Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, MaxS сказал:

В курсі скільки ті ж кацапи викупили стратегічних підприємств, щоб пустити під ніж? НПЗ Одеський і Лисичанський, Луганський вагонобудівний і список можна продовжувати на кілька сторінок 

Еще при прежней власти (с тех пор ничего не поменялось) тендера проводились с обязательным условием запрета продажи стране агрессору или аффилированых с ним лицам. Впрочем только в этой теме я узнал, что оказывается Мотор Сич была выкуплена типа китайской компанией (Beijing Skyrizon), а по факту российской (т.е. научились видимо обходить запреты). Надо просто распродавать реальным владельцам ЕС, Японии или США (т.е. стран которые поддерживают Украину их присутствие на рынке Украины еще больше добавить стимулов для защиты интересов Украины). И это не сложно сделать т.к. у всех компаний есть финансовая история и список ее контрагентов (надо выбрать лишь тех кто не работал никогда с РФ. Если компания с РФ не работала она и сейчас под санкциями тем более не будет работать). Кстати у нас с 07 марта 2022 года вступил в силу Закон Украины № 2116-IX "Об основных принципах принудительного изъятия в Украине объектов права собственности Российской Федерации и ее резидентов" т.е. наоборот собственность агрессора в Украине переходит в гос. собственность Украины :).

А по поводу НПЗ Одеський его в 2017 г. конфисковали :), но сделали с нарушением законодательства и тем самым позволили в апреле 2019 г. обжаловать решение в суде... если бы сейчас не ЗУ от 07.03.22 г. кто его знает могли бы даже и вернуть прежнему владельцу. Кстати, а почему и Лисичанский в 2017 г. при прежней власти тоже не конфисковали? РФ - же враг был, похуже Курчено? И первый раз слышу, чтобы Луганский вагоностроительный принадлежал РФ, помойму его тупо разграбила РФ захватив ОРДЛО (т.е. к приватизации этот пример не подходит).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, badgy сказал:

Саперський нарис

на Андрея Карпова (порохобот Полтава) в каске похож (думал это он и есть 😄).

 

2d8bf94-291900444-137352005600780-240322909230921314-n.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, laritus сказал:

Надо просто распродавать реальным владельцам ЕС, Японии или США

бгг. у них підхід до відкатів поганий. китайці та кацапи те краще вміють

16 минут назад, badgy сказал:

Саперський нарис

www.pravda.com.ua/articles/2022/08/5/7361929/

ця спеціальність потребує любити свою справу

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Україна не підтримала усунення росії від міжнародних спортивних організацій:pozor:

Бубка та Гутцайт, вам нормально?:pozor:

25 країн Євросоюзу, а також Велика Британія, Ліхтенштейн, Ісландія, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Південна Корея, Японія та Норвегія підписали спільну декларацію про подальші санкції у сфері спорту, яка закликає усунути росіян та білорусів від міжнародних спортивних організацій.

Слід зазначити, що у цьому документі відсутній підпис української сторони. Болгарії, Угорщини та Швейцарії також не було у списку тих, хто підписав.

«Ми рекомендували міжнародним федераціям виключити російських та білоруських спортсменів та команди з міжнародних змагань, а також позбавити росію та білорусь права на проведення великих міжнародних заходів», — заявив міністр спорту Польщі Каміл Бортнічук.

Позиція цих 35 країн описана в наступних пунктах:

• російські та білоруські органи управління спортом на національному рівні повинні бути призупинені як члени міжнародних спортивних федерацій;

• особи, тісно пов’язані з російською та білоруською владою, у тому числі урядовці, повинні бути усунені від впливових посад у міжнародних спортивних федераціях;

• національні та міжнародні спортивні організації мають розглянути питання про припинення трансляції своїх спортивних змагань у росії та білорусі.

