Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, 7351 сказал:

На цьому форумі ти пишешь, як ворог України -- це я бачу.

Видишь ты дуду на льду...

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Речь идет про СТРАТЕГИЮ перехода на стандарт НАТО. Все шло своим чередом...до 19 г

Во-первых если бы мы действительно переходили на стандарты НАТО, нам бы не пришлось сейчас столько людей переучивать. Во-вторых какое оружие Украина производила по стандартам НАТО (так часто упоминаемая вами "Ольха" разработана на основе советских "Ураганов" такого же колибра)?

1 час назад, Canton сказал:

А сейчас мы НЕ ДОГОВОРИЛИСЬ, а ЗАПЛАТИЛИ сотнями тысяч жизней. Тут большого ума не надо  - расплачиваться судьбами людей, территориями и выдавать это как акуенную заслугу...

Кантон вы очень глупый человек т.к. не ведите причинно-следственную связь, конкретно с 2014 г. по 2019 г. мы потеряли ОРДЛО! В цифрах это - 1,6 млн. человек + 14 тыс. убитыми с нашей стороны за все время АТО/ООС. Из этих 1,6 млн. человек минимум 30-35 тыс. теперь воюют против Украины (а оставшиеся работают на экономику РФ) т.е. это не просто как убитые надо считать, а как количество врага который убивает теперь эти сотни тысяч мирных жителей которые вы упоминаете (кстати эти 1,6 млн. позовлили переизбрать Хуйло еще на один срок и начать войну). Т.е. потеряв 1,6 млн. человек и предоставив врагу 30-35 тыс. (первый и второй армейский корпус) человек в армию мы с 2014 по 2019 г. не получили такой поддержки запада как сейчас и именно тогда это превозносилось как охранительная заслуга прежней власти... притом, что не было ни ковида, ни такого массированного вторжения сразу с 3-х направлений как в феврале 2022 г. Я в шоке с таких людей... сейчас сотни тысяч замечают, а то, что в ОРДЛО 1,6 млн. потеряно и больше десяти тысяч убито за 5 лет с 2014 г. - это как бы норм?!?

2 часа назад, Canton сказал:

Сука, я вас просто ненавижу, скотов...

это хорошо когда россиянин ненавидит украинцев :), значит мы чем-то от вас отличаемся :)... пока я вижу, что интеллектом (т.е. скотина - это именно вы) и хорошей памятью :)

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, John_ сказав:

По перше вони гаранти безпеки України. По друге в їхній інтересах зберегти свій олімп геополітики.

Вони повинні дупу рвати і вистрибувати із штанів щоб кацапію знищити

Знищити кацапію це справа не кількох тижнів, і навіть не місяців. Наше щастя, що інтереси співпали. Але, США діятимуть так, як вони самі вважають потрібним. Це їхня зброя і їхні гроші.

А про те що вони "гаранти", ми можемо згадувати скільки завгодно. Якщо Україна доведе свою договроздатність і буде вигідно для США, вони згадають про "гарантії" в певний час. Ще до недавна, ця влада вважала, що коломойський важливіший за союзників...

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

Т.е. потеряв 1,6 млн. человек и предоставив врагу 30-35 тыс. (первый и второй армейский корпус) человек в армию мы с 2014 по 2019 г. не получили такой поддержки запада как сейчас

а з чого було її отримати, коли захід повністю влаштовувало закінчення войнушки та можливість далі спокійно купляти парашкін газ та продавати їй гамбургери та обладнання для танків...

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

 Ще до недавна, ця влада вважала, що коломойський важливіший за союзників...

Я что то пропустил? Все изменилось?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Я что то пропустил? Все изменилось?

роботодавець змінився :ROFL:

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, laritus сказал:


Кантон вы очень глупый человек 

...сказал юродивый демагог

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, laritus сказал:

сейчас сотни тысяч замечают, а то, что в ОРДЛО 1,6 млн. потеряно и больше десяти тысяч убито за 5 лет с 2014 г. - это как бы норм?!?

:)

Ах ты блядь такая...что же ты все перекручиваешь?

Под сто тысяч сейчас ПОГИБШИХ. Про раненых и калеченых даже не говорю. И это только начало...совсем неудивительно, если счет пойдет на многие сотни тысяч если не на миллионы.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Ми не про одиничну Богданну ведемо мову й навіть не про кілька десятків Богдан. Чи може пан Турчінов свого часу домовився про постачання М777, Цезарів, панцергаубітце 2000, Крабів й таке інше?

Якби тоді орки дійшли до Києва під своїми прапорами, то зміг би...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Син каже, що чим більше живе в Німеччині, тим більше розуміє, що німці, переважно, не шикують. Всі в кредитах, на соціальних допомогах. Добре живеться тим у кого достатньо грошей, а коли все "просрав", то таке...

Ну да. В нас гарно живуть тільки "безробітні" на субсидії. На відміну від німців, в нас більшисть працюючих навіть у кредит квартиру взяти не може ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, US7IGN сказал:

хіба це заперечує фактичну безвідповідальність країни, яка мала би забезпечувати безпеку своїх громадян за рахунок їх же податків силами всіх своїх правоохоронних органів та армії? я ж одразу так і написав. тільки цікаво, яка мотивація має бути у громадян бути відповідальними перед державою, яка не хоче відповідати перед громадянами навіть грошима? а може ще й анулювати паспорт громадянина, який їй не сподобається :ROFL:

Тобто ви теж почінаєте шукати країну із виходом до моря?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Canton сказав:

Я что то пропустил? Все изменилось?

