Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

image.thumb.png.cdb5addb6935719ffeed5ff779196b66.png

AI-PBS-350 - результат спільної роботи чеської PBS Group та однієї з українських авіаційних двигунобудівних компаній.

А збоку Defense Express зазначимо, що мова йде про малогабаритний турбореактивний двигун, вагою 51 кг, який призначений для крилатих ракет та реактивних дронів.

Він має тягу у 3400 Н, що означає дійсно якісне співвідношення тяги до ваги, а також цілий ряд особливостей, на кшталт короткого часу виходу на маршевий режим за 6 секунд, запуск піропатроном або розкруткою турбіни повітрям, що набігає.

І зрештою може з'явитися доволі важливе питання - а для яких ракет AI-PBS-350 призначений. І звісно мова йде про крилаті та протикорабельні ракети. А от на які саме вже певною мірою може вказувати тяга, яка й диктує орієнтовну злітну вагу ракети.

Наприклад, у крилатій ракеті AGM-158 JASSM зі злітною вагою близько 1000 кг з яких на бойову частину припадає 450 кг використовується Teledyne CAE J402-CA-100 на близько 2900 Н. А у Tomahawk зі злітною вагою 1300 кг та аналогічною бойовою частиною використовується F107-WR-402 з тягою 3100 Н. Тобто коли мова йде малогабаритний двигун з потужністю у 3400 Н, то орієнтиром вже можуть бути крилаті ракети якраз такої злітної маси, як максимальний показник.

Водночас двигуни з такою самою потужністю можуть використовуватись і у менших за габаритами ракетах. Наприклад, у норвезькій NSM при загальній вазі трохи більше 400 кг з яких 120 кг - БЧ, встановлено Microturbo TRI-40 з потужністю від 2500 Н до 3300 Н.

Але у будь-якому випадку мова йде про повноцінну крилату ракету, для якої AI-PBS-350 цілком забезпечує необхідну тягу. Та навіть дозволяє певною мірою компенсувати слабку аеродинаміку, яка може бути продиктована вимогами до малопомітності.

defence-ua.com/weapon_and_tech/dlja_jakih_krilatih_raket_pidijde_novij_ukrajinsko_cheskij_dvigun_ai_pbs_350-17468.html

image.thumb.png.a2fdb94c7815910922ff9e16bd865892.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, akineo сказал:

в дитинстві літом зажди гітару хтось виносив. а зараз що з людьми сталось? 

Гаджет правит умами (примеров из проф деятельности целая прорва).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, akineo сказал:

не розумію цих вчителів. все життя пройобувати в школі, кожен день викладати одні і ті ж теми. кожен день бачити одних і тих же довбойобів-дітей. нафіга? ніякого розвитку. і так 20,30,40, 50 років. 

В нормальних країнах то є гарна державна профсоюзна робота - велика відпустка, не тре жопу рвати як у приватному секторі, у вас там фінансова криза за вікном та скорочення? -вчителям похєр їх не стосується, гарна пенсія. Ще спробуй попади туди. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, karbo сказал:

Я прогнозую гуманітарні конвої в Крим до кінця літа

Для мешканців то Гуд, бо майже дві доби не було у місті Севасі напруги та води (що найменше в мене на районі, за горючку мовчу, бо швах) - оце сьогодні з'явилось, ось тепер на форумі, хоча по районам таке собі становище, там є, тут нема, в що завтра, хто йо зна.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Черномор сказав:

Для мешканців то Гуд, бо майже дві доби не було у місті Севасі напруги та води (що найменше в мене на районі, за горючку мовчу, бо швах) - оце сьогодні з'явилось, ось тепер на форумі, хоча по районам таке собі становище, там є, тут нема, в що завтра, хто йо зна.

Та не зовсім гуд, бо будуть військові дії на території, пряме зіткнення. Це якщо Путін на мир раніше не піде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Canton сказав:

Большегрузы не ходят - спокойно можно все досмотры убирать нах...

