Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Двом колишнім міністрам України повідомлено про підозру в державній зраді Джерело: https://censor.net/ua/n3356344

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaxS сказал:

місцеві мережі не витримають. У нас по вулиці на чотири сім'ї таунхаус заселили без підключення газу. Цієї зими в мороз 4 рази міняли щось в трансформаторі, бо вигорало миттєво.

цієї зими все побачимо )

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, laritus сказал:

Если у вас как и у меня ДТЕК то на них надо жалобу в НКРЕКП писать. Ахметов не обновляет электросети - это жадность олигарха (а до этого жадность россиян которым принадлежало Вишневское РЕС) с которой приходится бороться к сожалению в этой стране.

Потом выть будете, особенно если из дома работаете. В 10 выключили в 6 включили и так все лето. Литров 150 бензина генератор слопал. И прикопаться не к чему. Действительно все меняют. ДТЕК кстати.

По теме сегодня чуток проинвестировал в кондишки, которые тепловые насосы. Можно выключать газ. Дорого шопипец. И таких вумных говорят много.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

По теме сегодня чуток проинвестировал в кондишки, которые тепловые насосы. Можно выключать газ. Дорого шопипец. И таких вумных говорят много.

Можно поконкретнее? Оно хоть выгодно? Если нет — насколько хуже нынешнего газа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, iiigolkin сказал:

Можно поконкретнее? Оно хоть выгодно? Если нет — насколько хуже нынешнего газа?

Ну про выгоду это из серии, а что выгоднее "зимой мерзнуть" или "кучу бабок потратить" :unknown:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, AOZ1 сказал:

По теме сегодня чуток проинвестировал в кондишки, которые тепловые насосы. Можно выключать газ. Дорого шопипец. И таких вумных говорят много.

кажуть що свічкою можна обігрітись якщо намет посеред кімнати поставити та в ньому в спальниках лежати. десь в кіно про альпіністів бачив :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

кажуть що свічкою можна обігрітись якщо намет посеред кімнати поставити та в ньому в спальниках лежати. десь в кіно про альпіністів бачив :ROFL:

"Перевал Дятлова" ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

кажуть що свічкою можна обігрітись якщо намет посеред кімнати поставити та в ньому в спальниках лежати. десь в кіно про альпіністів бачив :ROFL:

Ну если уж так далеко заходить — можно и лежаночку с подогревом (жрет полста ватт или меньше, при -5°С в комнате спать тепло и снится пляж).
А днем можно и одежку с подогревом, уже тоже понемногу появляется в продаже, правда это я не пробовал. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, iiigolkin сказал:

можно и лежаночку с подогревом (жрет полста ватт или меньше, при -5°С в комнате спать тепло и снится пляж)

десь заплакав один дніпровець :ROFL:

Только что, iiigolkin сказал:

А днем можно и одежку с подогревом, уже тоже понемногу появляется в продаже, правда это я не пробовал. 

у мене старший вже багато років такі використовує. два павербанка в кишені та аж парує взимку :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

не всі доживуть

"а кто останется в живых - позавидует мертвым" (С)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

Можно поконкретнее? Оно хоть выгодно? Если нет — насколько хуже нынешнего газа?

Пару лет назад была проблема с отоплением. Неделю при 0 температуре топил 100 квадратов на первом этаже сплитом 24, самым большим короче. Когда разгоняется 8А когда работал где то 2А. Второй топил одной дохлой кондишкой ну плюс снизу духан шел. Холодно не было. Проблема только, что пришлось все двери открыть.  Как аварийный вариант вполне себе.

Если по взрослому воздух-вода один хрен сейчас не купиш. И там ценники не очень гуманные, если брать что то толковое.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, 90BCO сказал:

Мені батько ще в дитинстві казав : "- Всё, что создано советским народом - пренадлежит прапорщикам".

Коли я вже в СА пішов служити - тоді зрозумів, що то правда...

Він був вільнонайомним. Не військовим. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, iiigolkin сказал:

Ну если уж так далеко заходить — можно и лежаночку с подогревом (жрет полста ватт или меньше, при -5°С в комнате спать тепло и снится пляж).
А днем можно и одежку с подогревом, уже тоже понемногу появляется в продаже, правда это я не пробовал. 

