Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, eam сказав:

Да какие там леса, не смешите. И до границы 30км делают оборону с той стороны бессмысленной. Сами же говорите что самолеты там летали как у себя дома.

 

Я вам скажу более. За 2 дня до начала из одного леса на севере как раз вывезли с300 явно чтобы убрать из под удара.

не 30, а 40, и в районе Яротовки большой лесной массив, дорога на белгород простреливается,

Какова скорость продвижения орков на Северодонецк?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, -Xeon- сказав:

 

Є кардинально інша історія тих подій.

Навіть не знаю кому вірити, з одного боку цілий начальник СБУ, а з іншого якийсь "блогер"

 

image.png.4f00d742301c30588bde1dbf6c4d1f32.png

блогер ні з нє фіг не гнав би так. було значить діло. може про тачки й перегнув, да вони для зсу віджимались. 
ну і з посади то полетів..
 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Сергей_84 сказал:

ну не зовсім так, але то вже не має наразі значення))

 

До речі, якщо говорити про Харків, від AndyAntonov вже місяць немає звістки, можливо хто в курсі?

именно так. пару ночей наблюдал залпы РСЗО с моего (левого берега) на правый . наблюдал из окна. живу высоко и сектор обзора от края Троещины - весь правый берег. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Вы там все такие в ципсо сидите?

Не удивительно, что вы все просераете, за что берётесь :) 

Государство работы для тебя не предусмотрело, хорошо что вас видно издалека, оно вас пометило 😂

Ти коли двері зачиняєш скільки разів перевіряєш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

У меня спрашивает левый чел с форума с 10-ю постами. Может тебе ещё ключи дать от квартиры, где деньги лежат ?

Птср - дорогая долгая пожизненная реабилитация. 

У тебе параноя. І це не дивно. З огляду на твою поведінку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені дуже шкода загиблого французького журналіста але швидка реакція французів дуже подобається...

 

Міністр Європи та закордонних справ Франції Катрін Колонна заявляє, що її країна передасть Україні ще одну партію самохідних гаубиць Caesar.

 

В нас там доречі німецькіх журналістів на передку немає?...

 

  • Лайк 9
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

45 мин.  · 

Ну, как бы это помягче сказать...

Ширина "небольших контр-наступательных действий" ВСУ...

в течение крайних часов... скажем так...

"несколько увеличилась"...

  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, -Xeon- сказал:

А потрібно було арту поставити перед містом (де відстань до границі 20км), щоб її ворог знищив одразу і потім попер маршем на місто?

Експерди кажуть що все не правильно, шо поробиш...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

именно так. пару ночей наблюдал залпы РСЗО с моего (левого берега) на правый . наблюдал из окна. живу высоко и сектор обзора от края Троещины - весь правый берег. 

"не зовсім" означало, що я бачив ствольну арту на власні очі в безпосередній близькості до лінії фронту біля житомирської траси.. Ну а пригоди Бм-21 біля Ретровіля мало хто не бачив. Звісно я не сперечаюсь, що  і з правого насипали, бо до деяких зон Півночі нереально було дотягуватись((

 В Києві в принципі важко  заховати арту аж в район одеської або обухівської  трас, відстані не ті. Там перебували інші ніштяки.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vikctor сказал:

 

 

В нас там доречі німецькіх журналістів на передку немає?...

 

поводьтесь стриманіше, а то знайдуться американські і тоді реальність отримати 300 км ракети стане ближчою))

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начебто ї непогано, в тому сенсі що краще ніж зараз, але угорців дожати явно не вдалося...

 

️Лидеры стран ЕС пришли к соглашению о частичном запрете экспорта российской нефти в ЕС - глава Евросовета Шарль Мишель

Теперь ЕС сможет запретить ввоз около 2/3 закупаемой им нефти из РФ, "сокращая огромный источник финансирования ее военной машины".

