Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Spiraea сказал:

Соловьёва уже все видели? Это ж не сам, ему разрешили так чморить Шольца.....

Интересно, что по этому поводу скажет фрау Меркель...

 

  Скрыть контент

censor.net/ru/video_news/3363479/propagandist_solovev_na_rossiyiskom_topkanale_nazval_sholtsa_nedobitoyi_natsistskoyi_svolochyu_video

 

чувак по ходу для всіх однаково гарним виявився :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, karbo сказав:

Того кадрового потенціалу і близько немає. Тоді туди відбирали кращих з кращих, або родичів тих, хто там вже служив для відданості. Зараз, якщо глянути на Петрова з башировим, то стає все зрозумілим.

Це особистий досвід?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, MaxS сказав:

Це особистий досвід?

В армии общался с молодым офицером, выпускником высшей школы КГБ. Высококлассным программистом. На вопрос как ты туда попал, он ответил следующее.

В школе занимал призовые места по математике. В восьмом классе на областной олимпиаде подошёл неприметный человек с вопросом не желает ли он заняться интересной работой.

В десятом перед экзаменами вызвали в райком комсомола и сделали предложение, от которого трудно отказаться.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, MaxS сказал:

Це особистий досвід?

Не твій же. Нашого профорга з потоку забрали безслідно туди. Дуже розвинутий був хлопака у всіх розуміннях цього слова. Мій друг по спортзалу служив там, потім в охороні Кучми, мій сусід генерал кгб, його сини в СБУ служать і донині. Мого одногрупника брат служив в кгб, туди і його допоміг влаштувати.

А ти з Вадимом гадаєш, що їх з космосу засилали?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, karbo сказав:

Не твій же. Нашого профорга з потоку забрали безслідно туди. Дуже розвинутий був хлопака у всіх розуміннях цього слова. Мій друг по спортзалу служив там, потім в охороні Кучми, мій сусід генерал кгб, його сини в СБУ служать і донині. Мого одногрупника брат служив в кгб, туди і його допоміг влаштувати.

А ти з Вадимом гадаєш, що їх з космосу засилали?))

я з тобою свиней не пас, бидло кацапське

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

В десятом перед экзаменами вызвали в райком комсомола и сделали предложение, от которого трудно отказаться.

Сказочник он этот офицер. Кто не хотел, тот отказывался. Никаких санкций не было. Ну в армии пришлось бы послужить все 2 года.

Змінено користувачем AOZ1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

тобою свиней не пас, бидло кацапське

Бидло ти, бо обзиваєшся. Я нормально спілкуюсь. Для інтернету звернення на ти є нормою. Тим більше коли перебуваєш там десь десять років.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, karbo сказав:

А ти з Вадимом гадаєш, що їх з космосу засилали?))

Судячи з результату - з якоїсь підворотні.

 

Вадіму теж робили пропозицію, але швидко відвалили, почувши, що він в армії не служив і взагалі нікому служити не збирається.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

Вадіму теж робили пропозицію, але швидко відвалили, почувши, що він в армії не служив і взагалі нікому служити не збирається

Значить у Вадима були коріння, які пасували службі кгб. У мене рідня репресована, а дідо був війтом за німців, та його рідний брат надрайоновим провідником УПА.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

В армии общался с молодым офицером, выпускником высшей школы КГБ. Высококлассным программистом. На вопрос как ты туда попал, он ответил следующее.

В школе занимал призовые места по математике. В восьмом классе на областной олимпиаде подошёл неприметный человек с вопросом не желает ли он заняться интересной работой.

В десятом перед экзаменами вызвали в райком комсомола и сделали предложение, от которого трудно отказаться.

Нам теж дзвонили з СБУ, коли хотіли щоб син вчився у них на бюджеті, в Ірпіні. Але, я побалакавши зі знайомим кума, з яким він разом служив в Афганістані, і який працював в КДБ, а потім в СБУ, відмовився від такої щедрої пропозиції. Спецслужби підбирають персонал з відмінників, щоб хтось же міг і працювати, бо, ті, які туди влізуть по блату, як правило, не "блєщуть" ні знаннями, ні розумом. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Спецслужби підбирають персонал з відмінників, щоб хтось же міг і працювати

гарна казочка. з моїм надшироким колом спілкування я ще жодного разу не чув, щоб дійсно гарному спеціалісту запропонували робити в спецслужбі.

