Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Да?А я натрапляючи на пости цього товаріща був впевнений що там : батько наш вітя федорович.А у війні винуваті виключно нацики з Карпат🤷‍♂️.

Ні, то колись, а після 2014 ну максімум 2015 він завзятий порохобот, такій що аж іскри з очей.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Зеленский - это лучшее, что могло случиться с страной. Ну с моей ватной точки зрения, процесс ускорился неимоверно.

Абсолютли.

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 6
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vikctor сказал:

Чому ми можемо дозволити собі відповідать одним пострілом гаубіци на 10-20 пострілів орків?

Запуск производства собственных снарядов был похерен после 2019 г.

Остальное доделал Хомчак.

Я так розумію, прізвище Хомчак вже ніхто не пам'ятає? Як і не пам’ятають його "реформи"? Як він проявив "чудеса ізобретательності" і скоротив артбатареї вполовину? Як він, до моменту передачі посади, скоротив по факту наявність возимого БК для артилерії з 9 (3 в частині, 3 в ОК, 3 на складі стратегічного резерву), до 1,5-2, а в кращому випадку до 3 в сумі (я якось про це розвернуто напишу)? Нє, відбило пам'ять? А прізвища людей, які просували цього геніального полководця, відбілювали його після Іловайська, та лобіювали його призначення в 19? Все, повідбивало нахєр мізки у патріотичної спільноти? Так я вам можу сказати, що у артилеристів, якім порізали батареї та які задихалися від нехватки БК, дня не проходить щоб не згадувати цього «ваєначальніка». І дуже багато його ідей "оптимізації" ЗСУ, які він просував в ОП, які теж аж ніяк не підсили ЗСУ, теж всі забули?

Я просто нагадаю, що ліплячи нових месій, не забувайте на кого вони працюють, та чиї інтереси представляють. А також думайте кого та замість кого вони спробують витягти з рукава, коли їм дадуть відмашку "спонсори". Р. Доник

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Я лише за єдність. Але, єдність можлива лише з державою. Хто є офіційним втіленням нашої держави? З ким спілкуються і знаходять порозуміння ті, від кого залежить постачання зброї, грошей та політична підтримка? Діючий Президент.

А Петру Олексійовичу варто знати своє місце. Він лише депутат ВР. Припущу, що якби Порошенко обирався не за списком, то його пузата персона не сиділа би нині у ВР.

Действующий президент является всего лишь работником, корого мы наняли. И большое ему спасибо за то, что не вмешивается в дела генштаба. А за то, что он делал, вернее не делал за полгода до вторжения, я бы гнал его ссаными тряпками. Когда союзники со всех утюгов предупреждали, он, вишь остался при своем мнени и устраивал танцы с бубнами накануне вторжения.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Та що ви того Березу цитуєте, викладіть краще свіжу методичку ГРУ РФ.

А шо, пора?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Владимир Миргородский сказал:

И большое ему спасибо за то, что не вмешивается в дела генштаба.

Есть уже поползновения...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А з яких пір перестали телевізор дивитись, якщо не секрет.

Два месяца тому перестал. Приторно-противно стало.

А Арестовича не смотрел ни секунды.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Вы правда настолько наивны и далеки от политики, что не понимаете, что пятый также имеет весомый авторитет в мире и может помочь в наших задачах?

Или ненависть к нему переполняет Вас настолько, что логика отключается?

 

В даний час По - депутат ВР. Його робота має бути в парламенті, або виконання окремих доручень діючого президента. Тим більше перебування По на волі під питанням.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Владимир Миргородский сказал:

Шестому не дотянуться до пятого. Так и войдет в историю полшестым.

В стае порохоботов новые лица.😃

И как всегда - безграмотные.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Музей сказал:

Олдман принципово живе повагою до сбітих летчіков.

За Порошенка він дуже переймався неоціненним вкладом Януковича. Тепер, в полі зору неоціненність Порошенка. У Зеленського є шанс.

Да, было, топил. И я заплатил за свою приверженность Януковичу. Я за многие иллюзии заплатил. Спасибо Господу, что всего лишь "деньгами".

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, pump сказал:

В стае порохоботов новые лица.😃

И как всегда - безграмотные.

Почему новые?! Кто-то создал себе клон. Здесь много таких, зарегистрировали аккаунты на строительном форуме и пишут в разделах: Короновирус/Война. 

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Canton сказал:

Вопрос в том, что сегодня эти мрази устраивают разборки с Порошенко, а завтра захотятрешить свои проблемы с солдатом Березой или с кем-то из вас

о, до когось стало доходити...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

Ні, думаю ви неправи - він за міцних хАзяйствеників. Домбас як відомо порожняк не гоне, бо ім нема коли - потрібно країну годувати.

Это слабенько. Хук от Музей был куда сильнее.

Тренируйтесь.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alvalk сказав:

Вы бы лучше рассказали, что сделал шестой за 3 года, чтобы не началась война в том виде, что сейчас?  какое такое оружие ему дал запад до начала полномасштабной войны? (вопрос риторический, я против срача, это всего лишь ответ на ваш выпад. Это всего лишь те самые очевидные вещиЮ, которые вы в упор не хотите замечать).  