Кроме того, новый пакет санкций включает отключение от SWIFT "Сбербанка", запрет еще 3 российских государственных вещателей, наложение санкций на лиц, ответственных за военные преступления в Украине.

1599981724_.png.945803b8ae4bd1236f25f044f0e6d055.png

  • Лайк 7
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, ukrainian сказал:

Цікава картинка з історії

D289ACC9-8437-4792-873B-4B70ECB7266F.jpeg.6a5a598bb4fd303368ae90f125689a61.jpegwww.radiosvoboda.org/a/istoriya-vyboriv-prezydenta-ukrayiny/29779081.html

ну обрали грузини Гамсахурдя , а азери - Ельчiбея ....

 

Покращення настало? 

7d28c6fbcd2e8ed11576790032b3c.jpeg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Alvalk сказав:

А вообще ситуация напомнила мне, как мы как-то с женой из Донецка поехали в Первомайское. Там рядом. По GPS-навигатору (тогда еще новинка была, одолжил в поездку). Чувствуем, вроде не в ту сторону едем и как-то далековато показывает. Остановились, потыкал еще... оказалось, что под Донецком аж три Первомайских 🤣

Точно так же не в то Первомайское приехал БУК из Курска и не тот самолет завалил...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vikctor сказав:

Начебто ї непогано, в тому сенсі що краще ніж зараз, але угорців дожати явно не вдалося...

 

️Лидеры стран ЕС пришли к соглашению о частичном запрете экспорта российской нефти в ЕС - глава Евросовета Шарль Мишель

Теперь ЕС сможет запретить ввоз около 2/3 закупаемой им нефти из РФ, "сокращая огромный источник финансирования ее военной машины".

Кроме того, новый пакет санкций включает отключение от SWIFT "Сбербанка", запрет еще 3 российских государственных вещателей, наложение санкций на лиц, ответственных за военные преступления в Украине.

1599981724_.png.945803b8ae4bd1236f25f044f0e6d055.png

MINIMUM pressure on russia to end the war.

Максимумом было бы:

- полное перекрытие поступления денег

- исключение из ООН

- объявление награды за голову террориста №1

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, dvr002 сказал:

не пойму смысла Лендлиза если то дадим, то не дадим?

Запил бабла нужными людьми в Америке. 

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, dvr002 сказал:

не пойму смысла Лендлиза если то дадим, то не дадим?

Хз. Можливо розраховано на місцевий американський електорат плюс створення робочих місць в США. Я теж не можу до кінця зрозуміти чому було скільки ейфорії коли його проголосували. Як не давали серйозної зброї (літаки, ППО, балістичні ракети, ударні дрони, крилаті ракети і тд) так і не дають, і сумніваюсь що це зміниться. Не знаю на скільки Америка зацікавлена в повернені Україною своїх територій. 

Змінено користувачем ukrainian
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ukrainian сказал:

Не знаю на скільки Америка зацікавлена в повернені Україною своїх територій. 

Вона більш зацікавлена в затягуванні конфлікту, щоб знищити рашку економічно та за рахунок внутрішніх непорозумінь, як це було з совком.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ukrainian сказал:

Хз. Можливо розраховано на місцевий американський електорат плюс створення робочих місць в США. Я теж не можу до кінця зрозуміти чому було скільки ейфорії коли його проголосували. Як не давали серйозної зброї (літаки, ППО, балістичні ракети, ударні дрони, крилаті ракети і тд) так і не дають, і сумніваюсь що це зміниться. Не знаю на скільки Америка зацікавлена в повернені Україною своїх територій. 

Ленд-лиз УПРОЩАЕТ администрации США передачу вооружения. Не нужно каждый раз протаскивать через конгресс. Дедушка будет все решать сам. Естественно, после консультаций с армейцами и разведкой.

И если ПОКА не дают, то это не значит НИКОГДА не дадут.

Посмотрим...

И, походу, об изменении позиции будут объявлять уже ПО ФАКТУ поступления техники

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...