Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Україна запрошує виробників зброї із країн-партнерів протестувати нове озброєння на полі бою - Резніков

interfax.com.ua/news/general/847132.html

 

 

410d563-274947352-265605409085252-2177739976373076539-n.jpg

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабінет Міністрів України погодив залучення чергового гранту від США у розмірі $4,5 млрд, повідомив прем'єрміністр Денис Шмигаль.

Шмигаль повідомив, що кошти надійдуть через фонд, створений Світовим банком.

interfax.com.ua/news/economic/847049.html

 

231576-1200x800-1-570x380.jpeg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колишньому керівнику державного підприємства "Антонов" повідомлено про підозру за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України).

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу Генерального прокурора.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ.

www.wing.com.ua/content/view/32591/40/

 

gost_310322_01.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

всенародна підтримка

От і думай зараз де вони ті 76% відсотків взяли🤷‍♂️.Але ж десь взяли.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, 7351 сказав:

 

Оце так...

Навскидку й не згадаю, коли офіційно на найвищому рівні приймали дружину голови іншої держави без нього самого . А в США... це щось неймовірне.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Я намагаюся не дивитися пропагандистські відео, тому, що вони не можуть бути незаангажованими. Мій пост про те, щоб не вводити форумчан в оману "незалежними" ЗМІ. 

Де тут омана?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як повідомляє у своєму твіттері журналіст Ендрю Тодос, захисник "Евертона" Віталій Миколенко купив сім джипів для ЗСУ.


"Віталій Міколенко разом зі своїми друзями з гумористичного гурту YouTube "Леви на джипах" відправив 7 автомобілів на лінію фронту в Україні.


Миколенко взяв на себе всі витрати, у той час як фонд "Леви на джипах" займався логістикою та підготовкою автомобілів", - написав Тодос.

www.dynamomania.com/news/641378-vitalij-mikolenko-kupil-sem-dzhipov-dlya-vsu

post641378_ec1bf_content.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Де тут омана?

Омана в тому, що ютуб-канал "Самий сок -2" працює на Порошенка, але все завуальовано, немовби він американський і незалежний. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Омана в тому, що ютуб-канал "Самий сок -2" працює на Порошенка, але все завуальовано, немовби він американський і незалежний. 

притензіі до інформаціі є?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

притензіі до інформаціі є?

Притензій немає, лише претензії до правдивості інформації від брехунів. Ви ще не зрозуміли, що однозначно не можна вірити нікому? Інформація може бути достовірною. а може і ні. Але тому, хто не раз вже брехав, віри немає. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Музей сказал:

Не знаю, чи вже обговорювалося, але після теракту в Вінниці була інфа про затримання 300 осіб за підозрою у наведенні.

А тепер, стало відомо, що там загинули кілька вагомих українських офіцерів. 

 

Покі відомо про трьох загибліх офицерів. З одного боку нічого дивного - зараз війскові всюди й при влучанні в центр великого міста в середині дня майже точно будуть загиблі війскові. В Вінниці приліти були поруч із штабом повітряних сил. В сам штаб не влучіли, але в кілометрі від штабу теж можуть ходити війскові з цього самого штабу.

 

2 часа назад, Бездомный сказал:

що і сказав конашенко 

 

А що він сказав? Бо я так розумію наврядчі хтось ще девиться його промови. З того що я чув (пересказ слів сімонян кімось з наших блогерів) - в домі офіцерів було зібрання високопосадовців ВПС ЗСУ із закордоннимі колєгами. Ні якіх підтверджень цьому досі немає.

 

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Чи є заперечення по інформаціі?Нема? Добре.

Ні в кого немає зуперечень, бо дивитись подібне не порохоботам западло, а порохоботи з березою будуть згодні в будь-якому разі.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще одна история, достойная стать сценарием комедийной короткометражки:
Приключения Газмановых — отца и сына, в Америке.
image.thumb.png.7029315815b82be04228fd057ce529ba.png
 

  • Лайк 1
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Притензій немає, лише претензії до правдивості інформації від брехунів. Ви ще не зрозуміли, що однозначно не можна вірити нікому? Інформація може бути достовірною. а може і ні. Але тому, хто не раз вже брехав, віри немає. 

Це Ви про Зеленского і зелену зграю?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Музей сказал:

Оце так...

Навскидку й не згадаю, коли офіційно на найвищому рівні приймали дружину голови іншої держави без нього самого . А в США... це щось неймовірне.

 

приїхала робити кацапію країною терорашею за Вінницю , Кременчук , Маріуполь , Миколаїв , Харків .....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вау, а я думав така-собі подія...

 

Куда більш цікаве відео падіння руснявого СУ-35 в Новой Каховці:

 

 

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, то не про "зелену зграю", яку всім порохоботам хотілося би бачити такою, як сказав сивокучерявий алкаш, а про шоколадносивочолого обісраного недогецьмана пєцю мудазвона, який не може ніяк заспокоїтися зі своєю прибацаною жіночкою.
О, зараз підійметься виття порохоботів. Їм пєця сцить в очі і вуха, а вони кажуть, що то божа роса.
Але! На відміну від маси порохоботів я ту мразоту знаю особисто більше 20 років, як і багато моїх друзів. Так от, ніхто про пєцю із тих хто його добре, близько і давно знає, не може нічого доброго і позитивного. То негідник і тварина, яка наробила і робить стільки всього, що його давно потрібно підвісити не просто за яйця, а четвертувати, а нормальні і притомні люди його готові тупою пилкою по міліметру пиляти.
Вірять тій гидоті тільки відверті дурні, яких по кремлівських методичках обробив "Прямий" і 5-й.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 5
  • Хаха 4
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Игорь UA сказал:

Це Ви про Зеленского і зелену зграю?

Ні, це про Порошенка і його ботів. Але це можна сказати про будь-яку владу в Україні. Пороблено там мабуть на тій Банковій. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Ranch сказал:

Шоколадносивочолого обісраного недогецьмана пєцю мудазвона, який не може ніяк заспокоїтися зі своєю прибацаною жіночкою.
О, зараз підійметься виття порохоботів. Їм пєця сцить в очі і вуха, а вони кажуть, що то божа роса.
Але! На відміну від маси порохоботів я ту мразоту знаю особисто більше 20 років, як і багато моїх друзів. Так от, ніхто про пєцю із тих хто його добре, близько і давно знає, не може про нього сказати нічого доброго і позитивного. То негідник і тварина, яка наробила і робить стільки всього, що його давно потрібно підвісити не просто за яйця, а нормальні і притомні люди його готові тупою пилкою по міліметру пиляти.
Вірять тій гидоті тільки відверті дурні, яких по кремлівських методичках обробив "Прямий" і 5-й.

А я пам'ятаю інтерв'ю Катеринчука, який сказав таке - "яка європейскість і солідарність? У Порошенко? Там її і близько немає. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

Вау, а я думав така-собі подія...

 

Куда більш цікаве відео падіння руснявого СУ-35 в Новой Каховці:

Завдяки "таким собі" подіям ми маємо можливість дивиться "більш цікаве відео падіння руснявого СУ-35 в Новой Каховці", а не мінськи капітуляції та брехню.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Притензій немає, лише претензії до правдивості інформації від брехунів. Ви ще не зрозуміли, що однозначно не можна вірити нікому? Інформація може бути достовірною. а може і ні. Але тому, хто не раз вже брехав, віри немає. 

Ви брехун, бо не наводите фактіа, де вони брехали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось точка зору Корчинського. Звичайно, не обов'язково йому вірити. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...