Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, 7351 сказал:

Завдяки "таким собі" подіям ми маємо можливість дивиться "більш цікаве відео падіння руснявого СУ-35 в Новой Каховці", а не мінськи капітуляції та брехню.

З другою частиною згоден, а ось в першой не бачу прямого зв'язку - між візитом першой леді в США та збиттям СУ-35.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Ви брехун, бо не наводите фактіа, де вони брехали.

Ну, звісно, Порошенко і його боти ніколи не брешуть. Оце дійсно вже брехня. 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пєця і особливо його кохана жіночка марина - українофоби і україноненависники, які ніколи свою ненависть до українців і українського народу не приховували. Навіть у побуті і у присутності ряду посадових осіб вони допускали і допускають образливі вислови про українську мову і її носіїв. На "Лучі", в ДП "Антонова", на "Квазарі", "Піларі", в УДО це знають всі. Що виробляла охороні мариночка, коли та кучерява мразота була президентом, на що тратила державні гроші - можна цілий роман написати.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А я пам'ятаю інтерв'ю Катеринчука, який сказав таке - "яка європейскість і солідарність? У Порошенко? Там її і близько немає. 

Хто такий Катеринук?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Оце так...

Навскидку й не згадаю, коли офіційно на найвищому рівні приймали дружину голови іншої держави без нього самого . А в США... це щось неймовірне.

 

приїхала робити терорашу терорашею офіційно ? 

aVVK6rd8P4Y.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нормальні і притомні люди його готові тупою пилкою по міліметру пиляти😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Ranch сказав:

пєця і особливо його кохана жіночка марина - українофоби і україноненависники, які ніколи свою ненависть до українців і українського народу не приховували. Навіть у побуті і у присутності ряду посадових осіб вони допускали і допускають образливі вислови про українську мову і її носіїв. На "Лучі", в ДП "Антонова", на "Квазарі", "Піларі", в УДО це знають всі. Що виробляла охороні мариночка, коли та кучерява мразота була президентом, на що тратила державні гроші - можна цілий роман написати.

боже, яке кончене

  • Лайк 8
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Vikctor сказав:

З другою частиною згоден, а ось в першой не бачу прямого зв'язку - між візитом першой леді в США та збиттям СУ-35.

Нема довіри та поваги -- нема зброї та грошей на захист України.

Нема зброї -- нема відео, яке нам подобається.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Ranch сказал:

 в УДО це знають всі.

А УДО - це така організація, щоб знали всі? Українське Добровільне Общество? 🤣

Змінено користувачем Firetuf
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Ranch сказав:

Ні, то не про "зелену зграю", яку всім порохоботам хотілося би бачити такою, як сказав сивокучерявий алкаш, а про шоколадносивочолого обісраного недогецьмана пєцю мудазвона, який не може ніяк заспокоїтися зі своєю прибацаною жіночкою.
О, зараз підійметься виття порохоботів. Їм пєця сцить в очі і вуха, а вони кажуть, що то божа роса.
Але! На відміну від маси порохоботів я ту мразоту знаю особисто більше 20 років, як і багато моїх друзів. Так от, ніхто про пєцю із тих хто його добре, близько і давно знає, не може нічого доброго і позитивного. То негідник і тварина, яка наробила і робить стільки всього, що його давно потрібно підвісити не просто за яйця, а четвертувати, а нормальні і притомні люди його готові тупою пилкою по міліметру пиляти.
Вірять тій гидоті тільки відверті дурні, яких по кремлівських методичках обробив "Прямий" і 5-й.

Порохоботи не прийшли, але істерика за розкладом?

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Хто такий Катеринук?

А ви не знаєте? Погугліть. Він набагато ідейніший, ніж сивочолий. І він набагато краще знає Порошенка, тому, що тісно з ним спілкувався і працював у владі. Щось я не чув про негативний бек-граунд Катеринчука. Я йому більше довіряю, ніж Порошенку. Ось і все. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

А ви не знаєте? Погугліть. Він набагато ідейніший, ніж сивочолий. І він набагато краще знає Порошенка, тому, що тісно з ним спілкувався і працював у владі. Щось я не чув про негативний бек-граунд Катеринчука. Я йому більше довіряю, ніж Порошенку. Ось і все. 

А що він гарного зробив у житті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А що він гарного зробив у житті?

