Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, US7IGN сказал:

так би одразу і сказали :ROFL:

Поведінка також повинна бути відмінною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Нам теж дзвонили з СБУ, коли хотіли щоб син вчився у них на бюджеті, в Ірпіні.

Це ж де в Ірпіні від СБУ можна було "на бюджеті вчитися"? Там була лише податкова Академія "імені" покійного хабарника Петі Мельника, великого дружбана Петьмана, Азірова і Яника. Хіба що на юрфаці Академії можна було "вчитися" і потім через кумівство попасти в СБУ. Так, до речі, там деякі тупорилі випускники тієї Академії і опинился. І навіть займають немалі посади. Але вся Україна знає "рівень знань" викладачів і випускників тієї Академії та як там "вчаться".

А взагалі... гарна казка. Може хтось і повірить))

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Поведінка також повинна бути відмінною.

ніт. раби не ми, ми не раби :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Vinsol2009 сказав:

Не все приедут. Маленький городок,  5 тыс,но с собственный университет, на пруду лебеди, в прудах метровые карпы. По главной площади ходят дикие утки, машины их объезжают. Дороги заасфальтированы, тротуары в натуральном камне. Никто шомпунем не может, проведены на экологии, дождевая вода собирается в подземные резервуары и используется для полива. В ливень по улицам ничего не течет, грязи нет.Летние площадки возле ресторанчиков забиты посетителями, пьют пиво. Дешевле, качественное.Старопрамен в жестяной банке 12 крон, по курсу меньше 10 гр.Да геи есть. За полгода видел ОДНУ сладкую парочку. А пьяных  на улицах НЕТ. Хотя пиво льется рекой. Недвижимость стоит немерянных денег. Строительный бум. Беби бум. В ресторане мамочка запросто вытягивает грудь и кормит ребенка и никого это не волнует.Дети в приоритете. Все катаются на велосипедах в шлеме. За отсутствие шлема на ребенке полиция штрафует родителей. Но ни разу не видел ребенка без шлема. Бесплатные языковые курсы для беженцев. Хотя многие чехи знают русский, отвечают только в первый месяц. Потом все, учи чешский. Подработку предлагают, но не заставляют.Нормальную работу без знания чешского найти невозможно.

Це в якому місті універ на 5 тис?

І скільки квадрат житла коштує. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ozor сказал:

Це в якому місті універ на 5 тис?

в європах університет, особливо якщо старий, це самостійна автономна одиниця, а містечко поруч просто.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AOZ1 сказав:

Сказочник он этот офицер. Кто не хотел, тот отказывался. Никаких санкций не было. Ну в армии пришлось бы послужить все 2 года.

В Афгане, если выживет, вместо университета.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AOZ1 сказав:

Сказочник он этот офицер. Кто не хотел, тот отказывался. Никаких санкций не было. Ну в армии пришлось бы послужить все 2 года.

думаю, могли ще помітку яусь зробити в особистій справі, щоб кар єру не зробив відказник випадково)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

гарна казочка. з моїм надшироким колом спілкування я ще жодного разу не чув, щоб дійсно гарному спеціалісту запропонували робити в спецслужбі.

або всі поголовно працюють під прикриттям та морозяться :ROFL:

Ви де служили і ким, якщо ніде і ніким, то в мене питань нема.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, ozor сказав:

Це в якому місті універ на 5 тис?

І скільки квадрат житла коштує. Дякую.

Точно не скажу до біса дорого, у чехів будівельний бум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, МаТраС сказал:

думаю, могли ще помітку яусь зробити в особистій справі, щоб кар єру не зробив відказник випадково)

Если человек собирался каръеру делать, чего от КГБ отказываться. А в науку скажем без проблем можно было идти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ніколи не читаю коментарі людей з приставкою екс.Вони таке морозять, і єдине питання до них- де ти був такий розумний коли був на посаді🤦‍♂️.

 

12 годин тому, Vinsol2009 сказав:

Моя дочь педиатр, мединститут с красным дипломом на бюджете . Практика два дня, местная врачиха сказала, что ей проще обучить местную, чем связываться с украинкой, которая в любой момент повернется и уедем. Соседка с двумя дипломами, экономика и биофак универа. Нашла работу курьера и счастлива при двух дочерях . Нас тут НИКТО не ждал .

