Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Тобто Ви радите нічого не робити. Дякую за відповідь.

З ковбасою та сиром - так! 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, 90BCO сказал:

Нi, це дiванний патрiотизм. Ви ж не тiльки сьоднi побачили тiй сир та ковбасу ?!

Это уже паранойя. Это же просто название сорта продукта. 

Украинский производитель выпускает колбасу с названием "московская". Даже если он захочет назвать сыр "росии гаплик", это не так просто на сегодняшний день.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Тобто Ви радите нічого не робити. Дякую за відповідь.

Вам точно нечего делать? Сейчас немного другие задачи - обеспечить непрерывность снабжения продовольствием. А что там будет написано - фиг с ним. Вот мне интересно - если у вас нечего будет кушать - название изучать будете? Все решит спрос.  Да и производители сообразят быстрее, чем вы найдете кому жаловаться.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, AndyAntonov сказав:

Этим вопросом нас тридцать лет разделяет ВРАГ!

Правильно , засуньмо голову у пісок.

Якби кожен житель України відмовився  б від цього "свино-собачого язіка", то не було б усього цього жаху.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Може якось по-іншому допомогати? Нема чого робити - ковбасу з полиць знімати? Їжі занадто багато Вам?

Це ж в Україні виробляється? Можна замість блювотної назви писати сир/ковбаса ДСТУ такий то.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Seva1964 сказал:

Це ж в Україні виробляється? Можна замість блювотної назви писати сир/ковбаса ДСТУ такий то.

Сегодня нельзя. Для этого необходимо максимум переписать и согласовать всю документацию. А минимум заказать в типографии изготовление новых этикеток и заменить старые. 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, OlaR сказав:

Може якось по-іншому допомогати?

Приїзджайте в гості. У нас - більш-менш спокійно. Покажу мішкі з піском, які я власноруч наповнював і закладав вікна першого поверху 8-ї лікарні. Це до того, як по-іншому допомогати.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, andrey_ka сказал:

Правильно , засуньмо голову у пісок.

Якби кожен житель України відмавився  б від цього "свино-собачого язіка", то не було б усоього цього жаху.

если бы каждый житель Украины перестал тыкать кому либо, на каком языку кому говорить, может этого бы и не было, уймитесь, на любое слово и изречение есть такой же ответ, почитайте Европейскую хартию о языках, стремясь в Европу, мы будем обязаны чтить их законы, а они говорят, что за ущемление языка меньшинств, вы будите отвечать уголовно, читайте, текста много. 

chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/viewer.html?pdfurl=https%3A%2F%2Frm.coe.int%2F16806d22a8&clen=1158148

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это какой-то трындец: люди, сидящие под обстрелами, обсуждают название сортов колбасы.

  • Лайк 21
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Seva1964 сказал:

Це ж в Україні виробляється? Можна замість блювотної назви писати сир/ковбаса ДСТУ такий то.

Ковбаса вже зроблена на лежить на полицях. Думаю, що пакування теж вже лежить на складах. Нема чого робити, ніж це викидати та нову назву писати?

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, semengv сказав:

Вам точно нечего делать?

Што не так? Я задал вопрос. Мне ответили. Я поблагодарил за ответ.

Што я сделал не так? Микрофон отодвинуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, andrey_ka сказал:

Якби кожен житель України відмавився  б від цього "свино-собачого язіка", то не було б усоього цього жаху.

Плешивый все равно бы сказал, что украинские нацисты притесняют братских украинцев.

Или Вы тоже верите в то, что он на самом деле верит в то, что говорит?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Не стоит так нервничать, надо беречь психику на будущее.

Проблема этикеток будет в скором времени решена.

 

В ближайшее время нас будет волновать не проблема этикеток уж точно.

В ближайшее время нас будет волновать устоит ли вообще государство и в  рамках каких территорий это вообще будет.

  • Лайк 12
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, wipe сказав:

если бы каждый житель Украины перестал тыкать кому либо, на каком языку кому говорить, может этого бы и не было, уймитесь, на любое слово и изречение есть такой же ответ, почитайте Европейскую хартию о языках, стремясь в Европу, мы будем обязаны чтить их законы, а они говорят, что за ущемление языка меньшинств, вы будите отвечать уголовно, читайте, текста много. 

Я не вказую вам , на якій мові  розмовляти.

Якщо ви поважаєте себе та країну в якій проживаєте , то  ви самі повинні до цього дійти.

  • Лайк 2
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vovova сказав:

Или Вы тоже верите в то, что он на самом деле верит в то, что говорит?

Це проблема не окремих Українців , це повинні усвідомити усі.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, murava сказал:

Это какой-то трындец: люди, сидящие под обстрелами, обсуждают название сортов колбасы.

Вам не понять...

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, murava сказав:

В ближайшее время нас будет волновать не проблема этикеток уж точно.

Вот поверите - я в курсе, что есть рецептура, есть ДСТУ, и именно такому рецепту присвоено такое название. Менять название = менять ДСТУ, что сейчас (в самом деле) не самое первостепенное.

Але коли дитина питає "чому", я їй відповідаю про ДСТУ, про технічні умови, про відностність назв. А вона знову питає: "чому"?

До того ж всі знають, як АТБ (коли треба) швидко переклеює дати, ціни і все решта. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Однако это на годы, прошлая жизнь явно закончилась

які ви песимісти... я вже думаю як підзаробити на "великому відновленні" )

  • Лайк 9
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

які ви песимісти... я вже думаю як підзаробити на "великому відновленні" )

Для начала стоило бы научиться быстро разбирать и чистить автомат и прицельно попадать метров на 250 :)

Иначе вполне реально нечего будет восстанавливать

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

які ви песимісти... я вже думаю як підзаробити на "великому відновленні" )

Тут не думать надо.Тут план уже должен быть готов( причём с пунктами А,Б,В- что б не получилось как у второй армии мира🤣).Особенно это актуально если останется процентов 40 страны - конкуренция среди видновлювачей будет -ого го.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, murava сказал:

Для начала стоило бы научиться быстро разбирать и чистить автомат и прицельно попадать метров на 250 :)

 

Для начала нужно этот автомат добыть в бою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Вот поверите - я в курсе, что есть рецептура, есть ДСТУ, и именно такому рецепту присвоено такое название. Менять название = менять ДСТУ, что сейчас (в самом деле) не самое первостепенное.

Але коли дитина питає "чому", я їй відповідаю про ДСТУ, про технічні умови, про відностність назв. А вона знову питає: "чому"?

До того ж всі знають, як АТБ (коли треба) швидко переклеює дати, ціни і все решта. 

Насправді досить було зробити свою ТУ-шку, або використовувати чиюсь, де та сама московська називається інакше. Тобто сировинний набір той самий, або максимально наближений, а назва інша. В Кам‘янці Подільському, наприклад, один виробник давно вже робить московську під назвою Бандерівська)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Думать никто не запрещает, думать надо, я бы начал с мостов.

А какие-то есть уже прогнозы по количеству людей, которые покинут страну ?

Многие вернутся. Если будет куда ...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну
  • FLASH зробив темі важливою
  • FLASH відкріпив та зробив звичайною темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...