Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, sergio сказав:

Короче до Албанії наступного літа знов не поїду?! 

Прикордонний комітет Білорусі заявив, що готовий забезпечити спрощений пропуск мешканців України до білоруських лісів для збору грибів та ягід.

Джерело: Прикордонний комітет РБ у Telegram

Дослівно комітет: "Білоруські прикордонники повністю готові забезпечити сезонний спрощений пропуск мешканців українського прикордоння на територію республіканського ландшафтного заказника "Ольманські болота" у Столінському районі Брестської області".

Деталі: У прикордонкомітеті зазначили, що Білорусь робить це "не перший рік", керуючись "принципами дружби та добросусідства і з огляду на потреби простих людей".

"Ця категорія громадян України зможе перетнути кордон у трьох пунктах спрощеного пропуску: "Мутвиця", "Хінічев", "Селище" у напрямках українських сіл Дроздинь, Березове та Познань Рівненської області відповідно", – заявили в Прикордонному комітеті РБ і додали, що передали цю інформацію українській стороні дипломатичними каналами.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Т.е. против "хитровыебан...ости" возражений нет?

Какая же тогда может быть любовь и уважение? 

Так а що против? Вони якраз через корупцію і проти фасттреку. Чекають, поки подолаємо)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Gonchik сказал:

Так а що против? Вони якраз через корупцію і проти фасттреку. Чекають, поки подолаємо)

нє-нє - утриманцям  Європи пшакам та уграм  потрібна буферна зона від кацапів , а не зайвий рот в ЄС.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Т.е. против "хитровыебан...ости" возражений нет?

Какая же тогда может быть любовь и уважение? 

на рахунок хитровиїбаності  пшакаюча пся крев  дасть фору будь кому .

 

спочатку пілсудський уклав сепаратну угоду з кацапамм з розділу Україїни , а потім пшакаюча пся крев  дерибанила з Гітлером Чехо-Словаччину . 

то ж не їм  пи3діти про хитровиїбаність

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ks6 сказав:

Опять Высоцкий. Вы хоть день можете не отталкиваться от совка, добрых кацапов, тем с ЯП? У Вас просто прямь тоска по общей родине.

Александр Посохов


К ЖЕНЩИНЕ

Был я на Псковщине,
Был на Орловщине,
Был на Тамбовщине,
На Ярославщине,
Был я на Брянщине,
Был на Смоленщине,
Но, где бы ни был я,
Тянет всё к Женщине!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, dvr002 сказав:

Прямо зараз «Кримський» міст масово атакують дрони – тим часом в черзі перед ним стоять рекордні 2800 авто

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Скала»: инструкторов, которые били новобранцев нашли, а наказать – забыли.

Военный омбудсмен Украины Ольга Решетилова публично заявила следуюющее.

В июне 2025-го офис военного омбудсмена выехал в 425-й штурмовой полк «Скала» и обнаружил там группу инструкторов, которые систематически избивали новобранцев. 22 бойца дали показания на полиграфе – всё подтвердилось.

Инструкторов нашли, к работе с людьми не допустили, но до реального наказания дело так и не дошло. Прошёл год – результатов расследования нет. С января 2026-го в правоохранительные органы ушло пять сообщений о преступлениях в полку. Тишина.  t.me/Oleg_legalist/8707

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vitaliy67 сказав:

Когда Вы наконец поймёте, что мы в Европе никому не нужны 

Мы буферное государство между ними и орками 

Деньги давать будут, ровно столько сколько нужно для рубилова на нашей территории.

Им война на своей территории совсем не нужна.

 

Якісь кацапські наративи. не тільки Європі, в й кацапам, а ще гірше, самі собі не потрібні, бо постійно заглядаємо то в східній, то західні клуні, замість того, щоб своє робить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Нарешті дійшло що без нього краще ніж з ним :flag1:

www.eurointegration.com.ua/articles/2026/06/26/7240464/

www.bbc.com/ukrainian/articles/cx2vpv37zxqo

Відновлення без Зеленського. Де перемогла та що не отримала Україна на зустрічі у Гданську

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ozor сказал:

Якісь кацапські наративи. не тільки Європі, в й кацапам, а ще гірше, самі собі не потрібні, бо постійно заглядаємо то в східній, то західні клуні, замість того, щоб своє робить. 

Ну так исторически сложилось 

Правобережная на запад, левобережная на восток.

Католическая церковь и та на левобережную не лезла.

Только недавно храм на левобережке в Киеве открыли.

И не надо тут про кацапские наративы плести.

Что есть то есть.

