Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

39 минут назад, Canton сказал:

9 бортов отминусовали по сводке. Походу это те шо вчера на аэродроме

Аксьонов підтвердив -  «Количество пострадавших в результате происшествия в пгт Новофедоровка
Сакского района возросло до девяти."

  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Canton сказал:

Ейск ипанули...нефтебазу и склад

Там еще и аэродром ВМФ. ХЗ досталось или нет

А чи далеко до того Єйська?

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

🗿 У польському місті Мальборк знесли пам’ятник Червоній армії

 

Жителі Мальборка після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну висловилися за знесення радянського пам’ятника, але процес затримало те, що він був внесений до воєводського реєстру, тому міг бути прибраний лише за рішенням влади воєводства.

 

"Можна говорити про історичний момент, бо це кінець декомунізації Мальборка. У 1989 році цей процес був природній, але цей пам’ятник став свідченням того, що він так і не був завершений. У польському публічному просторі не повинно бути місця символам російського чи радянського імперіалізму", – прокоментував заступник міністра державних активів Польщі Кароль Рабенда.

 

 

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ху-ло добился невероятных успехов.

Того гляди и итоги ВМВ пересмативать начнут.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А чи далеко до того Єйська?

Далеко (поміряв трохи далі від лінії фронту, бо хто ж туди погонить Хаймарс чи ще щось)

image.png.a0c85d80def4f686dfa6864b6183c5ed.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Звільнення Херсона: "Це буде швидко. Нехай ще трохи протримаються, - генерал Марченко Джерело: https://censor.net/ua/n3359700

Хотілось би в це вірити.

Ось повне інтерв'ю, почитав з задоволенням:  www.rbc.ua/ukr/news/general-dmitriy-marchenko-otvoyuem-krym-herson-1660059368.html

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Canton сказал:

Ейск ипанули...нефтебазу и склад

Там еще и аэродром ВМФ. ХЗ досталось или нет

скорее всего именно самолеты были основной целью. логистика там ненужная для фронта, а для нефтебазы мелковат масштаб.. по дороге склад в волновахе клацнули, может просто "перелет" 😁

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, newbee2020 сказал:

скорее всего именно самолеты были основной целью. логистика там ненужная для фронта, а для нефтебазы мелковат масштаб.. по дороге склад в волновахе клацнули, может просто "перелет" 😁

Оттуда БК и горючка на Марик идет

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Оттуда БК и горючка на Марик идет

можеть быть, богам войны виднее куда целить. глянул на гугл мапсе (прикольная детализация, хоть фотки явно 2-3 летней давности), склады навалом и немало.. ждем видео

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, newbee2020 сказал:

может просто "перелет"

тут теж? :ROFL:

www.bbc.com/news/av/world-latin-america-62475873

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, newbee2020 сказал:

можеть быть, богам войны виднее куда целить. глянул на гугл мапсе (прикольная детализация, хоть фотки явно 2-3 летней давности), склады навалом и немало.. ждем видео

 

photo_2022-08-10_10-25-31.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

Ось повне інтерв'ю, почитав з задоволенням:  www.rbc.ua/ukr/news/general-dmitriy-marchenko-otvoyuem-krym-herson-1660059368.html

тут  теж цікаво... www.bbc.com/ukrainian/features-62463727

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

тут теж? :ROFL:

www.bbc.com/news/av/world-latin-america-62475873

Ну а чё?

Кубинка - Кубинский склад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

тут  теж цікаво... www.bbc.com/ukrainian/features-62463727

Ну й порівняли... Марченко і Корбана. Особливо заяви Корбана  "Тому я сказав, що треба негайно звільняти Запорізьку та Херсонську області. Усі сили туди кинути." 

Це як в Іловайськ? Еге-гей!!! А потім  вигрести та крайніх шукати?

Вибачте, але Корбан для мене не є  авторитетом

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Ну й порівняли... Марченко і Корбана. Особливо заяви Корбана  "Тому я сказав, що треба негайно звільняти Запорізьку та Херсонську області. Усі сили туди кинути." 

