Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, Бармалей сказав:

ну привел клоуна до власти олигарх петро своими действиями - это не то что олигарх пришел к власти...разница есть)))

 до влади привів коломойський своіми грошима...  

 

Змінено користувачем Александр Аврамчук
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ks6 сказав:

Я такое тоже услышал от маляра в начале весны 2019. Притом упакованного, с заказами на полгода вперед. До этого я вообще не верил в реальность происходящего. 

www.instagram.com/reel/DZ7BPuwIZ3F/

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Александр Аврамчук сказал:

 до влади привів коломойський своіми грошима...  

Нет, к власти привели граждане увидев что демократический путь лучше чем майданы...фактически народ заставили сделать этот выбор те же людишки с баблом перечисленные ниже

а бабки кидали все кто мог и ахметка и коломойский и еще десяток другой не столь распиаренных лиц...и более того - так на каждые выборы, они же и пете помогали...

 

Александр, Ваша пропаганда действует лишь на пенсов...не тратьте время свое, его больше не становится)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

два Майдани доводять протилежне

Вони доводять тільки те, що "виборцям" довелося двічі усувати кацапських гауляйтерів, яких вони нібито "вибрали".

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

Вони доводять тільки те, що "виборцям" довелося двічі усувати кацапських гауляйтерів, яких вони нібито "вибрали".

Яких перед цим вони двічі власноруч обрали. Розумію що логіку філологам не викладали. Ось тут за вашою методою захищають :lol:

www.instagram.com/reel/DZ7Cn3Ks9BZ/

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моопедка не моя, це кремледід каже, а Рейтерси пишуть :pardon:

Путін заявив, що українські інфраструктурні атаки є спробою дестабілізувати Росію


Russia eyes diesel export ban, fuel imports amid Ukrainian strikes; Crimea restricts public life

Цитата

Новак заявив, що РФ розглядає заборону експорту дизеля; також обговорювався імпорт пального; бензиновий випуск за тиждень був приблизно на 25% нижчий за середньодобовий рівень червня 2025, морський експорт нафтопродуктів у першій половині червня знизився приблизно на 15% проти першої половини травня.


Але-але заявлена позиція в перемовинах не змінюється:

Лавров заявив, що Росія готова відновити переговори з Україною з того місця, де вони зупинилися

:unknown: :o 🧘‍♂️

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

газопереробний завод в оренбурзі горить палає в чотирьох  локаціях  і не соромиться

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, DmiVady сказав:

Але-але заявлена позиція в перемовинах не змінюється:

і ордени повертати навіть не будуть? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

і ордени повертати навіть не будуть? :lol:

А Путін нагороджував якимись орденами Зеленського?
Чи навпаки? 
:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DmiVady сказав:

А Путін нагороджував якимись орденами Зеленського?
Чи навпаки? 
:unknown:

коли замість вас пише ШІ агент можна зрозуміти по помилках в слові ***ло? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, US7IGN сказав:

В садочку якраз і починається перший вибір

...жерти ту холодну напівсиру гречку одним комком чи послати на*** тих, хто її запихує...

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

Хто ж їм тоді дозволив голосувати? :lol:

На когось жеж треба перекласти відповідальність менеджменту за пройоби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

Яких перед цим вони двічі власноруч обрали.

Якими ще "власноруч"? ) Власноруч вони в туалет сходити неспроможні, інфантіли ж. )) Л - логіка )))

1 година тому, US7IGN сказав:

Розумію що логіку філологам не викладали.

Якщо ви про мене, то філологія - це таке хобі по другому диплому. Перший диплом інженегра-електромеханіка, спеціалізація - робототехніка ) Так шо коли я пишу про роботів - то це цілком професійно ))

1 година тому, US7IGN сказав:

Ось тут за вашою методою захищають :lol:

www.instagram.com/reel/DZ7Cn3Ks9BZ/

Шо це ще за страхіття з варениками замість рота і кігтями? ) Поверніть краще ту, що "блять"  через слово ))

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, US7IGN сказав:

коли замість вас пише ШІ агент можна зрозуміти по помилках в слові ***ло? :lol:

У мене немає ШІ-агента для форуму)
І не буде, бо написання мільйона безглуздих постів чи коментування поста кожного бота не входить у мої цілі. :pardon:

А ще моя психіка дозволяє писати без помилок і "Путін", і "Москва"  :razz: 
Бо нормальне написання дозволяє абстрагуватись від емоційних оцінок при аналізі.
Це тим, хто "хоче бути своїм у стаді", треба стежити за трендами вподобань стада.

А ще можна використовувати перекручені слова тощо. 😉
І тут справа не в самих перекручених словах, а в механіці такої маніпуляції:
назвати об'єкт криво, щоб показати, що ти "свій", а сам об'єкт уже ніби нижчий за нормальну назву.

Цей же спосіб використовуються в жіночих маніпуляціях знецінення.
А коли це роблять чоловіки... :pardon: 

Кожному альхвачу - своє :razz:

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DmiVady сказав:

Цей же спосіб використовуються в жіночих маніпуляціях знецінення.
А коли це роблять чоловіки...

Камінг-аут, однако...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, 7351 сказав:

Камінг-аут, однако...

Та скіки їх вже було.

Дослідники поціновувачі кацапського калу. Ніяк не нажеруться.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, US7IGN сказав:

всім, крім інтелігентного Серджіо :lol:

www.instagram.com/reel/DZr1Hr6CwCF/

Блювотинння до ригачки, на перших секундах відосу.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, DmiVady сказал:

У мене немає ШІ-агента для форуму)
І не буде, бо написання мільйона безглуздих постів чи коментування поста кожного бота не входить у мої цілі. :pardon:

 

Может адвокату приплачивают от форума , тогда он  вписывается в свою мамоновскую  философию ,  монетизирует свои бессмысленные миллионные посты.

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ozor сказав:

Блювотинння до ригачки, на перших секундах відосу.

 

Тим, хто таке викладає -- це нектар ("бож'я роса")...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

И не только для нашей...

MAGA не даст соврать

У них непрямые выборы. Клинтон(Хилари) не даст соврать... 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DmiVady сказав:

Моопедка не моя, це кремледід каже, а Рейтерси пишуть :pardon:

Путін заявив, що українські інфраструктурні атаки є спробою дестабілізувати Росію


Russia eyes diesel export ban, fuel imports amid Ukrainian strikes; Crimea restricts public life


Але-але заявлена позиція в перемовинах не змінюється:

Лавров заявив, що Росія готова відновити переговори з Україною з того місця, де вони зупинилися

:unknown: :o 🧘‍♂️

Росія не буде зупинятися на лінії фронту для того, щоб повернутися до переговорів щодо завершення війни.

Про це заявив голова МЗС Росії Сергій Лавров

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

Росія не буде зупинятися на лінії фронту для того, щоб повернутися до переговорів щодо завершення війни.

Про це заявив голова МЗС Росії Сергій Лавров

 

Ну звісно не буде. Вони ж відступають і не зупиняться поки не дійдуть кордонів 1991 :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...