Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, iiigolkin сказав:

може то взагалі не порохоботы, треба якісь докази зібрати що то саме вони...:)


 

Риючи комусь яму можна самому в неї потрапити☝️.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Vikctor сказав:

Я навіть здогадуюсь до якой команди належить цей славетний монополіст.:)

А я нівіть впевнений, до якої команди сраколиз.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Оце правильно.Не повірю поки не помацаю.Жодного дня без їх контенту👍

Думки ворога, стиль мислення треба знати. Ну, і посміятись з їхнього дебілізму теж не зайве для поліпшення настрою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, iiigolkin сказал:

може то взагалі не порохоботы, треба якісь докази зібрати що то саме вони...:)


 

То так є - це хитра зелена плиснява діскредитує шляхетних порохоботів, одягнувшись в іх шкіри)))

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А я нівіть впевнений, до якої команди сраколиз.

Вам вірю - ви своїх (сраколизів) точно впізнаєте на раз.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Думки ворога, стиль мислення треба знати. Ну, і посміятись з їхнього дебілізму теж не зайве для поліпшення настрою.

Вам слід брати урокі у безхатька - він глибоко занурений та в змозі підказати де лайно лайніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Vikctor сказав:

В богатьох випадках я їх давно вже не відрізняю. Давно не було часу подивиться в коменти на цензорі. Сьогодні зайшов... Порохоботська шіза прогресує... Ось пару коментів:

 

Армії вже давно пора прийти до оп і повідомити єрмаку, татарову і їхньому кагалу про те, шо "караул устал". Або робимо висновок, що верхівка армії така само гнила, як і верхівка влади?

Невже у нас немає мотивованих старших офіцерів, щоб роздушити єкмаковсько-татарівських гнід, взяти зєлю за горло, щоб п.здів не те, що скаже х.й.о, а те, що треба?

І не треба боятись втратити підтримку американців і англійців. Вони звикли співпрацювати з правильними хунтами. Поляки, Литва і балтійці також все розуміють. А решта Європи - болото, з якого користі практично немає. Вже стогнуть, що радянська зброя у них закінчилась, а справжню не хочуть давати, бо "путін нападєт". Вже давно купив всіх їхніх шредерів і меркелих, і напав.

 

П.С.: підкажить хто-небудь нашому голові празькой ТрО, що порохоботи примітивні роліки від березового соку й самі подевляться, а нормальной людині дивитись це лайно западло, тому все в пусту...

Звісно краще ласувати лайно мертвечука.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Звісно краще ласувати лайно мертвечука.

Я лишень нагадаю, що саме володарь сраки, чий смак вам так довподоби, цілувався з мертвечуком у десні, а я вийшов із вашой зграї саме після того як останнього почала пИздити зелена плеснява. Бо побачів хто тільки пИздить, а хто має яйця щось робить...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Вам слід брати урокі у безхатька - він глибоко занурений та в змозі підказати де лайно лайніше.

Мені достатньо ТАСС і ДАН. До речі, брешуть практично всі ЗМІ, в тому числі, і наші. Особливо, судячи по срачу порохоботів і зеботів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Vikctor сказав:

Я лишень нагадаю, що саме володарь сраки, чий смак вам так довподоби, цілувався з мертвечуком у десні, а я вийшов із вашой зграї саме після того як останнього почала пИздити зелена плеснява. Бо побачів хто тільки пИздить, а хто має яйця щось робить...

Та звісно, якщо зупинитись посередні та заглядати в очі, це щось робить...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Та звісно, якщо зупинитись посередні та заглядати в очі, це щось робить...

Порохоботам невідомо, що людина має властивість до розвітку, бо самі здебільшого мають заскорузлі погляди. Це доречі й наближує вас до москальской верхівкі. Ті так само проти прогресу. Чи може Зеленський зараз або рік тому так само намагався заглянути в очі хУйлу та раздивитись там мир?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одна неприємність для порохоботів ненавісников зеленой плисняви. На цей раз від бойового американця, якій другу добу поспіль своїми заявами рушить таку приємну картину світу, що останніми тижнямі малює одна йобнута конгресвуменша, чиї погляди так солодко чути порохоботам... Я доречі й не знав про американського радника в пана Залужного.

 

Радник головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного, ветеран армії США Ден Райс заявив, що Україна спрямовує на фронт усю зброю від США і не порушує домовленостей із Вашингтоном.

Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу.

