Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, OuldMan сказал:

А то Герасим (Зеленский) не сможет утопить Муму (Украину)?

Я думаю "крысу тошнит"(с)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Музей сказал:

Це означає, що Стефанчук виконав процедуру подання списків депутатів для участі в засіданні. Йому подали прелік учасників і він його підписав. Голова ВР не може заборонити депутату ВР виїхати за кордон. А СБУ та Прокуратура можуть. 

Т.е. сотрудник аппарата ВР хреново выполнили свою работу? Или наоборот, хорошо?

Или просто "проеб@ли"? Или непросто?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OuldMan сказал:

Т.е. сотрудник аппарата ВР хреново выполнили свою работу? Или наоборот, хорошо?

Или просто "проеб@ли"? Или непросто?

Стефанчук уже в отказ пошел...грит лично отправил в командировку. Лично подписал, подпись не отзывал и ни ухом, ни рылом в ситуации..,

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, pump сказал:

 

Хватит тащить сюда "речи" всяких ублюдков, типа Березы и Доника. 

Сразу видны "уши" врагов Украины.

 

Я щось пропустив? Коли це Доник став ворогом? Він вже ні є волонтером і вже не допомогає арміі всі ці роки? Про Березу нічого не знаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Дана - це мервонароджене дітя від виробництва, яке ніколи не робило гарматни стволи та заряджальни механізми. На всіх війскових випробуваннях Дана показала незадовільни результати почінаючі від шасі і закінчуючі всього що стосується гармати. Це не моя думка про Дану - це такий собі Тарас Чмут сказав на останній Поплаві.

Не Чмутом єдиним, є також інша інформація. Навіть ТСН не заперечує. І стволи навчилися робити, і Богдану могли допиляти. Але "проєбалі"(с), як і багато іншого.

tsn.ua/ato/sau-bogdana-cina-osnovni-harakteristiki-ta-istoriya-stvorennya-2057353.html

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Propeller сказал:

 

Вони там в повний зріст стоять ї загалом місця вистачає...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Алік сказал:

Не Чмутом єдиним, є також інша інформація. Навіть ТСН не заперечує. І стволи навчилися робити, і Богдану могли допиляти. Але "проєбалі"(с), як і багато іншого.

tsn.ua/ato/sau-bogdana-cina-osnovni-harakteristiki-ta-istoriya-stvorennya-2057353.html

Ми з вами диванни воїни, а пан Тарас фахова людина, яка доречі допомогає ЗСУ довести до розуму засоби ППО, гвинтокрили та літаки, забеспечіти війська БПЛА і т.ін.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Ми з вами диванни воїни, а пан Тарас фахова людина, яка доречі допомогає ЗСУ довести до розуму засоби ППО, гвинтокрили та літаки, забеспечіти війська БПЛА і т.ін.

Я бы не был столь категоричен - сержант морпех даже теоретически не может профессионально оценивать ВСЕ...

Повторю выдержку из курса одной не самой распространенной дисциплины

"Для любого аналитика неизбежно столкновение с фундаментальным ограничением: для того, чтобы интерпретировать некоторые факты, не будет хватать специализированных знаний, а для того, чтобы добыть и обработать нужную информацию, не будет хватать времени и сил. Нужно помнить, что хороший аналитик — тот, кто понимает свои ограничения и может вовремя сказать: «Я не знаю». Это нормально. Успешно нести на себе ношу, с которой со скрипом справляются аналитические центры, в которых работают специалисты самого разного профиля, невозможно в одиночестве. Понимание своих ограничений — важное и нужное умение. Раздвигать свои горизонты нужно, но вот не надо испытывать иллюзий в плане того, что можно стать «специалистом по всему». Таким «специалистам», которые одинаково хорошо (т.е. одинаково плохо) анализируют аварии в метро и стратегию партизанской войны на Донбассе и цену на нефть, самое место в дурке."(с)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:
2 часа назад, Alvalk сказал:

Вы бы лучше рассказали, что сделал шестой за 3 года, чтобы не началась война в том виде, что сейчас?  какое такое оружие ему дал запад до начала полномасштабной войны? (вопрос риторический, я против срача, это всего лишь ответ на ваш выпад. Это всего лишь те самые очевидные вещиЮ, которые вы в упор не хотите замечать).  

