Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Учіть матчастину: не існує ніякої національності "русский".Виблядки, яких виганяли з навколишніх народів збились в отару на болотах і назвали себе русскими а болота росією🤦‍♂️.Зрозумівши це можливо Вам легше буде почати перетворення на нормальну людину.

Ну ладно, если ты о себе, можно понять, комплекс неофита, но хоть мать свою, русскую, пожалел бы, ей та за что такое наказание. Свят,свят, не доведи Господь(((

Змінено користувачем Скромный прораб
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

У меня налогов уплачено даже за время войны, выше крыши. Сумма с шестью нулями. А за 30 лет так вообще.


Так что я тут как раз решаю, кто уедет, а кто останется :) 

ніт. це не штати, де вирішує той, хто сплачує податки. тут вирішує той, хто краде сплачені якимись лохами...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Я не захісник слуг народу, бо там зібрали нашвидко якіхось мудаков, хоча напевно є і нормальни. Ця куриця із перших безумовно. Но її законопроєкт наскількі я чув ніхто не виносив на обговорення. Безумовно її слід показово випороти ї викінути нахєр із ВР... Доречі на початку вторгнення хтось із слуг запропонувал зміни в текст державного гімну.:pozor:

Весь жах ситуації в тому, що вона заступник голови комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони, тобто це не рядовий депутат, а людина , що явно близька до когось з вишів.

Зі слів Бутусова, вона йому в телеграм надсилала повідомлення: "Ми з Єрмаком після війни будемо відбудовувати країну, а ти будеш заздрити".  Схоже на дитячий садок, а не на ВР..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, loader сказал:

Нахрена це в цій темі? Читати ваші маразми...

Чем мои маразмы, отличаются от ваших?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

У меня налогов уплачено даже за время войны, выше крыши. Сумма с шестью нулями. А за 30 лет так вообще.


Так что я тут как раз решаю, кто уедет, а кто останется :) 

Ахах розсмішив. Медведчук теж податки платив😂😂😂 Ще більше ніж ти. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Скромный прораб сказал:

Чем мои маразмы, отличаются от ваших?

Та не хвилюйтеся, маразми як маразми, не гірше за інші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

А я в себе не уверен только в пытках, кто его знает как мы себя покажем когда нам пальцы будут ломать (самое легкое из арсенала), НО

Коль дошло до расстрела то оставайся мужчиной, умри достойно.

А если уж обоср..ся так помалкивай и не гавкай на того кто гораздо достойнее тебя и выше по духу.

вы же опять ничего не поняли. (а может я плохо объясняю?)

Мне фиолетово кто из вас за какую футбольную команду болеет, у каждый имеет право на альтернативное мнение, особенно ценю тех кто против "поголовных ЗА".

Вам нравится По и эпоха пороха?

Ваше право и ваш выбор, какие проблемы?

Но зачем же вести себя так агрессивно, поливая накопившимся в себе дерьмом тех кого вы и близко не знаете.

Можете сколько угодно критиковать власть и органы, особенно если у вас как у меня личные счёты, но грань переходить не стоит.

Даже в эпитетах. Я не приемлю Пороха, считаю его барыгой, казнокрадом и тп, но никогда не назову его лохом или дураком.

Только лох позволит себе публично называть другого долбоёбом, клоуном потому, что сам он им и есть.

Хотя бы потому, что не этот лох президент, премьер, министр, доктор наук и тд.

А в военное время тем более, только глупый не видит как мастерски с помощью идейных дурачков и платных провокаторов разыгрывается карта недоверия к власти и раскол в обществе.

Угомонитесь, мы еще не выиграли войну.

 

Только глупый опустится до того, чтобы используя должнлстное положение сводить старые политические счеты во время войны. Он неизлечимо глуп.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Propeller сказав:

На Сіверському напрямку ворог продовжує здійснювати артилерійські обстріли з території російської федерації прикордонних районів, а саме населених пунктів Бояро-Лежачі та Манухівка Сумської області

image.thumb.png.8ced71d9fad9da78cff3123822756270.png

  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dmitriy_S сказав:

Давайте по хронології.

19.03 у Порошенка закінчуються обмеження по виїзду за кордон, які наклав суд.

