Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

37 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:
Прихований текст

Новини з Півдня (від Стрєлкова)

Стрелков Игорь Иванович

Прогнозы:
Предполагаю, что противник продолжит наступательные операции вплоть до полного исчерпания своих резервов, постаравшись максимально вклиниться в расположение наших войск, после чего сделает оперативную паузу для накопления сил и подготовки к дальнейшему наступлению. - "Сражение на истощение" его не пугает - людских ресурсов накоплено много, а технику и (особенно) боеприпасы "дорогие западные друзья" продолжают им подгонять "в количестве". Для нашей-же армии такой ход событий (ожидаемо) невыгоден, но альтернативы ему нет - решительно (со стратегическими целями) наступать наши войска без достаточного количества живой силы - не в состоянии.
Исход сражения зависит от многих факторов, но мне все-таки представляется, что ПОКА (на этот раз) у ВС РФ хватит сил для преодоления кризиса и стабилизации линии фронта без серьезных "деэскалаций". Хотя данный результат, увы, не гарантирован.

П.С. Только что подтвердили сдачу Благодатовки, а также - на Николаевском направлении - Любомировки/Красного Знамени (севернее Терновых Под) и очередной (полтора часа назад) удар "Хаймерсами" по военной переправе.
Противник оказывает сильное давление на Белогорку (на Ингульце юго-восточнее Давыдова Брода) - противник пытается расширить плацдарм и в эту сторону.

 

Ви при своєму розумі? Відкрито цитувати військового злочинця, на якому кров тисяч українців? Сууука, люди просніться, ви їб..улись?Вони знищують наших дітей і найкращих воїнів ,гвалтують наших жінок і рівняють міста з землею- а Ви їх начитатись і нацитуватись не можете🤦‍♂️.Це не просто сором , це якесь збочення на генетичному рівні.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.09.2022 в 09:42, irina1969 сказав:

    " кажуть" " а я десь чув" " мені брат- кум -сват -знайомий казав", " це 100% інформація бо сусідка брехати не буде" і т.і...саме так працюють в інфополі вороги ‼️

 

 

Навіть я не могла собі подумати, що чорта стрелкова викладуть на форумі, да з повагою так🤢

головне помилки українською не робити

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Вячеслав63 сказав:
6 годин тому, allanek сказав:

 

Багато було випадкових зустрічей і з українцями, хто залишився без житла. Більшість з них казали, що починають все з початку, шукають роботу , житло. Відверті "серджіо", як на форумі, мені не зустрічались.

Тому питання. Навіщо давати площадку форума таким карбам, щоб воно тут розповсюджувало суцільну брехню?

До речі. Нема в культурі українців хабального тиканья людині, що я чую від брехливої істоти. Даже в родинах було заведено звертатись до тата і мами на "ви", не кажучи про сторонніх людей. І те , що воно розмовляє українською, не означає, що він не  орковський бурят.

 

 

Розкрити  

Люди всі різні, тому все дуже індивідуально

Хіба я це заперечувала в моєму дописі?

5 годин тому, Вячеслав63 сказав:

 Але є багато "біженців" з заходу України, які тупо скористалися статусом біженця, щоб отримувати виплати. Не здивуюся, якщо ще й квартири, будинки в Україні здають. У

Так і є, ці, в першу чергу поїхали до Польщі, отримали тимчасовий захист і знімали панку і вдома, і в Польщі. Але поляки досягти це діло , читала, що таким спритним довелось повернути допомогу .

Про Харків писала раніше, не буду повторюватись. Здивувало і викликало повагу, що більшість харків'ян не зламались, не впали в відчай, а казали, що так сталось і треба жити далі.

5 годин тому, Вячеслав63 сказав:

але чув, що "хабальне тикання" - нормальна практика в США. У

Якщо істота каже, що воно українець та прийшов спілкуватись на український форум, то знає, як ніхто інший, як звертаються  українці одне до одного. 

Хай собі хабально тикає там, де це прийнятно . Тут це впадає в око.

