Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Бездомный сказал:

 

не зрозуміло - чому в автора допису так палає дупа від ревнощів .

 

навіть  якщо взявшийся нізвідки - привезений з москви в опломбованому вагоні  "геніальний інженер конструктор"  Штілерман - то лише інформаційна   ширма для передачі умовними британцями  Україні ракетних технологій , розповсюдження яких заборонено міжнародними угодами ,  то навіть в цьому випадку   - гарні сапоги , аби прилітало  кацапам на голови

images (88).jpg

image.thumb.png.80cd9b543e7342ca1000030399b2d882.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  

Цитата

Нічого святого, я в тих Метеорах, я не  зауважив,, тільки бізнес.

Ага, монахи там как домашние коты, пояса на рясах не сходятся))

Но красотища неймоверная, просто отвал башки)

IMG_20180917_132457.jpg

IMG_20180917_132454.jpg

IMG_20180917_131649.jpg

IMG_20180917_122937.jpg

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, eam сказал:

Естественно. Сегодня ударили по обоим портам с разных сторон моста - в одном нефтехранилище, в другом паром. Т.е. спокойно поразили цели с двух сторон моста. Так что мост специально не трогают - может ждут таки что по нему разрешат бензовозы и/или поезда с топливом пускать и тогда устроят фаер-шоу.

Ещё полтора века назад Толстой выпустил свои опусы о кавказской войне. Там был момент, когда молодой новобранец (то ли офицер чи солдат, уже не помню точно), спросил у служивого казака при их атаке - мол, чего последнюю брешь у чеченов не заткнуть, на что тот ответил, если заткнуть последнюю щель для отхода, те будут сражаться на смерть до последнего. 

Так видимо и планируется стратегия - оставить путь понаехам с материка для отъезда ибо фильтрационные лагеря и депортация обойдется куда дороже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Черномор сказал:

Ещё полтора века назад Толстой выпустил свои опусы о кавказской войне. Там был момент, когда молодой новобранец (то ли офицер чи солдат, уже не помню точно), спросил у служивого казака при их атаке - мол, чего последнюю брешь у чеченов не заткнуть, на что тот ответил, если заткнуть последнюю щель для отхода, те будут сражаться на смерть до последнего. 

Так видимо и планируется стратегия - оставить путь понаехам с материка для отъезда ибо фильтрационные лагеря и депортация обойдется куда дороже.

міст не чіпають з однією метою -  коли кацапи повезуть по ньому  потягом  цистерни з паливом - отоді його і наїбнуть .

 

тю , чим більше паскуд  кацапів людожерів  вклякло у кримській пастці - тим швидшще кацапи зжеруть геть все і почнуть жерти одне одного .

 

три мільйони паскуд кацапів людожерів , які  жеруть одне одного  у мішку на заблокованому  півострові  - це ж  важливий  важіль  тиску  з  примушення кацапів  людожерів  до ганебної  капітуляції - кацапів безкоштовно випускати ніхто не буде - виключно у обмін на звільнення  українських  полонених .

 

 

 

Це ж класика воєнного мистецтва  ще  з  античних  часів 

 

Військо  перемагає у битвах , логістика  перемагає у війнах .

Роберт Х. Берроу

 

NantesMABuffetHache.jpg

21075060.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Бездомный сказал:

міст не чіпають з однією метою -  коли кацапи повезуть по ньому  потягом  цистерни з паливом - отоді його і наїбнуть .

 

тю , чим більше паскуд  кацапів людожерів  вклякло у кримській пастці - тим швидшще кацапи зжеруть геть все і почнуть жерти одне одного .

 

три мільйони паскуд кацапів людожерів , які  жеруть одне одного  у мішку на заблокованому  півострові  - це ж  важливий  важіль  тиску  з  примушення кацапів  людожерів  до ганебної  капітуляції - кацапів безкоштовно випускати ніхто не буде - виключно у обмін на звільнення  українських  полонених .

 

 

 

Це ж класика воєнного мистецтва  ще  з  античних  часів 

 

 

 

NantesMABuffetHache.jpg

21075060.jpg

Порівняно з Тисою, керченьску протоку переплисти, що два пальця об асфальт. 😸 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, sergio сказал:

Порівняно з Тисою, керченьску протоку переплисти, що два пальця об асфальт. 😸 

там дуже потужна течія - це вам не Ла-Манш - другого Дюнкерку не буде .

