Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, yoojin сказал:

то... Зеленский, я думаю, в Харькове это понял.

треба було одразу звільняти всіх, призначених ще Хведоровичем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, OlegArh сказал:

Ага, не нужен был, а 7,62 и 5,45 сшибали по всей Европе.

Все більше схиляюсь до думки , що у нас в країні існують 2 паралельних реальності і вони ніяк не перетнуться, а розбіжності між ними ще більше будуть поглиблюватись і особливо після закінчення війни.

В одній Порошенко негідник і барига, бо нічого не зробив для армії за 5 років і для захисту від росії, а   Зеленський молодець , бо теж нічого не зробив для армії за 3 роки, але дуже хотів.

В іншій реальності Порошенко молодець, бо щось  робив для армії, а Зеленський негідник, бо знову ж таки нічого не робив для армії.

І в мене виникає питання: в якій з реальностей щось реально робилось для армії? і хто у нас  негідник, а хто молодець що стосується армії? Бо щось ми обговорюємо постаті в результаті своїх уподобань, а не конкретні факти.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Умнейший пацан...

Такой же кацап, как типа и я.

Знакомы еще со времен его работы в Новой Газете, у Димы Муратова (нобелевский лауреат, на всякий случай).

Последний раз виделись на Карачуне, когда его расстреливать вели...но, слава Богу, контрики оперативно сработали, не допустили

При чем здесь нобелевский лауреат, для придания лишнего веса мудаку? :unknown:

И за что расстрелять хотели напомнить?

Не за то ли, что типа сэлфился на фоне наших позиций? Ж-)

Цитата

Мы успели начать работу по бурению, облазить все закоулки, пофоткаться,...

Потому и:

...случилась нелепая штука – десантура обвинила журналистов в шпионаже… ...

..."Мы тебя расстреляем", – приговаривал покойный [волонтер Андрей Галущенко] Эндрю.

Он почему-то тоже решил, что я – российский шпион. В осажденной крепости так бывает. Звонки в Киев, высокому начальству, не помогали. Киев советовал держаться, предлагал наладить контакты с военными и призывал к спокойствию. И мне уже почти удалось договориться, когда Бабченко повели на расстрел", – рассказал Касьянов.


И еще на счёт "Такой же кацап, как типа и я"...


По его словам, "Аркаше завязали глаза и поставили на колени".

"Он плакал, стучал зубами от холода и от ужаса происходящего и просил его не убивать. Я стоял рядом и невозмутимо курил сигарету. Я знал, что это – проверка. Что если я заступлюсь – меня тоже свяжут, изобьют, и я уже ничем не смогу помочь... Раздалась автоматная очередь. Аркаша упал лицом вниз, в жидкую дождливую грязь. После чего его, воющего от отчаянного страха, волоком перетащили в расположение ивано-франковского "Беркута"...

И после такого "достойного" поведения этот продажный хитрожоп может себе позволить поливать дерьмом на Зе? 

Ах, он же кацап, ему пгастительна. 

Тьфу!

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Сергей_84 сказал:

Сталася жахлива подія.(( Порошенко покинув Україну.  Хто відповість за цей злочин? Як його тепер ловити і судити?

До речі, поїхав в Роттрдам...напевне нову схему з вугіллям обговорювати😁

Либо просить политической защиты))). Если что, держите форумчан в курсе ))).

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, XL.pro сказал:

Либо просить политической защиты))). Если что, держите форумчан в курсе ))).

 

Ой, та тут без порохоботів швиденько новин по Петі накидають. Іноді складається враження, що якраз опоненти більше слідкують за його діяльністю, ніж прихильники.

Я навіть здивований, що ніхто першим не виклав гнівний пост з цією новиною з укрправди)) бо фоточки з непропуском зявились досить оперативно тут.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Ой, та тут без порохоботів швиденько новин по Петі накидають. Іноді складається враження, що якраз опоненти більше слідкують за його діяльністю, ніж прихильники.

Я навіть здивований, що ніхто першим не виклав гнівний пост з цією новиною з укрправди)) бо фоточки з непропуском зявились досить оперативно тут.