або всі поголовно працюють під прикриттям та морозяться :ROFL:

  • Лайк 6
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

2 ч.  · 

Спойлер

Передові підрозділи 3-го АК (нагадаю, стратегічний резерв гш зс рф) намалювалися у Ростовській області. Але я не думаю, що це їхня "кінцева зупинка". Скоріш за все вони "спливуть" - або у смузі відповідальності угрупування "Запорожье", або "Юг"... Принаймні, про це свідчить інформація, яка потребує додаткового уточнення та перевірки, про пересування через Кримський міст підрозділів цього формування.

Доброго дня, шановне панство...!!!

1. "Великий наступ" на Миколаїв, судячи зі всього, таки забуксував. Вчора противник на Миколаївському напрямку так й не зміг просунутись, або , принаймні, організувать атакуючі чи бодай штурмові дії у вказаних напрямках - а ні південно-західніше Снігурівки, а ні по напрямку на Таврійське.

Зате, як я й спрогнозував у попередньому огляді, в районі Високопілля командування противника почало виявляти свою зацікавленність до ділянки місцевості між Потьомкіним та Добрянкою. Силами декількох розвідувально-диверсійних груп, треба розуміти, зі складу 10-ї обр СпП командування військ противника спромоглося організувати спробу розвідувального пошуку, яка втім закінчилася безрезультатно для нього. РДГ противника були своєчасно виявлені та вогнем передових підрозділів ЗСУ відігнані з нейтральної смуги до своїх позицій.

Підрозділи 11-ї ісбр отримали наказ дослідити та спробувати відновити пропускні здібності Антонівського мостового переходу для автотранспорту, а також "дослідити можливість" відновлення мостового переходу у районі Каховської ГЕС. Одночасно, командування військ противника розглядає можливості та перспективи нарощування пропускних можливостей понтоно-паромної переправи в районі с. Львове. До виконання цих завдань також напряму вже залучені сили та засоби 32-го ісп зі складу 49-ї ЗВА.

Дуже прикметно, що усю свою возню навколо переправ через Дніпро противник намагається посиленно прикривати засобами ППО, але поки, за визнанням штабу угрупування військ "Юг" - "не дуже вдало"...

2. Оперативне угрупування військ противника "Запорожье", судячи зі всього отримало свій резерв - до 4-х БТГр (частково недоукомплектованих) зі складу 36-ї мсбр 29-ї ЗВА та 5-ї тбр 36-ї ЗВА. Ці підрозділи увійшли до оперативного підпорядкування штабу 58-ї ЗВА Південого воєного округу і поки тримаються у другому ешелоні оперативної побудови військ цієї армії. Скоріш за все, командування військ противника має на увазі ввести цей резерв в районі Щербаки - Нестерянка, або в районі Пологи, у зручний для себе момент.

Ще 2-ї БТГр зі складу 37-ї мсбр 36-ї ЗВА розгорнулись по обох флангах Вугледарського виступу ЗСУ, одна на напрямку Новомайорське - Пречистівка, інша - з протилежного боку - по напрямку Пільне - Володимирівка. Посилення підрозділів. До речі, вчора та сьогодні російське командування вперто намагалося атакувату по цим напрямкам, а також з напрямку Єгоровка -Павлівка. Невдало для себе...

Я розумію таку впертість... Вперте та дуже повільне наближення українських військ до Лас-ВолновахоС з північно-західного напрямку, нехай навіть черепаховими темпами... об'єктивно поставить російське війська у складне становище. Причому... в такому разі активні наступальні дії противника в районі Мар'їнки і пвденіше її та загалом на Кураховскому напрямку ще більше втратять будь-який адекватний сенс...

В районі Пологи командування протвиника, судячи зі всього, вирішило організувати щось подібне до контр-атаки во фланг тактичній групі ЗСУ яка до сих пір вела достатньо успішні бої в районі Інженерного... З рубежу Чумацьке - Решетилівське вони вирішили через Костянтинівку прорватися на Дорожнянку. Сенс цих атак очевидний - не тільки створити флангову загрозу вищезазначеній тактичній групі ЗСУ, а й повернутися на ближні підступи до Гуляйполя. Задумано було непогано, а от з виконанням, вже традиційно... у росіян - не склалося. Навіть з місця тронутись вони так й не змогли...