Це як в Іловайськ? Еге-гей!!! А потім  вигрести та крайніх шукати?

Вибачте, але Корбан для мене не є  авторитетом

авторитет це складна штука. я знаю тільки частину того, що зміг досягнути Корбан і мені навіть 10 частину цього ніколи не вдасться зробити. і він все ще живий. мені дуже цікава інформація від таких людей. що зробив Марченко? скільком людям дав роботу? завтра війна закінчиться і яка від нього буде користь країні? на кого він працює? я просто не знаю, поділиться...

  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава реклама на ТСН - higgertotnews.org/landers/e7300d3eca/sgzn/index.php?lpkey=16b8605011ee79e870&uclick=xs8wqdxr&uclickhash=xs8wqdxr-xs8wy9j2-2t6o-0-2t6o-52dz-qd6o-a491de

Зверніть увагу на прізвища і імена коментаторів - 

Даниило Гопак

Явно нісенітниця якась. Скільки кругом всяких пропозицій зареєструватися? Абсолютно фейковий історія, а з огляду на порушену тему, публікувати таке надзвичайно безвідповідально.

Відповісти • 3 • Мені подобається • 1 годину тому

Миколай Подопригора

Народ, хто-небудь вже реєструвався? Я ось думаю спробувати, а то набридло теж охоронцем працювати, вже нудить просто!

Відповісти • 19 • Мені подобається • 46 хвилин тому

 

Що це фігня на ТСН? Як це вдається робити москалям?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Портников

 

годами выискивали украинских «диверсантов», обвиняли в неосуществленных преступлениях даже кинорежиссера Олега Сенцова или журналистов Николая Семену и Владислава Есипенко. Фальсифицировали обвинения, выносили лживые судебные приговоры. А когда произошли настоящие взрывы – то стали объяснять происшедшее халатностью. Халатностью, а не украинской диверсией, после которой можно было бы угрожать соседнему государству или кого-нибудь арестовать за «террористический акт».

А почему? А, видимо, потому, что это настоящие взрывы, а не инсценировка ради очередного показательного судебного процесса. За настоящие взрывы отвечают соответствующие специальные службы. И, значит, они не справились? Значит, нет над Крымом никакой надежной системы противовоздушной обороны – если это обстрел. Или нет никаких эффективных специальных служб – если это диверсия. Значит, нет никакой «сакральной» безопасности Крыма?

Змінено користувачем Игорь UA
  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

авторитет це складна штука. я знаю тільки частину того, що зміг досягнути Корбан і мені навіть 10 частину цього ніколи не вдасться зробити. і він все ще живий. мені дуже цікава інформація від таких людей. що зробив Марченко? скільком людям дав роботу? завтра війна закінчиться і яка від нього буде користь країні? на кого він працює? я просто не знаю, поділиться...

Никто не преуменьшает заслуги Корбана в бизнесе , но и там он использует дикие методы. В военном деле против Марченко он под плинтусом. Хотя шашкой махать , смотря на карту Корбан тоже умеет. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

авторитет це складна штука. я знаю тільки частину того, що зміг досягнути Корбан

Кроме криминала, какие у него достижения??

Авторитет в ОПГ, это как раз то что нужно государству, да?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що ви знаєте про авторитет? до речі, вати та кацапських грошей в Дніпрі більше ніж в Херсоні в рази, але чомусь кацапі не дійшли...

я не виправдовую Корбана і представляти його не став би навіть за гроші, і інтерв'ю його гівно - можна було б розірвати по реченнях. але все це не виправдовує декого...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

що ви знаєте про авторитет?

Вас где короновали?

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

А чи далеко до того Єйська?

Связался с Ейском. Сказали горит склад магазина Техносклад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, US7IGN сказал:

що зробив Марченко? скільком людям дав роботу? завтра війна закінчиться і яка від нього буде користь країні? на кого він працює? я просто не знаю, поділиться...

Не зли меня...

Позывной Марчелло - гугель в помощь

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Игорь UA сказал:

В военном деле против Марченко он под плинтусом. 

В мелкоскоп не виден...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...