Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Деякі місцеві шизіки волали на всю що я то Ви🤦‍♂️.

Маєте цим пишатися.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, badgy сказал:

Пакують

під Високопіллям та еліта - десантура біля фонтану 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Маєте цим пишатися.

Напроти,  не люблю запах валер'янки  і тапки не ношу😉.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВСУ снова проверили состояние Антоновского моста.

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Privet сказав:

 

Красива робота. Гатять по одній ділянці, щоб простіше відновлювати після наступу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Музей сказал:

Красива робота. Гатять по одній ділянці, щоб простіше відновлювати після наступу.

та там , схоже, не по мосту , а поряд - по  скупченню техніки та вантажівок з БК  на паромну переправу 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Privet сказал:

Здається, ПВО у них там не має зовсім.

ППО ж зачистили хармами ? 

 

Та реактивніснаряди з  хаймарсів не перехоплюються ППО ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

поряд - по  скупченню техніки та БК  на паромну переправу 

Теж так здалося - чорний дим пішов. Кудись у техніку потрапили. Там, напевно, щось схоже на переправу було - навіть баржу чи щось подібне видно.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

 

Это бомжи с республик, только силы отнимают....((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ну Вам то простіше так казати- втік і нічого не бачив, не приймав участі🤦‍♂️.Якщо комусь мало Буч,Ірпінів та Маріуполів - нехай залишаються підписаними на військових злочинців🤷‍♂️.

Можу ще раз повторити про себе, що у пошуках адекватної картини делірію ваших співвітчизників я кінець кінцем натрапив на інтерв'ю під назвою "Почему российская элита не против войны" з вашим співвітчизником Іваном Преображенським, який таки дозволив зазирнути під черепушку ваших співвітчизників, вжахнутися і зібрати речі.

Саме тому адекватному аналізу я і завдячую тим, що нічого не бачив, не приймав участі.

А ті жителі Буч,Ірпінів та Маріуполів, які цього відосика завчасно не побачили, там і залишилися. Багато з них.

Вони мабуть дивилися "адекватних" Солоніна, Кащука, etc, які навіть уявити собі не могли такого 3,14здеца.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

адекватних Солоніна

адекватний Солонін - то теж саме , що адекватний кацап - тобто оксюморон 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закарпатська бригада захопила російський сучасний комплекс радіоелектронної боротьби.

Бійці української 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади повідомили, що російський комплекс РЕБ виявився неефективним.

Комплекс для боротьби з безпілотними літальними апаратами “Силок” уперше був представлений на військово-технічному форумі “Армия-2018” на Свердловському полігоні в Єкатеринбурзі.

Виробником заявлено, що він автоматично виявляє безпілотники, сам визначає їх координати, та придушує на різних діапазонах робочих частот.

РЕБ “Силок” нібито впливає на канали управління, телеметрії та зв’язок безпілотника

Комплекс радіопридушення “Силок-01” має забезпечувати захист пунктів управління від несанкціонованого входу в зону прикриття радіокерованих авіаційних апаратів.

Точні характеристики комплексу невідомі.

Проте повідомлялося, що “Силок” здатний придушувати апаратуру БПЛА на відстані понад 4 км від місця перебування.

mil.in.ua/uk/news/zakarpatska-brygada-zahopyla-kompleks-reb-sylok-01/

 

 

 

SILOK_REB_220520_01-gigapixel-width-1334px2.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це куди - в "щасливий шлюб" , чи сюди ? :pozor:

 

 самиця  орка не дуже то й  стурбована - мабуть на білі "жигулі" сподівається - для піхви ситуація Win-Win

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Вячеслав63 сказав:

А, взагалі, я не дуже розумію мовчання з нашої сторони. Кому воно може нашкодити, якщо рашисти і так все знають?

Мовчання, як раз і не шкодить, на відміну від розголосу, накшталт бутусівського.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А, взагалі, я не дуже розумію мовчання з нашої сторони.

А ви уявіть, що  протягом тижня - хтось буде кожний ваш крок коментувати та ще скаже, що у вас є чому поживитися - чим це для вас

закінчиться ?

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Мовчання, як раз і не шкодить, на відміну від розголосу, накшталт бутусівського.

Ще можна зрозуміти, якщо про майбутній план дій, але, якщо той же Стрєлков знає, що наші відбили Високопілля, то, що в ГШ РФ цього не знають? А для українців ця інформація дуже позитивна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Privet сказал:

А ви уявіть, що  протягом тижня - хтось буде кожний ваш крок коментувати та ще скаже, що у вас є чому поживитися - чим це для вас закінчиться ?

 

Не треба кожен крок, але в загальних рисах можна було б щось сказати, щоб не було різних фантазій і інсинуацій. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А, взагалі, я не дуже розумію мовчання з нашої сторони. Кому воно може нашкодити, якщо рашисти і так все знають?

створення ілюзії що війна це щось там далеко і вас не стосується... а для чого - думайте самі...

 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

створення ілюзії що війна це щось там далеко і вас не стосується... а для чого - думайте самі...

 

думаю , військові - люди з забобонами 

 

не хочуть наврочити - " військова Фортуна - дама вередлива "(с) Арестович

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А, взагалі, я не дуже розумію мовчання з нашої сторони. Кому воно може нашкодити, якщо рашисти і так все знають?

тому що більшість наріду в більшості не розуміє, що оце можна казати, а це ні. Якщо нічого не можна - це зрозуміло, а якщо щось одне можно, то чому інше ні? Тому мабуть генштаб вирішив зіграти в мовчанку. І як ми бачимо - працює. Так, про деякі перемоги поки не об'являємо, але й зайвого не зливаємо

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Агидель сказав:

Бедненькие! Вот что значит - так и не научиться думать на том языке, на котором пишЕте.)

 

якби я навчився думати, то не з дебілами на форумі спілкувався, а замість Вадима, на Гоа мулаток мові вчив.

Змінено користувачем ozor
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...