Все же считаете себя порохоботом?))) Зафиксирую )))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах


Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь офіційно підтвердив, що його країна прийняла рішення передати Збройним Силам України вісім новітніх самохідних артилерійських установок Zuzana 2 калібру 155 мм. Українські артилеристи уже прибули в Словаччину, щоб опанувати ці САУ. Про це пише польське видання Defence24.

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нарешті знайшов час вивчити конфлікт  Бутусова і Безуглої. І дещо в ах.... від того, що запропонувала Безугла в своєму законопроекті. Вона по суті запропонувала  в ньому дозволити покарання військовослужбовцю у вигляді смерті. І в середовищі захисників "Слуг народу" якась мертва тиша,наче нічого і не відбулося. Не дай Бог би цей законопроект тишком-нишком прийняли..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, XL.pro сказал:

Все же считаете себя порохоботом?))) Зафиксирую )))

Не важливо ким ти себе вважаєш,важливо ким тебе вважають інші). Я більше скажу, затятим  порохоботом мене роблять деякі недолугі аргументи прихильників Зеленського. Мені все більше хочеться триматись подалі від деяких з них))

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 9
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlegArh сказал:

А за 5 рокiв, при барыге, можно было все ВСУ сделать по изрильскому или швейцарскому образцу. Или, хотя бы обещанный патронный завод отстроить. Но забор от "кролика", и Roshen, оказались ближе к телу.

Вы путаете монобольшенство теперешнее с прошлым большенством , где очень тяжело было провести необходимые решения.  При 5 продавить изменения в конституцию ( движение в нато)  было очень тяжело и приходилось идти на компромиссы и договариваться. Но движение в Европу и НАТО было очевидным. Чего не скажешь при нинишнем парламенте. Где , в первое время , большинство голосовало по звонку из оп.

 

2 часа назад, yoojin сказал:

Це не підробка, як і всі ці перехоплення. Нажаль, це єдине, що роблять СБУ позитивного. Але для цього розуму багато не потрібно - лише технічна складова питання.

Думаю там много хороших спецов и, которые совершают подвиги на передовой. Но расскажу из чего они кормятся , может некоторые , в нашем регионе. Каждая электричка энной ЖД , обложена данью , которую каждая бригада должна платить . Курирует именно СБУ. Ручеечки идут на верх. Некоторые проводники отказались платить дань , теперь испытывают давление с разных сторон.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВСУ приземлили редкий рашистский вертолет – Ми-35МС.

Это вертолет связи и управления, который предназначенный для перевозок VIP-персон.

Он был разработан для российского военного командования и стоит около $36 млн.

52efa2da-23e3-4383-adb1-1ca1f1f5ddcf.jpg.d2b26584d223dec4db785eaba3156e95.jpgbafa3c88-07b3-4a94-a16a-94fb59bef041.jpg.4898b2a4e0ff5d35398d49a2e4d73053.jpg

  • Лайк 20
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Игорь UA сказал:

Думаю там много хороших спецов и, которые совершают подвиги на передовой. Но расскажу из чего они кормятся , может некоторые , в нашем регионе. Каждая электричка энной ЖД , обложена данью , которую каждая бригада должна платить . Курирует именно СБУ. Ручеечки идут на верх. Некоторые проводники отказались платить дань , теперь испытывают давление с разных сторон.

Какая дань с электричек? Они что доходные?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, igor_d70 сказал:

Какая дань с электричек? Они что доходные?

Для государства нет , конечно 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

ВСУ приземлили редкий рашистский вертолет – Ми-35МС.

Это вертолет связи и управления, который предназначенный для перевозок VIP-персон.

Он был разработан для российского военного командования и стоит около $36 млн.

52efa2da-23e3-4383-adb1-1ca1f1f5ddcf.jpg.d2b26584d223dec4db785eaba3156e95.jpgbafa3c88-07b3-4a94-a16a-94fb59bef041.jpg.4898b2a4e0ff5d35398d49a2e4d73053.jpg

 

На продаж пригнали?
Чого ж мовчали?
Незручно якось вийшло.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, igor_d70 сказав:

Какая дань с электричек? Они что доходные?

