досить значними струмами заряду. В цьому режимі утворюються більші кристали несуцільної структури, і АКБ працює в нормальному режимі. Проте треба розуміти, що для ДБЖ це те саме колесо брички, яке може якось врятувати в скрутних обставинах, але для роботи в нормальних умовах не годиться.

Зрозуміло, що сьогоднішня ситуація вимушує нас використовувати все, що є під рукою і здатне щось накопичити та віддати в навантаження. Але не слід відноситись до цієї теми як до керівництва щодо дій в нормальних умовах або у випадку наявності можливостей застосування спеціалізованого обладнання. Це лише обмін досвідом та порадами людям, які в скрутні часи намагаються бодай щось зробити, щоб не сидіти в темряві та холоді. І за це їм, безумовно, подяка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насправді я вдячний автору. Він намагається дослідним шляхом підтвердити, або спростувати усі  "не можна/працювати не буде". Я теж починав цей експеримент три роки тому. Але мені було лінь робити це так обґрунтовано, як це робить @mib. Тобто так, я зробив висновок з цього експерименту: "Якщо у вас електрику вимикають два рази на рік на пару годин, то звичайний свинцево-кислотний акум це найкраще рішення. А  якщо електрику вимикають 4*4, то таки акуми - марна трата грошей і часу".

На тему. Я зробив розрахунок реалістичного сценарію: навантаження 150Вт, 6 місяців, 4 варіанта використання: 4*4*4*4*4*4; 8*16; 8генератор+8аккум+8мережа; (Total blackout)10ген+6аккум+8нічего. По всіх варіантах "рідінни"свинцево-кислотні програють навіть AGM. А при більшому терміну - тільки GEL. Буде добре подивитися результати автора.

Але потім я прознав про свинцево-вуглецові. І, якщо правда, що по них пишуть, то шансів у звичайних акумів немає. Економічно невигідно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vladdi сказав:

Не треба думати, що дурні споживачі просто від власної некомпетентності ...

От, с-сука, mib створив тему, яка цікава як дослідження, а тут приходять і починають засирати вумні академіки. Ну-ка покажіть,  коли це я стверджував, що споживачі дурні і некомпетенті? Це по-перше. По-друге: як НЕМАЄ правильних акумуляторів, а тепло потрібно ЗАРАЗ. Будемо вумнічать, чи поставимо те, що є? І по третє: свинець живе втричі менше AGM і коштує втричі дешевше. Велика різниця.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vladdi сказал:

Чи можливо прикрутити колесо від брички на авто, якщо нічого іншого немає? Якщо можливо всунути, то, скоріше за все, навіть поїхати якось вдасться...

Не треба думати, що дурні споживачі просто від власної некомпетентності переплачують за спеціалізовані АКБ замість того, щоб поставити більш дешеві автомобільні. Це зовсім не так. І "сульфатація" пластин це нормальний робочий цикл будь-якого свинцево-кислотного АКБ, яким він би не був по конструкції, що звичайний наливний або закритий авто, що AGM, що із загущеним (гелевим) електролітом. Інша і важлива справа полягає в тому, що неприродний для автомобільного АКБ цикл в ДБЖ з порівняно малими струмами розряду та заряду (у порівнянні із стартерним циклом) неминуче призводить до збільшення кількості дрібних кристалів сульфату свинцю, які утворюють щільну поверхню, ускладнюють доступ до металу решітки і сповільнюють хід реакції відновлення. Це в подальшому викликає необхідність у затягуванні циклу заряду для розчинення відкладень. Адже авто АКБ призначений для роботи з короткими але дуже великими струмами розряду та також досить значними струмами заряду. В цьому режимі утворюються більші кристали несуцільної структури, і АКБ працює в нормальному режимі. Проте треба розуміти, що для ДБЖ це те саме колесо брички, яке може якось врятувати в скрутних обставинах, але для роботи в нормальних умовах не годиться.

