Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

24 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Саме так.Тому постійно кажу- захищайте свою Батьківщину як тільки зможете щоб не було пізно.А у відмовідь від таких як Ви з Вадімом часто чую- а мы так и хотели, наша родина- Таити, не стоит сражаться за кирпичи, хорошо там где жопа в тепле і т.д.

Фу, бля.

де я казав що я так хочу? і я все ще в Україні. хоча і нікому тут не потрібен. а ще я вважаю силовий варіант дій найгіршим, бо він означає що на все інше не вистачило розуму. а коли у тебе нема розуму, то сила теж не допоможе. а ще скажіть мені що дасть героїзм без грошей та зброї? і яка справжня ціна тих же грошей та зброї? і хто і коли за них заплатить? але згоден, для бідних все виглядає зовсім по іншому...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

постійно кажу- захищайте свою Батьківщину як тільки зможете щоб не було пізно

 Нажаль того захисту було недостатньо, бо у нас занадто полюбляють асвабадітєлей, гебню, блатняк і т.п. 

8 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Фу, бля.

Опис функціонування своєї лімбічної системи - не аргумент.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, vadimv сказав:

 Нажаль того захисту було недостатньо, бо у нас занадто полюбляють асвабадітєлей, гебню, блатняк і т.п. 

 

Саме тому Ви користувались ОК і ВК?🤦‍♂️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

де я казав що я так хочу? і я все ще в Україні. хоча і нікому тут не потрібен. а ще я вважаю що силовий варіант дій найгіршим, бо він означає що на все інше не вистачило розуму. а коли у тебе нема розуму, то сила теж не допоможе. а ще скажіть мені що дасть героїзм без грошей та зброї? і яка справжня ціна тих же грошей та зброї? і хто і коли за них заплатить? але згоден, для бідних все виглядає зовсім по іншому...

Самий успішний бізнес проект не той коли роками сидів ждав інвестицій , і тут їх тобі дали щоб не здох🤣.

Самий успішний - створений з нуля , без досвіду,початкового капіталу , потом і кров'ю.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Самий успішний бізнес проект не той коли роками сидів ждав інвестицій , і тут їх тобі дали щоб не здох🤣.

Самий успішний - створений з нуля , без досвіду,початкового капіталу , потом і кров'ю.

я вже достатньо побачив колись успішних бізнесів та їх мертвих власників.

в сучасному світі не має сенсу вкладатись в матеріальні активи. хоча так було завжди. навіть піраміди помалу засипає пилом, хоча їх будівельники думали що то назавжди...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, vadimv сказал:

"Хороші росіяни" теж намагаються виправдати свої злочини дією пропаганди.

В якості контраргумента я наведу слова однієї відомої людини:

 

На жаль, доводиться константувати, що переважна більшість не здатні критично мислити і ще з "совка" і до цього часу вірять ЗМІ. Тому, в їхній "лозіці", російська агресія - це не злочин, а "освабажденіє укрАінсково народа от нациков". І на мою думку, вони в це дійсно вірять. Ну, доки не стикаються з реальністю, особливо, коли попадають в полон. Хоча деякі і там не можуть прозріти. І це стосується не тільки росіян. Сварка порохоботів з зеботами - з цієї ж опери.

  

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, US7IGN сказав:

я вже достатньо побачив колись успішних бізнесів та їх мертвих власників.

в сучасному світі не має сенсу вкладатись в матеріальні активи. хоча так було завжди. навіть піраміди помалу засипає пилом, хоча їх будівельники думали що то назавжди...

Без обід , але Ви навіть не зрозуміли про що я.І не зрозумієте.Чому я так впевнено? Тому що у Вас досі меню форуму на російській.А це маркер☝️.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Циган?

У людей, как и животных, если оседлый образ жизни - значит больше развит терр. инстинкт. Если кочевой, то сильнее кровный инстинкт (принадлежность к определенному социуму/группе). Муравьи тоже не все в муравейниках живут - есть и кочевые виды.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Тому що у Вас досі меню форуму на російській.А це маркер☝️.

я на всіх форумах використовую налаштування за замовчуванням

 

AT.jpg

EH.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

 

ЛЕНДЛИЗ ЗАРАБОТАЛ

censor.net/ua/blogs/3363572/lendlyz_zarabotal

тобто мій розрахунок що заробляти тут на чомусь крім корупції та зброї можна буде років через 3-5 все ж таки правильний :ROFL:

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Саме тому Ви користувались ОК і ВК?🤦‍♂️.

Я давно чекав на це питання.

ВК я користувався для того, щоб бачити, що там робить дитина.

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

що там робить дитина.

мабуть варто замислитись що там робить дитина...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

мабуть варто замислитись що там робить дитина...

Дитина сама замислилась у 2014

Після чого наліпила на ноутбук наклейку ПТН ПНХ

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

судячи з ореолу розселення вони захопили увесь світ uk.wikipedia.org/wiki/Цигани

 

2 години тому, ЧортПобьєрі сказав:

То Ви ще ареалу жидів не бачили☝️.

Аналогія коректна.

Якщо не брати до уваги факт того, що цигани живуть копирсанням в смітті яке викидають жиди.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Музей сказал:

 

Аналогія коректна.