20.03 - 23.05 Порошенку нікуди не треба, сидить в Україні

23.05 стає відомо, що Медведчук дав свідчення на Порошенка

27.05 йобтвоюматьпаехали Порошенко намагається виїхати з країни 

И.... на этом основании можно нарушать закон?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, OuldMan сказав:

Думаете тоже готовил бы нападение на России с применением биологического и даже ядерного оружия? В связи с чем Россия была вынуждена...

Впевнена. Який не який, а "криголам".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

И.... на этом основании можно нарушать закон?

 

 

 

Хтось гарно написав: Суворість українських законів повністю нівелюється необов'язковістю їх виконання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

А потім московитам захотілось вєлічія і вони завзято стали переписувати історію.  

 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

200 000 тон БП, здебільшого дуже дефіцитних зараз снарядів 152мм, ракет для РСЗВ та буків безумовно були непотрібни...

Сьогодні слухав чергову Поплаву. Був непріємно вражений, що наприклад міни для 120мм міномету у Європі від початку вторгнення зросли у ціні в ШІСТЬ разів, хоча до цього були нікому особливо не потрібни. По снарядам майже така само картина...

Я для себе ситуацію так розумію, коли приходжу після когось щось змінювати, покращувати, перебудовувати.

Спочатку аналіз згубних наслідків діяльності попередника, далі аналіз необхідного результату, оцінка вартості і можливості це все досягти в певних фінансових рамках, далі коригування в бажаннях і фінансах і далі команда на виконання в обумовлені строки, контроль, перевірка результату. 

А у нас якось так виходить , що наче все попередники про...ли, але наступники по суті нічого не проаналізували і нічого не виправили та не модернізували, та ніхто навіть і не збирався всі ці 3 роки щось робити : ні закуплених в 6 разів дешевше мін, ні новозбудованих підземних складів, по суті навіть почате недобудоване стоїть(судячи з розслідування Бігуса)...  Відсутній системний процес, а без системності ніякого результату і немає.

PS Я до речі не зустрічав ніде детальну інформацію що ми втратили в результаті тих диверсій і яка цінність тих боєприпасів, чи реально там втрати дуже дефіцитного, що можна було б як мінімум переховати  чи щось не на стільки важливе.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

И.... на этом основании можно нарушать закон?

А де його порушували?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах



Снятый Глава СБУ Харьковской области
 

IMG_20220530_182238_303.jpg

Змінено користувачем Скромный прораб
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Хтось гарно написав: Суворість українських законів повністю нівелюється необов'язковістю їх виконання.

А кто выкопал Черное море он не сказал?

"В России суровость законов умеряется их неисполнением".

Это или Вяземский или Салтыков-Щедрин. История достоверно неизвестная...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

image.thumb.png.8ced71d9fad9da78cff3123822756270.png

Я б зараз дуже рекомендував сумчанам та жителям прикордонних районів бути готовим до другої хвилі. Жінок та дітей там точно не повинно бути. 

Особисто я не відновлюю своє помешкання, сім'я за кордоном.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

40 мин.  · 

На Херсонском направлении противник предпринимает срочные меры по купированию контр-наступательных действий подразделений Сил обороны Украины, перебрасывая на угрожаемые участки дополнительные силы и средства.

  Показать контент

В район Снигуривки переброшена усиленная мотострелковая рота с танками (до 6-и единиц). В районе Давыдова Брода так же сосрредотачивается танковая рота, усиленная артиллерийскми подразделениями (до 2-х гсабтр).

Между Красносельским и Брускинским фиксируется выдвижение в северном направлении свежей мотострелковой БТГр, усиленной танковой ротой и реадн на БМ-21 "Град" (вероятно из состава 7-й ВБ 49-й ОА ЮВО).

В общем, на участке контр-наступательных действий ВСУ в Херсонской области противник сосредоточил до 10-и батарей ствольной и реактивной артиллерии (включая, по крайней мере, одну сабтр на 203-мм СО типа 2С7 "Пион" и не менее 6-и гсабтр 152-мм САУ типа 2С19 "Мста-С"), пытаясь таким образом воспрепятствовать дальнейшему продвижению передовых подразделений ВСУ путём нанесения массированных огневых налётов по их боевым порядкам, а так же способствовать "восстановлению ранее утраченых позиций".

Потому, вполне вероятно, в ближайшее время противник попытается массированными контр-атаками, при не менее массированной артиллерийской поддержке, восстановить свои позиции по Ингульцу в районе Андреевки, Лозовой и Белогорки.

