Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Canton сказал:
2 часа назад, Фрай сказал:

Ненависть к тем кто тебя окружает

Я же не виноват, что как оказалось, меня окружает стадо упоротых долбоебов, имя которым легион...

А я долбоебов терпеть ненавижу...

Короче, всё подразделение идет не в ногу и только один Рабинович шагает правильно? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Цитата

Canton писал:

хотя бы потому, что из-за их долбоебизма дедушка в свои 62 вынужден лазить по ночам ...

Предвосхищая подобное сказал, могу повториться:

Цитата

 ...сколько вас таких нас ненавидящих, независимо от того где вы находитесь, чем занимаетесь и тд.

В какой-то степени подобные вам весьма опасны для общества и очередной пост лишнее тому подтверждение

Цитата

.....а ненависть - когда хочется поспорить со штык ножом в руке...

Я так понимаю, шо ото вас как забросили к нам вместе со всеми в конце 90-х и забыли и теперь вас это жутко бесит.

Не, такое не проходит. :no:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

очень ее уважаю...профи!

Аналогично.

Был даже как-то момент, когда  я  в поисках незапятнанных кандидатур  в Президенты думал про нее (еще до выборов 2019).  Но мне кажется это вряд ли,  она  будет продолжать приносить пользу стране на своем фронте, а в политическую грязь вряд ли когда-то полезет.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Canton сказав:

Вечером гляну...очень ее уважаю...профи!

може і в президенти її коли-небудь виберуть... (хоча це хіба що в країні рожевих поні)

Не знаю як Безхатько переживе, якщо таке станеться

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

она давно там )

в политике да, в грязи - не заметил

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не для того ее готовят столько времени и денег на её пиар не жалеют.

И вполне может зайти, вот ее хахаль вряд ли, сбитый лётчик, зря только тратятся на то, чтобы не забыли.

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Боеспособных войск 5000 на всю Укоаину, СБУ в Крыму 95% предатели, ВМУ в Крыму, 75% предатели.

 і ті хто зараз волає, чому здали Крим і Донбас, тоді кричали що "все не так однозначно"

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Vikctor сказал:

Я кажу що образ Зе, його поведінка після вторгнення, дії його команди є запорукою надання все більш руйнівних та сучасних зразків зброї.

петьману мали дати зброю у 2016 році, але "панамські оффшори" та інфа про те, що він готував капітуляцію після запланованого і обговореного з путлєром удару по києву, цьому завадили. Фактично, у перші дні грудня 2016 мало початися те, що почалося 24 лютого 2022. Тільки завдяки тому, що петьмана притиснули американці арештом деяких активів, врятувало Україну від війни з Росією у 2016 році і капітуляції петьмана. Навіть промову він заготував.
Я був присутній на деяких нарадах, котрі тоді проходили без петьмана, коли рахунок йшов на години, щоб узгодити дії, які могли б запобігти війні. петьмана просто послали і не дали прийняти в них участь, бо воно бігало і смерділо там, заважаючи працювати.
Рюкзакян тоді знав, що мають бути нанесені удари по Києву і змотався в Канаду з "офіційним візитом", тому що його по своїх гомосячих каналах попередили брати-гомосєки з АП рашки. Фактично, його також викинули тоді з Канади американці, а не він "перервав візит" у зв'язку зі стрільбою у Безрадичах.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

і ті хто зараз волає, чому здали Крим і Донбас, тоді кричали що "все не так однозначно"

Навіть не в тому проблема, що вони тоді волали,  а в тому, що  за весь цей час мізків у них так і не побільшало :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Боеспособных войск 5000 на всю Укоаину

Ложь. Дайте ссылку на источник.

  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, irina1969 сказал:

Виважено, зрозуміло та дуже красиво!

а мені ніфіга не зрозуміло як витримають навантаження наші електромережі якщо всі увімкнуть обігрівачі, хто за це заплатить і чому кацапи мають утримуватися від ракет по розподільчим станціям/генеруючим потужностям. а так да. цицьки є, говорить складно. треба обирати президентшей :ROFL:

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Ranch сказал:

петьману мали дати зброю у 2016 році, але "панамські оффшори" та інфа про те, що він готував капітуляцію після запланованого і обговореного з путлєром удару по києву, цьому завадили. Фактично, у перші дні грудня 2016 мало початися те, що почалося 24 лютого 2022. Тільки завдяки тому, що петьмана притиснули американці арештом деяких активів, врятувало Україну від війни з Росією у 2016 році і капітуляції петьмана. Навіть промову він заготував.
Я був присутній на деяких нарадах, котрі тоді проходили без петьмана, коли рахунок йшов на години, щоб узгодити дії, які могли б запобігти війні. петьмана просто послали і не дали прийняти в них участь, бо воно бігало і смерділо там, заважаючи працювати.
Рюкзакян тоді знав, що мають бути нанесені удари по Києву і змотався в Канаду з "офіційним візитом", тому що його по своїх гомосячих каналах попередили з АП рашки. Фактично, його також викинули тоді з Канади американці, а не він "перервав візит" у зв'язку зі стрільбою у Безрадичах.