та й кацапам не звикати кидати "свою" сволоту у крису на прізволяще - це ж вже було , навіть українець  Дейнека геніальну картину про ту епічну ганьбу кацапів  намалював 

images (90).jpg

images (91).jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, sergio сказал:

Порівняно з Тисою, керченьску протоку переплисти, що два пальця об асфальт. 😸 

На чому? В самом узком месте 19 км.

А ось по річці Тиса я колись на рафтингу був - в порівнянні з Чорною (яка в Тису впада біля Рахіва) то доволі менш течія та пороги.

 

 

 

Змінено користувачем Черномор
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без комментариев...IMG_20260621_220228_756.thumb.jpg.3a641364a36828dfaff9d14ee28e151c.jpg

IMG_20260621_220228_573.jpg

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Черномор сказал:

На чому? В самом узком месте 19 км.

на надувних матрасах :lol::lol::lol:

 

там навіть для  повноцінних  кораблів судноплавство - не просте .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Черномор сказав:

На чому? В самом узком месте 19 км.

image.png.0aac244f9743830acb891d323ae78a7a.png

uk.wikipedia.org/wiki/Керченська_протока

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Без комментариев...IMG_20260621_220228_756.thumb.jpg.3a641364a36828dfaff9d14ee28e151c.jpg

IMG_20260621_220228_573.jpg

Имеется такое и горючку тоже перестали заправлять для гражданских лиц, але массового покидания понаехов з материка в белокаменном городе у моря поки не видко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

image.png.0aac244f9743830acb891d323ae78a7a.png

uk.wikipedia.org/wiki/Керченська_протока

То було коли була Тузла те пять кеме, зараз там перебудова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Черномор сказал:

Имеется такое и горючку тоже перестали заправлять для гражданских лиц, але массового покидания понаехов з материка в белокаменном городе у моря поки не видко.

 

чим більше у  крису  буде кацапів , тим більше вони зжеруть і вип'ють , перед тим , як почнуть жерти одне  одного .

і коли захочеться пожаліти кацапів людожерів , слід перечитати ось цей скрін  

 

21075064.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Черномор сказав:

То було коли була Тузла те пять кеме, зараз там перебудова.

image.thumb.png.82b67bba49cd3106552b7235bf13aadc.png

liveuamap.com/uk

Тобто, острів Тузла вже не існує, чи хтось ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

image.thumb.png.82b67bba49cd3106552b7235bf13aadc.png

liveuamap.com/uk

Тобто, острів Тузла вже не існує, чи хтось ...

Колись именовалась коса Тузла - на остатках стоят быки керченского моста, а вот коса Чушка с моста видна хорошо.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Черномор сказав:

Колись именовалась коса Тузла - на остатках стоят быки керченского моста, а вот коса Чушка с моста видна хорошо.

Не зустрічав жодного, хто має російський паспорт, що визнав би очевидне (що він збрехав...)

image.thumb.png.e8b4d8de13cccb61cf75eca3a2d4cb70.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Черномор сказав:

На чому? В самом узком месте 19 км.

А ось по річці Тиса я колись на рафтингу був - в порівнянні з Чорною (яка в Тису впада біля Рахіва) то доволі менш течія та пороги.

 

 

 

Коли в спину стріляють погано рафтиться 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Черномор сказал:

Имеется такое и горючку тоже перестали заправлять для гражданских лиц, але массового покидания понаехов з материка в белокаменном городе у моря поки не видко.

величезний відсоток понаєхів з материка -  цінний обмінний фонд = мусорва , фсбня , вояки , росгвардія  та подібна мразота , яка звикла відпочивати  на халяву у "державних здравницях" 

цих паскуд безкоштолвно відпускати не можна - виключно через  щільну  сувору фільтрацію - там такі "тушки" , яких можна міняти за коефіцієтонтом , як за мертвечука

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

эх...не дает покоя некоторым шкура неубитого медведя...

Бездомный, начни с рыбалки и ухи и потихоньку переходи к охоте на комаров и мух, потом фазанов, зайцев...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крисня  починає  вивчати даунецький досвід -  як срати у пакети 

 

В Крыму большинство насосных станций, находящихся на обслуживании предприятия "Вода Крыма", обесточены, сообщает пресс-служба водоснабжающей компании.

Силами специалистов "Крымэнерго" ведутся аварийно-восстановительные работы. О времени восстановления электроснабжения будет сообщено дополнительно. Штатная подача воды будет восстановлена после устранения авария на электросетях. Специалисты коммунальных предприятий делают все возможное, чтобы свет и вода вернулись в дома крымчан, подчеркнули на предприятии.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...