Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, МаТраС сказав:

ми розглядаємо молодого випускника .

 .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Черномор сказав:

Если было бы вообще та горючка, то стояли бы, а так на Острове повний швах.

Ти хотів сказати "острову"))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Черномор сказал:

Читайте Аксенова остров кырым - полностью скопированы события военноспротивного праздника весна-14, хотя рукопись была написана в 77-м.

Зачем мне это читать,что в нем ценного или полезного ?  Зачем мне твои - ваши " праздники 14"??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Черномор сказал:

Если было бы вообще та горючка, то стояли бы, а так на Острове повний швах.

Ты " дочь крымского офицера"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чекав, бо хмари не давали ясної картинки, і таки так :Yahoo!:
Дуже круте ураження :flag1:
Чудова верифікація, в гарній якості:

1920755213_.thumb.png.dda72b0dd61b5a2bf9fda4f56e605aae.png

Генштаб: У ході аналізу даних підтверджено результати ураження у ніч на 22 червня підрозділами Сил оборони України Центру космічного зв'язку (ЦКС) "Владимир" у районі Гусь-Хрустального Владімірської області рф.

Так, критично ушкоджено головну антену комплексу (25-метрова параболічна антена) та антену на даху Головного апаратно-програмного комплексу.

Суттєво ушкоджено і центральну частину будівлі Головного апаратно-програмного комплексу, де, зокрема, знаходяться зали супутникових модемів і мультиплексорів, а також центральний комутаційний вузол, до якого сходяться волоконно-оптичні лінії зв'язку з іншими космічними центрами.

Також критично ушкоджено будівлю Апаратно-технічного корпусу №1, в якому розташовані передавальний та приймальний комплекси, центральна комутаційна кабельних трас антенних постів Центру й обладнання для охолодження передавачів і електроніки головної антени комплексу.

© Exilenova+

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Vinsol2009 сказав:

Качинський також висловив особисту думку, що Польща мала б блокувати відкриття нових переговорних кластерів між Євросоюзом та Україною в межах вступу України до ЄС.

Блядский клоун довыеживался.

так і запишемо - ще одну бімбу для цих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Бездомный сказав:

Нацист  Качинський  був би проти в будь якому випадку - з клоуном , чи без колуна .

Польща на всіх вітрилах летить у нацизм .

І це - проблема не лише виключно України - це проблема Європи . 

 

image.png.fb66fef99d3d815146f69bf955598cb5.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Vitaliy67 сказав:

Им война на своей территории совсем не нужна.

то вони просто не знають скільки можна на цьому заробити. нашим он війна не загрожує їх життю і заробіткам 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, рыбак сказал:

Зачем мне это читать,что в нем ценного или полезного ?  Зачем мне твои - ваши " праздники 14"??

Сценарий сбылся, в насчёт "праздника", так эзопов язык один из способов уйти от перлюстрации алгоритмов слежения в нете от "старшего брата" (кто был в союзе, тот поймет).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, рыбак сказал:

Ты " дочь крымского офицера"?

Що за х...я? Може за оце слово тобі в обличчя буде бан, то похер, бо за меньше тут банили, а воно правдою виявилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, МаТраС сказав:

На 4 к зелених так і не вийшли))

 

Мінімальне грошове забезпечення вчителів становить від 11883 до 14943 грн. Цей діапазон дає чітке уявлення про базовий рівень доходу для педагогів різних розрядів.

Скільки вчителі отримують «на руки»

Заробітна плата підлягає обов’язковим відрахуванням. Педагоги сплачують податок на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 5%.

Після цих відрахувань на руки вчителі отримують від 9150 до 11506 грн. Це чиста сума, яку педагог бачить на своєму рахунку щомісяця.

не розумію цих вчителів. все життя пройобувати в школі, кожен день викладати одні і ті ж теми. кожен день бачити одних і тих же довбойобів-дітей. нафіга? ніякого розвитку. і так 20,30,40, 50 років. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Черномор сказав:

Кстати несколько персонажей из темы подходят по описанию " Остров М".-

".Человек-обезьяна. Считает себя  весьма развитой и ученой. Но обезьян глуп и любит разве что болтать без умолку. Обсуждение понятных вещей для него банальность, а умными речами он считает всякие бессмысленные наборы слов и гордится ими, называя «большими мыслями»."

