Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, Privet сказал:

 

Ніфіга не розумію - хто дозволив зброю у спорядженому стані принести у натовп людей та щось там показувати ?! 

Не розумію - що в головах у цих людей... 

***

 

Шестеро травмованих дітей на Валу в Чернігові: які поранення отримали та в якому вони стані.

suspilne.media/278055-sestero-travmovanih-ditej-na-valu-v-cernigovi-aki-poranenna-otrimali-ta-v-akomu-voni-stani/

 

***

на акції у центрі міста представники організаторів, демонструючи громадянам різні зразки зброї та боєприпасів, привели у бойовий стан гранатомет.

 

suspilne.media/278042-porusenna-pravil-povodzenna-zi-zbroeu-rozpocato-rozsliduvanna-travmuvanna-ditej-na-armarku-v-cernigovi/

***

Нажаль, все це описується дуже просто - розпиз*яйство. Місцева ТРО вирішили продемонструвати зразки озброєння, а саме РПГ. Ну покладіть порожні тубуси та якусь стрілкову зброю без магазинів. Дали малому 10 років в руки - а можна пульнути?

Вибух було чутно на все місто. 

Поки пацан 2,5 роки в реанімації. ТРОшники почали бикувати при появі поліції...

  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Privet сказал:

Не розумію - що в головах у цих людей... 

ведуча рідну мову згадала...

25 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

На жаль, такі ситуації є і будуть.Війна.І буде вона ще дуже довго.Тож потрібно вчитись до військових речей ставитись надсерйозно.

це ще до того, що в Україні дітям нема чого робити навіть не в зоні БД. хоча вся ця зброя буде ще роками знаходитись та тягнутись додому або розбиратись на місці. мені діди розказували після WW2 діти ще довго розміновували все що знаходили...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, badgy сказав:

Vitalii Chepynoga

2 ч.  · 

Кстаті, а шо там з Київською консерваторією, що й досі імені Чайковського???

(Закриває фейсбук, гасить світло, вкривається ковдрою, деякий час противно хіхікає сам до себе. Засинає)

В нього броня.

Мільйони українців чекають трансляції його найбільш популярного твору на рашатв.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yoojin сказал:

Нажаль, все це описується дуже просто - розпиз*яйство. Місцева ТРО вирішили продемонструвати зразки озброєння, а саме РПГ. Ну покладіть порожні тубуси та якусь стрілкову зброю без магазинів. Дали малому 10 років в руки - а можна пульнути?

сподіваюсь батьків притягнуть до кримінальної відповідальності за те що потягнули дітей в місце де зброя? ну те що у них навіть курячих мізків немає вже і так зрозуміло...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, ЧортПобьєрі сказал:

Це Ви зробите з під спідниці дружини? 🤣🤣🤣.Бєздомного беріть на допомогу- репарації нести🙂.

 

Навіщо щоразу доводити, що ви росіянин?!? причому кожному хто говорить, про неминучий розпад РФ (неминуча поразка РФ у війні і наступний розпад країни настане тому, що наприклад Чечня точно не захоче виплачувати репарації, оскільки вона звикла їх тільки брати і буде їх брати з того, що залишиться від РФ :). Коли буде змінюватися влада в РФ, Китай забере Сибір, навіть Лукошенко буде намагатися отримати владу в РФ на підставі союзного договору, можливо, щось собі відіжме :). Німеччина поверне Кенігсберг з часом :), а Молдова - Придністров'я, оскільки не буде можливості утримувати ці регіони) :). РФ буде зруйнована не за нашим велінням, але з допомогою інших країн (так саме і було раніше коли був зруйнований СРСР) :). Україна - стримує РФ фізично, а Захід знищує її технологічно та економічно (це остання зима, коли РФ отримувала доходи з енергоресурсів). Історія циклічна :), як би ви росіяні цього не намагалися уникнути (у вас просто не вистачить ресурсів після впровадження санкцій на енергоносії) :). І це очевидно всім крім вас (знову ж таки зрозуміло чому) :)

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, yoojin сказал:

Місцева ТРО вирішили продемонструвати зразки озброєння, а саме РПГ

А для чого це демонструвати? Вони викладачі може?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

сподіваюсь батьків притягнуть до кримінальної відповідальності за те що потягнули дітей в місце де зброя?

Батьки тут при чому? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

сподіваюсь батьків притягнуть до кримінальної відповідальності за те що потягнули дітей в місце де зброя? ну те що у них навіть курячих мізків немає вже і так зрозуміло...

Даний перформанс не був погоджений з міською владою. ТРО, як завжди, клали на всіх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Тренуйся більше, як кажуть американці -  you need more practice.

Ви літеру "Б" самі домалювали ?

 

166709192_.png.cbe0a22c4aca6d44d643ebd0daca7b56.png

Краще так.

Їх ображають скільки завгодно, я єдиний сперичаюсь з начальством. Вони дивляться на мене, як на чудо природи. У них в крові підкорюватись і не обговорювати найбезглуздіші вимоги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yoojin сказал:

Даний перформанс не був погоджений з міською владою. ТРО, як завжди, клали на всіх.

