Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, karbo сказав:

Ага

Не меліть дурниць , немає такого слова.

1334990173_.png.51c28f4e8a54bce4ce62f14d3e4c7503.png

Звичайно якщо натиснути на цю кнопочку , то воно з'явиться , але суті це не міняє.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, andrey_ka сказал:

Не меліть дурниць , немає такого слова.

1334990173_.png.51c28f4e8a54bce4ce62f14d3e4c7503.png

Звичайно якщо натиснути на цю кнопочку , то воно з'явиться , але суті це не міняє.

Мені втретє посилання давати? З перших двох не доходить?)))

 

«Ображене чуття нації і кривда цілого народу гидують визнати моральні зв’язки з російською нацією! Через те ми можемо обсуджувати тільки засоби і способи боротьби!», – йдеться в «Самостійній Україні», яка стала програмною для Революційної української партії (РУП). Утім, невдовзі РУП перейшла на позиції автономізму.

 

www.radiosvoboda.org/amp/27908770.html

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, laritus сказал:

звичайно всі росіяни саме на це розраховують :)... хлопці ви дуже здивуєтеся :), коли настане 2023 р. (це рік коли почнуть діяти основні санкції та Україна нарешті отримає лендліз в необхідних обсягах) :)

хех, спочатку розказували казочку що ось настане літо і піде лєндліз, потім перевзулися і ось  вересень настане і піде лєнліз. Тепер знову перевзулися і лєндліз  обіцяють в 2033 році, но це не точно)) Чую скоріше гандон здохне чим той лєндліз піде((

Змінено користувачем ozzy
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, andrey_ka сказал:

Не меліть дурниць , немає такого слова.

1334990173_.png.51c28f4e8a54bce4ce62f14d3e4c7503.png

Звичайно якщо натиснути на цю кнопочку , то воно з'явиться , але суті це не міняє.

 

Хоч карбо в мене у ігнорі 

вільне поводження  зі  словами - хоч до "новоязу"- то ознака носія .

бо він слова бере "з голови" а не з гуглперекладача 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karbo сказав:

Мені втретє посилання давати? З перших двох не доходить?)))

Ні , не варто , я вже все зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ozzy сказал:

хехн, спочатку розказували казочку що ось настане літо і піде лєндліз, потім перевзулися і ось  вересень настане і піде лєнліз. Тепер знову перевзулися і лєндліз  обіцяють в 2033 році, но це не точно)) Чую скоріше гандон здохне чим той лєндліз настане((

хтось вам розповідав казки? Навіщо ви мені їх переказуєте? Я тут до чого? :) Лендліз передбачає виготовлення нової техніки та її транспортування морем (додати ще 2 місяці). Я купував авто зі США, тому знаю скільки реально пливе техніка :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, laritus сказав:

звичайно всі росіяни саме на це розраховують :)... хлопці ви дуже здивуєтеся :), коли настане 2023 р. (це рік коли почнуть діяти основні санкції та Україна нарешті отримає лендліз в необхідних обсягах) :)

Я хочу цього ж настільки сильно що готовий Вам подарувати ,ну наприклад 20000грн, якщо це станеться.Звісно при умові що й Ви мені подаруєте якщо я виявлюсь правим.Тобто пропоную парі.Ок? Правда не зовсім зрозумілий Ваш прогноз- не могли б Ви якось конкретизувати( ви здивуєтесь- якось розпливчасто звучить).

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Я хочу цього ж настільки сильно що готовий Вам подарувати ,ну наприклад 20000грн, якщо це станеться.Звісно при умові що й Ви мені подаруєте якщо я виявлюсь правим.Тобто пропоную парі.Ок?

я не укладаю договори із ворогом (а ви саме ворог).

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Правда не зовсім зрозумілий Ваш прогноз- не могли б Ви якось конкретизувати( ви здивуєтесь- якось розпливчасто звучить).

ви і не повинні розуміти :)... просто чекайте :)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

 

Хоч карбо в мене у ігнорі 

вільне поводження  зі  словами - хоч до "новоязу"- то ознака носія .

бо він слова бере "з голови" а не з гуглперекладача 

Ой🤦‍♂️ не треба про Ваш маланський ігнор🤣🤣🤣- так то нельзя, но если сильно надо то немножко можно.

Сука🤦‍♂️ не патологічно не терплю балаболів.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

бо він слова бере "з голови" а не з гуглперекладача 

що за дурна звичка шукати в дупі мед? :lol:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, laritus сказав:

я не укладаю договори із ворогом (а ви саме ворог).

ви і не повинні розуміти :)... просто чекайте :)

Ясно, балабол.Без обід- просто факт.Може хоча б прогноз конкретизуєте ? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ясно, балабол.Без обід- просто факт.Може хоча б прогноз конкретизуєте ? 

факт це те, що російськомовний намагається щось вивідати :)... хлопці яку би ви мову не використовували, ви прозорі як скло :)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Бездомный сказав:

Чайковський - вважаю , його можна в кацапів  забирати , як і Рєпіна , Чехова , Зощенка .

Шотландці   не соромляться, що ДжеймсУатт , Вальтер Скотт , Роберт Стівенсон , Кеннет Ґрем писали англійською , і вважають їх СВОЇМИ . Пишаються ними , як своїми . 

Для початку, я б забрала наші історичні реліквії і заборонила використовувати назву "Русь" у всіх її формах.

Це для початку....