У випадку, якщо національні та міжнародні спортивні організації та інші організатори спортивних заходів вирішать дозволити пов’язаним зі спортом особам з росії та білорусі брати участь у спортивних заходах:

• має бути зрозуміло, що ці люди не представляють російську чи білоруську державу;

• заборонити використання державних прапорів, гербів і гімнів росії та білорусі;

• необхідно вжити відповідних заходів, щоб гарантувати, що будь-які публічні заяви чи символи, які демонструються на спортивних заходах – усіма залученими гравцями, офіційними особами та адміністраторами – відповідають умовам цієї заяви.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Бродський це не бізнес. 

По цьому "під ору" тюрма плачет ще з 90-х. 

Хай розкуркулюють

В смысле не бизнес? Матрасы Венето такой же бренд, как и шоколадки Рошен. По всем заработавшим первый миллион в 90-х тюрьма плачет. Будем великую сентябрьскую социалистическую революцию устраивать? Уже было.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Бездомный сказав:

дрібничка , звичайно

qp-Udxm92Q8.jpg

Я підписался на кілька груп типу "русские в Вене", "русскоговорящая Болгария" м прочие.

Ті групи читати - бальзам на серце.

Головна тема - як городами проїхати Європою, щоб не засвітити свій російський паспорт.

  • Лайк 3
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Музей сказал:

Я підписался на кілька груп типу "русские в Вене", "русскоговорящая Болгария" м прочие.

Ті групи читати - бальзам на серце.

Головна тема - як городами проїхати Європою, щоб не засвітити свій російський паспорт.

додому - на болота

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, loader сказал:

Вже пишуть що фейк

Російський патрульний корабель зайшов у бухту Севастополя з обгорілою кормою.  

Як повідомляють на сторінці Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, 5 серпня біля тимчасово окупованого Севастополя у Чорному морі раптово задимівся російський корабель. Спочатку він випустив димові приманки, а потім судно огорнули хмари чорного диму.

Відомо, що правий борт корабля проєкту 22160 типу "Василий Быков" у районі корми обгорів. На кормі помічено армійську пускову установку зеленого кольору. Корабель пришвартували за допомогою буксирів біля Куриної пристані. 

 

Джерело: https://censor.net/ua/p3358844

 

На палубє матроси курілі папіроси...

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

Російський патрульний корабель зайшов у бухту Севастополя з обгорілою кормою.  

Як повідомляють на сторінці Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, 5 серпня біля тимчасово окупованого Севастополя у Чорному морі раптово задимівся російський корабель. Спочатку він випустив димові приманки, а потім судно огорнули хмари чорного диму.

Відомо, що правий борт корабля проєкту 22160 типу "Василий Быков" у районі корми обгорів. На кормі помічено армійську пускову установку зеленого кольору. Корабель пришвартували за допомогою буксирів біля Куриної пристані. 

 

Джерело: https://censor.net/ua/p3358844

После пуска ракет и корабли и наземные пусковые обгорают мама не горюй. На учениях старались палить с одной пусковой, чтобы красить меньше. Так что не факт.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

На кормі помічено армійську пускову установку зеленого кольору.

 

Они туда вкрячили ЗРК ТОР, типа Байрактары сбивать...

Но походу ТОР скорее их спалит нах раньше

тор.jpg

  • Лайк 4
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Бездомный сказал:

красіває 

Подумаєш, пішло на вітер декілька лікарень, дитячих садків, шкіл, кілометри дорог. Але їм все ок, краще в зброю вкластися )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Privet сказал:

Там схоже засада була.

На відео видно , як після влучання у перший автомобіль, його розстрілюють автоматичною зброєю - кулі пиляку підіймають від влучання у землю.  

56 бригада. Разведосы. Реально засада.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У США побоюються, що конгресвумен Спартц критикою може підірвати довіру до Зеленського та зашкодити відносинам США та України — CNN
 

Учасники делегації, розповіли CNN, що Спартц була “сварливою” під час ключових зустрічей з членами НАТО, генералами та урядовцями. Це викликало відчуття, що її присутність принесла більше шкоди, ніж користі.

“Вона була як бик у посудній крамниці. Я не знаю, чи це розчарування, чи вона не відчувала, що отримує достатньо потрібної інформації, але вона була просто грубою”, — сказав один депутат від Республіканської партії.