Як мінімум, зробив все, як адвокат, щоб відбувся третій тур виборів. Завдяки  цьому, зовсім іншим шляхом пішла історія України. Взагалі, казати таке про найактивніших учасників Майдану- то явний антиукраїнський зашквар

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

 Взагалі, казати таке про найактивніших учасників Майдану- то явний антиукраїнський зашквар

Відкрийте архів політички за 14 рік - там всі нинішні "патріоти" зашкварені🤣 і не один раз. Років через 8-10 коли вони вчергове будуть з русскими в десна лупитись - не забудьте суди заглянути.Поржать🤪.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, 7351 сказав:

FYDdF2gWIAABXDJ.jpg

Хаймерсы до Харькова дотопали, это обнадеживает.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2022 в 15:22, Alvalk сказал:

Главный спонсор терроризма:

image.thumb.png.b64d202031f97935a60a8106b10229b6.png

вы же понимаете, что это плохо завуалированная похвала? Или высокий IQ не позволяет?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Ranch сказал:

То негідник і тварина, яка наробила і робить стільки всього, що його давно потрібно підвісити не просто за яйця, а четвертувати, а нормальні і притомні люди його готові тупою пилкою по міліметру пиляти.

Я понимаю что должен быть "свой" ответ кантому, винсолу, вомбату и пр. "Гуманитариям", но думаю не стоит опускаться до их уровня...

Я не имею такой ненависти к рошенку, может я конечно его мало знаю? Я верней его вообще не знаю, мне более не приятен его агрессивный электорат чем сам предводитель стада. Но думаю агрессия не самый лучший способ противостояния. Есть же демократические пути наказать если человек виновен. На политическую пенсию его уже отправила зелена дрысня достаточно демократическим способом.

Будет достаточно доказательств того о чем вы говорите значит посадят.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Ranch сказал:

Ні, то не про "зелену зграю", яку всім порохоботам хотілося би бачити такою, як сказав сивокучерявий алкаш, а про шоколадносивочолого обісраного недогецьмана пєцю мудазвона, який не може ніяк заспокоїтися зі своєю прибацаною жіночкою.
О, зараз підійметься виття порохоботів. Їм пєця сцить в очі і вуха, а вони кажуть, що то божа роса.
Але! На відміну від маси порохоботів я ту мразоту знаю особисто більше 20 років, як і багато моїх друзів. Так от, ніхто про пєцю із тих хто його добре, близько і давно знає, не може нічого доброго і позитивного. То негідник і тварина, яка наробила і робить стільки всього, що його давно потрібно підвісити не просто за яйця, а четвертувати, а нормальні і притомні люди його готові тупою пилкою по міліметру пиляти.
Вірять тій гидоті тільки відверті дурні, яких по кремлівських методичках обробив "Прямий" і 5-й.

Татаров, Ермак, новые руководители СБУ и прокуратуры вызывают у Вас и Ваших друзей исключительно чувство глубокого уважения? И Степанов со Шкарлет тоже?

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Ranch сказал:

пєця і особливо його кохана жіночка марина - українофоби і україноненависники, які ніколи свою ненависть до українців і українського народу не приховували. Навіть у побуті і у присутності ряду посадових осіб вони допускали і допускають образливі вислови про українську мову і її носіїв. На "Лучі", в ДП "Антонова", на "Квазарі", "Піларі", в УДО це знають всі. Що виробляла охороні мариночка, коли та кучерява мразота була президентом, на що тратила державні гроші - можна цілий роман написати.

И кто что знает в ДП "Антонова"? А ну расскажите поподробнее. Как бы про всех остальных я знаю только понаслышке, а тут проверить могу ...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ебашат с градов по нам уже три раза в сутки,конечно не сравнимо с Харьковом,но бля 9 км через водохранилище и суки стоят на атомной станции. Раз их наши припиз"ячили,не знаю из чего,но с Энергодара писали,что ныкались и бегали перепуганые как мыши. Сегодня бляди в 2часа ночи 30 зарядов по частному сектору. Убитые,раненые,четверо детей в больнице. Сначала били по заводам,больницам,школам,высоковольтным вышкам,базе отдыха,всё не долетевшее падало на жилые кварталы,теперь сука тупо в жилые районы.

  • Сумно 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, wyatt сказал:

вы же понимаете, что это плохо завуалированная похвала?

Конечно же,  когда упоротый рашист называет кого-то спонсором терроризма за поддержку ВСУ, то для нормального украинца это будет звучать, как похвала.

Но на болотах питерцам это сложно понять

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Вячеслав63 сказав:

А ось точка зору Корчинського. Звичайно, не обов'язково йому вірити. 

Вірити тому, хто сидів за одним столом з Дугіним?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, wyatt сказал:

вы же понимаете, что это плохо завуалированная похвала? Или высокий IQ не позволяет?

 

на чому я себе спіймав ...

 

українець  і кацап , навіть "Брата 2" бачать різними очима - діаметрально різні сенси вбачають .

переважна кількість кацапів в сарказм взагалі не вміють - сприймають буквально

 

то ж те може бути , як похвала , так і звинувачення від тупої людини

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...