Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, karbo сказал:

Замість сваритися, вам фото красивої мексиканки скину, чарівна дівчина, особисто з нею знайомий.

 

 

Спойлер

Screenshot_20220903-164302_Facebook.jpg

 

Еротичні фотки будуть?

Щоб не сваритись!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Скажить, а яка вам особисто різниця по якому бухгалтерському рядку пройде МТД від американців нам? Зараз зброю дають нахаляву. Мінуси в тому, що періодично потрібно приймати відповідне рішення у Сенаті й недостатня (з нашой точкі зору) кількость зброї. Але є й плюси - ніколи в подальшому не доведеться сплачувати ні яку ціну ні за яку частину наданой зброї. Чому ви вважаєте, що по ленд-лізу обсяги зброї дійдут до потрібного рівня? Я не впевнений що достатня кількість ОВТ взагалі є в наявності...

мова шла про строки, а ні про умови придбання. Я зазначив, що 2023 р. дуже сильно здивує росіян :)... вони найбільше бояться лендлізу (але це не сама найважливіша для них проблема), хоча економічний удар буде вже з початку зими (у них логістика встане з морозами, а взимку почнуть діяти санкції з нафти + передбачається, що ЄС закачає газ вже восени і не буде докуповувати його взимку... тобто не буде тих доходів, які РФ отримувала раніше в аналогічний період, а витрати на війну тільки збільшаться).

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 90BCO сказал:

Еротичні фотки будуть?

Щоб не сваритись!

Якщо мається на увазі ця дівчина, то я проти...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, laritus сказал:

)... вони найбільше бояться лендлізу (але це не сама найважливіша для них проблема

Найбільше вони бояться військової поразки, а економіка витягне пару років, вона у них досить таки потужна, попри всякі насмішки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, 90BCO сказал:

Еротичні фотки будуть?

Для еротики Гугл є, а я чистоту пропоную, щоби не сваритися. 

До речі, я їй українською сказав, що вона дуже гарна дівчина, півгодини телефонувала знайомим, щоби перекласти, а коли почула переклад, то так зашарілася, що гарячий рум'янець проступив через засмаглу шкіру цього прекрасного обличчя. 

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

мова шла про строки, а ні про умови придбання. Я зазначив, що 2023 р. дуже сильно здивує росіян :)... вони найбільше бояться лендлізу (але це не сама найважливіша для них проблема), хоча економічний удар буде вже з початку зими (у них логістика встане з морозами, а взимку почнуть діяти санкції з нафти + передбачається, що ЄС закачає газ вже восени і не буде докуповувати його взимку... тобто не буде тих доходів, які РФ отримувала раніше в аналогічний період, а витрати на війну тільки збільшаться).

Я не з вами сперічався, ну або не вам відповідав. В цілому погоджуюсь, але не впевнений що місткість європейських ГС достатня для беспроблемного проходження зими. Думаю Байєр або Басф будуть на подсосі, а це не гарно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звернула увагу, що німецьке телебачення дуже уважно ставиться до правильного написання та вимови географічних назв та власних імен, коли йдеться про Україну. Русифікованан вимова - табу.

Німці дуже практичні і конкретні люди. Германія/Німеччина це об'єднання багатьох племен і там така мішанина говірок, що вони й самі не завжди все знають. Пішли простим шляхом - запровадили офіційний правопис Hochdeutsch та словник німецьких слів .  Це мова державних інституцій, навчальних закладів, сфери послуг, бізнесу і всього, що має офіційний статус. Все, що поза Hochdeutsch - особиста справа кожного або проблема тих, хто в школі навчався "на трійочку". Я дуже спростила це пояснення, але якщо зовсім коротко, то Hochdeutsch це офіційна мова, все решта діалекти, суржики, ідіолекти...

Коли син готувася до ЗНО, я думала збожеволію від слова "вийняток". Кожне правило має вийняток, і не один, а іноді десяток вийнятків.... Про слова навіть згадувати страшно. 

 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

я думаю вони вже тривають. якось так

 

Практично впевнений що - ні поки що не ведуться- немає предмету .До капітуляції росії ще достатньо довго , не дивлячись на чергу хом'ячків за репараціями🤦‍♂️.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Коли син готувася до ЗНО, я думала збожеволію від слова "вийняток". Кожне правило має вийняток, і не один, а іноді десяток вийнятків.... Про слова навіть згадувати страшно. 

 

В англійській теж суцільні винятки, в українській виЙняток не сильно літературне слово.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vikctor сказал:

не з вами сперічався

СперИчався вже було, тепер до колекції ще один шедевр))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Найбільше вони бояться військової поразки, а економіка витягне пару років, вона у них досить таки потужна, попри всякі насмішки.