Читайте www.ukrmilitary.com/p/proceeds-weapons-and-equipment.html?m=1

ответ не засчитан. Война началась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Propeller сказав:

Синод УПЦ МП оголосив незалежність від Москви

bykvu.com/ua/bukvy/synod-upts-mp-oholosyv-nezalezhnist-vid-moskvy/

Это примерно то же, что речи Гиркина.

Для лохов. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:
2 часа назад, Alvalk сказал:

Расскажете нам, глупым, что они могли сделать, чтобы выиграть войну без помощи запада? И главное - сколько для этого надо денег и где их взять? Мне правда очень интересно

З задоволенням.

Боротьба з коррупцією та реформа судової системи була тією ціною, котору вимагали від всіх президентів України. Це і було запорукою співробітництва з Заходом, і в тому числі, в сфері безпеки. Корупція це та причина з якої в Україну так і не прийшли солідні західні інвестори.

То, что они оба просрали коррупцию факт. Но инвесторы бы никак не предотвратили войну, скорее наоборот, ускорили. Х**лу не нужна сильная и богатая Украина.. 
Но как показала практика, в войне против раши надо столько оружия и боеприпасов, которого нет ни в одной отдельно взятой стране НАТО (хотя США под вопросом, у них может и есть, но посмотрите на их бюджет и на наш)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, 7351 сказав:

Собор Української православної церкви МП висловив незгоду з позицією російського патріарха Кирила щодо війни в Україні та ухвалив рішення про повну самостійність та незалежність.

www.ukrinform.ua/rubric-society/3493979-v-upc-mp-ogolosili-pro-povnu-samostijnist-i-nezgodu-z-patriarhom-kirilom.html#:~:text=Собор Української православної церкви МП,сайті УПЦ МП%2C передає Укрінформ.

Пытаются уберечь своих от тех, чьих близких уже убили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

 в войне против раши надо столько оружия и боеприпасов, которого нет ни в одной отдельно взятой стране НАТО (хотя США под вопросом, у них может и есть, но посмотрите на их бюджет и на наш)

И с нашего бюджета еще и отворачивают, чтобы "внукам хватило"(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Сергей_84 сказал:

 

Краще продовжуйте ставити лайки під постами і не пишіть нічого))

Завжди з цікавістю чекаю саме на ваші дописи, іноді просто не встигаю лайк поставити.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, OuldMan сказав:

А то Герасим (Зеленский) не сможет утопить Муму (Украину)?

Так він наче не з Донбасу?Та й Україна не така вже Мума, як Ви розраховували🙂

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

СВЯЩЕНIШЕРЪ ВIЙНА № 221

Географічно метафізична  битва на Калці відбувалася в районі нинішньої локації  Маріуполя 

 

Да и люди, хоть видели мало хорошего
Точно так же доверчивы, как в старину
Точно так же беспечно взирают на прошлое
И считают последней любую войну

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністерство оборони України (FB)

3 ч.  · 

Міністр оборони України Резніков Олексій:

Шановні українці! (ENG BELOW )

У публічному просторі все більше відгуків наших воїнів, які отримали досвід використання у бойових умовах важкого озброєння іноземного виробництва. Я радий, що левова частка цих відгуків дуже позитивна. Завдяки майстерності наших захисників і захисниць, російські окупанти отримують відсіч, на яку не очікували.

Львиная доля.....Значит не всё. Значить "есть мнение по результату эксплуатации".

Наших будут приглашать в качестве консультантов по выбору вооружения, желающие его купить. Так как наши сейчас уникальные в мире выполняли работу как советским так и не советским инструментом. 

Нагадаю, що на передовій вже успішно працюють три види 155-мм артилерії – гаубиця М777, гаубиця FH70, САУ «CAESAR». Уявити це ще у березні було просто неможливо. Але сьогодні це вже реальність, яка стала наслідком великої командної роботи на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським.

Радий повідомити новину - парк артилерії 155-мм калібру поповнюється.

В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій. Це дуже якісна техніка. І її надходження стало результатом кооперації кількох країн.

