Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, ozor сказал:

Подивіться навкруги, там десь хенко на койкє поряд повинен бути.

интересный наверно сон матрица Вам подкинула или может травка у дома изменилась

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

Їбануті це наприклад я, Трамп чи Маск

а Путін, Сі і Зеленський?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DmiVady сказав:

Колись психолог Лабковський в інтерв'ю чи подкасті розповідав історію про чоловіка, який грав в оркестрі, злякався німців під Москвою, всіма неправдами дістав собі "квиток за Тису", сів на евакуаційний поїзд, поїзд розбомбили, і він загинув. :cry:
А Москву німці так і не взяли. :pardon:
Щоправда, приписав це оповідання Зощенку, але то вже таке: когнітивні викривлення пам’яті 😉

Таких історій зараз овердркуя, але вони нічого не доводять, і не спростовують.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

я таких історій теж багато знаю, тому і впевнений що від долі не втечеш. але доля і всі інші поважають сміливих. а їбанутим в цьому світі взагалі карт-бланш :flag1:

Це ви про тих сміливих їбанатів, що пʼятий рік Київ за трі дня беруть?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ozor сказав:

Таких історій зараз овердркуя, але вони нічого не доводять, і не спростовують.

Ви про що? :unknown:
Лабковській в тому інтерв'ю чи подкасті нікому нічого не доказував.
Просто показував на патерни поведінки невротиків.
Типовий патерн "захеканого втомленого Джо" :pardon:
А трошки чорного сарказму, ну то його фірмове єврейське :)

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бармалей сказав:

1. Мы ценим 

И сделать выводы.

Нет, надо переслать Новой почтой.

А могли и курьером Глово."

Як евробачення, конкурсом всю місцеву кацапню опитати, як то зробити.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, US7IGN сказал:

Я про їбанутих, а ви про йобнутих. 

а де різниця?

з цими гуманітарними визначеннями одна біда. 

виявиться що для вас їбанутий - це той хто досягає успіху нестандартними шляхами, коли для мене це той хто не досягає успіху маючи для цього всі ресурси.  і хто з нас правий?

можна якось більш предметно розписати, кого можна рахувати таким їбанутим, кому гарантовано карт бланш в світі?

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще треба, щоб Поплавський відправив Навроцькому диск зі своєю піснею "Юний орел" (с)🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, karbo сказав:

Карочє, пора бульбашію херячити, є чим, є куди і є на кого поміняти бульбо фюрера 

Заодно війна до поляків додому прийде, щоби хернею не страждали 😅

Там кацапам нічим перекрити півтори тисячі км лінії фронту, Лукашенко плакався 

Не пора, а можливо, нажаль, доведеться.

youtube.com/shorts/-Yjob0Vxzw4?si=uFUIFTq_Zv5IQupH

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, US7IGN сказав:

що "ну всі так роблять", то мати питала - завтра всі підуть з даху стрибати, і ти з ними? 

Загадкі пєдагогікі, виховували всіх однаково, а результат різний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, karlito сказав:

не всі види їбанутих любить доля, а прагматичних , які гарно калькулюють ресурси, обставини і вектор прикладання ресурсі, та не мають емпатії при цьому опиняються в потрібний час в потрібному місці. 

і то хз, чи можна їх назвати їбанутими, якщо вони гарно все прораховують.

Таких називають психопатами

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, DmiVady сказав:

Типовий патерн "захеканого втомленого Джо" :pardon:

Цитата

Ворог скерував 7 КАБів по Сумах. Пошкоджені близько двох десятків приватних будинків. 5 людей поранено, 1 загинула.

Били по 5 школі, 500 метрів від нашого будинку.

Змінено користувачем vadimv
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, karlito сказав:

а де різниця?

з цими гуманітарними визначеннями одна біда. 

виявиться що для вас їбанутий - це той хто досягає успіху нестандартними шляхами, коли для мене це той хто не досягає успіху маючи для цього всі ресурси.  і хто з нас правий?

можна якось більш предметно розписати, кого можна рахувати таким їбанутим, кому гарантовано карт бланш в світі?

 

Де я казав про гарантовано?

