Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, karlito сказал:

. 2. В західного виборця (і путінська пропоганда їм допоможе) зявиться питання - як ми можемо  допомагати такому режиму.

Почему до сих пор не появилось ? Когда им нужно было набу , то вывели ручных с картонками и все решили .

Этот " виборець" в основном везде одинаков.- стадо.

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бармалей сказав:

пишут начали боевое тестирование кабов нашего производства...интересно

Будуть південь України відбивати і Крим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Будуть південь України відбивати і Крим

для этого нужна еще и пехота

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бармалей сказав:

для этого нужна еще и пехота

Для цього потрібно перебити логістику та піхоту противника, а вона дуже близько і кабами з неї не проблема справитися при слабкій ППО РФ у тому місці 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут до речі і 

Трамп просить Зеленського «більш сміливо» діяти проти Росії, щоб силою змусити Путіна сісти за стіл переговорів, — повідомляє The Kyiv Independent.

Гадаю він і іграшок підкинув достатньо. І найбільш ймовірне місце прориву це саме південь, Крим...

 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Вони якось не здогадалися, що небитим палець буде тіки в тому разі, якщо зовсім не брати молотка в руки )

в мене так ротний на строковій говорив "что би нє подхватить трипер в увольненіі - надєваєшь гондон, бінтуешь, надєваєшь 2й гандон. и главноє - нікакіх полових сношеній". і так ні разу я в увалі не був. метод дієвий, кулі. але прогресу з ним  не бачити. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, karlito сказав:

в мене так ротний на строковій говорив "что би нє подхватить трипер в увольненіі - надєваєшь гондон, бінтуешь, надєваєшь 2й гандон. и главноє - нікакіх полових сношеній". і так ні разу я в увалі не був. метод дієвий, кулі. але прогресу з ним  не бачити. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, vadimv сказал:

Як їм ото не гидко було бути то Чотирнадцятим то Шістнадцятим? )

Все немки у московских царей (от петра один до николай два) имели отчество фёдоровна при крещении в православие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"18 дней без связи и со сломанными ребрами: из Николаевского областного ТЦК пришлось спасать людей, сообщил омбудсмен Лубинец по итогам проверки.

По его словам, были освобождены шесть мужчин, которых не имели права удерживать, в том числе мужчина со сломанными ребрами и законным правом на отсрочку.

Материалы о нарушениях были переданы в ГБР и прокуратуру."--

--это как их спасали , войсковую операцию проводили по освобождению заложников ?

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, sergio сказал:

С 6.00.Походу вовику писец.

 

Та ни хера - понаехавшие упоротые з материка до последнего того в жопу целовать будуть, потому что то им дал их мечту - жить у моря рядом с юбк. Те так и говорят, мол приехали на море жить, а тут бабахи, значить виновата юкрейн, бо им спокою нема. У бункерного кырым самый большой козырь его побед, а по мне так одна из самых постыдных страниц Украины, когда позволили тупо сдать территорию (считай предательство тех важнопосадовцев).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Черномор сказав:

Та ни хера - понаехавшие упоротые з материка до последнего того в жопу целовать будуть, потому что то им дал их мечту - жить у моря рядом с юбк. Те так и говорят, мол приехали на море жить, а тут бабахи, значить виновата юкрейн, бо им спокою нема. У бункерного кырым самый большой козырь его побед, а по мне так одна из самых постыдных страниц Украины, когда позволили тупо сдать территорию (считай предательство тех важнопосадовцев).

Доб'ють блокаду і самі повтікають 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Доб'ють блокаду і самі повтікають 

Якщо буде блокада, то не вповтікають (день тому приводив приклад з творів Лева Товстого, коли той служив під час кавказької війни).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Черномор сказав:

Якщо буде блокада, то не вповтікають (день тому приводив приклад з творів Лева Товстого, коли той служив під час кавказької війни).

А там точно чеченці, що будуть вмирати до останнього?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Черномор сказав:

Якщо буде блокада, то не вповтікають (день тому приводив приклад з творів Лева Товстого, коли той служив під час кавказької війни).

У ті часи кріпаки не могли втікати, тепер зовсім інша ситуація. 

Як у Донецьку, маргінали залишаться, капітал втече.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, рыбак сказав:

"18 дней без связи и со сломанными ребрами: из Николаевского областного ТЦК пришлось спасать людей, сообщил омбудсмен Лубинец по итогам проверки.

По его словам, были освобождены шесть мужчин, которых не имели права удерживать, в том числе мужчина со сломанными ребрами и законным правом на отсрочку.

Материалы о нарушениях были переданы в ГБР и прокуратуру."--

--это как их спасали , войсковую операцию проводили по освобождению заложников ?

питання можна вирішити, поставивши скрізь камери. і писати на сервак зацікавленної служби,яка робить показники на кримінальних справах. а не на якийсь локальний комп,який знаходиться в тцк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, МаТраС сказав:

питання можна вирішити, поставивши скрізь камери.

не вирішить. проблема в людях - у деяких є хист до насилля, бажання насилля. а якщо їм дати більше влади? будуть повішання, розстріли, гулаги?

це все треба викорінювати одразу, а не списувати на війну

фанати літератури ссср знають, що людиною керує страх.

будь яка влада плавить.

далі буде лише гірше. 

все зводиться до того, що або ти з системою, або ти ворог. або ти раб системи, або ти ворог. 

 

цікаво, якщо уявити гіпотетичний суд над любителями насилля до цивільних, то що вони скажуть? що їх заставляли це робити? і до кого по ієрархії це все дійде?

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, МаТраС сказав:

питання можна вирішити, поставивши скрізь камери. і писати на сервак зацікавленної служби,яка робить показники на кримінальних справах. а не на якийсь локальний комп,який знаходиться в тцк

людям не дають вибору. якщо людина хоче обрати тюрму, а їй цього вибору не дають зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, рыбак сказал:

Почему до сих пор не появилось ?

а хто сказав що не зявилось? США вже не допомагають, Польща теж розколота щодо "українського питання". ще купа.

це тільки землю можна за 6 днів створити, європейська бюрократія поскладніше буде

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Александр Аврамчук сказав:

Russia’s war economy has problems—but is not about to crash

www.economist.com/finance-and-economics/2026/06/22/russias-war-economy-has-problems-but-is-not-about-to-crash

 

2-3 тижні і розвалиться 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.06.2026 в 03:58, DimaF сказав:

Массово можно только на велосипеды пересесть.

www.instagram.com/reel/DZ48G7IKUPy/?igsh=MTRrOHFjdGRkYzh5cQ==

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...