Так само хочу повідомити, що берегова оборона нашої держави не просто буде посилена ракетами Harpoon - їх застосовуватимуть підготовлені українські команди. Впевнений, що бойове братерство «Гарпунів» та наших «Нептунів» допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним, у тому числі – надійно захистити нашу Одесу.

Надання цих ракет так само стало результатом співпраці кількох держав, що дозволило нам отримати «Гарпуни» від датських партнерів за участю британських друзів. Я вже неодноразово відзначав британське лідерство та особливі зусилля мого друга і колеги – великого друга України Бена Воллеса.

Серед останніх надходжень слід згадати понад 100 американських БПЛА різних типів.

Як будь-який міністр на моєму місці, я б хотів, щоб зброї було набагато більше і ще позавчора. Бо йдеться про життя наших людей.

Водночас треба усвідомлювати: за останні півтора місяці, наприклад, ми отримали більше артилерійських снарядів зразка НАТО, ніж є у досяжності снарядів радянських зразків!

Головне – ми вже отримали більше, ніж можуть виробити протягом 6 місяців усі заводи дружніх нам країн, де залишилися лінії з виробництва боєприпасів радянського типу. І отримаємо ще. Адже кількість артилерійського озброєння буде збільшуватися.

Стратегічне рішення про перехід на важке озброєння натівського зразка вже має конкретний вимір. Кооперація держав-партнерів, які надають Україні озброєння і техніку, вже є безпрецедентною.

У кожному коментарі щодо зброї та загалом підтримки України я дякую моїм колегам-міністрам оборони. Це не просто ввічливість – це наочна демонстрація, що Україна не сама.

Масштабні зрушення, основні результати яких ще попереду, стали можливими завдяки видатному лідерству Сполучених Штатів Америки. Позиція наших американських партнерів дозволила вільному світу усвідомити справжню ціль – кремль треба не зупиняти, а перемагати.

Я вже згадував, що у Варшаві мав честь взяти участь у зустрічі з Президентом США Джозефом Байденом, державним секретарем США Ентоні Блінкеном та великим другом України, з яким ми перебуваємо у тісному контакті і внесок якого я дуже ціную, – міністром оборони США Ллойдом Остіном ІІІ.

Президент Байден тоді чітко окреслив стратегічний підхід і критерії для прийняття рішень щодо зброї. Такі рішення одночасно мають забезпечити Україні реальне посилення на фронті, не порушити єдність союзників США, враховувати практичну можливість надання допомоги, адже певна зброя має бути в наявності, і носити системний характер, щоб це не були точкові поодинокі акції.

Саме за цією логікою відбувається рух, її підтримують інші партнери, про що свідчить вже згадана кооперація, підкреслюю – безпрецедентна.

Втім, удар тримає не зброя – а люди. Ми бачили приклади, коли зброя і сучасна техніка не допомагала, якщо люди не хотіли битися за свою країну (Афганистан). Натомість українська армія продемонструвала масовий героїзм у поєднанні з високим професіоналізмом, а весь український народ – видатну стійкість.

Дні, години та хвилини останні тижні тягнуться повільніше, ніж будь-коли за моє життя. Тому що доводиться чекати. Чекати і одночасно боротися за збільшення об’ємів, за розширення номенклатури зброї, яку ми отримаємо, і про яку будемо звітувати зовсім скоро. Чекати на нові партії, знаючи, що вони вже завантажуються і що наші воїни розпочали навчання на полігонах.

Але я дивлюсь у майбутнє з оптимізмом. Адже Україна все одно переможе.

Слава Україні!

  • Лайк 10
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, ozor сказал:

Это примерно то же, что речи Гиркина.

Для лохов. 

Подождем, посмотрим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Vikctor сказал:

Вони там в повний зріст стоять ї загалом місця вистачає...

Я даже допускаю , что внутри этой штуки есть кондиционер. Лето-Поле-Солнце-Металл...

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Propeller сказал:

Я даже допускаю , что внутри этой штуки есть кондиционер. Лето-Поле-Солнце-Металл...

 

Есть...во всей броне НАТО есть

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

ведь такого долбоеба в Украине могут больше не выбрать

*відео з бабкою, яка виглядає з вікна*

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...