Можливо, тому і нЄ доходниЄ.?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

И только военный преступник Невзоров понимает, что нет у России никакого будущего.

Я би не дуже раділа. Тобто, будущего нет. Так і є. Але , що це означає для нас?

Зовсім не означає, що намає Росії для нас. Вона є і буде далі. Як не називай. Чим в Росії гірші справи, тим вона небезпечніша. 

В Советського союзу теж не було майбутнього з точки зору розвитку. Для людей в тому Союзі не було майбутнього. Доводилося намагатися там існувати в надії, на зміни. Ця тюрма народів існувала десятки років і перемолола десятки міліонів життів.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

 

И после такого "достойного" поведения этот продажный хитрожоп может себе позволить поливать дерьмом на Зе? 

Ах, он же кацап, ему пгастительна. 

Тьфу!

Я уверен, вы подадите достойный пример мужества и несгибаемости на собственной казни...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, JFK сказал:

Так він під арештом був.

Так это плюшевый вариант, курам на смех.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сергей_84 сказал:

 Вона по суті запропонувала  в ньому дозволити покарання військовослужбовцю у вигляді смерті.

аналог приказу № 227 «Ни шагу назад!»

Цитата

І в середовищі захисників "Слуг народу" якась мертва тиша,наче нічого і не відбулося. 

так в раді кнопкодавить не  в окопі сидіть

Змінено користувачем ozzy
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Алік сказав:

І за Шуфрича! punish.gif

а парасюку героя.:ROFL: ні хера собі генералу сбу з ноги))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Сергей_84 сказав:

Сьогодні нарешті знайшов час вивчити конфлікт  Бутусова і Безуглої. І дещо в ах.... від того, що запропонувала Безугла в своєму законопроекті. Вона по суті запропонувала  в ньому дозволити покарання військовослужбовцю у вигляді смерті. І в середовищі захисників "Слуг народу" якась мертва тиша,наче нічого і не відбулося. Не дай Бог би цей законопроект тишком-нишком прийняли..

краще б вже тупих ставили, ніж неадекватів на чоловічі посади

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, yoojin сказав:

Нажаль, це єдине, що роблять СБУ позитивного. Але для цього розуму багато не потрібно - лише технічна складова питання.

З початку війни СБУ ліквідувала понад 140 ворожих ДРГ і викрила 4 тис. колаборантів   ssu.gov.ua/novyny/z-pochatku-viiny-sbu-likviduvala-ponad-140-vorozhykh-drh-i-vykryla-4-tys-kolaborantiv-video

З початку повномасштабного вторгнення рф за допомогою СБУ проведено 9 обмінів і повернуто до України 324 наших полонених.     ssu.gov.ua/novyny/za-dopomohoiu-sbu-provedeno-9-obminiv-i-povernuto-do-ukrainy-324-nashykh-polonenykh

З початку війни СБУ відкрила понад 6 тис. кримінальних проваджень за злочини проти України.   ssu.gov.ua/novyny/sbu-vidkryla-ponad-6-tys-kryminalnykh-provadzhen-za-zlochyny-proty-ukrainy-video

У Харкові СБУ викрила прихований склад танкових запчастин, які призначалися окупантам. У підпільному сховищі знаходилося 19 танкових двигунів та інші комплектуючі до бронетехніки сумарною вартістю близько $1,5 млн.   ssu.gov.ua/novyny/u-kharkovi-sbu-vykryla-prykhovanyi-sklad-tankovykh-zapchastyn-yaki-pryznachalysia-okupantam-video

СБУ знешкодила ворожу агентуру, яка збирала розвіддані про оборонні рубежі українських військ та дислокацію літаків ЗСУ   ssu.gov.ua/novyny/sbu-zneshkodyla-vorozhu-ahenturu-yaka-zbyrala-rozviddani-pro-oboronni-rubezhi-ukrainskykh-viisk-ta-dyslokatsiiu-litakiv-zsu-video

Це тільки мала доля.

Треба вірити в Україну, а не її ворогам і ворожій пропаганді.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...