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

факт це те, що російськомовний намагається щось вивідати

Ахаха

Ще один носій державних таємниць))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, laritus сказав:

факт це те, що російськомовний намагається щось вивідати :)... хлопці яку би ви мову не використовували, ви прозорі як скло :)

Ви думку не можете конкретно зформулювати🤦‍♂️.Що у Вас можна вивідати🤣🤣🤣? А про мову взагалі весело- чесно , я ще не дивився коли Ви згадали що українець.Я думаю декілька місяців - максимум, вгадав?

Аааа🤦‍♂️ 13 годин як манкурт згадав що його народили українцем а вже мінімум генерал на полі бою🤣🤣🤣.І головне навкруг - одні вороги.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Для початку, я б забрала наші історичні реліквії і заборонила використовувати назву "Русь" у всіх її формах.

Це для початку....

 

Та там , якщо почати взискувати борги по справжньому - в  кацапів самі бабалайки залишаться

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, US7IGN сказал:

що за дурна звичка шукати в дупі мед? :lol:

 

я не шукав - він в ігнорі  в мене -  я відповідь до карбо в дописі іншого форумчанина побачив 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бездомный сказав:

Хоч карбо в мене у ігнорі 

вільне поводження  зі  словами - хоч до "новоязу"- то ознака носія .

бо він слова бере "з голови" а не з гуглперекладача 

Тобто , бере з голови кацапські слова , і перекладає на українську. 

Носій чого ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, andrey_ka сказал:

Тобто , бере з голови кацапські слова , і перекладає на українську. 

Носій чого ?

It sounds like a native speaker.

 

na·tive speak·er

/ˈnādiv ˈspēkər/

Learn to pronounce

noun

a person who has spoken the language in question from earliest childhood.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 баксів  це  20 баксів ? :pozor:

 

 

Блогерка Вишемірська, яку українці врятували з обстріляного пологового будинку у Маріуполі, тепер працює на російську пропаганду Джерело: https://censor.net/ua/n3364920:pozor:

original (42).jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, karbo сказал:

Ахаха

Ще один носій державних таємниць))

все на поверхні (і я про це вже сказав) :) ЧерПобьєрі не розуміє очевидного (бо росіянин як мабуть і ви, якщо вас це так дивує) :) і думає, що я додатково щось важливіше йому маю можливість сказати :)

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви думку не можете конкретно зформулювати🤦‍♂️.Що у Вас можна вивідати🤣🤣🤣?

ну ви ж намагаєтеся (незграбно доречи. А по іншому ви і не вмієте :)) :)

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А про мову взагалі весело- чесно , я ще не дивився коли Ви згадали що українець.Я думаю декілька місяців - максимум, вгадав?

Звичайно не вгадали :). Я і не забував ніколи (вам росіянам завжди здається чомусь, що тут живуть російськомовні росіяни. Саме це видає ваш тип мислення. Ви вважаєте, що України ніколи не існувало і що всі українці це ті, хто говорить тільки українською, а не російською чи наприклад англійською :)) :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, laritus сказав:

все на поверхні (і я про це вже сказав) :) ЧерПобьєрі не розуміє очевидного (бо росіянин як мабуть і ви, якщо вас це так дивує) :) і думає, що я додатково щось важливіше йому маю можливість сказати :)

ну ви ж намагаєтеся (незграбно доречи. А по іншому ви і не вмієте :)) :)

Звичайно не вгадали :). Я і не забував ніколи (вам росіянам завжди здається чомусь, що тут живуть російськомовні росіяни. Саме це видає ваш тип мислення. Ви вважаєте, що України ніколи не існувало і що всі українці це ті, хто говорить тільки українською, а не російською чи наприклад англійською :)) :)

Ви не адекватний балабол-фантаст.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Я не дуже розумію, як облаштована система подачі води каналом до Криму, але є повідомлення, що дніпровська вода для російського Криму знову закінчилася. :grin:

Думаю це неможливо зробити фізично зараз...

51 минуту назад, ozzy сказал:

хех, спочатку розказували казочку що ось настане літо і піде лєндліз, потім перевзулися і ось  вересень настане і піде лєнліз. Тепер знову перевзулися і лєндліз  обіцяють в 2033 році, но це не точно)) Чую скоріше гандон здохне чим той лєндліз піде((

Скажить, а яка вам особисто різниця по якому бухгалтерському рядку пройде МТД від американців нам? Зараз зброю дають нахаляву. Мінуси в тому, що періодично потрібно приймати відповідне рішення у Сенаті й недостатня (з нашой точкі зору) кількость зброї. Але є й плюси - ніколи в подальшому не доведеться сплачувати ні яку ціну ні за яку частину наданой зброї. Чому ви вважаєте, що по ленд-лізу обсяги зброї дійдут до потрібного рівня? Я не впевнений що достатня кількість ОВТ взагалі є в наявності...

19 минут назад, Бездомный сказал:

20 баксів  це  20 баксів ? :pozor:

 

 

Блогерка Вишемірська, яку українці врятували з обстріляного пологового будинку у Маріуполі, тепер працює на російську пропаганду Джерело: https://censor.net/ua/n3364920:pozor:

original (42).jpg

Чому ти вважаєшь, що справа в грошах, а не в її житті, або в житті її дитини?...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замість сваритися, вам фото красивої мексиканки скину, чарівна дівчина, особисто з нею знайомий.

 

Screenshot_20220903-164302_Facebook.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...