И это самая главная проблема современной Украины 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DmiVady сказав:

Перепрошую пане, цитату взяв не для відповіді, нагадало дещо :)

Російський агітпроп 2022 року ... якось незручно  вийшло :pardon:
 

:razz:

І це теж. Саме тому я і бажаю всім бути здоровими, розумними і багатими, бо на шляху до цього люди стають кращими і з ними жити приємніше...

Ви собі уявляєте щоб Ренати Ахметови когось хапали на вулицях, били та знущалися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, hause сказав:

Инструкторов нашли, к работе с людьми не допустили, но до реального наказания дело так и не дошло. Прошёл год – результатов расследования нет. С января 2026-го в правоохранительные органы ушло пять сообщений о преступлениях в полку. Тишина. 

Так це ж визнати що верховні перші ж підараси які все організували та прикривали :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, ks6 сказал:

Опять Высоцкий. Вы хоть день можете не отталкиваться от совка, добрых кацапов, тем с ЯП? У Вас просто прямь тоска по общей родине.

абстрагуйте від авторства  -  хто сказав , слідкуйте за ідеєю 

 

тим більше , що висоцький швидше за все - взагалі  не автор , а   авторизований  зливний бачок , через який кдб розповсюджував потрібні йому   контркультурні  наративи 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

Ви собі уявляєте щоб Ренати Ахметови когось хапали на вулицях, били та знущалися?

Нє, ну хіба шо па малалєткє, чи в перші роки становлєнія.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Ну так исторически сложилось 

Правобережная на запад, левобережная на восток.

Католическая церковь и та на левобережную не лезла.

Только недавно храм на левобережке в Киеве открыли.

И не надо тут про кацапские наративы плести.

Что есть то есть.

И это самая главная проблема современной Украины 

єдина  проблема -  то  кацапощелепна мразота типу тебе та кантона

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

через який розповсюджували  контркультурні  наративи 

 

Так Вы регулярно о них напоминаете. Пусть в контексте. Но тем не менее. Цитаты из песен, книг, стихов , высказываний. У Вас на одного Шевченка десятки Высоцких, Окуджав, Гребенщиковых и прочих Маяковских. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, ozor сказал:

Якісь кацапські наративи. не тільки Європі, в й кацапам, а ще гірше, самі собі не потрібні, бо постійно заглядаємо то в східній, то західні клуні, замість того, щоб своє робить. 

це і є кацапи - паспорт з тризубом не перетворює кацапа на людину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ks6 сказал:

Так Вы регулярно о них напоминаете. Пусть в контексте. Но тем не менее. Цитаты из песен, книг, стихов , высказываний. У Вас на одного Шевченка десятки Высоцких, Окуджав, Гребенщиковых и прочих Маяковских. 

чим напхали  під час імпрінтної вразливості 

 

дякую батькам , що  хоч не  кобзоном

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, sergio сказав:

Хоч якісь позитивні новини з ранку 

t.me/gnapinfo/4179

www.instagram.com/reel/DZ-wQSePXSU/

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЄК пропонує продовжити тимчасовий захист для українців, проте не надавати його чоловікам призовного віку Джерело: https://censor.net/ua/n4010360

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, US7IGN сказав:

Ви собі уявляєте щоб Ренати Ахметови когось хапали на вулицях, били та знущалися?

Та як таке можна подумати, ви що...

Цитата

Медіа та журналісти неодноразово пов'язували бізнес-старт Ахметова з донецьким кримінальним світом, зокрема з Ахатем Брагіним (Аліком Греком). Деякі ЗМІ також висували припущення про його причетність до загадкових смертей колишніх топ-політиків з «Партії регіонів»

28 хвилин тому, ozor сказав:

Нє, ну хіба шо па малалєткє, чи в перші роки становлєнія.

А далі все було чесно і прозоРРо )

Цитата

Справи «Укртелекому» та «Бруснички»: Компанії з орбіти Ахметова фігурували в матеріалах щодо податкових махінацій та схем банкрутства.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

www.instagram.com/reel/DZ-wQSePXSU/

До речі,,, тільки, що на ФБ читав, що він втік. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Група молодиків у військових одностроях "бусифікувала" собаку в Одесі. ВIДЕО

В Одесі представники зоозахисної організації звернулися до правоохоронних органів із заявою про можливе жорстоке поводження з твариною на Адміральському проспекті. За інформацією активістів, група осіб у військових одностроях бусифікувала собаку, травмувала її, а потім викинула на вулицю. Джерело: https://censor.net/ua/v4010419

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поляків не УПА задовбало, а мільйон української гнилі у вигляді біженців. Мільйон наглоти і халявщиків. УПА послужила лише тригером. 

Польське юфорю нічим не краще американського 😅

Є нормальна вистраждана міграція, а окремо ця вонюча категорія 😅

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...