Якщо не брати до уваги факт того, що цигани живуть копирсанням в смітті яке викидають жиди.

воу! пані була в гостях у циган? я вже не кажу про весілля :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Музей сказал:

яке викидають жиди.

ви й жидів мабуть тільки по телевізору бачили... вони нічого не викидують - вони все продають...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, US7IGN сказав:

ви й жидів мабуть тільки по телевізору бачили... вони нічого не викидують - вони все продають...

Я вже 10-ть років живу в Закарпатті і мож у бачити, як живуть цигани. Перші пів року довелося пояснювати, що сміттєвий бак, який виставлений біля воріт для сміттєзбиральної машини, все ще є моєю власністю. З тих пір «на районі» лише «жиди».

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Вячеслав63 сказал:

І це було на початку 2000-х. І той знайомий сбушник, казав, що в КГБ вони служили державі, а зараз в СБУ невідомо кому.

На початку 2000-х нікого (підреслюю - НІКОГО) в ірпінську Академію по лінії СБУ не брали. І не могли взяти. Навіть на спеціальність "Правознавство" на ФПМ (факультет податкової міліції), де начальником був генерал-майор Білоус В.Т., який був ще та КГБшна моська.
Прийом був особисто через Мельника, в ручному режимі і ніхто (підкреслюю - НІХТО) з СБУ не міг "всунути" когось через нього. Мельник був тоді заст. голови профільного комітету ВР з питань правоохоронної діяльності і чхати він хотів на СБУ. Вчитися тоді на юрфаці чи на ФПМ в АДПСУ вважалося зашкваром рівня "навчання" в МАУП. Тож ніхто з нормальних і адекватних людей не горів бажанням там навчатися. За хабарі і їх розміри я взагалі мовчу.
А про "службу державі" Вам той знайомий СБУшник наплів, бо ще у КГБ вони фігнею страждали. Основна маса співробітників служила або в 5 управлінні, або в ОТУ і займалася виконанням замовлень 5 управління: боротьба з дисидентами, "націоналістичним підпіллям", фарцовщиками тощо (і це при тому, що, наприклад, у 80-ті роки у Києві по повній програмі діяло підпілля із агентури фашистів, яка залишилась ще з 2-ї світової).
Контррозвідка була майже на нульовому рівні, бо, як кажуть: "Шпион - как бог. Все о нём говорят, но никто не видел"©. Бо, фактично, виявленням агентури на військових об'єктах займалася військова контррозвідка, а ще частково особливо злобні "бойові підараси" з 12-го управління МО СРСР (якщо це стосувалося ядерних об'єктів і арсеналів). Так що... і КГБ, і СБУ у 90-ті, і на початку 2000-х, і зараз - у 90% випадків займалися і займаються незрозуміло чим. Виняток - антитерористичні і спеціальні підрозділи. Але то окрема парафія і там зустрічалися за часів КГБ і зустрічаються зараз рідкісні мудаки. "Сила есть - ума не надо"©
Окрема розмова - ПГУ КГБ і її український шматок. Але то не для публіки))

 

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, vadimv сказал:

 Тада, самое точное определение - буржуазно-империалистической. 

Точно с немцами воевать собирались, надо было для этого сперва дать им на танках потренироваться и самолеты напроектировать.

А то ж так воевать неспортивно. 

Ну точно эти два факта никак друг с другом не связаны, просто совпадение.

И СССР никак и ничем не помогал нацистам, это они все сами.

А он всю дорогу с ними боролся, дада...

Перечитывайте, не возражаю.

Может с какого-то раза дойдет, что все-таки Фашистский меч ковался в СССР

Такой себе аргумент, натягивание сову на глобус.

С таким успехом лет через 50 кто-то из кацапских реваншистов напишет книжку "Рашистский меч ковался в Украине" где будут рассказывать про кацапскую базу в Крыму как аргумент, что мы сами виноваты в войне. А потом тролляки на форумах будут этой книгой друг в друга тыкать

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Я вже 10-ть років живу в Закарпатті і мож у бачити, як живуть цигани. Перші пів року довелося пояснювати, що сміттєвий бак, який виставлений біля воріт для сміттєзбиральної машини, все ще є моєю власністю.

не всі цигані однакові. таке враження що ви у Білій церкві не були :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ranch сказал:

і СБУ у 90-ті, і на початку 2000-х, і зараз - у 90% випадків займалися і займаються незрозуміло чим. Виняток - антитерористичні і спеціальні підрозді

та всі знають чим вони займаються :ROFL:

а спецпідрозділи були філією фсб...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

лет через 50 кто-то из кацапских реваншистов напишет книжку "Рашистский меч ковался в Украине" где будут рассказывать про кацапскую базу в Крыму как аргумент, что мы сами виноваты в войне. А потом тролляки на форумах будут этой книгой друг в друга тыкать

Зачем ждать 50 лет, я тут уже давно тыкаю и кацапской базой в Крыму, и ЯО, которое отдали кацапам вместе с бомбардировщиками и ракетами Х-22.

Но как-то слабо доходит. вКравчук похоронен с почестями, а куЧМО - почетный пенсионер. Ковпак - герой, а КГБ служило родине.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...