Пруфы в студию...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А гівно на палочці від петьмана не бажаєте? На блюдечку з блакитною...

Якщо Ви цього не знали і не знаєте, то це значить, що Ви не входите в число тих небагатьох людей, котрим було це відомо, і, як наслідок, не мали і не можете мати аніякісінької ваги як людина, котрій можна давати якісь докази чи з якою можна вести про щось полеміку. Бо Вам петьман сцяв і срав, сцить і сре в очі і вуха, а Ви і Вам подібні кажете, що то свята і божа роса і манна небесна.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Ranch сказал:

петьману мали дати зброю у 2016 році, але "панамські оффшори" та інфа про те, що він готував капітуляцію після запланованого і обговореного з путлєром удару по києву, цьому завадили. Фактично, у перші дні грудня 2016 мало початися те, що почалося 24 лютого 2022. Тільки завдяки тому, що петьмана притиснули американці арештом деяких активів, врятувало Україну від війни з Росією у 2016 році і капітуляції петьмана. Навіть промову він заготував.
Я був присутній на деяких нарадах, котрі тоді проходили без петьмана, коли рахунок йшов на години, щоб узгодити дії, які могли б запобігти війні. петьмана просто послали і не дали прийняти в них участь, бо воно бігало і смерділо там, заважаючи працювати.
Рюкзакян тоді знав, що мають бути нанесені удари по Києву і змотався в Канаду з "офіційним візитом", тому що його по своїх гомосячих каналах попередили брати-гомосєки з АП рашки. Фактично, його також викинули тоді з Канади американці, а не він "перервав візит" у зв'язку зі стрільбою у Безрадичах.

Бредни сумасшедшего... 

  • Лайк 7
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Ranch сказал:

петьману мали дати зброю у 2016 році, але "панамські оффшори" та інфа про те, що він готував капітуляцію після запланованого і обговореного з путлєром удару по києву, цьому завадили. Фактично, у перші дні грудня 2016 мало початися те, що почалося 24 лютого 2022. Тільки завдяки тому, що петьмана притиснули американці арештом деяких активів, врятувало Україну від війни з Росією у 2016 році і капітуляції петьмана. Навіть промову він заготував.
Я був присутній на деяких нарадах, котрі тоді проходили без петьмана, коли рахунок йшов на години, щоб узгодити дії, які могли б запобігти війні. петьмана просто послали і не дали прийняти в них участь, бо воно бігало і смерділо там, заважаючи працювати.
Рюкзакян тоді знав, що мають бути нанесені удари по Києву і змотався в Канаду з "офіційним візитом", тому що його по своїх гомосячих каналах попередили брати-гомосєки з АП рашки. Фактично, його також викинули тоді з Канади американці, а не він "перервав візит" у зв'язку зі стрільбою у Безрадичах.

Одно з двох - або ви дійсно дуже обізнана людина (і я маю на увазі не фах, а саме війсково-політични росклади), або трава в вас дуже заборіста. Мені особисто приємніше вірити в перше, але чому досі ніхто нічого подібного в ЗМІ не злив... Може тому що суспільство так само як я було б не в змозі в таке повірити одразу та без доказів...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

а мені ніфіга не зрозуміло як витримають навантаження наші електромережі якщо всі увімкнуть обігрівачі, хто за це заплатить і чому кацапи мають утримуватися від ракет по розподільчим станціям/генеруючим потужностям. а так да. цицьки є, говорить складно. треба обирати президентшей 

у нас 6,5 млн. уехало из страны. Заводы не работают на электроотопление, да и вообще промка дай бог, чтобы хоть половина работала зимой. Основной потребитель это именно промка т.к. люди за последние 10 лет уменьшили электропотребление (энергоэффективные приборы А+ класса, светодиодное освещение и т.п. например раньше ЭЛТ телевизоры 200-300 ват, сейчас аналогичный телевизор до 50 ват) или перевели его на ночной тариф (бойлер например или электромобиль заряжают) + многие как я дома утеплили сократив потребление в 2 раза. Да даже осветительные столбы вдоль улицы, раньше там стояла лампа накаливания 300-500 ват, а сейчас светодиодная лампа - 120 ват максимум и таких столбов вдоль улицы с десяток т.е. экономия на энергопотреблении хватит на целый дом :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Музей сказав:

Все пропустив.

Я ніколи жодну владу не вважала божком. Президент, уряд, ВР мають певні обов'язки і повинні їх виконувати.

Щоб Ви хоч щось зрозуміли - Петьман зрадник.