тим не менш, ніхто не викликав поліцію побачивши зброю на заході з дітьми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, laritus сказав:

 

Навіщо щоразу доводити, що ви росіянин?!? причому кожному хто говорить, про неминучий розпад РФ (неминуча поразка РФ у війні і наступний розпад країни настане тому, що наприклад Чечня точно не захоче виплачувати репарації, оскільки вона звикла їх тільки брати і буде їх брати з того, що залишиться від РФ :). Коли буде змінюватися влада в РФ, Китай забере Сибір, навіть Лукошенко буде намагатися отримати владу в РФ на підставі союзного договору, можливо, щось собі відіжме :). Німеччина поверне Кенігсберг з часом :), а Молдова - Придністров'я, оскільки не буде можливості утримувати ці регіони) :). РФ буде зруйнована не за нашим велінням, але з допомогою інших країн (так саме і було раніше коли був зруйнований СРСР) :). Україна - стримує РФ фізично, а Захід знищує її технологічно та економічно (це остання зима, коли РФ отримувала доходи з енергоресурсів). Історія циклічна :), як би ви росіяні цього не намагалися уникнути (у вас просто не вистачить ресурсів після впровадження санкцій на енергоносії) :). І це очевидно всім крім вас (знову ж таки зрозуміло чому) :)

Ще один письменник -фантаст.Ви живете в паралельному світі.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Фейгін і сам по собі колоритний персонаж - як ніяк військовий злочинець з банди Ратко Младича.

І одночасно провокатор з гебешної адвокатури.

вчасно зрадити , то  не "зрадити" а "передбачити" 

(с) 

Талейран 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ще один письменник -фантаст.Ви живете в паралельному світі.

ви частково маєте рацію :) тому, що на відміну від вас ми не живемо в РФ :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

Vitalii Chepynoga

2 ч.  · 

Кстаті, а шо там з Київською консерваторією, що й досі імені Чайковського???

(Закриває фейсбук, гасить світло, вкривається ковдрою, деякий час противно хіхікає сам до себе. Засинає)

Чайковський - вважаю , його можна в кацапів  забирати , як і Рєпіна , Чуковського , Чехова , Зощенка .

Шотландці   не соромляться, що ДжеймсУатт , Вальтер Скотт , Роберт Стівенсон , Кеннет Ґрем писали англійською , і вважають їх СВОЇМИ . Пишаються ними , як своїми . 

Італійці пишаються Рафалем Сабатіні , Маріо П'юзо , Ф.Ф. Копполою , К.Тарантіно .

Вірмени - Шер та Керкоряном .

Попри те , що ці англомовні панове можуть навіть не знати автентичну мову свого народу .

Ilja_Jefimowitsch_Repin_-_Reply_of_the_Zaporozhian_Cossacks_-_Yorck.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, yoojin сказал:

ТРО, як завжди, клали на всіх.

ТРО - це окремий підрозділ ЗСУ.

От же, - відгребуть по повній.

 

У  добровольчому формуванні територіальних громад, поки вони не залучені до бойових дій, -  не має на озброєнні РПГ.

Принаймні ,  - у нашому.  

 

Воно ще кудись там полетіло у місто - через дві секунди було чутно вибух...

Змінено користувачем Privet
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, laritus сказав:

ви частково маєте рацію :) тому, що на відміну від вас ми не живемо в РФ :)

Балаболити - не мішки тягати.Поживемо побачимо.Я думаю переговори з росією не за горами і будуть вони до повернення навіть до кордонів 24 лютого.Я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Privet сказал:

ТРО - це окремий підрозділ ЗСУ.

От же, - відгребуть по повній.

 

У  добровольчому формуванні територіальних громад, поки вони не залучені до бойових дій, -  не має на озброєнні РПГ.

Принаймні ,  - у нашій.  

 

Воно ще кудись там полетіло у місто - через дві секунди було чутно вибух...

Полетіло десь у ЖК "Єлецький". На щастя, він не добудований (як і всі новобудови у Чернігові) - вибачайте за тавтологію.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Я думаю переговори з росією не за горами і будуть вони до повернення навіть до кордонів 24 лютого.Я так думаю.

я думаю вони вже тривають. якось так

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Я думаю переговори з росією не за горами і будуть вони до повернення навіть до кордонів 24 лютого.Я так думаю.

звичайно всі росіяни саме на це розраховують :)... хлопці ви дуже здивуєтеся :), коли настане 2023 р. (це рік коли почнуть діяти основні санкції та Україна нарешті отримає лендліз в необхідних обсягах) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Музей сказал:

Таке враження, що тодішній karbo продав свій профіль, а новий користувач не поцікавився історією персонажа.

Я вже забула, якби Алла не нагадала, то я би і не звернула уваги.

Аж цікаво стало - а яким він вам запам'ятався? Бо я з політичкі таким само його пам'ятаю. Здебільшого його всі адекватні одразу посилали нах... Був ще один американець із Чернігова, але той був реальний форумчанин зі своїм будинком й темою у відповідному розділі. Такий само ватан, але розумний...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...