Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Propeller сказал:

Подождем, посмотрим.

Ни ждать, ни смотреть не надо. Это организовывание ЛДНР в церкви. 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, yur43 сказал:

Завжди з цікавістю чекаю саме на ваші дописи, іноді просто не встигаю лайк поставити.

Останнім часом якось конструктивно мені писати важко, все виходять якісь  емоційні огризання та реакції на чиїсь повідомлення,  на жаль ці реакції не завжди  доречні, потрібні і адекватні (як наприклад на ваш пост)

Все більше  усвідомлюю масштаби пи...ця і реальності, хоча навколо тільки бачу: от-от і ми їх поженемо назад, ще трішки і будемо відвойовувати 

Але все ж продовжую тихо сподіватись, що в нетрях ГШ зріє якийсь хитрий план, який очікує ресурсів для виконання..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Propeller сказал:

Міністерство оборони України (FB)

3 ч.  · 

Міністр оборони України Резніков Олексій:

Шановні українці! (ENG BELOW )

У публічному просторі все більше відгуків наших воїнів, які отримали досвід використання у бойових умовах важкого озброєння іноземного виробництва. Я радий, що левова частка цих відгуків дуже позитивна. Завдяки майстерності наших захисників і захисниць, російські окупанти отримують відсіч, на яку не очікували.

Львиная доля.....Значит не всё. Значить "есть мнение по результату эксплуатации".

Наших будут приглашать в качестве консультантов по выбору вооружения, желающие его купить. Так как наши сейчас уникальные в мире выполняли работу как советским так и не советским инструментом. 

Нагадаю, що на передовій вже успішно працюють три види 155-мм артилерії – гаубиця М777, гаубиця FH70, САУ «CAESAR». Уявити це ще у березні було просто неможливо. Але сьогодні це вже реальність, яка стала наслідком великої командної роботи на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським.

Радий повідомити новину - парк артилерії 155-мм калібру поповнюється.

В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій. Це дуже якісна техніка. І її надходження стало результатом кооперації кількох країн.

Так само хочу повідомити, що берегова оборона нашої держави не просто буде посилена ракетами Harpoon - їх застосовуватимуть підготовлені українські команди. Впевнений, що бойове братерство «Гарпунів» та наших «Нептунів» допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним, у тому числі – надійно захистити нашу Одесу.

Надання цих ракет так само стало результатом співпраці кількох держав, що дозволило нам отримати «Гарпуни» від датських партнерів за участю британських друзів. Я вже неодноразово відзначав британське лідерство та особливі зусилля мого друга і колеги – великого друга України Бена Воллеса.

Серед останніх надходжень слід згадати понад 100 американських БПЛА різних типів.

Як будь-який міністр на моєму місці, я б хотів, щоб зброї було набагато більше і ще позавчора. Бо йдеться про життя наших людей.

Водночас треба усвідомлювати: за останні півтора місяці, наприклад, ми отримали більше артилерійських снарядів зразка НАТО, ніж є у досяжності снарядів радянських зразків!

Головне – ми вже отримали більше, ніж можуть виробити протягом 6 місяців усі заводи дружніх нам країн, де залишилися лінії з виробництва боєприпасів радянського типу. І отримаємо ще. Адже кількість артилерійського озброєння буде збільшуватися.

Стратегічне рішення про перехід на важке озброєння натівського зразка вже має конкретний вимір. Кооперація держав-партнерів, які надають Україні озброєння і техніку, вже є безпрецедентною.

У кожному коментарі щодо зброї та загалом підтримки України я дякую моїм колегам-міністрам оборони. Це не просто ввічливість – це наочна демонстрація, що Україна не сама.

Масштабні зрушення, основні результати яких ще попереду, стали можливими завдяки видатному лідерству Сполучених Штатів Америки. Позиція наших американських партнерів дозволила вільному світу усвідомити справжню ціль – кремль треба не зупиняти, а перемагати.