3. На Харьковському напрямку, судячи зі всього, командування протиника в рамках "створення зручних умов для гіпотетичних перемовин" продовжує свої вперті намагання вийти на ближні підступи до Харькова - з північно-східного та південно-східного напрямків.

І якщо в районі Дементіївки та Прудянки усе обмежується дрібними тактичними атаками перманентного характеру, то у районі на південий схід від Чугуїва, командування військ противника докладає більш суттєві зусилля...

Принаймні 3 "свіжих" БТГр зі складу 3-ї та 144-ї мсд 20-ї ЗВА (одна з яких танкова), намагаются відтіснити підрозділи Сил оборони України з рубежу Приморське - Базаліївка - Леб'яже - Гракове.. Сенс цього тиску також зрозумілий:

- зняти в кінцевому рахунку гіпотетичну загрозу прориву ЗСУ на Шевченкове й далі на Куп'янськ

- самим вийти з південого сходу до Чугуїва й таким чином створити певні "передумови" для "вирішення питання зі Старим Салтовим".

- нівелювати можливість будь-яких активних наступальних дій ЗСУ на Балаклійському напрямку, адже командування військ противника не може не розуміти того факту, що навіть будь-які "успішні" його дії по напрямку Нова Гусарівка - Гусарівка, а також "жорстка оборона" по закруту Сіверського Донця в районі лісових масивів північно-західніше Ізюму зовсім не знімають загрози його Балаклійському району оборони...

Просто тому, що на цих ділянках українські війська знаходяться у куди кращих умовах ніж противник, а українське командування має можливість обирати різноманітни варіанти своїх подальших дій з куди більшої кількості ніж противник.

Наприклад, з ходу тут можливо реалізувати цілий набір "сюрпрАЙзів" для противника - від Балаклійського "котла" до "бокового прориву" на Ізюм. У відповідності до цього, командування військ противника вимушене розтягувати свої "отсечные" позицій по достатньо широкому фланговому району, та й ще в умовах коли закрут річки вдається в його оперативне шикування... Не саме зручне для нього становище.

Тому, ці наполегливі прагнення противника "організувати" ЗСУ Чугуївську "головну біль" дещо північніше загрозливого району, цілком зрозумілі... Адже в такому разі, українському командуванню буде явно не до того, щоб прориватися на тили Балаклійської тактичної групи російських військ.

 

  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

гарна казочка. з моїм надшироким колом спілкування я ще жодного разу не чув, щоб дійсно гарному спеціалісту запропонували робити в спецслужбі.

або всі поголовно працюють під прикриттям та морозяться :ROFL:

Я ж не про готових спеціалістів, а про школярів-відмінникив, яким пропонують поступити на бюджет в інститут, щоб готувати для себе нормальні кадри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

гарна казочка. з моїм надшироким колом спілкування я ще жодного разу не чув, щоб дійсно гарному спеціалісту запропонували робити в спецслужбі.

Колись досить сильна спецслужба перетворилася в блатну контору для своїх. Кришевателі під державною егідою. Деградація очевидна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Я ж не про готових спеціалістів, а про школярів-відмінникив, яким пропонують поступити на бюджет в інститут, щоб готувати для себе нормальні кадри.

а... ну ок. я уявив, приходить до мене дитина і каже - мені зробили пропозицію безкоштовно вчитись і потім працювати в органах. ні, мої точно не скажуть, бо знають чому я відмовився працювати і в прокуратурі і суддею. бідність не сама більша ганьба в світі...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алексей Копытько

2 ч.  · 

Спойлер

За минувшую неделю-дней десять был опубликован ряд заметных текстов / вышли интервью о начале вторжения и событиях перед ним. Также были озвучены важные новости (самый крупный пакет американской помощи, слухи о формировании отдельной американской миссии во главе с генералом, информация о контракте на производство NASAMS на два года и т.д.), которые имеет смысл собрать в одну картинку.

Первое. Я решил какое-то время не давать оценку разного рода изложениям событий прошлой зимы и осени. За исключением чего-то совсем вопиющего и непосредственно влияющего на принятие решений сегодня.