“Її переповнювали емоції. І я думаю, що те, що ви зараз бачите, є проявом цього. Я намагаюся їй сказати, що я добре знаю про проблему корупції… Але говорити про корупцію зараз, коли вони [українці] в облозі, це все одно, що обклеїти ванну кімнатою шпалерами, коли горить будинок”, — сказав ще один депутат від Республіканської партії.

bykvu.com/ua/bukvy/v-ssha-poboiuiutsia-shcho-konhresvumen-spartts-krytykoiu-mozhe-pidirvaty-doviru-do-zelenskoho-ta-zashkodyty-vidnosynam-ssha-ta-ukrainy-cnn/
 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ukrainian сказал:

Але говорити про корупцію зараз, коли вони [українці] в облозі, це все одно, що обклеїти ванну кімнатою шпалерами, коли горить будинок”, — сказав ще один депутат від Республіканської партії.

о, чувак має частку :ROFL:

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, TaurosRMK сказал:

Подумаєш, пішло на вітер декілька лікарень, дитячих садків, шкіл, кілометри дорог. Але їм все ок, краще в зброю вкластися )))

зброю - то опосередовано .

 

фактично кацапи вклалися у засоби  вбивства  українців - нічого на те не  пошкодували 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, яка несподіванка

Журналіст Дмитро Гордон у суді фактично спростував власний фейк, який він поширив проти Петра Порошенка. Про це після засідання Шевченківського районного суду заявив адвокат п’ятого президента Ілля Новіков.

Як відомо, Петро Порошенко подав позов проти Дмитра Гордона за поширення наклепу в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” щодо захоплення Маріуполя 2014 року.

Адвокат Дмитра Гордона Василь Рябченко в судовому засіданні запевнив суддю, що зі своїм клієнтом з’ясував його правову позицію. Зокрема, він наголосив, що заяви Дмитра Гордона не стосувалися п’ятого президента України Петра Порошенка.

prm.ua/advokat-novikov-my-otrymaly-vid-hordona-vidmovu-vid-yoho-publichnoi-pozytsii-shchodo-mariupolia/

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Музей сказал:

Я підписался на кілька груп типу "русские в Вене", "русскоговорящая Болгария" м прочие.

Ті групи читати - бальзам на серце.

Головна тема - як городами проїхати Європою, щоб не засвітити свій російський паспорт.

В связи с отменой выдачи виз владельцам недвиги в Болгарии. А кто в курсе Болгария в Шенгене?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, AOZ1 сказал:

А кто в курсе Болгария в Шенгене?

Все страны Европейского союза, кроме Ирландии, обязались войти в Шенгенскую зону, и все, кроме Румынии, Болгарии, Кипра и Хорватии, уже сделали это.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vitaliy Shabunin 

2 ч.  · 

Знаєте, як Резніков відповів на моє публічне питання, чому Міноборони досі не забезпечило ЗСУ ІТ-системою логістики bit.ly/3zA5Oaf?

Міністр наказав викинути мене з Центру інновацій та розвитку оборонних технологій, в якому я служив останні два місяці.

По-перше, щиро дякую команді Центру. Друзі, служити з вами було великим привілеєм.

Наведу лише один приклад крутості моїх вже колишніх побратимів та посестер .

Центр виборов право розробляти й вносити зміни до ключових стандартів НАТО (в частині взаємодії систем бойового управління) bit.ly/3cdeUSk.

На жаль, дрібна помста міністра завершила мою історію в Центрі .

Наголошу, що моєму публічному питанню передувало ДВА місяці спроб переконати Міноборони непублічно.

Oleksii Reznikov, ця ваша помста за мій пост bit.ly/3zA5Oaf є просто огидною. Вона яскраво засвідчує рівень ваших моральних якостей.

Про рівень вашої компетенції, пане міністре, свідчить неспроможність забезпечити армію елементарною ІТ-системою логістики. Для розуміння, навіть в рускіх ІТ-система логістики є.

Мене ж повертають в сили ТрО ЗСУ, куди я мобілізувався в перші дні війни. Не думаю, що переведенням помста закінчиться, тож буде цікаво

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Сумно 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...