Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

інвертор LuxPower SNA5000, особливості, налаштування

yur43

Рекомендовані повідомлення

З'ясувалося що в інверторах по 700 трохи інші налаштування, мануал з сайту атмосфери вже не актуальний.

Додали можливість змінювати швидкість вентиляторів, хоча не радять, та діапазон напруги/SOC для зарядки акумулятора від генератора.

luxpowertek.com/wp-content/uploads/2023/07/SNA-3-6k-user-manual.pdf

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, blacktigra сказав:

Може хтось знає як з'єднані нулі мережі та генератора всередині інвертора?

Ніяк і це має робитись згідно місцевих вимог до обладнання електроустановок. В будь-якому випадку нуль має бути завжди заземленим включно коли йде робота від генератора. Якщо ваш нуль від мережі відповідає всім вимогам заземлення (наприклад TN-C-S з повторним заземленням нейтралі у вас вдома) то можна спокійно об'єднювати всі нулі і не паритись. В мене саме так і зроблено, але в мене Деє :)

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

volomoto, підкажіть, пліз, заземляти генератор потрібно на загальне заземлення чи можно/потрібно на своє?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, volomoto сказал:

Ніяк і це має робитись згідно місцевих вимог до обладнання електроустановок.

Дякую.

Розумію це, виробник не може передбачити всі можливі норми. Хоча все одно було б цікаво подивитися ваярінг діаграм, як воно там всередині.

23 минуты назад, volomoto сказал:

Якщо ваш нуль від мережі відповідає всім вимогам заземлення (наприклад TN-C-S з повторним заземленням нейтралі у вас вдома)

В мене за проектом ТТ, вона ж і реалізована. Але це приватна ТП, і в мене кабельна а не повітряна лінія, не знаю чи це суттєво на щось впливає.

Я просто трохи поспішив, і вже взяв 1-полюсний перекидний рубильник, тому нуль генератора було б простіше до загальної шини підчепити. Хочу байпасувати генератор, на випадок якщо інвертор помре передчасно.

Схоже буде спокійніше поміняти на 2-полюсний перемикач. Або під'єднати генератор лише до інвертора.

Хоча, я майже всю минулу зиму прожив коли нуль генератора висів на загальній нульовій шині.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Фрай сказал:

volomoto, підкажіть, пліз, заземляти генератор потрібно на загальне заземлення чи можно/потрібно на своє?

Він може так нескоро побачити. Використовуйте @ перед ніком.

Пане @volomoto, тут до вас вас питання.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Фрай сказав:

volomoto, підкажіть, пліз, заземляти генератор потрібно на загальне заземлення чи можно/потрібно на своє?

Та ясно що на загальне, то так простіше і дешевше. Можна мати багато заземлювачів, але тоді їх всіх треба з'єднати для вирівнювання потенціалу і для цього потрібен провідник перерізом не менше 16 кв. мм. Якщо ж підключаєте до загального заземлення, то достатньо провідника такого ж перерізу, як і силові проводи.

Якщо у вас TN-C-S з повторними заземленнями, то гріх це не використовувати, бо тоді на вас працює вся ЛЕП, а не тільки ваш штирьок коло хати. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, blacktigra сказав:

В мене за проектом ТТ, вона ж і реалізована. Але це приватна ТП, і в мене кабельна а не повітряна лінія, не знаю чи це суттєво на щось впливає.

Хіба може впливати те, що це нова лінія і зроблема згідно нових вимог, зокрема можуть бути повторні заземлення нейтралі на опорах.

21 годину тому, blacktigra сказав:

Хоча, я майже всю минулу зиму прожив коли нуль генератора висів на загальній нульовій шині.

Воно то буде працювати і питання лиш в тому, наскільки ви довіряєте нулю з мережі. Типово ТТ роблять там, де нуль заземлений тільки один раз: на підстанції, відповідно із віддаленнфм від неї нуль буде "втікати" від земляного потенціалу. А якщо нуль відгорить на ТП, то все може дуже сумно закінчитись, бо тепер те, що у вас в щитку вважалось безпечним нулем, тепер висить відносно землі з невідомим і потенційно небезпечним потенціалом відносно землі.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, volomoto сказал:

Воно то буде працювати і питання лиш в тому, наскільки ви довіряєте нулю з мережі.