На цей форум я зайшов, шукаючи інформацію про кондиціонери, які працюють зимою до мінус 15 градусів, років 8 назад. Купив тоді кондиціонер і користуюсь ним коли холодає. Кондиціонер (тепловий насос повітря-повітря) буде вигідніший, ніж газ і будь-який електричний прилад. Але, не всім подобається те, що він дує і гудить, вночі не дуже комфортно ним користуватися, вмикаємо масляну батарею для додаткового обігріву, коли дуже холодно. Вже чотири роки топимо дровами буржуйкою. Натоплюємо ввечері в коридорі і до ранку температура не сильно падає. А вранці вмикаємо кондиціонер. Ну і газове опалення вмикається автоматично, коли повітря в коридорі охолоджується нижче 17 градусів. Від опалення газом відмовилися, бо дуже дорого для нас. Основне - добре утеплити будинок, в тому числі і цоколь, до якого в мене ще не дійшли руки. А сусід утеплив - каже, що суттєво стало тепліше в будинку. Він теж, за моєю порадою, купив пару років назад, кондиціонер Міцубіші, 12-тку за 14000 гривень (от були ціни) і активно юзає його в міжсезоння, щоб не розтоплювати котел, хоча в нього і тепла підлога на 1-му поверсі іі два котли в системі. 

Ще класна штука - електропростирадло з Китаю. Вмикаєш перед сном і лягяєш в теплу постіль. Зігрівся, на ніч вимикаєш. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, US7IGN сказал:

кажуть що свічкою можна обігрітись якщо намет посеред кімнати поставити та в ньому в спальниках лежати. десь в кіно про альпіністів бачив :ROFL:

Тогда лучше французская классика 1965-го "Большие гонки"

- Один индеец под одеялом замерзает, а два - нет.

image.png.1faa94c8e3a600aaee4c66c0bbd8cb6d.png

  • Лайк 2
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, badgy сказал:

Тогда лучше французская классика 1965-го "Большие гонки"

- Один индеец под одеялом замерзает, а два - нет.

image.png.1faa94c8e3a600aaee4c66c0bbd8cb6d.png

та я вже старий для таких методів обігріву. у мене більше ефективний ектотермний спосіб :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

Если по взрослому воздух-вода один хрен сейчас не купиш. И там ценники не очень гуманные, если брать что то толковое.

Ну, спасибо. Буду продолжать думать и интересоваться.
Был бы уверен, что можно забуриться во дворе и сделать теплый пол в доме — то конечно,
а без этого всего сомнений масса...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

та я вже старий для таких методів обігріву

все залежить від "індейца"

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Від опалення газом відмовилися, бо дуже дорого для нас. Основне - добре утеплити будинок, в тому числі і цоколь, до якого в мене ще не дійшли руки.

Коли я відключив газ від свого дому весною 2016 року, то сусіди ходили і крутили пальцем біля виска. Бо ж не просто відключив, а навіть трубу відрізала бригада газовиків. Я ж не пожалів ні разу, що це зробив.
Потім дивилися як на дурного, коли робітники закопували повітряний рекуператор і питали: "Для чого труба торчить?" Я віджартовувався: "Збивати крилаті ракети, котрі будуть на Київ летіти".

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, AOZ1 сказав:

Потом выть будете, особенно если из дома работаете. В 10 выключили в 6 включили и так все лето. Литров 150 бензина генератор слопал. И прикопаться не к чему. Действительно все меняют. ДТЕК кстати.

По теме сегодня чуток проинвестировал в кондишки, которые тепловые насосы. Можно выключать газ. Дорого шопипец. И таких вумных говорят много.

теж сьогодні інверторний кондюк 18-ку притягнув.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, US7IGN сказав:

кажуть що свічкою можна обігрітись якщо намет посеред кімнати поставити та в ньому в спальниках лежати. десь в кіно про альпіністів бачив :ROFL:

королів колись по цьому принципу пердячим паром обігрівали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, iiigolkin сказал:

Ну, спасибо. Буду продолжать думать и интересоваться.
Был бы уверен, что можно забуриться во дворе и сделать теплый пол в доме — то конечно,
а без этого всего сомнений масса...

Я тоже 2 года думал, интересовался. 150К гривен жаба давила заплатить. А теперь фсе, приплыли.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, badgy сказал:

все залежить від "індейца"

дякую! я знаю анекдот про маленькій нюанс :ROFL:

3 минуты назад, MaxS сказал:

королів колись по цьому принципу пердячим паром обігрівали

головне не палити в ліжку :ROFL:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...