Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, dvr002 сказав:

цікаво усатий таракан злякався і відключив ретраслятори?

як ми про це дізнаемося? Зеленський може сказати що вимкнули.... але ми перевірити це не можемо. довіра відсутня  

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, DimaF сказал:

С твоим то опытом ДРГ, чо тебе стоит через границу махнуть!?)))

Как говорил один ухилянт покинувший Украину через Мармаросы. 

Сьепнуть Украины это пол дела, подумайте,, что вы будете делать дальше. 

Якщо б мені хоча б 30-35 , можливо 40 було  то навіть не роздумував би. В полтинник вже не все так однозначно. 

Сидіти в Німеччині в соц житлі і отримувати 500 € допомоги, або вивчити мову і лазити за мінімалку на якусь малокваліфіковані роботу?! Таке собі. 

Малий на днях піде на ДР до бувшого однокласника, який поступив в Політех, але якого батьки вивезли після першого курсу до Польщі бо 18 наближалось і який повернувся після того, як зробили можливим виїзд до 22х років В результаті ні там, ні тут нічого путнього. 

Так, що тема складна і не однозначна. 

Можливо наш єгипетський бігунець більш розлого зможе розкрити тему. 😎 

Добре, піду подивлюсь, яка тем-ра воды+и в басіку. 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, МаТраС сказал:

1500 здається кожен повинен пульнути. 

Ну да. Особливо коли кажуть, що  в Скелі навіть в туалет під конвоєм водять. 😏 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, dvr002 сказал:

цікаво усатий таракан злякався і відключив ретраслятори?

sticker.webp.7420768d4d4e26df07ac9aef911df50b.webp

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

як ми про це дізнаемося? Зеленський може сказати що вимкнули.... але ми перевірити це не можемо. довіра відсутня  

на вихідних дізнаємося...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сікорський пояснив, нащо Польщі вступ України до ЄС: щоби "різанина" не повторилася

 

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що історія створення прообразу ЄС є показовою, в контексті нинішньої суперечки України та Польщі.

Про це він заявив на дискусії YES, яку провів у Гданську напередодні URC-2026 фонд Віктора Пінчука, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

Сікорський, який не був заявлений як спікер у програмі події, взяв слово після виступу експрезидента Кваснєвського і присвятив свою промову українсько-польській суперечці, пояснивши, що вона не має суперечити вступу України до ЄС.

Свою логіку він пояснив через приклад Ельзасу, пояснивши, що цікавився історією цього регіону, який кількаразово переходив від Франції до Німеччини, коли був євродепутатом і їздив до Страсбурга.

"Туристичні атракції там – військові кладовища із буквально мільйонами людей", – поділився, зокрема він, зауваживши, що попри тривалий конфлікт, кордон лишився там, де він і проходив багато років тому – по річці Рейну. "І питання у тому, нащо були ці вбивства?", – поставив риторичне питання він.

Цю історію Сікорський розповів у деталях, щоби нагадати, що створення прообразу нинішнього ЄС відбувався попри складний історичний фон між Францією, Німеччиною тощо.

"Євроінтеграція почалася в 1950-х роках не як процес між друзями, а як процес між дуже нещодавніми ворогами, які вбивали один одного. Але у лідерів вистачило мудрості зробити таке об’єднання економік у союз вугілля і сталі, щоби нова війна не була можливою", – пояснив він.

Сікорський вважає, що це додає оптимізму щодо інтеграції у рамках ЄС між Україною і Польщею "історія яких значно менш кривава"

"Європейська інтеграція – це процес миру, щоби та різанина, що була у минулому – не повторилася", – додав він.

Раніше колишній президент Польщі Александр Квасневський спрогнозував, що у найближчі місяці з війною щось трапиться.

Також у Гданську єврокомісарка Кос пояснила, чому Україна має стати членом ЄС і чого бракує в переговорах.

Змінено користувачем Александр Аврамчук
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, sergio сказав:

Как говорил один ухилянт покинувший Украину через Мармаросы. 

Сьепнуть Украины это пол дела, подумайте,, что вы будете делать дальше. 

...

Можливо наш єгипетський бігунець більш розлого зможе розкрити тему. 😎 

А шо там розкривати - у мене робота (якщо вона є) всюди, де є інтернет.
Клімат тут кращий, вода тепліша, фрукти-овочі дешевші.
Світло не вимикають, КАБи-шахеди-молнії не літають, поліція-ТЦК не дойобується.
Що ще треба?

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

Свою логіку він пояснив через приклад Ельзасу, пояснивши, що цікавився історією цього регіону, який кількаразово переходив від Франції до Німеччини, коли був євродепутатом і їздив до Страсбурга.

"Туристичні атракції там – військові кладовища із буквально мільйонами людей", – поділився, зокрема він, зауваживши, що попри тривалий конфлікт, кордон лишився там, де він і проходив багато років тому – по річці Рейну. "І питання у тому, нащо були ці вбивства?", – поставив риторичне питання він.

Це не зовсім риторичне питання, на нього є конкретна відповідь - 8 (чи вже 9) мільярдів людей на планеті - це овердохуя, в рази більше, ніж вона здатна стабільно витримати.