5 годин тому, Вячеслав63 сказав:

Я, особисто, звертався до батьків до їхньої смерті на "ви", мій молодший брат на "ти". Мої діти - до мене та жінки, теж на "ти". 

Моя мама зверталась до ії мами на "ви", я теж зверталась до бабусь і дідуся на "ви". Але вже я своїм батькам кажу "ти" і мій син звертається до мене з чоловіком на "ти" і бабусі каже  "ти". Світ змінюється, але є традиції і є культурна спадщина. Моя бабуся все життя мешкала в маленькому хуторі на Кіровоградщині. Ніколи не чула , щоб там хтось з чоловіків казав "моя, твоя, чиясь баба", завжди "жінка".

Не притаманно в українському побуту хабально тикати.

Не зрозуміла, що сталось з цитатами, чому текст наповзає один на одне і я не можу виправити помилки?

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vikctor сказав:

Я не зрозумів що ви маєте на увазі в даному випадку. Мова їде про жінку, яка ледь не загинула від бомб русні, а зараз раздає діточкам кулькі в кольорах аквафреша із посмішкою на обличчі. Безхатько вирішив, що справа в грошах, а я зробив припущення, що є більш мотівуючи та ефективні важелі.

На сьогодні, існує два найтиповіших сорти  «бойових бурятів» , ті хто за гроші та ті, хто за «жітєлєй бамбаса», проти «нациків». Ця сучка взялася працювати на ворога, щоб залучити нових вбивць в лави Росармії. Скільки жіттів будуть зруйновані завдяки її брехням? Вона не мати, а вбивця.

Нагадаю, що «наклеп» (лжесвидетельство) є смертним гріхом.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Англієць звертається на ви навіть до своєї собаки (с)

 

американки до своїх  чоловіків ставляться гірше , ніж англійки ставляться  до  лакеїв

(с) 

Сомерсет Моем

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Музей сказал:

На сьогодні, існує два найтиповіших сорти  «бойових бурятів» , ті хто за гроші та ті, хто за «жітєлєй бамбаса», проти «нациків». Ця сучка взялася працювати на ворога, щоб залучити нових вбивць в лави Росармії. Скільки жіттів будуть зруйновані завдяки її брехням? Вона не мати, а вбивця.

Нагадаю, що «наклеп» (лжесвидетельство) є смертним гріхом.

чому ви намагаєтеся  навчити сина шакала :pozor:

нема сенсу :pozor:

 

саме тому  кацапська каста кшатріїв мусить бути знищена докорінно

 

original (44).jpg

original (45).jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, mastervovik сказав:

Коллеги, тут пару дней назад скидывали видео с ютуб, интервью у белорусов на беларуском, что ни кто не мог понять родной язык. Скиньте пожалуйста ещё раз не могу найти, надо тут людям объяснить к чему приводит а какая разница....

я не понимаю. можно на нашем спрашивать?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Агидель сказав:

Я польщена - вы потратили субботний вечер на ЭТО! Давненько мальчики не дергали меня за косички.)

 

у  мене теж Т9 цицьки в косички перекладае

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Музей сказав:

Це неправда.

Свого часу, українська діаспора в Португалії виявилася найбільшою. Тодішній очільник Португалії ініціював створення сприятливих умов для українців в Поитугалії, щоб люди залишалися там. Він тоді наголошував на тому, що Українці не схильні до бандитизму та крадіжок, не зв‘язуються з наркотою, швидко вчать португальську і інтегруються в економіку та суспільство.

Неприємні випадки стаються в будь-якому суспільстві. Я також припускаю навмисні вчинки, що мають за мету скомпроментувати народ України.

Ще раз, підкреслюю, те що ви написали - брудна брехня, не гірше наклепів про «нациків». Типові кремлівські прийоми - обгадити і деморалізувати. 
Припиняйте.

а зарплатню як отримувати, припинивши? ви сама наівність.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

Для сравнения: в Войне Судного дня Израиль потерял 400 танков; в Ирано-Иракской войне потери в танках исчислялись сотнями с каждой стороны; вторжение СССР в Афганистан это тоже не более 200 потерянных танков.