Я вже згадував, що у Варшаві мав честь взяти участь у зустрічі з Президентом США Джозефом Байденом, державним секретарем США Ентоні Блінкеном та великим другом України, з яким ми перебуваємо у тісному контакті і внесок якого я дуже ціную, – міністром оборони США Ллойдом Остіном ІІІ.

Президент Байден тоді чітко окреслив стратегічний підхід і критерії для прийняття рішень щодо зброї. Такі рішення одночасно мають забезпечити Україні реальне посилення на фронті, не порушити єдність союзників США, враховувати практичну можливість надання допомоги, адже певна зброя має бути в наявності, і носити системний характер, щоб це не були точкові поодинокі акції.

Саме за цією логікою відбувається рух, її підтримують інші партнери, про що свідчить вже згадана кооперація, підкреслюю – безпрецедентна.

Втім, удар тримає не зброя – а люди. Ми бачили приклади, коли зброя і сучасна техніка не допомагала, якщо люди не хотіли битися за свою країну (Афганистан). Натомість українська армія продемонструвала масовий героїзм у поєднанні з високим професіоналізмом, а весь український народ – видатну стійкість.

Дні, години та хвилини останні тижні тягнуться повільніше, ніж будь-коли за моє життя. Тому що доводиться чекати. Чекати і одночасно боротися за збільшення об’ємів, за розширення номенклатури зброї, яку ми отримаємо, і про яку будемо звітувати зовсім скоро. Чекати на нові партії, знаючи, що вони вже завантажуються і що наші воїни розпочали навчання на полігонах.

Але я дивлюсь у майбутнє з оптимізмом. Адже Україна все одно переможе.

Слава Україні!

Отзыв про Цезарь...

"Всё быстро и четко. Прибыли на позицию, …50 сек - "К бою", дальность - 22110 метров, 4-5 выстрелов в минуту, 55 сек "Отбой", исчезли! Результат – два танка, два БМД, грузовик с боекомплектом российских военных преступников", - говорится в сообщении. 

  • Лайк 21
  • Дякую 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Отзыв про Цезарь...

"Всё быстро и четко. Прибыли на позицию, …50 сек - "К бою", дальность - 22110 метров, 4-5 выстрелов в минуту, 55 сек "Отбой", исчезли! Результат – два танка, два БМД, грузовик с боекомплектом российских военных преступников", - говорится в сообщении. 

Veni , Vidі , Vsci

 

Cправжній Цезар

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, OuldMan сказал:

Ни ждать, ни смотреть не надо. Это организовывание ЛДНР в церкви. 

Меня это тоже немного смущает. Но....не могу как-то на это повлиять, поэтому жду и смотрю. Знаю позицию власти (тьоти по вопросам религии) - будут сторонними наблюдателями. Пусть Епифаний покажет мастерство организатора единой украинской церкви. Если так случится, то (мне кажется) он стнет вторым по весу у ортодоксов после Варфоломея. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні   35  роковини  подвигу , коли 18 річний хлопчик  здивував весь світ

NJRNNFEswn2-DymEvQHR1NyVEenN62n-jplGF0o3lZPiQx_0pkIvHbqqH0ckpelt3kTkrELz6xsdErWIRfYNHvpv (1).jpg

0jvyntn9MiSV5ZPhf4l1Tk6belRw9ZSu6btGmDFHVhzn3_GSACOB0BdG8kOfzhcWAopmT1-OYGOr6GN-lYH9yML2.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Сергей_84 сказал:

 

Але все ж продовжую тихо сподіватись, що в нетрях ГШ зріє якийсь хитрий план, який очікує ресурсів для виконання..

"А у вас есть план, мистер Фикс"?(с)

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Propeller сказал:

Ехидный Резников

https://www.facebook.com/watch?v=358552633048591

от бачите, не всі адвокати - підараси...

  • Лайк 3
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Она не могла не начаться...

Для ХЛА идеальный момент был - ведь такого долбоеба в Украине могут больше не выбрать

 

Стосовно попередника - цього довбойоба вже точно ніколи не оберуть і для країни це на краще.