Дивно, у поляків теж дефіцит лікарів, але на відміну від вашої, чеської, версії подій, вони птужно залучають наших лікарів і м/с. Вже купа юридичних фірм заробляють на цьому. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Советник главы ОП подчеркнул, что любые компромиссы с россией будут иметь катастрофические последствия для человечества.

www.5.ua/ru/polytyka/podoliak-skazal-chem-dolzhna-zakonchytsia-voina-286104.html

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ozor сказал:

 

Дивно, у поляків теж дефіцит лікарів, але на відміну від вашої, чеської, версії подій, вони птужно залучають наших лікарів і м/с. Вже купа юридичних фірм заробляють на цьому. 

 

уявіть. приходить умовний Sergio або його жінка з трьома червоними дипломами в польский ЦЗ і каже - я ох***й фахівець, але ї**в вас всіх в сраку, а директора особисто крутив на ***. давайте мені багато грошей, а я вам за це не буду нічого робити :ROFL:

за кордоном є маленький, але важливий нюанс - всім насрати на твої дипломи, але дуже важливо що ти вмієш та яке в тебе бажання працювати. наші люди до такої особистої образи зазвичай не готові...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

за кордоном є маленький, але важливий нюанс - всім насрати на твої дипломи, але дуже важливо що ти вмієш та яке в тебе бажання працювати. наші люди до такої особистої образи зазвичай не готові...

Не знаю за ваш закордон, але в США вас і близько не підпустять до лікарні без дійсного диплома. На вміння та бажання працювати там взагалі увагу не звернуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ranch сказал:

Це ж де в Ірпіні від СБУ можна було "на бюджеті вчитися"? Там була лише податкова Академія "імені" покійного хабарника Петі Мельника, великого дружбана Петьмана, Азірова і Яника. Хіба що на юрфаці Академії можна було "вчитися" і потім через кумівство попасти в СБУ. Так, до речі, там деякі тупорилі випускники тієї Академії і опинился. І навіть займають немалі посади. Але вся Україна знає "рівень знань" викладачів і випускників тієї Академії та як там "вчаться".

А взагалі... гарна казка. Може хтось і повірить))

Це не казка, а дійсність. І це було на початку 2000-х. І той знайомий сбушник, казав, що в КГБ вони служили державі, а зараз в СБУ невідомо кому. І що свою дитину він вже не направив би вчитися. Дещо розказав про оперативну роботу, про вміння налагоджувати стосунки, втиратися в довіру. Коротше кажучи, я зрозумів, що робота там падлюча.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

 

за кордоном є маленький, але важливий нюанс - всім насрати на твої дипломи, але дуже важливо що ти вмієш та яке в тебе бажання працювати. наші люди до такої особистої образи зазвичай не готові...

Саме за таким принципом найняті мною всі мої робітники.І норм- ніхто не ображається.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vinsol2009 сказал:

В армии общался с молодым офицером, выпускником высшей школы КГБ. Высококлассным программистом. На вопрос как ты туда попал, он ответил следующее.

В школе занимал призовые места по математике. В восьмом классе на областной олимпиаде подошёл неприметный человек с вопросом не желает ли он заняться интересной работой.

В десятом перед экзаменами вызвали в райком комсомола и сделали предложение, от которого трудно отказаться.

не знаю... У меня племяш за два года до окончания школы был забронирован питерским универом на основе выигранных олимпиад по компьютерным программам. Его червяка (игрушка) многие пользовали. Ни каких предложений не было, это точно. Правда это начало 90-х было, тогда гэбня тихо себя вела. Всех его друзей айтишников знаю очень близко, только один вызывает подозрения, из десятка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Музей сказал:

Опанькі....

 

 

Беслан

Змінено користувачем wyatt
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, AOZ1 сказав:

чего от КГБ отказываться.

А может кому-то не хочется быть в одной компании с кровавой гЭбней

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Вячеслав63 сказав:

в КГБ вони служили державі

банді злочинців вони служили

 

ЗІ я так бачу, нам ще довго (якщо взагалі) не жити нормальним життям з таким ставленням до гебні, якщо навіть війна на винищення, розв'язана цими покидьками, нічому не вчить :pozor:

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...