Вас жеж Мальтус попереджав, а ви його не слухали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

провідний розробник дронів на кацапії має підозріло українське прівище - Товкач

www.yaplakal.com/forum1/topic3093044.html

 

не  дарма Македонський нещадно нищив греків , які служили персам .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

А шо там розкривати - у мене робота (якщо вона є) всюди, де є інтернет.
Клімат тут кращий, вода тепліша, фрукти-овочі дешевші.
КАБи-шахеди-молнії не літають, поліція-ТЦК не дойобуєтся.
Що ще треба?

Як скучно ви живете...

 

вдома краще...:

t.me/our_odessa/112360

 

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

sticker.webp.7420768d4d4e26df07ac9aef911df50b.webp

 

Вусатий ще нефігово вміє петлями. Знає підар, що один невірний рух і в них палива не буде теж 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

провідний розробник дронів на кацапії має підозріло українське прівище - Товкач

Треба Зеленському на петицію підкинути щоб позбавили того прізвища...😁

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Треба Зеленському на петицію підкинути щоб позбавили того прізвища...😁

це не так працює

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

А шо там розкривати - у мене робота (якщо вона є) всюди, де є інтернет.
Клімат тут кращий, вода тепліша, фрукти-овочі дешевші.
КАБи-шахеди-молнії не літають, поліція-ТЦК не дойобується.
Що ще треба?

... что бы достойно встретить старость.. ©

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

це не так працює

Тоді кулю в лоб... (іначє тут нізззя нє как ©)

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

як ми про це дізнаемося? Зеленський може сказати що вимкнули.... але ми перевірити це не можемо. довіра відсутня  

Если дроны будут летать  вдоль границы Б на расстоянии ок 50+ км   как это было периодами ранее , то ничего не поменялось. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ks6 сказав:

Вы накатали 35 000 постов. Если в среднем минуты 3 на один то вы потратили 1700 часов  или при восьмичасовой работе 220 дней. 10 рабочих месяцев. Времени у Вас явно в избытке.

І все це виключно безкоштовно! Тут треба психіатрів викликати, бо в моїй уяві, година роботи нормального адвоката нормальних грошей коштує.

Змінено користувачем ozor
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ozor сказав:

І все це виключно безкоштовно! Тут треба психіатрів викликати.

Тролінг - це теж для дужі. 

Моя знайома жаліється, що грошей мало, багато проблем поляки роблять законами, документами, власний канал нема сил і часу...зате, хоббі в неї психологія і вона активно бере участь в справах, де дві секти воюють по питанням відносин. До ранку сидить)))каже, що так відпочиває ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ozor сказал:

І все це виключно безкоштовно! Тут треба психіатрів викликати, бо в моїй уяві, година роботи нормального адвоката нормальних грошей коштує.

В мене, щось засіло в голові один з стереотипів про Америку  що адвокат то дорого. 500$/година(причому доковідних) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dvr002 сказал:

цікаво усатий таракан злякався і відключив ретраслятори?

Ничего он оключить не может, от слова совсем...

Статус российских военных на базах Белоруси несопоставимо выше статуса "поміркованих білорусів"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

як ми про це дізнаемося? Зеленський може сказати що вимкнули.... але ми перевірити це не можемо. довіра відсутня  

Оно конечно понятно, что искать логику в  гундосиве , это бессмысленно , но тем не менее , если говорят ,что есть риск нападения со стороны Б , то зачем тогда давать повод и угрожать ударами по Б , в чем смысл. Если риск реален и есть явные приготовления  ,то в некоторых доктринальных стратегиях прописывают превентивные удары по противнику.  Если проводить  такие удары , то как потом изображать из себя жертву нападения . Может там есть какая причина и смысл , непонятный  обывателю.??

"Главком Сырский заявил о необходимость создания новых бригад из-за угрозы нападения с территории Беларуси.

Он сказал, что Россия, «не добившись успеха на основных направлениях, решила расширить зону своих активных действий на севере Украины», что, согласно их планам, «должно привести к увеличению протяженности линии активного фронта на 160 километров»."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, МаТраС сказав:

Тролінг - це теж для дужі. 

Моя знайома жаліється, що грошей мало, багато проблем поляки роблять законами, документами, власний канал нема сил і часу...зате, хоббі в неї психологія і вона активно бере участь в справах, де дві секти воюють по питанням відносин. До ранку сидить)))каже, що так відпочиває ..

Я вас може засмучу, але тролінг, це теж психологічна проблема, і в окремих випадках - психіатрична

www.bbc.com/ukrainian/articles/clyx34xj384o.amp

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Александр Аврамчук сказав:

у мене дома спортзал, турніки аж два, брусья, гантелі. але що цікаво, без хотьби не той ефект. в комплексі краще. 

Щодо ходьби, то підійти до турніка одніми й тими ж ногами, виявляється значно важче, ніж відійти від нього. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, ozor сказав:

Я вас може засмучу, але тролінг, це теж психологічна проблема, і в окремих випадках - психіатрична

www.bbc.com/ukrainian/articles/clyx34xj384o.amp

Ну вона не троль, а типа відстоює свою думку

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...