Ахаха 

Через Крымский мост на полуостров прошла крупная колонна бензовозов

 

Поставки топлива возобновились, однако, по данным Z-каналов, завезённых запасов бензина хватит примерно на 3–4 дня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, akineo сказав:

не розумію цих вчителів. все життя пройобувати в школі, кожен день викладати одні і ті ж теми. кожен день бачити одних і тих же довбойобів-дітей. нафіга? ніякого розвитку. і так 20,30,40, 50 років. 

Можна завучем стати) і робити те саме. Або директором+ і ще пару тисяч))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, karbo сказав:

Ахаха 

Через Крымский мост на полуостров прошла крупная колонна бензовозов

 

Поставки топлива возобновились, однако, по данным Z-каналов, завезённых запасов бензина хватит примерно на 3–4 дня.

Потому что реальные люди всегда на измене))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, разошлись, въебали по Сталинграду Волгограду, военный завод, 3 ракеты.

 

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Черномор сказав:

И тут случилось "дежа Ву" хранцузской революции, когда та пожирала своих "детей". Так и ныне - иных аборигенов, ратующих тогда за расею, система и понаехи з материка сожрали (минус бизнес або житло).

Графьйов, які ратували за ліворуцію, постріляли, а їхніх дітей відправили на каторгу (2:05):

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весело там в штатах.  Проблема виїденого яйця не коштує , а вже три судові процеси наклюнулись))

https://www.facebook.com/share/p/1E37mLtybi/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, karbo сказал:

по данным Z-каналов, завезённых запасов бензина хватит примерно на 3–4 дня.

Звиздят эти каналы....

100500 колонн бензовозов прошло....на полжизни КРЫМУ хватит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, vadimv сказал:

Графьйов, які ратували за ліворуцію, постріляли, а їхніх дітей відправили на каторгу (2:05):

Мен iвчора то теж в рекомендованi Ютубчик пiдкинув.Мусив передивитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Черномор сказал:

Прийнято!

Але ж для загальної освіти можу пояснити.

С романом Аксенова ознакомился ещё при союзе по самиздату. 

Какой " освіти" , той  советской , что  в школе  пропагандировали:)))

Ты же бот пропаганды- дко. Зачем и кому нужна твоя " освіта" , кроме таких как ты пропагандистов и промытыми мозгами  дурачков. " Олег"- дко

Ты же родственная душа 63 го.

Твой дед- прадед  не был " репрессирован режимом" случаем , в попах московских не служили ?:))))

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

🤣🤣🤣

Після оприлюднення інформації про факт підробки документів про вищу економічну освіту пан Пишний має піти у відставку. Негайно! Джерело: https://censor.net/ua/b4010291

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

О, разошлись, въебали по Сталинграду Волгограду, военный завод, 3 ракеты.

 

Так Фламінго ж не не існує ', в головах прихильників "самі знаєтє кого")))

Змінено користувачем XL.pro
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Наша пісня гарна, нова"

США завдали ударів по іранських військових об’єктах після атаки Ірану на торговельне судно в Ормузькій протоці Джерело: https://censor.net/ua/n4010508 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, XL.pro сказал:

Так Фламінго ж не не існує ', в головах прихильників "самі знаєтє кого")))

парахаботы плачут! их лидер обманул((( оказывается фламинги существуют и летают без нептунов🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, ks6 сказал:

Усик оставил пояса. В политику наверное отправится.

Ну знайдеться ще 73% довбограїв які проголосують і за це лайно , похоже на боксерсько-кавеенівське

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, XL.pro сказав:

Так Фламінго ж не не існує ', в головах прихильників "самі знаєтє кого")))

Кацапи раз за разом збирають з уламків фламінго і кожного разу виходить Storm Shadow :lol:

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, ks6 сказав:

Усик оставил пояса. В политику наверное отправится.

В кожному небезпечному бізнесі головне вчасно вийти :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Кацапи раз за разом збирають з уламків фламінго і кожного разу виходить Storm Shadow :lol:

Походу таки фламіндичі, Шторми повітряного запуска. 

censor.net/ua/news/4010515/u-volgogradi-pid-udarom-opynyvsya-oboronnyyi-zavod-tytan-barrykady

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...