Але вам так все одно не буде, тому не переймайтеся :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

але доля і всі інші поважають сміливих. а їбанутим в цьому світі взагалі карт-бланш

так ось же. інших перемінних немає. 

if you = сміливий

  then outcom = повага 

if you = їбанутий

  then outcom = карт-бланш

if you not = сміливий or if you not = їбанутий

  then outcom = все що не входить в підмножину "повага" і підмножину "карт бланш"

простенький алгоритм з вашого твердження). ніяких більш перемінних не вказано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karlito сказав:

так ось же. інших перемінних немає. 

if you = сміливий

  then outcom = повага 

if you = їбанутий

  then outcom = карт-бланш

if you not = сміливий or if you not = їбанутий

  then outcom = все що не входить в підмножину "повага" і підмножину "карт бланш"

простенький алгоритм з вашого твердження). ніяких більш перемінних не вказано.

ШІ теж наче строго по алгоритмах працює, але таку ***ню несе :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно долго смотреть, как течет вода, как горит огонь, как визжат кацапы ...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Таких називають психопатами

www.instagram.com/reel/DYUNi52JhQ0/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

вони дійсно такі тупі такі подарунки кацапам робити? :pozor:

Навроцький не тупий, підарас просто - спецом цю істерію розігнав кацапні на радість

Не йому нам вказувати кого шанувати, як і не нам їм - у нас свої герої, у них свої - хай живуть з цим

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

Навроцький не тупий, підарас просто - спецом цю істерію розігнав кацапні на радість

Не йому нам вказувати кого шанувати, як і не нам їм - у нас свої герої, у них свої - хай живуть з цим

Таки,якщо щось, доведётся до Румунii тiкати...😏

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Дощ сказав:

Навроцький не тупий, підарас просто - спецом цю істерію розігнав кацапні на радість

Не йому нам вказувати кого шанувати, як і не нам їм - у нас свої герої, у них свої - хай живуть з цим

з навроцьким все зрозуміло. але є питання чим відмова від орденів (що по суті є демонстрацією полякам що їх нах послали. пересічний поляк розбиратися не буде. його зі школи навчили що УПА злочинці, а українці другий сорт) допоможе Україні? яка мета цього шоу? українці отримають ще гірше ставлення? це полегшить їх повернення в Україну?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, sergio сказав:

Таки,якщо щось, доведётся до Румунii тiкати...😏

У 2023 вони особливо не шмонали (просто відкрив багажник і рюкзак, все інше їх не цікавило) і питання було тіки одне - куди саме їдете. До Сату-Маре? ОК, нема більше питань. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ozor сказал:

Загадкі пєдагогікі, виховували всіх однаково, а результат різний.

в сенсі однаково ? :crazy:

педопіхвомразі дрочері радянськи ахвіцеріав  виховували  всіх геть по різному - своїх корзиночок окремо , блатних - корзиночок начальства , яке може суворо  зпитати за результат - та боляче  покарати - по-іншому ,  блатних  за яких заносили жирно  грів - по-іншому , а решту - "чужих дітей" пропускали крізь м'ясорубку під слоганом "всех в одно истолочь" .
 

кацапощелепна педопіхвомразь , яка вбивала в голови дітлахів  окупаційні шаблони  дорівнює  старшому  офіцеру ворожої армії.

 

доречі - як і піп  кацапощелепний . 

527810525_794036689880476_596359213081714047_n.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, US7IGN сказав:

www.instagram.com/reel/DYUNi52JhQ0/

Тю, я добре пам'ятаю, що в совку на хлопчиків ще з дитсадка дивилися як на мобресурс і гарматне м'ясо. А десь із середини школи вже почалася постановка на облік з проходженням медкомісії. І все це продовжилося з початку 90-х полюванням на призовників і їхнім ухилянням через ВУЗ, лікарню, дітей, роботу в школі, тощо. Так шо нічого нового в цьому конченому світі не сталося. Ну, крім появи роботів і ШІ )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, vadimv сказав:

. А десь із середни школи вже почалася постановка на облік з проходженням медкомісії

Так саме завдяки цьому я потрапив до лікарів які з'ясували що я свідомість в школі втрачав не через перевтому, а вади серця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

Тю, я добре пам'ятаю, що в совку на хлопчиків ще з дитсадка дивилися як на мобресурс і гарматне м'ясо. А десь із середни школи вже почалася постановка на облік з проходженням медкомісії. І все це продовжилося з початку 90-х полюванням на призовників і їхнім ухилянням через ВУЗ, лікарню, дітей, роботу в школі, тощо. Так шо нічого нового в цьому конченому світі не сталося. Ну, крім появи роботів і ШІ )

ну , після того , як за володіння  вкв перестали розстрілювати , з'явилася можливість  втекти  

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...