це не так працює :) без економіки неможливо не програти у війні (не має у росіян потужної економіки без інтеграції в захід ні Індія ні Туреччина цього не замінить :). А "вірний" союзник Білорусь тільки в борг може брати :), без повернення :). З уходом іноземних компаній і початком санкцій вже немає :), а зараз вони виживають за рахунок складских запасів і сірого імпорту, який поступово робіть біднішим населення, а відповідно невигідним будь-який бізнес на цій території. Наприклад мінімум 70 тис. рублів або 1159 доларів коштує 1 кв.м. будинку, це як для мене яскравий показник :) на цьому форумі. Я дуже добре слідкую за цим :), оскільки за цими ознаками можна визначити справжній стан економіки). Значна частина (більше третини) економіки РФ це торгівля ресурсами (гроші з яких вони не можуть витратити на закупку технологичної зброї і можуть витратити тільки на підтримування курсу рубля та на гарматне м'ясо, яким все одно не перемогти з огляду на ті технології, які вже надав захід та нашу тактику в їх використанні). В даному випадку їм постійно завдається подвійний удар. Вони не можуть навіть зараз витрачати всі ресурси на армію (не має технологій... приклад намагання купити дрони із Ірану, це ознака відчаю/безвихідності та доказ власної інтелектуальної неспроможності щось зробити без імпортних комплектующих) :), а саме джерело ресурсів без іноземних технологій також зменшується. Відповідно їх поступово підводять до того, що повільно відбувається самопожирання (як змій Уроборос, який пожирає свій хвіст). Війна (РФ була готова до спецоперації, а не до тривалої війни) це каталізатор, що тільки прискорює процеси виснаження країни (наприклад через декілька місяців РФ застрягне на логістиці оскільки з настанням холодів із ворогом воюватиме навіть погода, до якої ми звикли. Україна це не Сирія :)) і навіть зараз мова не про пару років :)ми дуже добре навчаємось з тим, що нам вже дали і те, що на підході.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

В цілому погоджуюсь, але не впевнений що місткість європейських ГС достатня для беспроблемного проходження зими.

там головний показник Німеччина (в ній газові сховища і вона великий споживач) :), а вона вже на 80 % готова до проходження зими. Це дуже добрий показник :). Інші країни споживають меньше і ми зараз на 3 млрд. грн. електроенергію в ЄС продали (власне споживання впало) допомагаємо. Якось гуртом перезимуємо (це реально) :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.09.2022 в 17:47, Vikctor сказав:

а я чомусь вважав нарцисів щасливимі... 

Бо не дуже знаєтеся на психології.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Це Ви зробите

Ніт, це повинні зробити гаранти безпеки і територіальної цілісності.

За ними боржок залишився.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, badgy сказав:

Там %% 80 уже собрали, но + подшаманить, покрасить, заправить. Если у кого еще возможность и желание - карта ПБ 4149 6293 5363 3316 Марченко Тамара Володимирівна 

+

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Агидель сказав:

Я польщена - вы потратили субботний вечер на ЭТО!

Самокритика (называть свою писанину "ЭТО")  - это хорошо.

Да, и тут шаббат по воскресеньям.

12 годин тому, Агидель сказав:

Давненько мальчики не дергали меня за косички.)

За "косички" я дергаю исключительно любителей узкага езыга.

Даже если они во Франковске выросли.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, karbo сказав:

пукалки 19 віку.

Це такий франківський суржик?

Чи скоріше узкая прошивка в голові?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, karbo сказав:

Дуже вірна підказка - вигнати з форуму українців, так ніхто очі не буде муляти українською, залишаться кацапапи та перевзуті))

 

Поки не забанили, то скажу, - ти була нормальною жінкою, ми навіть спілкувалися непогано, але чисто їбанулась, коли модератором назначили. 

Як бачиш, я сам хочу піти, мені з такими, як ти немає про говорити.

Ніколи ми не спілкувались, бо ви були у мене в ігнорі ще з 2014, коли прискали отрутою на Майдан, але зараз ігнор зняла, бо мущу оте- то все читати.... обмеження публікацій іде за сумою штрафів і я вас банити не буду, бо ви самі непогано з цим справляєтесь))...розмову закінчила

  • Лайк 5
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, badgy сказав:

Кстаті, а шо там з Київською консерваторією, що й досі імені Чайковського???

В Сумах ще й досі педінститут імені Макаренка.

І вулиці імені Ковпака та "інтернаціоналістів".

І меморіали "асвабадітєлям" та "інтернаціоналістам".

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, sergio сказав:

В телепфоні теж відвалився, чи в Н. Р. 4 г не тягне?! 

Я не настільки мазохіст, щоб читати все це в телефоні.

Я краще в ліс по ожину схожу.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

В Сумах ще й досі пединіститут імені Макаренка.

І вулиця імені Ковпака.

І меморіали "асвабадітєлям" та "інтернаціоналістам".

Ці питання також гаранти повинні були порішати🤦‍♂️?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайшов, почитав і заплакав від щастя.Вже й не надіявся що дочекаюсь  коли рускіє воші і вошнонарєчні манкурти будуть один одного мові вчити 🙂.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, andrey_ka сказал:

Тобто , бере з голови кацапські слова , і перекладає на українську. 

Носій чого ?

ви не в курсі , скільки "кацапізмів" в  головах  українських  носіїв мови ?

  

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, serg179 сказав:

Ці питання також гаранти повинні були порішати🤦‍♂️?

Ніт, ці питання доступні для порішання самими тубільцями. Хай рішають.

А особисто я вже трохи притомився з цим совковим дебілізмом боротися.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vikctor сказал:

Чому ти вважаєшь, що справа в грошах, а не в її житті, або в житті її дитини?...

де батько тієї дитини?

і чому це питання замість Бездомного маю задавати я? :lol:

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...