Дякую за відповідь. Довіряти нікому не можна.

Що таке "відпав нуль" я вже проходив, неприємна штука, м'яко кажучи. При тому що в одному випадку я це сам собі влаштував, в іншому - дуже самовпевнений ілєктрік.

В сценарії коли працюю від мережі розраховую на захист від реле напруги. Це не панацея звісно, але хоча б щось.

В сценарії коли працюю від генератора єдину проблему вбачаю що з'явиться floating neutral. Ну й нехай. В крайньому випадку перероблю на 2Р перекидний рубильник, та відв'яжу нуль генератора від загальної колодки. 

@yur43, вибачте за офтоп. Якщо заважаю, я припиню флуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, blacktigra сказав:

 

якщо у Вас вийде запуститися з наскрізною нейтраллю, це буде цінною інформацією.

Бо в Дейе 6кВт у мене не запускалося, вирубало при запуску без мережі. Причому те Дейе таке дурне, воно тупо тухне, без вказання помилки, а в робочому режимі так тупить шо встидно перед покупцем. Покази споживання відстають на 1-2 хвилини. Люкс в цьому плані явно виграє.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, yur43 сказав:

Бо в Дейе 6кВт у мене не запускалося, вирубало при запуску без мережі.

Або ви щось не так робили, або у вас якийсь брак попався, бо в мене він (5 кВт) працював автономно, правда із заземленням.

12 хвилин тому, yur43 сказав:

а в робочому режимі так тупить шо встидно перед покупцем.

Тупить на екрані чи тупить через соларман?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, volomoto сказав:

Тупить на екрані чи тупить через соларман?

тупить на екрані, Люкс на екрані набагато швидший

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yur43 сказал:

Покази споживання відстають на 1-2 хвилини. Люкс в цьому плані явно виграє.

купіть Ахіома, там відставання всього на одну годину. :grin:
 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора ! Автор теми ,будь-ласка ,Вибачте ! Що пишу в Вашій темі,про свої проблеми!💐Просто  не хочу створювати тему,із-за одного питання!

Форумчани,будь-ласка ,підкажіть ! Який той конвектор купити і акумулятори до нього,- в подальшому докупимо сонячні панелі - бо не все з разу((

Просто на ринку ,дуже багато інфи ,що майже загубилися в ній (( Бюджет - 50-60 т . грн. Потрібно - що би працювали - насос для опалення ,насосна станція для води ,світло. Ну по можливості холодильник.Щоби той інвектор ,був надійний і мав в нас в країні свої офіційні сервіси. Дякую !!!- зараніше ,всім небайдужим ,хто дійсно може допомогти розібратися в цьоиу всьому!!!!💐💐💐

Ой ,я вибачаюсь !!!!! Ще не уточнина один нюанс - поскільки в на будинок на дві сім"ї , то все подвоюється - насос для опалення ,світло ,по можливості два холодильника і насосна станція для води - вона в нас одна на дві половини будинку.Дякую!💐

Змінено користувачем Harmonia
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПОспостерігав за зарядкою батареї від сонця. між БМС батареї і показами на екрані інвертора постійна різниця десь в 90ватт. Тобто якщо на екрані показує зарядку батареї на 0.1квата- то на батарею майже нічого не приходить.
Вирішив глянути може є якесь оновлення прошивки, яке це поправить...
Нічого такого там не знайшов та вичитав інші цікаві поправки. "Краще реагування на зникнення мережі" наприклад. Ну але не були б то китайці.. Оновив я ту прошивку і тепер інвертор перемикається на батарею, при зникненні мережі, десь до секунди. Вимикаю автоматом мережу, через пів секунди мережа зникає на екрані, і ще через пів він перемикається на батарею. "Краще" став реагувати...зараза... Прийдеться чекати нове оновлення, бо чорт його знає як вернути стару. Так що не оновлюйте прошивку, навіть якщо там пише щось корисне😅

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Harmonia сказав:

Який той конвектор купити і акумулятори до нього.... Щоби той інвектор ,був надійний... (( Бюджет - 50-60 т . грн.