Зрозуміло, що сьогоднішня ситуація вимушує нас використовувати все, що є під рукою і здатне щось накопичити та віддати в навантаження. Але не слід відноситись до цієї теми як до керівництва щодо дій в нормальних умовах або у випадку наявності можливостей застосування спеціалізованого обладнання. Це лише обмін досвідом та порадами людям, які в скрутні часи намагаються бодай щось зробити, щоб не сидіти в темряві та холоді. І за це їм, безумовно, подяка.

Если бы не цена я бы со свинцовокислыми в любой интерпритации не связывался, но учитывая что все мои 500 а/ч мне обошлись в 13000 грн, на сейчас экономия по бензину под 10000 это не считая амортизации генератора, скорее это уже была бы покупка нового так как дело идет к 400 часов

Но за 13 тысяч даже летом я лифера мог купить всего 100 а/ч если бы мог купить в эти деньги 200 а/ч этой бы темы не было

А так вопрос у меня закрыт, семья со светом интернетом и телевизором, я с рабочим ноутом и заряженым телефоном, а послушай я специалистов любящих красивые решения то по бюджету купил бы павербанк сидел и сидел при свечах, сейчас же даже если раз в месяц я буду докупать по 200 а/ч меня это полностью устроит, но работает с мая месяца и октябрь/ноябрь по три отключения в день

Тема не руководство к действию, это накопление статистмки, выводы каждый может сделать для себя сам

2 минуты назад, sigma_shig сказал:

Насправді я вдячний автору. Він намагається дослідним шляхом підтвердити, або спростувати усі  "не можна/працювати не буде". Я теж починав цей експеримент три роки тому. Але мені було лінь робити це так обґрунтовано, як це робить @mib. Тобто так, я зробив висновок з цього експерименту: "Якщо у вас електрику вимикають два рази на рік на пару годин, то звичайний свинцево-кислотний акум це найкраще рішення. А  якщо електрику вимикають 4*4, то таки акуми - марна трата грошей і часу".

На тему. Я зробив розрахунок реалістичного сценарію: навантаження 150Вт, 6 місяців, 4 варіанта використання: 4*4*4*4*4*4; 8*16; 8генератор+8аккум+8мережа; (Total blackout)10ген+6аккум+8нічего. По всіх варіантах "рідінни"свинцево-кислотні програють навіть AGM. А при більшому терміну - тільки GEL. Буде добре подивитися результати автора.

Але потім я прознав про свинцево-вуглецові. І, якщо правда, що по них пишуть, то шансів у звичайних акумів немає. Економічно невигідно.

Ябы сказал что у всех нет шансов на фоне лифера но там точка входа сейчас от 1000$ в идеале нужно 2000$ ну так что бы получить емкость в 10 кВт и за десять лет это будет дешевле не то что авто но и всевозможных специализированных

Конкурент разве что если найти тяговые с железной дороги, было время их тащили на метало приемку даже не залитые :-)

1 минуту назад, Вячеслав_В сказал:

От, с-сука, mib створив тему, яка цікава як дослідження, а тут приходять і починають засирати вумні академіки. Ну-ка покажіть,  коли це я стверджував, що споживачі дурні і некомпетенті? Це по-перше. По-друге: як НЕМАЄ правильних акумуляторів, а тепло потрібно ЗАРАЗ. Будемо вумнічать, чи поставимо те, що є? І по третє: свинець живе втричі менше AGM і коштує втричі дешевше. Велика різниця.

:-)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я теж ацкий фанат ліфепо, але коли бачу бош на 55А за 50 доларів то беру пару. а потім ще пару, ще третю мабуть візьму. коли треба ганяти насоси на опалення, то пофігу звідкіля той свєт :) 80% проблем використання автоакумів в ІБП це вбудоване зарядне. мені не впадлу вручну відключити крокодили та накинути нормальну 7ми ступеневу зарядку із десульфатацією. замовив ще зарядку, а може і третю візьму. кожна при заряді 12+12 на 5 ампер споживає максимум 130 Вт. 3-4 таких зарядних можуть вдувати 6-8 автоакумів за допомогою невеличноко генератора, цього запасу на інет/світло/насос опалення достатньо надовго. якщо ми бережемо акуми і не садимо нижче 12В, правильно заряджаємо, досвід автора теми доводить, що ушатати свинець не так то і легко. із заходів безпеки, можна взять за 20 грн махалку для мангалу і розганяти водень перед маніпуляціями з крокодилами :)