Кроме того, командование войск противника лихорадочно пытается формировать в этой операционной зоне дополнительные резервы для дальнейшего использования на Херсонском плацдарме.

Так, в районе Раденска противник активно формирует танковую БТГр (вы будетет смеятся, но на тех самых Т-62), а по направлению на Новую Каховку интенсивно перебрасывает бронетехнику для дальнейшего восполнения потерь ВВТ своих передовых подразделений. Достаточно показательно, что это в основном БМП-1 различных модификаций (в течение крайних суток - до 25-и единиц проследовало в том направлении).

В районе п.Олешки развёрнуты подразделения рв вс рф на ОТРК "Искандер"\ ТРК "Точка-У" (прикрыты дивизионом С-300ПМУ и 2-я единицами ЗРАК "Панцирь - С1"). В свою очередь, в районе Нечаево дополнительно разворачивается ЗРК "Бук-М1".

Командование войск противника явно опасается авиационных ударов ВС ВСУ не только на самом плацдарме, но и по своим целям и объектам на левом берегу Днепра в непосредственной близости от Херсонского плацдарма. И, судя по всему, боевое слаживание и доукомплектование новых БТГр, скорее всего, так же будет проходить в районе п. Олешки или южнее.

Посему, уважаемые читатели... я бы не спешил с термином "успешное наступление ВСУ" на Южном направлении. Тем более, с такими громкими фразами типа " ВСУ внезапно перешли в наступление". Не торопитесь и не спешите... Каждому овощу - своё время... Тем более, в Херсонской области...

 

Орки бояться і втратити позицій на інгульцю.  А також бояться перекинути всі резерви які стоять на лівому березі дніпра на правий до херсону. Тому що там чорнобаївка). Орки все правильно роблять. Чекають лендлізу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Давайте по хронології.

19.03 у Порошенка закінчуються обмеження по виїзду за кордон, які наклав суд.

20.03 - 23.05 Порошенку нікуди не треба, сидить в Україні

23.05 стає відомо, що Медведчук дав свідчення на Порошенка

27.05 йобтвоюматьпаехали Порошенко намагається виїхати з країни 

якщо слідувати вашій логіці, то тікати варто було  в перший же день, коли Медведчука схопили (якщо ти боїшся його свідчень). Але він чомусь місяць чекав. І взагалі якось себе алогічно поводить, повертаючись в країну за підозрою і можливим арештом, хоча має можливість сидіти на віллі в Іспанії і з поп-корном споглядати на весь цей цирк.

Хоча тікати варто було ще коли була возня з Чаусом, це ж такий важливий свідок, що про нього вже всі забули, хоча в свій час з Молдовою ледь не пересварились через нього)))

Змінено користувачем Сергей_84
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Canton сказав:

А кто выкопал Черное море он не сказал?

"В России суровость законов умеряется их неисполнением".

Это или Вяземский или Салтыков-Щедрин. История достоверно неизвестная...

А у мене відомо точно:  український суддя одного з районних судів Києва.

 

IMG_20220529_195347_805.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Скромный прораб сказав:



Снятый Глава СБУ Харьковской области
 

IMG_20220530_182238_303.jpg

От мне интернсно, за это б.ядство кто нибудь ответит? Спрашиваю как очевидец.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

якщо слідувати вашій логіці, то тікати варто було  в перший же день, коли Медведчука схопили (якщо ти боїшся його свідчень). Але він чомусь місяць чекав. І взагалі якось себе алогічно поводить, повертаючись в країну за підозрою і можливим арештом, хоча має можливість сидіти на віллі в Іспанії і з поп-корном споглядати на весь цей цирк.

Хронологія ще не закінчилася. Тож пропоную зачекати що буде далі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Хронологія ще не закінчилася. Тож пропоную зачекати що буде далі.

Згоден, дочекаємось фінішу. Одного разу хейтери вже отримали облизня і затихли..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Скромный прораб сказав:

Ну ладно, если ты о себе, можно понять, комплекс неофита, но хоть мать свою, русскую, пожалел бы, ей та за что такое наказание. Свят,свят, не доведи Господь(((

Даремно Ви Мамами почали мірятись.Мужчини так себе не ведуть.Тим більш в завідомо програшній позиції- моя Мама , на відміну від Вас, мене не виховала тикаючим бидлом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...