Цікава забаганка... Важко щось порекомендувати ...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, sanyas15 сказал:

Цікава забаганка... Важко щось порекомендувати ...

але ж реалізуєма, правда робити не буде, але це вже не так важливо

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Harmonia сказав:

Щоби той інвектор ,був надійний і мав в нас в країні свої офіційні сервіси.

Або купляєте все самі, налаштовуєто (а це час), не завжди з першого разу всьо виходить, прийдеться щось докупляти, по місцю змінювати конфіг

плюси - дешевше, мінуси - все що вище.

Або знаходите людей які тим займаються і все у Вас буде працювати. Тут тільки один мінус - бюджета Вашого не вистачить.

 

А якщо по першому шляху - то інвертор Ви купите, навіть LuxPower SNA5000, а от до батареї - тут вибір дуже великий і вартує окремого обговорення. Заводські АКБ по бюджету не пройдуть, Ваш шлях це збірки з OLX на LiNMC з електромобілей, плюси і мінуси думаю знаєте.

 

ПиСи: з гарантією не буде

Ще раз перечитав Ваші побажання - простіше буде генератор купити

Змінено користувачем Сергей Стрельник
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Вдячна всім ,хто відгукнувся!!!💓💐💐💐 мда,відповіді не втішні ((

..а сіко ж потрібно тоді грошей ,що би все це купити??

..холодильники можна відкинути ,тоді може буде дешевше?

..про акумулятори - читала тут тему. Судячи з теми,краще купувати гелеві. Ну принаймні я так зрозуміла

..а як що звернутися до людей ,які цим всим займаються ,то це буде сильно дорого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Harmonia сказав:

..а сіко ж потрібно тоді грошей ,що би все це купити??

Все залежить від вибраного обладнання

2 хвилини тому, Harmonia сказав:

..холодильники можна відкинути ,тоді може буде дешевше?

Тріхи дешевше, але не суттєво

3 хвилини тому, Harmonia сказав:

..про акумулятори - читала тут тему. Судячи з теми,краще купувати гелеві.

краще ліфери - надійніше, довговічніше, але дорожче

4 хвилини тому, Harmonia сказав:

..а як що звернутися до людей ,які цим всим займаються ,то це буде сильно дорого?

звернутися можна безкоштовно, а вже ті люди озвучать Вам вартість обладнання та послуг по його встановленню

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,що це значить ? Версія для іншого ринку? Я ніде не можу знайти інформацію. 
LuxPower SNA5000 WPV

Прихований текст

fu2BTDc.png

 

Змінено користувачем hhtpl
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, hhtpl сказал:

Доброго дня,що це значить ? Версія для іншого ринку? Я ніде не можу знайти інформацію. 
LuxPower SNA5000 WPV

  Скрыть контент

fu2BTDc.png

 

О. Наше)))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dalet сказав:

О. Наше)))) 

Як це зрозуміти ? Спитав в декількох продавців,одні кажуть що це маркування під 1-фазні мережі,220 вольт,інші стверджують що з таким маркуванням не буде працювати в парралелі 2 і більше інверторів. Розтолкуйте,чи вартує його брати,дуже дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, hhtpl сказал:

Як це зрозуміти ?

Моя поставка. 

А означаэ то - для європейського ринку. 

Screenshot_20231109-221312.thumb.jpg.41ee2fc240848ff96bfc9eb21e658930.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dalet сказав:

Моя поставка. 

А означаэ то - для європейського ринку. 

Screenshot_20231109-221312.thumb.jpg.41ee2fc240848ff96bfc9eb21e658930.jpg

Тобто все ок,можна не турбуватись,та користуватись,спасибі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...