так це ж мої сусіди-алко-бидло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Черномор сказал:

Сценарий сбылся, в насчёт "праздника", так эзопов язык один из способов уйти от перлюстрации алгоритмов слежения в нете от "старшего брата" (кто был в союзе, тот поймет).

Мне это зачем ? Ты текст и смысл вопроса понимаешь?  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Черномор сказал:

Що за х...я? Може за оце слово тобі в обличчя буде бан, то похер, бо за меньше тут банили, а воно правдою виявилось.

Да 63- твой кореш подтвердил догадки. 

.кстати ты по  своим цитатам чем- то его напоминаешь. 

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, 7351 сказал:

t.me/SBUkr/17925

image.png.0e39a4cf068426e41484d2dbcf115794.png

image.png.fadd336bf1452efbeb07226c48c781cc.png

 

 

Ті суда забезпечення то цілі більш для натовців, в ось паром то забезпечення Острову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Черномор сказав:

Що за х...я? Може за оце слово тобі в обличчя буде бан, то похер, бо за меньше тут банили, а воно правдою виявилось.

Олег, не звертай уваги. У нього там проблеми з жовчним.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Олег, не звертай уваги. У нього там проблеми з жовчним.

Ты совершенно случайно оказался рядом:)) мимо проходил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в дитинстві літом зажди гітару хтось виносив. а зараз що з людьми сталось? 

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, рыбак сказав:

Ты " дочь крымского офицера"?

www.instagram.com/reel/DWrUaURjX0_/?igsh=MWRkZXV6YWVybnp4cA==

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.a8ddd381bb924e3bd8483153d3822084.png

Компанії з України та Польщі домовилися про співпрацю у розробці та виробництві малогабаритних турбореактивних двигунів, які використовуються в крилатих ракетах і дронах.

Про це повідомила пресслужба польського холдингу Unimot.

З цією метою українське АТ «Івченко-Прогрес» підписало меморандум з польською компанією PZL Defence.

Окрім двигунів, домовленість передбачає співпрацю щодо інших технологій для авіаційного та оборонного секторів.

Документ підписали 25 червня 2026 року під час Конференції з відновлення України (URC2026) у Гданську.

Проєкт має на меті об’єднати унікальний досвід українського конструкторського бюро з промисловим потенціалом польської компанії, яка має доступ до ринків Європейського Союзу та НАТО.

Партнери планують спільне проєктування та виробництво малогабаритних авіаційних силових установок. Окрім того, побудувати стабільні польсько-українські ланцюги постачання у високотехнологічних секторах оборонної промисловості та забезпечити підготовку нових інженерних кадрів для галузі.

В Unimot зазначають, що малогабаритні турбореактивні двигуни наразі є технологією з високим ринковим попитом.

image.thumb.png.5cda16388bdf4c8a1559f827dd0f91c8.png

militarnyi.com/uk/news/ukrayina-ta-polshha-spivpratsyuvatymut-u-vyrobnytstvi-dvyguniv-dlya-raket-i-bpla/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Олег, не звертай уваги. У нього там проблеми з жовчним.

Прийнято!

Але ж для загальної освіти можу пояснити.

С романом Аксенова ознакомился ещё при союзе по самиздату. Там тоже были поцреоты, которые радели за рашку. И вот пришел день "Х", которые кремлевские бонзы назвали военоспортивным праздником при захвате Острова. И тут случилось "дежа Ву" хранцузской революции, когда та пожирала своих "детей". Так и ныне - иных аборигенов, ратующих тогда за расею, система и понаехи з материка сожрали (минус бизнес або житло).

Также и в Белой гвардии Булгакова - по мне, так контекст романа в том, что воевали меж собой Петлюра и Скоропадский, а воспользовался моментом Шполянский в кожанке (и вперёд красный террор).

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...