 

55 минут назад, Canton сказал:

И с нашего бюджета еще и отворачивают, чтобы "внукам хватило"(С)

 

В порівнянні з попередниками ці просто лохі...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Она не могла не начаться...

Для ХЛА идеальный момент был - ведь такого долбоеба в Украине могут больше не выбрать

Та ясне діло, ото аби Петра Олексійовича обрали, то давно б уже Мінськ-3 підписали з Київською Народною Республікою і ніякої війни.

  • Лайк 6
  • Дякую 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

Евгений Нирян, а почем ныне платят за дизлайк? А то  я задумался, время-то тяжелое, подработка не помешает :ROFL: 

А че эт он помалкивает? А бане парится чели?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Владимир Миргородский сказал:

А че эт он помалкивает? А бане парится чели?

Не паліться, москалику, зі своїм че

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Та ясне діло, ото аби Петра Олексійовича обрали, то давно б уже Мінськ-3 підписали з Київською Народною Республікою і ніякої війни.

Мене дещо дивують подібні закиди як з однієї так і з іншої сторони.

На стільки ж маячнею є те, що якби був Петя, то ми  б зараз 100% перемагали, так і те, що при Зелі ми не підпишемо нічого і нічого не втратимо. Підписувати точно змушені будемо, питання лише в рубежах..

Тому передчасно робити подібні порівняння двох Президентів, та й навряд вони будуть доречні і після закінчння.

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vikctor сказал:

Стосовно попередника - цього довбойоба вже точно ніколи не оберуть і для країни це на краще.

Здесь ещё вопрос, кто дол...ёб: 

- Петя, который знал куда и зачем идёт;

- "последователи", что не успокоятся после выборов.

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Propeller сказав:

Я даже допускаю , что внутри этой штуки есть кондиционер. Лето-Поле-Солнце-Металл...

 

Я думаю є.В росії пасажири подібної техніки - принципове м'ясо.А навіщо м'ясу кондиціонер?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Она не могла не начаться...

Для ХЛА идеальный момент был - ведь такого долбоеба в Украине могут больше не выбрать

Смешные вы, аркашибабченки, но мутит от постоянно льющегося из вас дерьма в адрес тех украинцев, не воспринимающих свинарчуков, розенблаттов, поляковых, луценков, гелетеев, бабловских и прочих казнокрадов из 
Ты до 2014 кого выбирал и за кого воевал, не расскажешь?
и если ты не долбоеб то почему до сих пор не президент? :unknown:


 

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сергей_84 сказав:

 

Але все ж продовжую тихо сподіватись, що в нетрях ГШ зріє якийсь хитрий план, який очікує ресурсів для виконання..

Були б ресурси- план придумати діло не хитре ( для тих хто його насправді придумує).Поки що план максимально простий- триматись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

Сьогодні   35  роковини  подвигу , коли 18 річний хлопчик  здивував весь світ

NJRNNFEswn2-DymEvQHR1NyVEenN62n-jplGF0o3lZPiQx_0pkIvHbqqH0ckpelt3kTkrELz6xsdErWIRfYNHvpv (1).jpg

0jvyntn9MiSV5ZPhf4l1Tk6belRw9ZSu6btGmDFHVhzn3_GSACOB0BdG8kOfzhcWAopmT1-OYGOr6GN-lYH9yML2.jpg

Вже тоді було зрозуміло - на якому місці та армія в світі.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

Мене дещо дивують подібні закиди як з однієї так і з іншої сторони.

На стільки ж маячнею є те, що якби був Петя, то ми  б зараз 100% перемагали, так і те, що при Зелі ми не підпишемо нічого і нічого не втратимо. Підписувати точно змушені будемо, питання лише в рубежах..

Тому передчасно робити подібні порівняння двох Президентів, та й навряд вони будуть доречні і після закінчння.

 

Як підпишуть, тоді і поговоримо. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Vikctor сказав:

Стосовно попередника - цього довбойоба вже точно ніколи не оберуть і для країни це на краще.

В Україні все можливо, у народа пам'ять як у рибки. Так само, як в церкви МП люди ходять, так і Порошенка можуть обрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...