Мы критически зависим от партнёров. Я готов прочитать сколько угодно несправедливых или неточных текстов, если это поможет сохранить, а лучше – увеличить, объёмы помощи. Всё остальное будет иметь значение после победы. Сейчас другие приоритеты. Своё видение я уже пару раз в деталях описывал, нет смысла повторяться.

Второе. Если выбирать самое важное, что происходило/прозвучало на рубеже 6 месяцев большой войны, я бы сводил это к мысли, которую изложил министр обороны Алексей Резников в своей статье на УП (рекомендую почитать, там с десяток важных тезисов).

Цитата: «Фактично йдеться про зняття останніх бар'єрів, коли українська армія вже не буде сприйматися як щось окреме від сил оборони Європи. Для успіху потрібно, щоб Європа усвідомила: Україна є щитом на сході, який потрібно зміцнювати».

Если развёрнуто.

Сейчас западный мир оказывает помощь украинской армии, которая не является частью целого. Наши ЗСУ - нечто явно более близкое для Европы, чем условная афганская армия, но всё-таки внешнее. Помощь огромная. Но львиная доля связей может быть безболезненно для запада свёрнута.

Однако мы уже вошли в ту фазу, когда один за другим падают барьеры, отделяющие силы обороны Украины от европейского сообщества/НАТО. Число наших воинов на обучении в Британии и других странах исчисляется тысячами. Ассортимент уже освоенных нами вооружений известен. На первый план выходит тема ремонта, обслуживания, производства, т.е. средне- и долгосрочные задачи. На месте односторонних процессов "донор-реципиент" растёт число двусторонних процессов обмена.

Плотность и уровень взаимодействия таковы, что всяческие ограничения начинают восприниматься как необязательные помехи, недоразумения. Примерно как граница между Украиной и Польшей. В военном плане она прозрачна, поляки действительно очень сильно помогают. Я не готов оценивать, насколько граница сейчас нужна в социальном и экономическом плане, но в сфере обороны она довольна условна.

Если очень грубо сравнивать, то мы движемся к состоянию, в котором год-два назад пребывали Швеция/Финляндия и НАТО. Это были отдельные, но очень близкие и совместимые субстанции, которые при изменении конъюнктуры стремительно превращаются в одну. Любое сравнение хромает, но ситуация примерно такая же.

Осталось совсем чуть-чуть до момента, когда нельзя будет внятно объяснить, почему Украина (с точки зрения военной сферы) ещё где-то за порогом, а не в общем доме?

Очень наглядный и измеримый критерий оценки происходящего – предоставление Украине авиации/ПВО/ПРО.

Авиация (у которой сегодня праздник) – это технически очень сложное и дорогое удовольствие, требующее целой «экосистемы» условий. Чужаков сюда не подпускают.

В Украине сейчас лучшие боевые пилоты, которые имеют опыт реальных воздушных сражений с равным противником в условиях действия мощной системы ПВО врага.

Также у нас лучшие зенитные ракетные войска. Цифры говорят сами за себя.

Как только мы будем вооружены, Европа получит +1000-1500 км безопасного пространства в небе.

Свои боевые самолёты мы не производим. Т.е., это однозначно будут чужие платформы. Наиболее логичный способ построить нашу боевую авиацию на чужих платформах – это с самого начала моделировать её как часть общеевропейской системы обороны, где у нас свой кусок фронта и свои задачи. Если у нас всё одинаковое – стандарты, техника, враг – нет логики делать это обособленно.

Однако потребуется целый ряд политических, юридических и других решений стратегического характера. Ибо это финансирование, производство, обучение, инфраструктура и т.д. На годы вперёд.

Если мы сподвигнем партнеров (а мы стараемся, и многие нас уже поддерживают) на устранение существующих ограничений, возникнет то, что называют красивым термином «общее оборонное пространство». Украинская армия будет вписана в общую систему, на неё будет работать качественно иной спектр механизмов поддержки.

Т.е., дело не только в том, чтобы дать нам дорогостоящих самолётиков и отсыпать два мешка ракет к ним, которыми мы можем обстрелять Россию. Мы и сейчас можем. Но мы пообещали и не обстреливаем.

Дело в том, что после этого уже нельзя будет от нас откреститься и сказать, что мы какие-то посторонние люди. Действительно придётся идти вместе с нами до победы. Но это такая степень вовлечения, которая многих пугает. Ибо риторика «до победы» - это одно, а практика требует совершенно конкретных действий.