Читайте www.ukrmilitary.com/p/proceeds-weapons-and-equipment.html?m=1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Canton сказав:

Если Порошенко пытался официально выехать с Украины на заседание Парламентской ассамблеи НАТО, а ему подписал распоряжение Стефанчук, то это значит, что спикер Стефанчук соучастник или это значит, что чей-то звонок пограничникам более весом, чем распоряжение о командировке спикера ВР в парламентско-президентском государстве?

Це означає, що Стефанчук виконав процедуру подання списків депутатів для участі в засіданні. Йому подали прелік учасників і він його підписав. Голова ВР не може заборонити депутату ВР виїхати за кордон. А СБУ та Прокуратура можуть. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Охреніть. Я слідкую але досі не чув щоб про цю САУ йшлося взагалі... Приємна несподіванка... В Штатах їх багато доречі. Кажуть що обіцяни Нідерландамі та Німеччіною панцергаубіц 2000 крутіши, але впевнений що паладін теж офігенськи

 

️Рєзніков повідомив, що американські САУ M109 Paladin вже в Україні.

“В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій. Це дуже якісна техніка. І її надходження стало результатом кооперації кількох країн”, – розповів Олексій Резніков.

 

92874383_.png.d4c8bcc25230845e453f0121014bdb16.png

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Охреніть. Я слідкую але досі не чув щоб про цю САУ йшлося взагалі... Приємна несподіванка... В Штатах їх багато доречі. Кажуть що обіцяни Нідерландамі та Німеччіною панцергаубіц 2000 крутіши, але впевнений що паладін теж офігенськи

 

️Рєзніков повідомив, що американські САУ M109 Paladin вже в Україні.

“В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій. Це дуже якісна техніка. І її надходження стало результатом кооперації кількох країн”, – розповів Олексій Резніков.

 

92874383_.png.d4c8bcc25230845e453f0121014bdb16.png

Надеюсь штук 100 и к каждой по пару тысяч снарядов. Эх.....

Надеюсь наши втихря уже учатся работать где-то у нас на полегоне на их MRLSах.

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Так і Янукович з Порошенком, по факту - результат один і той же . Олігархічна система збережена, корупція процвітає, треба робити реформи. І так при кожному "папєредніку" і наступному президенті.

Коли громадяни в Україні нарешті зрозуміють, що не буває корупції в вищих ешелонах влади в серйозних масштабах  без побутової корупції, тоді ми почнемо виправлятись.

Це яскраво продемонстрував нинішній склад ВР,  де прості смертні , що прийшли до влади, продовжили справи попередників , швидко асимілювались з середовищем, бо ментально готові були до нього.

І чим вище такий простачок піднімається по соціальному ліфту, тим в більшій корупції він бере участь...

Але так як у нас прийнято боротись з корупцією для камер телеканалів, рубаючи лише голови гідр, то нічого і не змінюється, бо на їх місці виростають інші..нові..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 5
  • Дякую 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Canton сказал:

Задумайтесь об этом и о том, какую страну мы уже строим. Вариант Рашки? Хреновая история. Очень хреновая. Б. Береза

44 минуты назад, Canton сказал:

Я просто нагадаю, що ліплячи нових месій, не забувайте на кого вони працюють, та чиї інтереси представляють. А також думайте кого та замість кого вони спробують витягти з рукава, коли їм дадуть відмашку "спонсори". Р. Доник

 

Хватит тащить сюда "речи" всяких ублюдков, типа Березы и Доника. 

Сразу видны "уши" врагов Украины.

 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Та що ви того Березу цитуєте, викладіть краще свіжу методичку ГРУ РФ.

Вам уже надіслали? То викладайте, разом почитаємо.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Охреніть. Я слідкую але досі не чув щоб про цю САУ йшлося взагалі... Приємна несподіванка... В Штатах їх багато доречі. Кажуть що обіцяни Нідерландамі та Німеччіною панцергаубіц 2000 крутіши, але впевнений що паладін теж офігенськи

 

️Рєзніков повідомив, що американські САУ M109 Paladin вже в Україні.

“В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій. Це дуже якісна техніка. І її надходження стало результатом кооперації кількох країн”, – розповів Олексій Резніков.

 

92874383_.png.d4c8bcc25230845e453f0121014bdb16.png

 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, yur43 сказал:

В даний час По - депутат ВР. Його робота має бути в парламенті, або виконання окремих доручень діючого президента. Тим більше перебування По на волі під питанням.

Депутати не підпорядковуються Президенту....і ніяких його доручень виконувати не можуть)))

Краще продовжуйте ставити лайки під постами і не пишіть нічого))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Не раскачивайте лодку.

А то Герасим (Зеленский) не сможет утопить Муму (Украину)?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, pump сказал:

 

Хватит тащить сюда "речи" всяких ублюдков, типа Березы и Доника. 

Сразу видны "уши" врагов Украины.

 

ОК, жду от Вас речей других ублюдков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Сергей_84 сказал:

 

Краще продовжуйте ставити лайки під постами і не пишіть нічого))

Ну да, "иногда лучше жевать"(с)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...