рахуємо. нехай 2500 грн за акум. три пари - 330АЧ загальної за ціною 15000 грн (реально в мене менше трохи дешевше вийшло). альтернатива - AGM на 100-120. нехай AGM можна висадити на 80% а автомобільні на 50%, все рівно по ємності вигідніше. а якщо брати до уваги, що на трьох зарядках загальний струм буде більше ніж на 1 ІБП + 1 AGM то і по швидкості накачки запасу маємо перевагу. плюс три пари це мобільність, можна взяти акуми і зарядки туди де є свєт і принести його туди де нема, як прометей.

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.11.2022 в 06:31, mib сказал:

А можно об этом подробнее, как и чем делаете

Влізу у розмову - користуюсь ЗВУ від Masterwatt для тяжких випадків.

Варіанти свіжі не в хлам вбиті -  БОТ 12

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, dneprstab сказал:

Влізу у розмову - користуюсь ЗВУ від Masterwatt для тяжких випадків.

Варіанти свіжі не в хлам вбиті -  БОТ 12

А как выглядит сама схема востановления у него?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока нет натхнення все перечитать, ты случаем свой опыт в практические советы ещё не воплотил на бумаге?

Несколько основных тезисов по использованию аккума? Понятно еслииего зарядить т не пользоваться, он дольше прослужит))

А если ближе к реальности?

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mib сказал:

А как выглядит сама схема востановления у него?

Алгоритм? Это к производителю

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, mastervovik сказал:

А если ближе к реальности?

У меня 3 акб по 105 ампер куплены в мае с тех пор они поработали на разряд 4+ часа 100 раз

Есть один 190 куплен в середине ноября поработал на разряд 4+ часа 35 раз

Все они соеденены парралельно итого получается один большой акб на 500 а/ч

К ним подключен ИБП на 800 ва, это 500 ват по нашему :-)

Нагрузка у меня +- 200 ват это включая холостой ход и кпд ИБП точнее это 17 ампер по 12 вольт линии

Я их не разряжаю ниже напряжения 12 вольт, точнее один раз это было 11,9 ночь и генератор не завести, выключу телик мелкая устроит шкандаль и из меня сделает толи свинку пепу толи малышарика :-)

Стоит это все дело в сарае, датчик на АКБ показывает +3 тоесть у меня штатно от температуры -20% емкости, а как по факту я хз и проверять с таким ээ ге буду ибо потом это все просто не успею зарядить

Вообщем моя теория что я разряжаю малым током и не ниже 12 вольт вроде работает, по заявлению многих я их должен был выкинуть еще летом, но оно как то живет, емкость падает 100% но как сказал выше на сколько пока не знаю

В деньгах акб мне обошлись в 13000 грн бензина за это время я бы потратил на 10 но вопервых они еще какое то время поработают во вторых это 100 кг свинца который стоит денег на приемке, тоесть какую то часть денег я смогу вернуть

Если есть много денег то делать как я 100% не нужно, если денег нет то можно, но нужно понимать что в какой то момент это все превратится в тыкву

Так что я тут больше делюсь статистмкой, чем готов советовать, но на основании статистмки уже кое какие выводы сделать можно

Но если бы мне как тебе надо было бы подсветить торговый зал, то я уже писал что навешал бы диодных лент, в идеале с пультами так что бы пока людей нет выключать лишнее люди есть сверкать на все деньги :-) акб на 190 а*ч ну и мощную зарядку на 20-30 ампер

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, mib сказав:

+3 тоесть у меня штатно от температуры -20% емкости

ИБП должен тепло выделять, может его запихнуть под акки и сверху накрыть все это чем-то... У меня акк внутри ИБП раньше перегревался, а сча подлючил напрямую к роутеру на мансарде +10 холодно... В ИБП как раз было бы около +20 :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Dr.Yura змінив заголовок на Авто аккумулятор в ИБП

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...