Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

59 хвилин тому, Корнил сказав:

аж на сльозу пробив

FB_IMG_1658810928668.jpg

Лишение гражданства с явныи нарушением Конституции, это днище, а отсутствте пояснений, на каком основании такое произошло, это пробитие дна, плевок всему украинскому обществу.Терпите, утритесь.При всем моем негативном отношении лично к Корбану за Иловайскую авантюру.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Лишение гражданства с явныи нарушением Конституции, это днище, а отсутствте пояснений, на каком основании такое произошло, это пробитие дна, плевок всему украинскому обществу.Терпите, утритесь.При всем моем негативном отношении лично к Корбану за Иловайскую авантюру.

а що хтось в цьому сенсі заперечує?..справа в тому, що Гєна дуже хітровиєбана людина, ще вчора він себе позіцінував як мужнього чоловіка, а як прижали, зразу став давити на жалість, і хворих батьків згадав і навіть свою любов до тварин

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Лишение гражданства с явныи нарушением Конституции, это днище, а отсутствте пояснений, на каком основании такое произошло, это пробитие дна, плевок всему украинскому обществу.Терпите, утритесь.При всем моем негативном отношении лично к Корбану за Иловайскую авантюру.

А що це за "Іловайська авантюра Корбана"? Просвітіть, будь ласка.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Корнил сказал:

а що хтось в цьому сенсі заперечує?..справа в тому, що Гєна дуже хітровиєбана людина, ще вчора він себе позіцінував як мужню чоловіка, а як прижали, зразу став давити на жалість, і хворих батьків згадав і навіть свою любов до тварин

То коли я повертався в Україну, мене теж могли позбавити громадянства і забрати закордонний паспорт? 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

То коли я повертався в Україну, мене теж могли позбавити громадянства і забрати закордонний поспорт? 

так а на hуя вам потім знову ломати голову як попасти до Албанії, залишайтеся там, тим більше що там кавуни по 7 гривень

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Корнил сказал:

 ще вчора він себе позіцінував як мужню чоловіка, а як прижали, зразу став давити на жалість, і хворих батьків згадав і навіть свою любов до тварин

А я подзабыл - за что его предыдущий раз прессовали?

66_tn.png

1733988.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А що це за "Іловайська авантюра Корбана"? Просвітіть, будь ласка.

У Бутусова и Хомчака спросите...они больше в курсе...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

У Бутусова и Хомчака спросите...они больше в курсе...

А вони теж на цьому форумі?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

на каком основании такое произошло

Потому что гладиолус...

Хотят и могут!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Корнил сказал:

так а на hуя вам потім знову ломати голову як попасти до Албанії, залишайтеся там, тим більше що там кавуни по 7 гривень

Шо два пальця об асфальт:

IMG_20220726_092453.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Canton сказав:

У Бутусова и Хомчака спросите...они больше в курсе...

И простреленую жопу фейсбучного подполковника Гришина(в девичесте Семенченка).

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А що це за "Іловайська авантюра Корбана"? Просвітіть, будь ласка.

Да мало ли что там злые языки говорили. Врут, конечно, он там вообще ни при чем, и раша тоже ни при чем. Все ж знают - это все Порошенко устроил. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А вони теж на цьому форумі?

Вы хотите по третьему кругу услышать эту историю? Что не понятно, отвечу на конкретный вопрос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

А я подзабыл - за что его предыдущий раз прессовали?

2015 рік, Геннадія Корбана підозрюють в створенні злочинної організації, привласненні коштів в особливо великих розмірах, викраденні людей.

Но то все наклеп, звісно. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

2 минуты назад, Alvalk сказал:

2015 рік, Геннадія Корбана підозрюють в створенні злочинної організації, привласненні коштів в особливо великих розмірах, викраденні людей.

Но то все наклеп, звісно. 

Ми почали обговорення не з можливих злочинів Корбана, а як  людину, що народилась хоч і в СРСР, але на території України могли позбавити громадянства?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vinsol2009 сказал:

И простреленую жопу фейсбучного подполковника Гришина(в девичесте Семенченка).

О, а про Насиння я и забыл...сцуко, летит время...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

 

Ми почали обговорення не з можливих злочинів Корбана, а як  людину, що народилась хоч і в СРСР, але на території України могли позбавити громадянства?! 

як бачите - легко :ROFL:

революційна необхідність в скрутні часи легко заміняє закони та суди. тим паче нарід сам сказав що в них розчарувався і без них краще :ROFL:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

 

Ми почали обговорення не з можливих злочинів Корбана,

Но спросить то можно было? Я вот не в курсе был...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Ми почали обговорення не з можливих злочинів Корбана, а як  людину, що народилась хоч і в СРСР, але на території України могли позбавити громадянства?! 

По цьому питанню наче тут немає суперечок. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

 

Ми почали обговорення не з можливих злочинів Корбана, а як  людину, що народилась хоч і в СРСР, але на території України могли позбавити громадянства?! 

так Вам і відповіли, що те що на корбані нема де пробу ставити не є підставою позбавлення його громадянства, т.к цей факт напраленний не тільки проти нього, а проти самої цінності громадянства нашої країни...захотіли дали, захотіли забрали

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Но спросить то можно было? Я вот не в курсе был...

spacer.png

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sergio сказав:

 

Ми почали обговорення не з можливих злочинів Корбана, а як  людину, що народилась хоч і в СРСР, але на території України могли позбавити громадянства?! 

По закону ніяк, але війна все спише.Є лише варіант, коли набуття було незаконним, як із випадком Карлсона, який не вийшов із громадянства Грузіí.Тобто Зеленський порушив закон двічи і у взаємо протилежних випадках,не лишивши собі шляхів відступу.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

так Вам і відповіли, що те що на корбані нема де пробу ставити не є підставою позбавлення його громадянства, т.к цей факт напраленний не тільки проти нього, а проти самої цінності громадянства нашої країни...захотіли дали, захотіли забрали

вибачте, не можу стриматися, але з огляду на останні події, мені все це нагадало старий радянський анекдот (мовою оригіналу) :ROFL:

Судят офицера за избиение еврея в вагоне метро.

Судья: — Расскажите, как всё было.

Офицер: — Еду я в метро, тут мне еврей на ногу наступил. Я стою и думаю что если он в течение трёх минут не встанет с ноги и не извинится, я ему по морде дам. Прошло три минуты, он не встал с моей ноги и не извинился, я ему дал по морде.

В соседнем зале судят солдата, который ехал в этом же вагоне и избил десятерых евреев.

Судья: — Расскажите, как всё было.

Солдат: — Еду я в метро. Смотрю, офицер то на часы посмотрит, то на еврея, то на часы, то на еврея, а потом как ему по морде даст! Я подумал, что по всей стране началось…

  • Лайк 3
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, laritus сказав:

ВСУ у нас в тот момент было 250 (или 160 тыс. на конец 2013 г.) тыс. человек (надо было лишь перебросить).

ОК, зараз 700+ тисяч - чому не перекидають?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...