Путаем теплое с мягким. В войне судного дня было огромное танковое сражение танки против танков. Здесь все по другому. Чистых танковых боев единицы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бєздомний, ось як потрібно- якісно👍, а не те інфосміття що Ви тягнете.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

Навіть я не могла собі подумати, що чорта стрелкова викладуть на форумі, да з повагою так🤢

головне помилки українською не робити

Але ж і Ви на нього підписані і читаєте😉.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

чому ви намагаєтеся  навчити сина шакала :pozor:

нема сенсу :pozor:

 

саме тому  кацапська каста кшатріїв мусить бути знищена докорінно

 

original (44).jpg

original (45).jpg

Безхатько, то що ти йобнутий та недолугій, то відомий факт. Але ти ссишся й кожного разу біжишь на форум росповісти про черговий приліт блядіни десь в кілометрах від свого дівану, а цій тваринці бомби на голову падали, вона їла щурів та кошенят, та пила із луж. Після цього прийшли "асвабадители", та дуже старанно розшукували її. Знайшовши, відмили та пару тижнів гвалтували ротою, якщо не батальоном. Потім запропонували вибір. Фантастична історія? Може й так, а може й ні. Але ти все одно переляканий покидьок вне залежності від мотивів мерзенной поведінкі жінкі.

 

Змінено користувачем Vikctor
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Але ж і Ви на нього підписані і читаєте😉.

так, і підписана і читаю, і вже мин 2 рази писала за це на форумі, і  що ??? по-перше я не тягну цього чорта в оригіналі, мовою окупанта на форум і по-друге, звикла для більш-менш адекватної картинки мати інфу з різних джерел чого і всім бажаю

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, irina1969 сказав:

так, і підписана і читаю, і вже мин 2 рази писала за це на форумі, і  що ??? по-перше я не тягну цього чорта в оригіналі, мовою окупанта на форум і по-друге, звикла для більш-менш адекватної картинки мати інфу з різних джерел чого і всім бажаю

Для адекватної картинки інфу від шизофреніка, маніяка та військового злочинця, Ви серйозно?Вам не достатньо українських джерел? При нинішньому розвитку інтернету? Я в шоці.А нас то за шо?🤦‍♂️

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, 7351 сказал:

 

FbzAZ0_XwAYRlIB.png

Це ж за Сіверським Донцем. Коли це наши там просуватись почали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

Це ж за Сіверським Донцем. Коли це наши там просуватись почали?

Вірте в ЗСУ!

Україна переможе!

valerij-zaluzhnyj_op.webp

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам гіркін такого не покаже 🤦‍♂️🤣🤣🤣. Колона забезпечення рос військ , десь під Херсоном.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 7351 сказал:

Вірте в ЗСУ!

Україна переможе!

valerij-zaluzhnyj_op.webp

Ви даремно викладаєте кожного разу саме цю фотку Залужного. Нагадаю - її зробили напередодні 20000 знищеной русні тобто три пальці тому. Зараз потрібна фото главкома із повною п'ятірнею.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Vikctor сказав:

Ви даремно викладаєте кожного разу саме цю фотку Залужного. Нагадаю - її зробили напередодні 20000 знищеной русні тобто три пальці тому. Зараз потрібна фото главкома із повною п'ятірнею.

Цей знак означає -- перемога(victory)!

images.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Для адекватної картинки інфу від шизофреніка, маніяка та військового злочинця, Ви серйозно?Вам не достатньо українських джерел? При нинішньому розвитку інтернету? Я в шоці.А нас то за шо?🤦‍♂️

оце моє найулюблене...пиксель з інету:cool:  дорікає мені та намагається вчити, як я   мушу створювати свою особисту адекватну картинку  сприйняття інформації, тобто вмикаємо "старшого брата" і починаємо ...  кацапа можна вивезти з кацапії, але кацапію з кацапа ні 

  • Лайк 8
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Vikctor сказав:

Це ж за Сіверським Донцем. Коли це наши там просуватись почали?

 

Opera Снимок_2022-09-04_152653_liveuamap.com.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...