Все пропустив.

Я ніколи жодну владу не вважала божком. Президент, уряд, ВР мають певні обов'язки і повинні їх виконувати.

Щоб Ви хоч щось зрозуміли - Петьман зрадник.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Якби тоді орки дійшли до Києва під своїми прапорами, то зміг би...

Ну вам там з Німеччини відніше звичайно, але я при Обамі не пам'ятаю чогось більшого за палатки чи біноклі... Ну й глибокой стурбованності звичайно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Все пропустив.

Я ніколи жодну владу не вважала божком. Президент, уряд, ВР мають певні обов'язки і повинні їх виконувати.

Щоб Ви хоч щось зрозуміли - Петьман зрадник.

Вы на вопрос не ответили, мадам..

Что там про Беню и Клована?

 

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vikctor сказав:

Я можу - бо янкі при будь-яких обставинах залюбки дадуть пИзди русні, особливо руками інших.

Треба щоб руки не були криві. Що завадило "янкі" зробити це в 20214-му?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, US7IGN сказал:

хіба це заперечує фактичну безвідповідальність країни, яка мала би забезпечувати безпеку своїх громадян за рахунок їх же податків силами всіх своїх правоохоронних органів та армії? я ж одразу так і написав. тільки цікаво, яка мотивація має бути у громадян бути відповідальними перед державою, яка не хоче відповідати перед громадянами навіть грошима? а може ще й анулювати паспорт громадянина, який їй не сподобається :ROFL:

Ага и вылечить от все болезней в случае чего. Бо гарантирует своим гражданам медпомощь. Ну-ну. Чтоб государство могло обеспечить безопасность от рашки, гражданам стоило несколько больше платить налогов и по-другому голосовать на выборах. А так маємо те, що маємо.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Вы на вопрос не ответили, мадам..

Что там про Беню и Клована?

 

Ми з Вами розмовляємо різними мовами. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

Ну вам там з Німеччини відніше звичайно, але я при Обамі не пам'ятаю чогось більшого за палатки чи біноклі... Ну й глибокой стурбованності звичайно.

Ну так путя вовремя остановился ... 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможное решение по российским беспилотникам

Німеччина почала поставку зенітних самохідних артилерійських установок Gepard в Україну. 

Про це в ефірі єдиного телемарафону в понеділок розповів міністр оборони Олексій Резніков, пише "Європейська правда".

"Сьогодні офіційно зайшли три перших Gepard. Це зенітно-ракетні комплекси, до яких нам передані десятки тисяч набоїв. Ми очікуємо перших 15 Gepard. Три сьогодні заїхали в Україну. Вони сьогодні вже в розпорядженні Збройних сил України", - сказав Резніков.

image.png.69516a89508de20014fba46c16277492.png

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Ну так путя вовремя остановился ... 

Я захоплююсь здатністю людини бачити майбутнє, особливо альтернативне майбутнє. Не зупиняйтесь. Мене особисто цікавить щоб було якби не вбили Кеннеді.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Музей сказал:

Ми з Вами розмовляємо різними мовами. 

Сказали А - говорите Б

"Ще до недавна, ця влада вважала, що коломойський важливіший за союзників..." (с)

Когда закончилось "недавно", закончилось ли или просто ляпнули абы шо?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vikctor сказал:

Тобто ви теж почінаєте шукати країну із виходом до моря?

чом починаю? вже давно знайшов :ROFL:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Я захоплююсь здатністю людини бачити майбутнє, особливо альтернативне майбутнє. Не зупиняйтесь. Мене особисто цікавить щоб було якби не вбили Кеннеді.

Ну так всі прихильники Зе впевнені, що якби вій був у 2014 президентом, то Крим та Донбас зразу відбили зброєю, що оперативна була би надана НАТО ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Ну так всі прихильники Зе впевнені, що якби вій був у 2014 президентом, то Крим та Донбас зразу відбили зброєю, що оперативна була би надана НАТО ...

Процітуйте будь ласка де я щось подібне стверджував.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, badgy сказал:

Возможное решение по российским беспилотникам

Німеччина почала поставку зенітних самохідних артилерійських установок Gepard в Україну. 

Про це в ефірі єдиного телемарафону в понеділок розповів міністр оборони Олексій Резніков, пише "Європейська правда".

"Сьогодні офіційно зайшли три перших Gepard. Це зенітно-ракетні комплекси, до яких нам передані десятки тисяч набоїв. Ми очікуємо перших 15 Gepard. Три сьогодні заїхали в Україну. Вони сьогодні вже в розпорядженні Збройних сил України", - сказав Резніков.

image.png.69516a89508de20014fba46c16277492.png

Гарна цяця...

Только при ее скорострельности 1100 в минуту десятки тысяч снарядов - капля в море

Или министр ошибся, или так и осталось 40 тысяч, которые были в наличии. Швейцарцы запретили продажу боеприпаса в Украину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...