где об этом можно прочитать в решении суда?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, laritus сказав:

у нас 6,5 млн. уехало из страны. Заводы не работают на электроотопление, да и вообще промка дай бог, чтобы хоть половина работала зимой. Основной потребитель это именно промка т.к. люди за последние 10 лет уменьшили электропотребление (энергоэффективные приборы А+ класса, светодиодное освещение и т.п. например раньше ЭЛТ телевизоры 200-300 ват, сейчас аналогичный телевизор до 50 ват) или перевели его на ночной тариф (бойлер например или электромобиль заряжают) + многие как я дома утеплили сократив потребление в 2 раза. Да даже осветительные столбы вдоль улицы, раньше там стояла лампа накаливания 300-500 ват, а сейчас светодиодная лампа - 120 ват максимум и таких столбов вдоль улицы с десяток т.е. экономия на энергопотреблении хватит на целый дом :)

місцеві мережі не витримають. У нас по вулиці на чотири сім'ї таунхаус заселили без підключення газу. Цієї зими в мороз 4 рази міняли щось в трансформаторі, бо вигорало миттєво.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

але чому досі ніхто нічого подібного в ЗМІ не злив...

Я чому і казав декілька разів, що дуже багато чого ЗМІ не знали і ніколи знати не будуть, як і суспільство. І ніколи не з'явиться книжок, у яких будуть описані деякі маловідомі події. Вони не будуть описані в силу багатьох причин, основні з яких:
1. Продажність журналістів. Особисто знаю дуже багатьох з них, тому впевнений у цьому твердженні.
2. "Вкрученість" багатьох політиків і посадових осіб (як колишніх, так і теперішніх) у дуже мутні і протизаконні схеми і їх дії в рамках цих схем. І це мова не про корупцію, а про більш неприємні і страшні речі в масштабах країни і світу.
3. Тотальна кругова порука через те, про що йдеться в п.2.

А про "забористу траву"... можете порохоботам розповісти, на них сцяки пєці чинять такий самий вплив. Я в житті не викурив ні однієї цигарки і не випив навіть 20 грамів алкогольного напою, відповідно, не був ні п'яним, ні під наркотою.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Andrij Bondar 

19 ч.  · 

З підручників майбутнього:

"Перше використання дронів на наших територіях сягає сивої давнини. Пов'язане воно з військово-політичною діяльністю Рівноапостольної княгині Ольги".

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Ranch сказал:

А гівно на палочці від петьмана не бажаєте? На блюдечку з блакитною...

Якщо Ви цього не знали і не знаєте, то це значить, що Ви не входите в число тих небагатьох людей, котрим було це відомо, і, як наслідок, не мали і не можете мати аніякісінької ваги як людина, котрій можна давати якісь докази чи з якою можна вести про щось полеміку. Бо Вам петьман сцяв і срав, сцить і сре в очі і вуха, а Ви і Вам подібні кажете, що то свята і божа роса і манна небесна.

Я все понял...

Базар сегодня выходной?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DimaF сказал:

Бредни сумасшедшего... 

Базар сегодня не работает...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Ranch сказал:

Я чому і казав декілька разів, що дуже багато чого ЗМІ не знали і ніколи знати не будуть. І ніколи не з'явиться книжок, у яких будуть описані деякі маловідомі події. Вони не будуть описані в силу багатьох причин, основні з яких:
1. Продажність журналістів. Особисто знаю дуже багатьох з них, тому впевнений у цьому твердженні.
2. "Вкрученість" багатьох політиків і посадових осіб (як колишніх, так і теперішніх) у дуже мутні і протизаконні схеми і їх дії в рамках цих схем. І це мова не про корупцію, а про більш неприємні і страшні речі в масштабах країни і світу.
3. Тотальна кругова порука через те, про що йдеться в п.2.

А про "забористу траву"... можете порохоботам розповісти, на них сцяки пєці чинять такий самий вплив. Я в житті не викурив ні однієї цигарки і не випив навіть 20 грамів алкогольного напою, відповідно, не був ні п'яним, ні під наркотою.

Стосовно трави то образно зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

місцеві мережі не витримають. У нас по вулиці на чотири сім'ї таунхаус заселили без підключення газу. Цієї зими в мороз 4 рази міняли щось в трансформаторі, бо вигорало миттєво.

У меня с точностью наоборот зимой напряжение было завышенным (не хватает потребителей) у родителей. А в новых массивах СИП кабель и новые трансформаторы отлично напряжение держат. Да вот даже квартира в Киеве... панельный дом середина 80-х годов... у всех бойлера, проводка алюминиевая :) в обед 50 лет и нормально держит нагрузку. Если у вас как и у меня ДТЕК то на них надо жалобу в НКРЕКП писать. Ахметов не обновляет электросети - это жадность олигарха (а до этого жадность россиян которым принадлежало Вишневское РЕС) с которой приходится бороться к сожалению в этой стране.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Ranch сказал:

 Я в житті не викурив ні однієї цигарки і не випив навіть 20 грамів алкогольного напою, відповідно, не був ні п'яним, ні під наркотою.

Выводы

1. Хвора людина (С)(на голову)

2. Велика падлюка (С)

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...