За словами Райса, з досвіду роботи з українськими військовими стало зрозуміло, що ЗСУ чітко налаштовані знищувати російських окупантів.

Він заявив, що Україна є одним із головних союзників США і висловив упевненість, що передана військова допомога Вашингтона не буде перенаправлена в якесь інше місце.

"У мене немає жодних побоювань, що українське керівництво порушить будь-яку угоду", - заявив Райс.

Також радник Залужного наголосив, що у Вашингтоні довіряють українському військово-політичному керівництву, а також підтримують українських воїнів та український народ. Джерело: censor.net/ua/n3358931

 

Й зрозуміло під светлиною коментарі порохоботів із паралельной реальності...

 

 

Ще потрібно розібратися, яким чином протитанкові гранатомети NLAW від Бориса Джонсонюка не були напередодні москальского нападу направлені до війська, а зберігалися на Яворівському полігоні та покарати винних

 

Спартс от як раз і приїжджала та дивилися своїми очима що коїться. Чому NLAW зберігалися у Яворі, а не були у війську?

 

"Також радник Залужного наголосив, що у Вашингтоні довіряють українському військово-політичному керівництву " - А я, хоч і маленька людина, так зовсім не довіряю, як згадаю Чонгар, Ірпень та Бучу. Як би українці не самоорганізувалися на середньому та нижчому рівнях, триндець був би Україні.

 

Вони йобнуті й це невиліковно...

 

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Тобто ріторіка вомбатів та чеськіх трошників відрізняється від наведенной мною? А як на мій погляд вони близнюки. Тому або лишень вони кремлеботи, або маємо наочну паралель між кремле- та порохоботами...

Я не видел от них призывов к гражданской войне. Может я просто подсознательно пропускаю все вкиды от данных персонажей. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

 

 

Вони йобнуті й це невиліковно...

 

Як і ви. По 10 постів в день про міфічних порохоботів. Без мінімального критичного мислення. 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

Я доречі й не знав про американського радника в пана Залужного

саме про цього? :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vikctor сказав:

Порохоботам невідомо, що людина має властивість до розвітку, бо самі здебільшого мають заскорузлі погляди. Це доречі й наближує вас до москальской верхівкі. Ті так само проти прогресу. Чи може Зеленський зараз або рік тому так само намагався заглянути в очі хУйлу та раздивитись там мир?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Ще одна неприємність для порохоботів ненавісников зеленой плисняви. На цей раз від бойового американця, якій другу добу поспіль своїми заявами рушить таку приємну картину світу, що останніми тижнямі малює одна йобнута конгресвуменша, чиї погляди так солодко чути порохоботам... Я доречі й не знав про американського радника в пана Залужного.

 

Радник головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного, ветеран армії США Ден Райс заявив, що Україна спрямовує на фронт усю зброю від США і не порушує домовленостей із Вашингтоном.

Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу.

За словами Райса, з досвіду роботи з українськими військовими стало зрозуміло, що ЗСУ чітко налаштовані знищувати російських окупантів.

Він заявив, що Україна є одним із головних союзників США і висловив упевненість, що передана військова допомога Вашингтона не буде перенаправлена в якесь інше місце.

"У мене немає жодних побоювань, що українське керівництво порушить будь-яку угоду", - заявив Райс.

Також радник Залужного наголосив, що у Вашингтоні довіряють українському військово-політичному керівництву, а також підтримують українських воїнів та український народ. Джерело: censor.net/ua/n3358931

 

Й зрозуміло під светлиною коментарі порохоботів із паралельной реальності...

 

 

Ще потрібно розібратися, яким чином протитанкові гранатомети NLAW від Бориса Джонсонюка не були напередодні москальского нападу направлені до війська, а зберігалися на Яворівському полігоні та покарати винних

 

Спартс от як раз і приїжджала та дивилися своїми очима що коїться. Чому NLAW зберігалися у Яворі, а не були у війську?

 

"Також радник Залужного наголосив, що у Вашингтоні довіряють українському військово-політичному керівництву " - А я, хоч і маленька людина, так зовсім не довіряю, як згадаю Чонгар, Ірпень та Бучу. Як би українці не самоорганізувалися на середньому та нижчому рівнях, триндець був би Україні.

 

Вони йобнуті й це невиліковно...