Россию это пугает – в первую очередь. Поэтому россияне бросают все силы, чтобы затормозить набирающие ход процессы нашей де-факто интеграции (напоминаю – именно об интеграции в НАТО де-факто министр Резников говорит с момент своего назначения).

В СМИ уже мелькали данные о контрактах на Крабы, на Рн2000 (до 36 месяцев). Теперь вот на насамсы. На уровне ощущений, которые постепенно у всех кристаллизуются, просматривается период в 2-3 года, после которого Россия даже замыслить против нас ничего не сможет. При условии: если будет реализовано то, что намечено.

Поэтому актуальные задачи можно разделить на две части:

1) Добывание помощи, чтобы как можно скорее обеспечить перелом на поле боя и сберечь как можно больше жизней наших людей;

2) Выстраивание сетки процессов, которые сделают Украину неотделимой частью европейского оборонного пространства.

Нужно понимать связь. Как только будут приняты политические решения о вхождении в долгосрочные процессы, и по краткосрочным решениям будет проще двигаться. Т.е., эта работа только выглядит оторванной от горящих событий на фронте. На самом деле – наоборот.

Не за горами – 5-й Рамштайн. По традиции к нему что-то заявят, но многое не заявят. Большое значение будет иметь то, какие рутинные ненаглядные процессы начнут катиться. А эти процессы во многом зависят от внутреннеполитической ситуации.

Я уже перечислял: США, Британия, Болгария, Черногория, Италия, Германия, Чехия и ряд других стран уже находятся в состоянии выборов, готовятся к ним либо проходят через период спада поддержки власти, с которой мы взаимодействуем (а это означает вероятность неплановых выборов). Смена власти – не всегда плохо, но всегда какое-то торможение, провисание по срокам.

1 сентября истекает очередной срок переноса истории с номерами/документами в Косово. Диалог там идёт, Сербия уже заявила о готовности к компромиссам. Но опять может искрить, ибо стабильность там нужна далеко не всем.

Всё это нужно как-то успевать записывать в столбик, чтобы не обрушилось что-то очень важное.

Так и живём.

 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, karbo сказав:

Значить у Вадима були коріння, які пасували службі кгб

Ніт, Вадіма взяли на олівець у відділі іноземної літератури бібліотеки імені Крупської, де він на початку 90-х читав книжки англійською мовою.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Ніт, Вадіма взяли на олівець у відділі іноземної літератури бібліотеки імені Крупської, де він на початку 90-х читав книжки англійською мовою.

добре що я в ЦНТБ нікого не цікавив :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

а... ну ок. я уявив, приходить до мене дитина і каже - мені зробили пропозицію безкоштовно вчитись і потім працювати в органах. ні, мої точно не скажуть, бо знають чому я відмовився працювати і в прокуратурі і суддею. бідність не сама більша ганьба в світі...

Там цікавляться у керівництва школи, тими дітьми, які добре вчаться і добре себе поводять. А потім дзвонять батькам і пропонують вступати до них на бюджет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

В армии общался с молодым офицером, выпускником высшей школы КГБ. Высококлассным программистом. На вопрос как ты туда попал, он ответил следующее.

В школе занимал призовые места по математике. В восьмом классе на областной олимпиаде подошёл неприметный человек с вопросом не желает ли он заняться интересной работой.

В десятом перед экзаменами вызвали в райком комсомола и сделали предложение, от которого трудно отказаться.

Так никто и не сомневался в том, что ты кагэбистский уебыш-стукачок. 
Оно у тебя на лбу написано так же как и у напарника-кантона. 
Вас бывших не бывает, до самой смерти стучите! Ж-) 
 

 

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Если не сдохну.

Обычно люди, чувствуя близкую смерть, более трезво оценивают себя, критически судят свои поступки и от этого невольно становятся добрее, что ли, но вам ублюдкам все не имется.

Желая успеть побольше нагадить вы, суки, брызжете желчью направо и налево, смотреть на вас противно.
 

 

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

і добре себе поводять

так би одразу і сказали :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

Ніт, Вадіма взяли на олівець у відділі іноземної літератури бібліотеки імені Крупської, де він на початку 90-х читав книжки англійською мовою

На початку 90-х настільки я пригадую, СССР вже не було, а спецслужбісти тупо бухали, бо не знали чим зайнятися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...