 

Точно йобнуті,зберігати зброю на полігоні а не надати у війська.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

Жили собі москалі ситно - впарівали тіпу розробку вундервафель йобнутому дідусю, отримували яхти/літаки й думали пропітляти так все життя. Вони ж не думали, що дідусь у все це повірить, разв'яже велику війну та зажадає отримати від вундервафель заявлених скілів... Таке собі війскове МММ...

 

️У росії затримано розробника гіперзвукових ракет за державну зраду.

Провідного російського розробника гіперзвукових ракет, директора Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення російської академії наук Олександра Шиплюка заарештовано за звинуваченням у держзраді.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

Фізика помістили у СІЗО "Лефортове". Шиплюк став третім російським вченим, заарештованим цього літа за підозрою у державній зраді.

Шарашки збирають, довпойоби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, loader сказал:

Як і ви. По 10 постів в день про міфічних порохоботів. Без мінімального критичного мислення. 

 

В будні дні можу дозволити собі добратись до компа та подивитись цю тему десь після 22. І що ж я бачу кожного дня? 6-10 сторінок теми, де війні приділено в кращому випадку 1-2 сторінкі. Ще пару-тройку постів з цікавой аналітикою від паштетова та копитько, а на всіх інших бойові порохоботи з максимально развинутим критичним мисленням (саме так здебільшого виглядають всі бубусі/дідусі на лавкав біля под'їздів - все думав що це деменція, но так как вони завжди чимось незадовільні, то напевно це саме крітичне мислення) накидують гівна на війсковво-політичне керивництво. Іноді з'являєтесь ви, весь у білому, та гневно так расказуєте зеленой плисняві, що не час мовляв для срачу...

 

1 час назад, US7IGN сказал:

саме про цього? :ROFL:

 

Само про радника.:)

 

13 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Точно йобнуті,зберігати зброю на полігоні а не надати у війська.

 

Це ж для прихільників вашой секти, та ще для старого кадебіста з пофарбованим волоссям відомо, що зброя не знаходиться на передку, а зберігається на полігонах. Я же бачу як наши війскові за допомогою різноманітних  ПТРК знищуют ворожу бронетехнику.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Чи може Зеленський зараз або рік тому так само намагався заглянути в очі хУйлу та раздивитись там мир?

В тому й справа, що він дуже виріс  і багато, чому навчився порівнянно з нулем, яким був. Але шкода, що це навчання коштувало нам всім  декількох втрачених років і купи стратегічних помилок. 

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

В тому й справа, що він дуже виріс  і багато, чому навчився порівнянно з нулем, яким був. Але шкода, що це навчання коштувало нам всім  декількох втрачених років і купи стратегічних помилок. 

А з цім я не сперичають доречі... Нажаль немає в Україні магазину, де на полицях зберігаються серед різноманітних політиків готові президенти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

В тому й справа, що він дуже виріс  і багато, чому навчився порівнянно з нулем, яким був. Але шкода, що це навчання коштувало нам всім  декількох втрачених років і купи стратегічних помилок. 

ви на будівництво теж винаймаєте виключно учнів? цікавий підхід...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

ви на будівництво теж винаймаєте виключно учнів? цікавий підхід...

І в випадку будівельників і в випадку адвокатів:) замовник завжди обирає когось, не будучи повністю впевненим, що цей хтось зробе все саме так, як він бажає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

А з цім я не сперичають доречі... Нажаль немає в Україні магазину, де на полицях зберігаються серед різноманітних політиків готові президенти...

Ну дивіться. Я вже колись казав, ще  коли в 2016 проєвропейська (принаймні вони себе так позиціонують) коаліція розвалилась, Порошенку довелось шукати союзників серед всякого лайна. Це було шкідливо для країни та реформ. Так, це знищило рейтинг Порошенка, але всупереч сподіванням, не підняло рейтинг тих, хто вийшов.

Після виборів 2019 хоч я й був дуже розчарован вибором, але я його прийняв, і вважав, що найкращим рішенням попри брудну передвиборчу кампанію було б, якщо б Зеленський прийняв протягнуту руку Порошенка, бо в того є багатий політичний досвід і багатьох помилок можна б було уникнути. Також єднання в середині країни Захід оцінив би теж набагато краще, ніж  намагання посадити оппонента за будь-яку ціну. 

Замість цього отримали срач, цирк, та війну. Бо коли суперечки в середині країни - вона набагато слабше, і х..ло це добре розуміє.

Я не знаю, що буде далі, але без єднання всіх проєвропейських сил нічого гарного, це точно.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 7
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...